AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Masa 4

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Mücadele Tarafı : ...
Rp Sevgilisi : Yok!! Neden Olmasın?!
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kurt

Masa 4 Empty
MesajKonu: Masa 4   Masa 4 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:25 pm

...
Ethelinda Silvia Seymour

GezginGezgin

Mücadele Tarafı : Dark Side
Rp Sevgilisi : Christopher Bill O'Connor
Patronus : Henüz yok

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 9:16 pm

Silvia çoktan hazırlanmıştı. Odasında dolanıp duruyordu. Fakat zaman bir türlü geçmiyordu. En iyisi aşağı inmekti. Bir masaya oturur, onu öyle beklerdi. Hem geldiği zaman hemen görürdü. Aslında biraz heyecanlıydı. Ne de olsa yıllar sonra kendisine çok yakın bir akrabasıyla tanışmıştı. Sorun yine kardeşler arasında kavgaydı... Daha doğrusu üvey kardeşler... Silvia onların bu kadar duyarsız olduklarına inanamıyordu. En azından çocukları için bir araya gelebilirlerdi. Bu güne kadar birbirlerinden haberleri olmayarak büyümezlerdi.

En başından beri ona kendini yakın hissetmişti. Onun, kuzeni olduğunu bilmediğinden beri... Başkalarında olmayan bir şey çekmişti onu. Farklı bir histi bu. Silvia bunu tarif edemezdi ama güzel olduğunu biliyordu.

Kapıyı çekip dar koridorlardan geçerken, her adım attığında, ayakkabının tahtaya değdiği andaki tahtanın çıkardığı ses kulaklarına işliyordu. Nedenini bilmediği halde bu sese bir sempati duydu. Bir an için Silvia kendini tanıyamadı. Bu kadar iyimser miydi? Belki de yeni bir akrabayla tanışmanın verdiği heyecandan dolayı olan geçici bir davranıştı. Boşverip yoluna devam etti. Şimdi de çürümeye yüz tutmuş, gıcırdayan merdivenlerden aşağı iniyordu. Cehenneme iner gibiydi... Dar ve klostrofobik bir ortamdı. Dönen merdivenlerden inerken aşağıdaki kalabalığın sesi gittikçe daha da netleşiyordu. Çatal, bıçak, bardak sesleri... Gülüşmeler... Konuşmalar... Hepsi birbirine giriyordu. Sesler belirsizleşiyordu. Bir uğultu vardı etrafta. Bu bile Silvia'ya güzel gelmişti.

Aşağı indiğinde boş bulduğu bir masaya geçti ve beklemeye başladı. Bacağını titretip duruyordu. Bu normalde yaptığı bir şey değildi. Bugün gerçekten kendini tanıyamıyordu. Yanına gelen garsona hiç sipariş vermedi.
"Birini bekliyorum." diyerek başından savdı. Ancak sorun bu değildi. İçki istiyordu ve bu yaştaki birine, özellikle de yalnızken, asla alkol vermezlerdi. Bu yüzden de hiç rezil olmanın anlamı yoktu. Gözü sokağın başındaydı. Sonunda geliyordu...

En son Ethelinda Silvia Seymour tarafından Perş. Haz. 26, 2008 1:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/ethelind
Jasmin Lizzie Parker

GezginGezgin
Jasmin Lizzie Parker

Mücadele Tarafı : TarafSıZım ArTık
Rp Sevgilisi : ^^Aranıyor^^
Kan Durumu : Safkan...
Patronus : Şahmaran

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 9:29 pm

Jas kendini çok mutlu hissediyordu.Annesi ve babası öldüğünden beri kendini çok yalnız kimsesiz hissediyordu.Aslında öyle değilmiş...
Nasıl saklamışlardı onu bundan bir kuzeni üveyde olsa bir akrabası olduğunu...

Jas Silvia'yı daha fazla bekletmemek için erkenden evden çıkmıştı.Diagon yoluna Çatlak Kazanının önüne cisimlendi.Kapıyı açtı ve Silviayı arada gözleriyle...Görmüştü 4.masada oturuyordu.Yanına gitti nasıl davranacağını bilmiyordu.Silvia'nın asasını verirken daha kanı kaynamıştı gerçi ona ...

