AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Caprice Anna Flower

V. SınıfV. Sınıf
Caprice Anna Flower

Mücadele Tarafı : ZAY
Rp Sevgilisi : Ruhumu çaldı
Kan Durumu : Asil Kan
Patronus : Bengal Kaplanı

Noel Balosu - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 15, 2009 10:15 pm

Çiçek mi? Ona mı? Caprice elinde çiçeklerle kalakaldı. Tek bir laf etmeden çiçekleri geriye doğru fırlatarak arkasını döndü ve Olivia’yı aramaya gitti. Jazmine bu gece fazla içmişti. Onun uzaklaştığı yönün tersine hareket ederek bara bir bakış attı. “Lizz suratındaki o şey de ne?” Orada neler oluyordu? Gitmekten vazgeçip aralarına oturdu. “İlginç bir gece kızlar az önce bana ait olmayan bir çiçek aldım” bir ateş viskisi aldı ellerine “nedenini sorma, ben de bilmiyorum. Jazmine işte, halasının çatlak olduğunu biliyorsunuz değil mi? Oda sanırım ona çekmiş” Gözlerini Lizz’e dikti “Canım dostum, buraya doğru gelen kim?” kızın verdiği cevapla kendilerine doğru gelen çocuğa baktı. “Lizz harbi buraya geliyor.”

İçtiği ateş viskisi öyle yakıcı ve koyuydu ki, o an aklına ne balkonda geçmişin derinliklerinde aşk acısı çeken Jazmine ne de Olivia için kana kan akıtacak Tristan gelmişti. Olivia aralarında yoktu, Alexis başı dönmek üzereydi. Yüreği sevgi ve dostlukla doldu doldu taştı. Bir de kalbi yalnızları oynamasaydı. Anlık düşünce su gibi akıp gitti aklının yüzeyinden. Hangi velet onunla başa çıkabilirdi ki?

http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/caprice-
Uther Ogier

GezginGezgin
Uther Ogier

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Rp Sevgilisi : Darya
Kan Durumu : Pure Blood

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 15, 2009 11:36 pm

Havaya yayılan karanlık üstüne mor ve siyah tonlarının en karanlık tonlarını giymişti. Hava da ise hafafi esinti vardı. İnsanın üstüne vuran ve saçları arasından dans edermişcesine giriyordu. Balonun yapıldığı binadan gelen sakin ve hoş bir melodi kulaklara vururken Quintus hızlı bir adımlarla balonun yapıldığı yere gelmişti. Üstünde bir siyah takım elbise vardı. İçinde beyaz gömlek ve üstünde siyah bir kravat vardı. Kravatın kumalının görkemi ışığın altında parıldıyor gibiydi. Sarı uzun saçları gömleğinin yakasından düşüyormuşcasına duruyordu. Hafif bir hareketlenme ile hareket ediyordu. Ve alnından yüzüne düşen sarı saçları mavi sakin gözlerini kapatıyordu. Ama görüş açısını engelliyor gibi görünmüyordu. Hızla ilerlemeye başlamıştı. Bacakları hızla gevşeyip kasılırken yöneldiği yönde bir kıztopluluğu vardı. Balo'nun tamamen tadını çıkartıyorlar gibiydi. Ama Quintus oradakilerle ilgilenmiyordu. Orada duran mhteşem bir elbise içinde bulunan saçlarının ışıltısı insanın gözünü boyayan güzelliği arasında kusursuz yüzüne yerleştirilmiş masmavi gözleri tamamen insanı ona doğru çekiyordu. Quintus ona aşıktı. Kalbindeki ses bunu söylüyordu. Ve kendisi de bunu inkar etmiyor gibiydi. Saçları hareket ettikçe hafifçe dalgalanmaya devam ederken onunla bir baloda görünmenin binadaki kızların hakkındaki konuşmalarını duyabiliyordu. Bir an bu düşünceyi yok etmek istercesine alnını eline götürdü ve kaşırmış gibi yaptı. Yüzüne yayılan sakinlikle kız grubunun yanına doğru giderken onların ona şaşkın bir şekilde bakmasını aldırımıyor gibiydi. Alexis'e doğru giderken yüzündeki sakinliği bozmadı. Sakinlik onun ruhuna yayılmış gibiydi. Çünkü konuştuğunda ses tonu oldukça sakin bir şekilde çıkmıştı.

