AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Masa 3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Unicorn

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 11:08 pm

Rea Jamy'nin söyledikleri üzerine yanlızca gülümsedi..Hiç olmazsa pişmandı..Yani yaptıklarının farkındaydı.Etrafındakileri unuttuğunu anlamıştı..Ama belki bundan sonra böyle olmazdı..Belkide Jamy değişirdi..Rea öyle olmasını umuyordu.Çocukluklarını hiçbirşeye değişmeyeceğini söyleyince güldü.Rea'nın ilk aşkıydı Jamy..Bunu o dahil kimse bilmesede bu doğruydu..Rea çocukken Jamy'e aşıktı.Ama aralarında yaş farkı var diye hep uzak durmuştu ondan..Gerçi fazlada bir fark olmadığını çok geç anlamıştı.Gülümseyerek Jamy'e baktı

- Bunu duyduğuma sevindim..Emin ol bende o zamanları hiçbirşeye değişmezdim..dedi

Jamy'nin sorusu üzerine düşündü..İçki onu çok çabuk çarpıyordu..Bunu birkaç gün öncede görmüştü..Bir süre birşey söylemedikten sonra sakince durdu ve muzipçe gülümseyerek konuştu..

- Ben bir kaymak birası alayım..Bu kadar geçmişten bahsetmişken iyi gider..
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Mücadele Tarafı : ...
Rp Sevgilisi : Yok!! Neden Olmasın?!
Patronus : Kurt

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 11:13 pm

İçecekleri Gelince Dwight viskiyi alıp bir yudum aldı.Sonra gülümseyerek Andy i izledi.Onu gerçekten özlemişdi.Andy ona bir çok şeyi hatırlatmıştı.Viksinden bir yudum alıp

Eee. Anlat bakalım erkek arkadaşın var mı *?*

diye sordu.Andy e bakarak cevabı bekledi.Sonra viskinden bir yudum daha aldı.Ve viskiyi masaya bıraktı.Andy dönüp yanıtını bekledi.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 11:22 pm

Rea gülerek Jamy'e baktı..Erkek arkadaşı..Allen'dan sonra kimseyi sevmemişti..Zaten hayatında sevdiği toplam 2 kişi olmuştu..Biri Jamy diğeride Allen'dı.Sorusu üzerine gülmeyi sürdürerek kafasını hayır anlamında salladı ve konuştu

-Hayır..Allen'dan sonra..kimseyi sevmedim..Sevemedim yada sevmek istemedim bilemiyorum..Gerçi üzerinden yıllar geçti..Ama işte..garip..Neler yaşadığımı zaten bir sen biliyorsun..bir ailem biliyor..birde çok değer verdiğim dostlarım..

Şimdi sorma sırası Rea'ya gelmişti.Gerçi Rea Jamy'nin birisiyle çıkmadığına inanmazdı..Hep birileri olmuştu onun hayatında..Ama yinede sordu..

-Senin kız arkadaşın var mı ?

Muzipçe onu izliyordu..
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 19, 2008 11:25 pm

Dwight gülümsedi.Viksinden bir yudum alıp.Evet anlamında başını salladı.

Evet var. Çok tatlı biri.Seni onunla tanıştırmayı çok istiyorum.

dedi.Ve viskisinden bir yudum daha aldı.Dışarı baktı.Ve kafasını tekrar Andy'e çevirdi.Sonra:

Sen hep buralarda mıydın *?*
.

diye sordu.Daha soracağı bir sürü vardı.Ama Andy i sıkmak istemiyordu.Bu yüzden biraz ağırdan aldı.Viskisini yudumlayıp Andy nin vereceği cevapları bekledi.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 20, 2008 8:19 pm

Rea gülümseyerek Jamy'i süzdü.Tahmininde yanılmamıştı.Rea Jamy'nin tüm kız arkadaşlarını tanırdı.Jamy onu hepsiyle tanıştırmıştı.Rea hiç birinden hoşlanmazdı..Daha doğrusu fazla kıskançtı.Abilerinin ve yakın dostlarının kız arkadaşlarından daima nefret etmişti.Bunu tavırlarıylada belli ederdi..Aslında bir kaç kez yüzlerinede söylemişti..Ama bunun sonucunda değer verdiği insanlarla araları bozulmuştu.Bu yüzden artık hiçbir yorumda bulunmuyordu.Yapmacık bir gülümsemeyle konuşmaya başladım..

- Ya demek çok tatlı biri.. En kısa zamanda tanışırız umarım..

Yüzündeki o yapmacık gülümseme silindi bir süre sonra ve yeniden içten bir gülümseme belirdi.Jamy'nin sorusu üzerine evet anlamında kafasını salladı.Birden aklına geçen gün olanlar geldi.Ona anlatmalıydı..İlk olarak onun sorusunu yanıtladı.