''Selam Silvia''

dedi yanındaki sandalyeye oturarak...
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/avril-ja
Ethelinda Silvia Seymour

GezginGezgin

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:25 am

''Selam Silvia'' dediğini duydu kuzeninin. Bir an için oturduğu yerden ona baktı. Sonra yüzünde bir tebessüm belirdi ve ayağa kalkıp kuzenine sarıldı. Neydi şimdi bu? Senelerdir ihtiyacı olan birden ortaya çıkan bir akraba mıydı? Bir kuzen mi? Yoksa sadece birazcık sevgi mi?

"Selam... Aa..." Ona nasıl hitap etmesi gerektiğini bile bilmiyordu. Her zamanki gibi açık sözlü davranıp çekinmeden söyledi. "Özür dilerim... Jasmin mi yoksa Lizzie mi demem gerekiyor? Hangisini kullandığından emin değilim." dedi.

Görünüşe bakılırsa genç kadın da gergindi.
"Eh, nasılsın... Kuzen?" dedi gülümseyerek. "Bir şeyler içsek mi?" Başını 'tamam' anlamında sallayınca eliyle garsonu çağırdı. "Ben Balkabağı Suyu alacağım." Ahh... Merlin aşkına! Söylemesi bile utanç vericiydi! Gerçi diğerlerine normal gelebilirdi ama bunu yapmak zorunda kalmak Silvia'nın hoşuna gitmiyordu. Ne de olsa bir şeyler içmeliydi. Her ne kadar sussuzluğunu tam anlamıyla gidermese de...
Jasmin Lizzie Parker

GezginGezgin
Jasmin Lizzie Parker

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:43 am

Silvia Jas'a bakmıştı oturduğu yerden ve kalkıp ona sarılmıştı.Ne kadar da sıcakkanlı bir kuzeni vardı...Onu çok sevmişti.Aile sevgisini özlemişti Jas.Bunu Ronald'la gidereceğini sanmıştı ama yanılmıştı.

Silvia ona ne diyerek hitap etmesini sorduktan sonra içecek birşeyler söylemişti .Jas ''Kaymak birası lütfen.''dedi.Sonrada Silvia'ya dönerek ''Bana nasıl hitap etmen meselesine gelirse istersen Jasmin ya da Jas de istersen Liz de hangisi hoşuna giderse...Eee ben iyiyim canım sen nasılsın?Hogwarts heyecanı var mı bakalım kuzenim de ?''dedi.Kendisine şaşırıyordu Jas aslında sıcakkanlı değildi.İçinde ne de olsa o benim ailemden biri diye geçirdi.Kaymak birasını garson getirmişti.Jas hemen kaymak birasından bir yudum aldı..
Ethelinda Silvia Seymour

GezginGezgin

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:55 am

''Bana nasıl hitap etmen meselesine gelirse istersen Jasmin ya da Jas de istersen Liz de hangisi hoşuna giderse...Eee ben iyiyim canım sen nasılsın?Hogwarts heyecanı var mı bakalım kuzenim de ?'' diye sordu kuzeni. Bu sırada siparişleri gelmişti. Gözü kaymak birasında kalmıştı.

"Ahh... Bilmiyorum. Değişik bir duygu... Umarım orası güzeldir." dedi ve balkabağı suyundan bir yudum aldı. Elleriyle bardağı tutmuş incelerken birden gözlerini kaldırdı ve "Liz diyeyim ben sana. Liz iyi..." dedi. Biraz garip davranıyordu. Ama özüne dönmeye başlamıştı belki de... Belki zaman geçtikçe onun yanında daha rahat oluyordu. Ve olacaktı da... Geleceği görebiliyordu. Birlikte çok eğleneceklerdi. Bundan adı kadar emidi.

"Peki sen... Sen nasıl hissetmiştin? İlk günün nasıldı? Okul günlerin nasıldı? Bana biraz anlatsana."