"Alexis,seninle konuşmam gerekiyor. Yanlız.."

Sakin ses tonunun arkasında bir şaşkınlık bulutu yayılmıştı. Yanındaki kızların şaşkın gözleri Quintus'un üstünde olsa da o Alexis'e bakıyordu. Ve ona elini uzatmıştı. Alexis isteksizce elini ona vermişti. Kusursuz teninyle kaplı sıcak elini Quintus'un soğuk eline öylece bırakmıştı. Quintus sakinliğini bozmadan onun elini tutarak hızla boş olan bir alana doğru ilermeye başlamıştı. Sakinlik yüzüne yapışmış gibiydi. Olanlar ve olacaklar onun için önemliydi. Bu yüzden onun için sadece mutluluktan başka bir şey olmazdı. Boş alana ilerlerken balodaki hoş ve sakinleştirici melodiler onların kulaklarına vuruyordu. Quintus'un yüzüne yayılan sakinliğin arasına karışmış ufak bir mutluluk belirtisi vardı. Etrafta fazla olmayan bir yere gelmişlerdi. Quintus yavaşlamış ve arkasından eliyle tutup getirdiği kızın suratına topukları üstünde dönmüştü. Gözlerini bir anlık onun gözlerine kilitlemiş gibiydi. Elini tuttuğu elini yavaş ve nazik bir şekilde sıkmıştı. Ve onun yüzüne ifadesiz bir şekilde bakmıştı. Sakinlikten bir eser yoktu yüzünde. Bu durum ses tonunu da girmiş gibiydi.

"Biliyorum meraklısın.. Ama sana nasıl söyleceğimi bilimiyorum... Sözlü söylemek çok zor. Bu yüzden sözsüz anlatmak istiyorum"

Quintus yavaş bir şekilde onun yüzüne yaklaşmaya başlamıştı. Gözlerini ayırmak istemiyorcasına gözlerindeydi. Ama sonra gözlerinden gözlerini aldı ve yüzüne iyice yaklaştı. Soğuk dudaklarını onun alev gibi yanan dudaklarına birazcık bastırdı. Onu öpmeye başlamıştı. Ama bir anda yavaşça dudaklarını çekti. Alexis'in gözleri aşkınlıkla açılmışken neler söyleceğini ve ne yapacağını karar veremiyor gibiydi. Ama Quintus mutlu bir ses tonu arasında endişeli bir ses tonuyla konuşmuştu.

"Beni lanetleneyebilirsin. Ya da tokat atabilirsin. Aslında bütün kötülükleri yapabilirsin. Sana engel olmayacağım. Ama sana karşı hissettiklerimi artık saklayamıyorum. Seni Seviyorum Alexis.
Olivia Scarlett Isis

VII. SınıfVII. Sınıf
Olivia Scarlett Isis

Mücadele Tarafı : Arspegus
Rp Sevgilisi : Tristan
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Golden Dog (Rottweiler)

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 12:46 am

Olanlar birbir dizilirken, arkadan yalnızca Caprice'in yaptığı büyünün sesini duyabilmişti Olivia. Bu saplantı sahibi büyücü, Olivia'nın onu öldürmesiyle rahatlayacaktı büyük ihtimalle. On bir yıldır kardeş, kanka ve düşman olmuşlardı fakat sevgililiğin yanından bile geçememişlerdi. Ona karşı son bir yıl içerisinde hiç bir duygu hissetmeyen cadı, eski kardeşlik duygusunu bile hatırlayamıyordu. Beyni yalnızca ondan kurtulmak için çalışıyordu, onun bedeninin yanında. Tristan'ın nerede olduğunu bilmiyordu, etrafına şaşkınca bakarak Caprice'in Trace'e yaptıklarını şaşkın gözlerle izlemeyi tercih etti. İkiside oldukça ıslanmıştı ve Caprice'te son derec sarhoş. Bugece neler olacağı belli değildi, harika başlayan bir hikaye tamda yerinde bölünmüştü. Koşarak üzerini temizlemeye giden cadı aynanın karşısında dudakğını silmekle meşgul duruma geldi. Caprice kim bilir ne yapıyordu? Sarhoşluğunda etkisiyle belkide oturup onunla dertleşmeye başlamıştı. İçeride olanlar umrunda değil yalnızca demin yaşadığı olayı unutmak istiyordu. Hatta balo boyunca buradan çıkmayacaktı, Tristan olmasaydı. Zaten baloda olmasının tek sebebide buydu. Kendi kendine "Senin neyine balo Olivia? Böyle yerlere gelmemen gerektiğini sende biliyorsun. Birde tekrar lanetlen gör gününü!" diyerek kendini azarlıyordu. Gözlerindeki korku lanet kelimesi ile bir kat daha arttı. Yalnız kalmamalıydı, yalnız kaldığı her an beyninde o pis cadının sesi yankılanıyordu ve bu sefer kötü olan ise Lucas'la bahçede yaşadıklarından sonra cadının Tristan'ada zarar vermek istiyor oluşuydu. Herşeye hazırdı ama kendisi yüzünden sevgilisinin acı çekmesi dışında...

Aynanın karşısında derin bir nefes aldı. Kim bilir kaç dakikadır bu şeyleri düşünüp duruyordu ve gözlerini son kez sıkıca yumarak herşeyin güzel olacağına inanmayı diledi. Oradan çıkmaya yeltenmişti fakat aynada gördüğünü düşündüğü annesinin yüzü ile tekrar geri geldi. Aynaya bakarak "Anne?" dedi. Annesi orada mıydı? Ona o kadar ihtiyacı vardı ki. Omzunda bir serinlik hissetti, ölen kişilerin ruhlarının dolaştığına inanırdı hep. Ve bir kanıt daha yaşamak için can atıyordu adeta. Ama burada onunla birlikte olan yalnızca annesi olmayadabilirdi ve bunca korumalı bu yerde yinede birşeyler patlak verir diye tüm özlemini kalbine gömdü. Hızlıca oradan çıkarak dostlarının yanına doğru ilerledi. Sevimli cin hiçte iyi görünmüyordu, gözleri Lazern'i bulamamıştı bile. En iyisi Lizz'in ve tatlılık abidesi cinin yanına gitmekti. Yanlarına ilerledi ve ikisininde düşünceli olduğunu farketti. "Nerelere daldın sen yine Caprice?" Az önceki olayı Lizz'in veya onu tanıyan bir başkasının görmemiş olmasını biliyordu. Hufflepufflı yeni çıtırla beraber koyu bir sohbet hakimdi ortamda ve şu Tılsım'daki başkalarından duyduğu kadarıyla sevgilisine saldırmış olan Urile... Elden bir şey gelmezdi, onun dostları olabilirlerdi. Lizz'i dürterek fısıldamaya çalışan bir ses tonuyla " Tristan'ı gördün mü? " dedi.

Trace hala balodaydı ama Tristan yoktu. Gözleriyle öfke ve üzüntü dolu bir bakış attıktan sonra Trace'in yüzündeki istediğini alamamış ifade ona acı çektirme isteğini arttırmıştı. Ama Olivia bunu yapmazdı, yapamazdı. Onun içindeki zebani, meleği yenmeyecekti. Belkide Hogwarts'a dönmeliydi şuanda, burada olmaması en iyisi olabilirdi. Kafasındaki karışıklıkları atamıyordu. Ama bunların olmasını o istememişti. Neden herşeyi zorlaştırıyordu ki Trace, Olivia onunla sadece sıkı dost olmak istiyordu. Çünkü, gerçekten çok iyi bir dosttu eskilerde. Ama bu yaptığından sonra aklından bile geçirmeyecekti. O sırada Lizz'deki saklanma isteğini farketti. Neler oluyordu? Ağabeyi Lizz'e bakıp duruyordu. Sesindeki şen kahkahamsı havayla "Lizz, ağabeyim senden çok hoşlanmış gibi duruyor. Ne dersin?" diyerek ona ilk defa bir ağabeyi olduğunu öğrenen bakışlarla bakan ikiliye " Ya, bunu bende yeni öğrendim. Uzun hikaye..." Ağabeyini kolundan tuttuğu gibi yanlarına getirmişti. Büyük bir heyecanla ikisini göstererek "Ağabeyim bu güzel bayan Caprice, bu da sevimli Lizz'imiz. Arkadaşlar sizi ağabeyimle tanıştırayım, Thomas, Thomas Jhon Isis ... Kaynaşma vakti değil mi?" sıkıca ağabeyinin koluna girmiş olan Olivia, arkadan bakıldığında sevgili gibi görünecek derecede ağabeyine sevgi gösterisinde bulunuyordu. Çünkü ailesinden tek yadigarıydı.
Agatha Farranmy

GezginGezgin
Agatha Farranmy

Mücadele Tarafı : HUFFLEPUFF!!!
Rp Sevgilisi : Alo? Ha-ya-let!
Kan Durumu : Bir zamanlar, safkan.
Patronus : Kendim patronusa dönmüşüm zaten xD

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 2:43 pm

Olivia'yı yanlarında gördğünde artık yanlarına gitmek için bir sebebi olmuştu. Kız grubuna doğru yürürken elinde hala içkisi vardı. Olivia ağabeyini fark etmiş olacak ki hemen yanına geldi ve Thomas'ın koluna girdi. Kolunda ki kardeşiyle beraber kızların yanlarında gittiklerinde Olivia hiç vakit kaybetmeden tanıştırmaya girişti. Tanışma merasimi bittiğinde gözlerini Lizz'e kilitlemişti. "Merhaba. Tanıştığıma memnun oldum." Kolunda ki kardeşinin kolunu nazikce bıraktı ve Lizz'e doğru bir adım attı. "Bu dansı bana lütfeder misiniz?" Kızın utangaç bir biçimde başını sallamasından yola çıkarak elini tuttu ve dans pistine doğru çekti. Çalan şarkının ritminde dans etmeye başlamışlardı. Kızın beline sardığı eli çok terlemişti. Konuşmak için fırsat kolluyordu ama ne diyeceğini bile bilmiyordu. Kız bunun yerine ona soru sordu.
"Okuyorsun?" Evet anlamında başını sallayınca devam etti. "Hangi binadasın?" Cevap hazırdı. "Gryffindor. Sende Hufflepuff öğrencisisin?" Cevap yine büyük bir hızla gelmişti. "Evet." Susan iki genç müziğin ritminde haraket ederken slow şarkı yerini haraketli bir şarkıya bırakmıştı. Bunun üzerine dansı bırakan iki genç arkadaşlarının yanına dönmek için harakete geçerler. Ama Thomas bir soru sorar. "Birşeyler içmek ister misin?" Lizz biraz düşündükten sonra 'evet' alamında başını sallamasından yola çıkarak bara doğru giderler. Siparişleri üzerine önlerine gelen ateş viskilerini yudumlarken sohbet başlamıştı.
Alexis J. Blanchefleur

GezginGezgin
Alexis J. Blanchefleur

Mücadele Tarafı : Darkshine
Rp Sevgilisi : Yok =(
Kan Durumu : De race
Patronus : Balbasar seni seçtim xP

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 4:32 pm

Balonun güzel gittiğini düşünürken zorunlu bir danstan sonra tek kelimeyle fiyaskoya dönüşmüştü. Katıldığına pişman olmaya başlamıştı. Evet dostları ile harika zaman geçiriyordu. Bunu inkar edemezdi ama zorunlu bir partner ve dans olunca kendini bir boşlukta bulmuştu. Belki de Michael’a istediğini vermeliydi. İki haftalık olmadı bir haftalık bir ilişki bile olsa. Michael hala sinir gülüşüyle kendisini oradan izliyordu. Biraz sendeleyerek içeceklerin oraya yöneldi. Elindeki kadehi sürekli yeniliyordu. Michael ise ona engel olmaya çalışırken sadece “Git!” diyebildi. Kıvılcımların çıktığı parlak mavi gözler onu bayağı korkutmuşa benziyordu.