- Evet hep buradaydım..Bir ara Yunanistan'a gitmeyi koymuştum kafama ama burayı dostlarımı bırakamadım..Sana anlatıcaklarım var aslında

Şimdi kaymak birasından büyük bir yudum oldu.İçinin bir hoş olduğunu hissetti..Bu tadı özlemişti.Yeniden konuşmaya başladı..

- Neler oldu bir bilsen..Abim Drizzt geri döndü..Aslında küçük çapta bir tartışma ettik..Ailemizin tüm üyeleri birbirlerinden birşeyler saklıyormuş..Buna bende dahil..Neyse hallettik sorunlarımızı ve söz verdik..Artık hiçbirşey saklamayacağız..O akşam Lena ile 3 yıldan beri ilk kez karşı karşıya geldik..Evet aynı evde yaşıyorduk ama biliyorsun hiç görüşmüyor konuşmuyorduk..Bazen düşünüyordum..Nasıl bu kadar kötü olduk diye..O benim ikizim sonuçta..O akşam bununda cevabını öğrenmiş oldum..Ryan'ı hatırlıyor musun ?

Kaymak birasından bir yudum daha alıp Jamy'nin olanları hazmetmesini ve cevap vermesini bekledi..Tabiki hatırlıyor olmalıydı..Çünkü unutulacak gibi biri değildi..Hepsinin başını az belaya sokmamıştı..Ve şimdi Rea'ya en büyük zararı vermişti
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 8:06 pm

Dwigth viskisinden son yudumunu aldı.Ve boş bardağı masaya koydu.Andy nin
"Ryan'ı tanıyor musun ?"
diyince evet dercesine başını salladı.Aklında bir soru işareti oluşmuştu.Neden sorduğunu merak edip

-Evet.Hatırlamaz mıyım.
Ama neden sordun ?

diye sordu.Sonra gözlerini Andy den ayırmadan vereceği cevabı bekledi.

out: kısa oldu özür dilerim ve rp dondurulmuştur.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 22, 2008 10:58 pm

Rea kaymak birasından bir yudum aldıktan sonra yeniden konuşmaya başladı..

- Neden sordum biliyor musun.. Ben hogwarts'da 4. sınıfa giderken..Ryan Lena'yı yani ikizimi ele geçirmiş.. ve onu kullanarak beni lanetlemiş..Daha doğrusu bu laneti yapan Lena.. ama yaptıran Ryan.. Bu lanete göre ne zaman ikizimi görsem veya aşık olsam başıma bir ağrı giriyor..ardından düşüp bayılıyorum..Onca sene o manyak yüzünden ikizimden uzak ve bu acıyla yaşadım ben..Onu bulduğum yerde öldürmek en büyük hayalim haline geldi..İnanabiliyor musun ? Lena ile aramın açılmasının da tek nedeni oydu.. Ondan nefret ediyorum..

Bunları söylerken gözlerinden alevler fışkırıyor gibiydi..Olanları düşündükçe inanamıyordu..Ne zaman aşık olsa..veya içinde bir kıpırtı hissetse böyle oluyordu.Jamy bunu anlamaya bilirdi..Belkide umrunda bile değildi..Küçükken olsa o çocuğu Rea'dan önce gidip öldürürdü ama artık büyümüşlerdi..Jamy'nin bir işi ve sevgilisi vardı bu tür şeylerle uğraşamazdı.Kafasını hafifçe yere indirdi ve ayakkabılarını izlemeye başladı.. Jamy'nin gözlerine bakmaktan kaçınıyordu..
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 22, 2008 11:15 pm

Dwigth Andy nin cümlesini bitirmesini bekledi.Şaşırmıştı..Dwight küçükken Ryan ile iyi arkadaşdı.Ama Ryanın bu kadar ileri gittiğini düşünmemişti.Ve düşünmek bile istemiyordu.Aslında Ryan umrunda değildi.Andy nin lanetli olduğunu düşününce yüzünde küçük bir tebessüm belirdi.Sonra tebessüm silindi.Ve :

Şey.. Aslında Ryanın bu kadar ileri gittiğini düşünmemiştim.Yani düşünmezdim.Neyse son günlerde böyle bir şey oldu mu *?*

diye sordu.Ama sorusunun yanıtını almadan bir soru daha sordu

Ryan...Yani..Bu laneti nasıl bozabilirsin ?

dedi.Masanın üstündeki boş bardağı eline aldı.Ve bir tur attırdı.Ardından elini yüz hizasında kaldırdı.Ve:

Bir ateş viskisi...

dedi.Sonra gözlerini Andy e çevirip.Onun vereceği cevabı beklerken aklına eğer bu lanet beni bulsaydu işim baya zor olurdu diye geçirdi içinden barmen kısa sürede bir viski getirdi.Ve boş bardağı alıp bara gitti.Dwight viskisini yudumlayıp Andy e bakdı.Yere bakıyordu.Elini Andy nin yüzüne götürüp kafasını kaldırdı.Ve

İyi Misin *?*

diye sordu.

Masa 3

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki