AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Masa 3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Mücadele Tarafı : ...
Rp Sevgilisi : Yok!! Neden Olmasın?!
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kurt

Masa 3 Empty
MesajKonu: Masa 3   Masa 3 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:26 pm

...
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 9:51 pm

Dwight çatlak kazanın kapısını aralayıp içeri girdi.Etrafa bakındıktan sonra kapıya en uzak masaya doğru ilerledi.Cüppesini masanın üstüne koydu..Ve sandalyeyi geri çekip oturdu.Elini kaldırıp

Bir ateşviskisi

dedi.Elini indirdi.Ve gözlerini dışarıya götürdü.Çatlak kazanın önünde yürüyen insanları izliyordu..Bu gün çok sıradan geçmişdi.Dolayısıyla canı sıkılmışdı.Ve sohbet edicek birilerini arıyordu.Ama sanırım bu gün Dwight dışında herkezin uğraşacak bir işi vardı.Barmen geldi.Ve viskiyi Dwight ın önüne koyduktan sonra :

Sağolun.Başka bir şey yok.

dedi.Ve viskisini alıp büyük bir yudum aldı.Sonra viski bardağını elinde dönürmeye başladı.Arada bir duruyor ve yudumluyordu.Sonra tekrar döndürmeye devam ediyordu.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Patronus : Unicorn

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:07 pm

Rea diagon yolunda ilerlerken yavaşladı.Sanki birini görmüştü..Ama bu o olabilir miydi ?İçini bir heyecan kapladı ve hızla onun girdiği yere yani çatlak kazana doğru ilerlemeye başladı.Şimdi hızla çatlak kazanın kapısını açtı ve içeriye göz gezdirdi.Tenhaydı..Normalden daha tenhaydı en azından.Hafifçe etrafı süzerken onu gördü..Evet yanılmamıştı..Bu Jamy idi.. Jamy Rea'nın ilk arkadaşıydı..Aileleri tanıştığı için hogwarts'dan önce tanışmışlardı ama aralarında 4 yaş fark olduğu için Jamy Rea'dan 4 sene önce başlamıştı..Çocukluğunun büyük bir bölümünü kaplıyordu..Onunla yaşadıklarını unutamazdı..Uzun zamandır görüşemiyorlardı.Rea onu çok özlemişti.Hızla ona doğru ilerledi..Ve elleriyle onun gözlerini kapattı..Sesini hafif değiştirerek konuştu

-Bil bakalım ben kimim ?

Rea ile Jamy yaklaşık 1 yıldır görüşmüyorlardı.Ve onu çok özlemişti..Bakışını..konuşmasını..gülüşünü..Hepsini çok özlemişti..Şimdi merakla cevap vermesini bekliyordu.
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:15 pm

Dwight birinin gözlerini kapatıp

" Bil bakalım ben kimim ?"

demesiyle irkildi.Ve elindeki ateşviskisini sakince masaya bırakıp elini gözlerindeki ele götürdü.Sonra biraz düşündü.Bunu Dwigth a yapan tek kişi Andy idi.Ama onunda olması zordu.Bir an içinden Eleanora diye geçirdi.Ama oda olamazdı.

Andy ?

dedi.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:28 pm

Rea neşeyle ellerini Jamy'nin gözlerinden çekti ve ona sıkıca sarıldı..Ne kadarda uzun zaman gibi geliyordu ona..Aslında gerçektende uzundu onlar için.Bir ay ayrı kalınca özlüyorlardı eskiden birbirlerini..Şimdi koca bir yıl..Dile kolay..Rea Jamy'e sarılmayı kesip yanağına dostça bir öpücük kondurup yanına bir sandalye çekmişti.Hiç değişmemişti.Hala aynı Jamy idi işte.Rea'ya Andy diye hitap eden tek kişiydi o..Şimdi gülümseyerek yeniden onu süzdü ve konuşmaya başladı..

-Seni çok özlemişim..Nerelerdesin sen..Hiçmi özlemez insan dostunu ? Kaç yılımız beraber geçti bu kadar çabuk unutulduk demek

Bunları şakayla karışık bir şekilde söylemişti.Rea onu unutamazdı..Jamy'ninde kendisini unutmayacağını biliyordu..Gülümsemeye devam ederek konuşmasını sürdürdü.Fazla gülümsemezdi aslında ama dostları sevdikleri yanında olunca ondan mutlusu olamazdı..