Sonra bina arkadaşı ile kafasındaki düşüncelerden sıyrılmak için konuşmaya başladı. Sohbet ediyorlardı güzeldi ama aklı bir yandan da Olivia’da idi. Onu o halde görmek içini çok fena acıtmıştı. Gözlerindeki hüzünü ve acıyı görebiliyordu. Onun kalbi Tristan’a aitti başkasına değil. Trace bunu anlamakta zorluk çekiyordu. Bu durum Olivia’nın sinirini bozuyordu. Bir diğer yandan balo bazıları için harika geçiyordu sevdiklerinin kollarındalardı ve gözleri başka hiçbir şeyi görmüyordu. “Katy balo için bugün şanssız bir günümüzdeyiz ha ne dersin?” Katy buna cevap verememişti sadece sinirli bir kahkahayla yanıt vermeye çalışmıştı. Alexis gözlerini kardeşinin üzerine dikmişken Katy’nin şaşkın başkışlarıyla karşılaşınca “Ne oldu?” diye sordu. Kaş-göz işareti ile arkasında duran bir çocuğu göstermişlerdi. Alexis bunun Michael olduğunu düşünürek sinirle arkasını döndüğünde başkası ile karşılaşsınca sinirli bakışlar yerini merağa bırakmıştı çoktan. Daha önce pek az gördüğü bu çocuk onunla konuşmak istiyordu hem de yalnız bir biçimde. “Peki” diyerek yürümeye başlamıştı. Daha önce de gördüğü çocuğun ismini hatırlamakta zorluk çekiyordu.

Kendini zorlayıp buldu sonunda ismi; Quintus. Ne söyleyecekti acaba? Bunu duymak sabırsızlandığı bir gerçekti. İsteksizce ona elini verdiğinde farklı bir şey hisettiğini gördü. Yalnız bu olanlara anlam veremediği kesindi. Fazla kişinin olmadığı bir yere gelmişlerdi. Mavi gözleri artık bir açıklama bekler gibi bakıyordu. Başka bir süpriz kaldıramayacaktı bugün için. Baloya ne için geldiğini bile bilmiyordu artık. Sonunda Quintus bir şeyler söylemeye başlamıştı. Nasıl söyleyeceğini bilmediği bir şeyler için hazırlık yapıyor gibi görünüyordu. Ama beklenmediği anda bir öpücükle karşılaşınca kendini geri çekti. Yoksa bi Michael vakası daha mı yaşayacaktı? Şaşkınlıkla bakan gözleri yerini kızgınlığa bırakmaya hazırlanıyordu sanki.

Bu daha hiçbir şeydi ama. Quintus onu sevdiğini söylemişti. Alexis ne yapacağını bilemiyordu. Kafası karışmıştı. Bu bir şaka mıydı? Yoksa Michael başkasının bedenine girip daha farklı biriyle mi karşısına çıkmaya çalışmıştı. Ne diyeceğini bilemiyordu. Tamam diyebilirdi,çünkü sevebilirdi onu. Ama yine de kafasındaki düşünceler harekete geçip uyarıyordu.