Silvia soruları ardı arkası kesilmeden soruyordu. Çok merak ediyordu. Heyecanlıydı... Korkuyor muydu bilmiyordu ama içinde bir tedirginlik vardı. Belki tecrübeli birinden birkaç tüyo alsa biraz olsun rahatlardı.
Jasmin Lizzie Parker

GezginGezgin
Jasmin Lizzie Parker

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 1:07 am

Jas kaymak birasını yudumlarken Silvia "Ahh... Bilmiyorum. Değişik bir duygu... Umarım orası güzeldir." dedi.Jas kafasını sallayarak ''Hayatında gördüğün en güzel yer olacak...Geçirdiğin en güzel yıllar...Keşke bende tekrar orada olabilsem ''dedi.Silvia ona Liz deme kararını almıştı.Liz...Babası kullanırdı bu lakabını.

Jas etrafa göz gezdirirken Silvia biraz çekingen bir sesle Peki sen... Sen nasıl hissetmiştin? İlk günün nasıldı? Okul günlerin nasıldı? Bana biraz anlatsana. dedi.Jas ufak bir gülümsemeyle Hogwarts'a gitmeden tıpkı senin gibiydin annemle babamı tanıdığım benden büyük tüm büyücülere Hogwarts'ı sorardım.Trene bindikten sonra heyecanım daha da artmıştı.Trende kendime hemen bir arkadaş bulmuştum.Yani ben bile bulduysam tatlım sen hayli hayli bulursun derken Silvianın gözlerinin içine baktı ve devam etti Gölü geçmek için 1.sınıfları kayığa bindiriyorlar zaten bilirsin bunları herhalde...Kayığa bindikten sonra aklıma seçimler ilk defa gelmişti.Korkuyordum ailemizin çoğu gibi Slytherinde ya da Rawenclaw da olmamaktan...Sahi sen hangi binayı istiyorsan tatlım? Silvia'nın halleri ona kendini hatırlatmıştı.Annesini masanın karşısına oturturup binlerce soru sorardı...
Ethelinda Silvia Seymour

GezginGezgin

Masa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 4   Masa 4 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 1:26 am

"Ahh... Tabii ki de Slytherin! Ve öyle olacak eminim. Gariptir ki bu konuda hiçbir endişem ve telaşım yok." dedi Silvia. Kendinden gayet emin görünüyordu. "Orada geçireceğim günlerin hayalini şimdiden kuruyorum. Ama maalesef hiçbir zaman hayal ettiğin gibi olmuyor. Bunu şu yaşıma kadar çok yaşadım. Küçük olabilirim ama birçok şeyin farkındayım. Bu yüzden insanların beni küçük diye ezmesinden nefret ediyorum."

Konuşma aralarında balkabağı suyundan birer yudum alıyordu. Şimdiden yarılamıştı bile. Gergin olduğu zamanlar önündekini nasıl içtiğine veya yediğine dikkat etmezdi. Yine gerilmişti. Geçmişi aklına gelmişti. Çocukluğu... Hala çocuktu ancak daha bilinçli bir çocuk... Nedense küçükkenki arkadaşlıkları hiç sağlam olmamıştı. Hepsinden kazık yemişti. Bu bir yetişkinin dünyasına göre basit bir şeydi ama bir çocuk için hiç de öyle değildi. Özellikle Silvia için hiç... Bu yüzden artık insanlardan uzaktı. Daha önce hiç olmadığı kadar. Bunu söylemekten nefret ediyordu ama hayat onu bu hale getirmişti. İleride belki daha kötülerini yaşayacaktı. Biliyordu... Bu yüzden de büyümek istemiyordu. Bu arkadaşsız haliyle bile daha mutluydu.

Bunları geçiriyordu aklından. Gözü dalmıştı. Birden kendine gelip içeceğinden bir yudum daha aldı.
"Umarım orda gerçekten mutlu olurum." dedi düşünceli bir şekilde. "Gerçekten..." diye tekrarladı. Hogwarts onun için yeni bir hayat olacaktı.

Sonra Liz'in gözlerinin içine baktı ve
"Neden annem bana söylemedi anlamadım. Yani kuzen olduğumuzu. Ona çok kızgınım. Birkaç gündür burada kalıyorum ve sırf hesap sormak için malikaneye geri döndüm dün. Beni deli ediyor!" diyerek yakındı. İçini birilerine dökmek ona iyi geliyordu.

Masa 4

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Masa 1
» Masa 7
» Masa 5
» Masa 3
» Masa NO:4