-Nasılsın ? Neler yaptın ? Anlatsana Jamy ne duruyorsun..Aslında anlatılacak öyle çok şey varki..Bir yıl..Çok uzun bir süre

Şimdi gözlerini camdan dışarıya kaydı.Siyah saçlarını hafifçe geriye attı.Koyu gözlerini dışarıdan çekip Yeniden Jamy'e çevirdi.Şimdi içeriye temiz hava doluyor..Rüzgar yüzünü tatlı tatlı okşuyordu..
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:39 pm

Dwight birinin ellini gözünden çekip yanağına bir öpücük kondurmasıyla kafasını kaldrırıp arkasına bakdı.Karışısında Andy görünce bugünkü sıkıntılarının hepsini unutup sanki yeni bir güne başlamış gibi oldu.Uzun zaman olmuşdu.En azından ikisi için bir şey söyleyemiyordu.Çünkü hatalıydı.Kendini işine çok kaptırıp Andy i unutmuşdu.

Özür Dilerim.Andy..Knedimi işime çok kaptırdım.Ve seni ... Ama gerçekden sonra seni aradım.

Dedi.yüzündeki gülümseme silindi.Ve viskisini alıp kafasına dikti.

İyiyim.Napim işte.
Ve neler yaptın sorusuna cevap olarakda hiç bir şey diyebilirim.Sadece mesleğim için çalıştım.

dedi.Ve içindende gururlanarak başardım diye geçirdi.Sonra Andy e bakarak :

Anlatacak bir şeyim yok ki...Bildiğin gibi...
Ya sen..Sen neler yaptın *?*

diye sordu.

Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:47 pm

Rea hayal kırıklığına uğramıştı.Böyle beklemiyordu.Bunun üzerine kendi kendine mırıldandı..

- Artık eskisi gibi değil Rea..Herşey değişiyor..Büyüyorsunuz..Büyüdükçe herşey değişiyor..Dostluklar dahil..Artık çocuk değilsin..Büyümek istemesende artık çocuk değilsin

Bunları çok kısık sesle söylemişti.Sonra kafasını kaldırıp Jamy'e baktı.Gözleri evet hiç değişmemişti..Küçükkende böyleydi yanlızca artık eskisi kadar umutla parlamıyordu.Şimdi o parlaklığın yerini sönük kara bi ışık kaplamıştı sanki..Rea onun gözlerine bakmayı kesip kollarını birleştirdi.Keyifsiz bir sesle konuşmaya başladı..

- İş..haklısın..senin işin herzaman herkesden öncelikli olmuştu zaten..Ailenden dostlarından sevgilinden..Herkesden..

Sorusu üzerine anlatıcakları aklına geldi..Ama tüm keyfi kaçmıştı.Kısık bir sesle

- Hiçbirşey yapmadım..Bildiğin gibi..Hastalar..iksirler..

Ardından yeniden Jamy ile göz göze geldi.Ve konuşmaya başladı..

- Ne isterdim biliyor musun ? Bir zaman makinesi olsa..beni küçüklüğümüze götürse..Ve ben hep orada kalsam..Hiç büyümesem..Hep küçük..Hep mutlu olsam..Ne sorunlar..ne kavgalar nede bu salak tarafçılık..Herşeyden uzak güzel bir hayat..
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:58 pm

Dwight Andy nin dedikleri üstüne kafasını eğip gözlerini yere düşürdü.Ayaklarını izliyordu.Acaba Andy haklı mıydı? Dwight işine her şeyden çok mu önem veriyordu.Ama genede böyle olsun istememişdi.Yapabileceği bir şey yoktu.Kafasını kaldırıp Andy e baktı.Ama hala söyleceği lafları seçemiyordu.

Andy bak ben özür dilerim.Ama...Ama...İşim benim için gerçekten üçüncü planda sadece ailemin isteğini yerine getirdim.Ama sizi her zaman sevdim.Gerçekten.

dedi.Hala söyleceği lafları seçmekde zorlanıyordu.Çünkü Andy ne dese haklıydı.Sadece işi için çalışmışdı.Her şeyden önce kardeşine bile sahip çıkamamışdı.Ama insan bazen bunları duymadıkça anlamıyordu.Ve bu yüzden Dwight kendini suçluyordu.

Bende çocukluk yıllarımızı hiç bir şeye değişmem ama yapacak bir şey Andy büyüyoruz ve buna engel olamayız ne kadar istesekde..

dedi.Sonra elini tekrar kaldırıp

Bir viski daha ve Sen ne içersin Andy

diye sordu.

Masa 3

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-
» Masa 1
» Masa 7
» Masa 5
» Masa 4