Kalbinin sesini dinlemeyi denemişti. Bu safkan ve karanlığın yandaşı olsa da Quintus’tan hoşlandığı bir gerçekti. Fakat hemen çıkmaya hazır değildi sanki. Son bir kez düşündü cevabını vermeden önce. Kendini serbest bırakıp sözcüklerin dudaklarından çıkmasına izin verdi; “Şey...Ne diyeceğimi bilemiyorum kafam çok karışık. Ama yine de sende farklı şeyler var. Tam seviyor muyum onu da bilmiyorum ama....Yani evet diyebilirim galiba.” Verdiği saçma sapan cevaptan sonra Quintus’un ne diyeceğini merak ediyor bir yandan da bunları arkadaşlarına anlatmak için sabırsızlanıyordu.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/alexis-jasmin-bl
Uther Ogier

GezginGezgin
Uther Ogier

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 5:02 pm

Quin’in yüzünde yaptığından pişman olmuşçasına bir ifade var gibiydi. Balo’nun sakinleştirici müziği onların kulağına gelirken o sadece karşısındaki şaşkın mavi gözlere bakıyordu. Daima farklı renklerde görünen uzun saçları hafifçe dalgalanmıştı. Yüzüne çarpan esintiyi aldırmadı. Ama o esintiyle gelen melodik sesi duyduğunda hızla kendine geldi.

“Şey...Ne diyeceğimi bilemiyorum kafam çok karışık. Ama yine de sende farklı şeyler var. Tam seviyor muyum onu da bilmiyorum ama....Yani evet diyebilirim galiba.”

Quin’nin yüzündeki pişman ifade kaybolmuştu. Şimdi gülümsüyordu. Mutlu bir ifade yüz hatlarında hakimiyeti ele geçirmiş gibiydi. Karşısındaki mavi gözlere bakıyordu. Soluk mavi gözleri mutluluktan parlıyordu. Ama bunu sadece hafif bir tebessümle belirtmişti. Balo’nun müziği şimdi bir dans müziğine dönmüş gibiydi. Onların kulaklarına çarpan müziğin melodisi etrafa yayılmaya başlarken içerdeki hafif esinti onun saçlarını bir kez daha havalandırmıştı. Saçlarının arasından giderek gömleğin çıkıntısında duran saçlarını hafifçe havalandırarak geçti. Turuncumsu ve sarı tonlarının hakimi olan ışıkların altında kızıla çalan alnındaki gözlerinin önüne gelen saçları arasındaki soluk mavisi gözleriyle Alexis’in meraklı ve şaşkın bakışlarına bakıyordu. Engin bir yerde zevkle dolaşıyormuş gibiydi. Ama bir açıklama yapması gerektiğini fark etmiş gibi hızla kendi düşüncelerinden sıyrılmıştı. Yüzünde ise hala o ufak gülümsemesi vardı. Ses tonunda ise sevinci temsil eden bir ton vardı. Esintinin getirdiği melodilerin arasına girmişti.

“Beni ne kadar mutlu ettiğini söylemek isterdim ama kelimler sığmaz sanırım. O zaman sana bir dans teklifinde bulunabilirim diyebilirim değil mi?

Yüzündeki tebessüm git gide artarken etraftaki hava onlar için kasvetini kaybetmiş gibiydi. Quin mutlu ve biraz da mutlu buğulu mavi gözleri ardından Alexis’e bakıyordu.
Alexis J. Blanchefleur

GezginGezgin
Alexis J. Blanchefleur

Mücadele Tarafı : Darkshine
Rp Sevgilisi : Yok =(
Kan Durumu : De race
Patronus : Balbasar seni seçtim xP

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 5:24 pm

Quintus'un mutlu olduğunu görmesi onu gülümsetmişti. Bu olanlara bir anlam veremiyordu yine de. Az önce baloya geldiği için duyduğu pişmanlık yerini mutluluğa bırakıyordu yavaş yavaş. Michael ile çıkmayı nasıl düşündüğüne şaşıyordu hala. Onun gibi şımarık bir çocukla. İrkildi bir anda çünkü bu imkansızdı. Bunları daha fazla düşünmeyi istemedi. Şimdi onu bekleyen biri vardı ve bu haberi duyulması bekleyen arkadaşları. Balonun güzel geçtiğine şimdi inanabilirdi.

“Beni ne kadar mutlu ettiğini söylemek isterdim ama kelimler sığmaz sanırım. O zaman sana bir dans teklifinde bulunabilirim diyebilirim değil mi?

Biraz buruk bir gülümsemeyle ona doğru baktı ve "evet" anlamında başını salladı. Piste doğru ilerlerken bir yandan da gözleri Michael'a bakıyordu. Sinirinden kadehi ardı ardına dolduruyordu. Alexis onun sinir olacağı bir şekilde göz kırptı ve Olivia'ya gülümsedi. Olivia anlamış gibi görünüyordu.

Dans başlamıştı. Şimdi onun kollarındaydı başka hiçbir şey düşünmüyordu. Tek hissettiği yorgunluk ama bir yandan da anlatamayacağı bir mutluluktu. Arkadaşlarına tek tek baktı. Hepsi kendi halinde ve çok iyi eğleniyordu. Balo sonrası konuşulacak bir sürü malzeme çıkmıştı. Buna kahkaha atarken kendini dansa adadı adeta.

Dans devam ederken dışarıdan sesler geliyordu. Çığlık türü veya haykırma denilecek türden. Seste melodik bir ton vardı kime ait olduğunu çok iyi anlamıştı Alexis. Bu yaz müzikalinde onunla çalışmak zorunda kalacaktı ama sanat hayatından sırf aptal biri için vazgeçmeye niyeti yoktu. Olivia söylemişti bunu hatta. Fakat yaza daha çok vardı ve balonun en görkemli anlarından birini yaşattığı için çok mutluydu.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/alexis-jasmin-bl
Uther Ogier

GezginGezgin
Uther Ogier

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 5:50 pm

Quin'in teklifini başını 'evet' anlamıyla sallayarak kabul etmişti. Quin piste onunla ilerlerken yüzünde mutluktan yaılmış bir tebessüm vardı. Yavaş ve sakin adımlarla ilerlerken aklına gelen düşünceler sanki onun gözünü bir anlığına karartmış gibiydi. Bu durumu acaba nasıl karşılayacaklardı. Merak içinde beklediği bir durumdu sadece bu. Ama bunun aldırmak istemiyormuşcasına kafasını hafif bir şekilde salladı. Balodaki bu müzik kulağının içinden nazikçe giriyordu. Saçları ise harekettinden oluşan ufak bir esinti ile sallanıyordu. Buğulu mavi gözlerinin önüne gelen saçları arasından Alexis'e bakıyordu. Tek düşündüğü ve onun kişiliğini değiştiren kişiye bakıyordu.

Dans başlamıştı. Aklında ise hiç bir şey yoktu Quin'nin. Biraz önceki merak içerisinde bırakan soru işaretlerini kafasının derinliklerine atmış gibiydi. Alexis onun kollarındaydı ve dansı tam anlamıyla,tüm içtenlikleriyle dans ediyorlardı. Melodiye ayak uyduruyor ve hareketlerini ona göre yapıyorlardı. Tebessüm yerini büyük bir gülümsemeye çevirmişti. Quin'nin saçları sanki dansa katılmak istercesine dalganıyordu. Buğulu mavi gözleri mutluluktan ışıldıyordu. Esintinin getirdiği müzik melodileri arasına karışan garip bir ses tonu ve bağırışı andıran bir ses duymuştu. Ama aldırmadı. Şu anda sadece Alexis'e odaklanmıştı. Sadece onunla bu anın tadını çıkartmak istiyor gibiydi. Alexis'in mutlu mavi gözlerinin içine bakarken kendini onların içinde kaybediyordu. Ama bundan hoşlanıyor gibiydi. Dansa devam ederken bir fısıltı tonuyla konuşmuştu.

"Gözlerin beni kendimden geçiriyor. Umarım düşüp bir tarafımı kırmam."

Gülümsüyordu. Alexis'in gözlerinin içine bakarak gülümsüyordu. Yüzünde sakin bir ifade arasına karışımış gülümsemesi vardı. İçindeki duyguları tam anlamıyla dışarıya asla verezdi. Dansa devam ederken melodi biraz daha hızlanmaya ve keyif verici bir tona ulaşmıştı.

Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Similar topics

-
» Noel Balosu ~
» Noel Balosu
» Mezuniyet Balosu