AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Masa 7

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Julian Elessar Stormrage

GezginGezgin
Julian Elessar Stormrage

Mücadele Tarafı : ...
Rp Sevgilisi : Yok!! Neden Olmasın?!
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kurt

Masa 7 Empty
MesajKonu: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:24 pm

...
Kevin Garcia

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Kevin Garcia

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Rp Sevgilisi : Yalnızlıksa kaderi kabullenmektir bunu fikri xD

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:04 pm

Ross kapıyı açtığında içeriden yoğun bir hava yüzüne çarparken sarhoş muhhabbetleride kulağına gelmişti. Bunu umursamadan içeri ilerledi ve kendine uygun bir yer aradı. Gözüne çarpan ilk boş yere ilerlemişti. Bir süre boyunca çevresine sessizce bakındı. Çeşit çeşit insanlar gözüne çarpıyordu. Herkesin yüzünde bir keyif var gibiydi. Ama hepsi kendini farklı şekilde belli ediyordu.

Bu insanlara bakarken Ross'un amacı biraz olsun rahatlamak ya da eğlenmekti. Kendisi için bir kaç gün yeterince sıkıcı gelmeye başlamıştı. Bir kaç gün yaptığı balon şakası ile idare etmişti ama artık o bile gülmesine yetmiyordu. kolundan sertçe dürtüldüğünde yerinden zıpladı Ross. Sıkıntısına o kadar derin bir şekilde takılmıştı ki barmen'in kendini beklediğini fark edememişti.

"Pardon ben şimdilik bir şey istemiyorum."

Bunu söylerken kendine aksi aksi bakan adam homurdanarak uzaklaştı ve Ross kafasını tekrar başka yöne çevirdi.

"Burası bile eğlenceli gelmiyor. Noluyor bana böyle."

Eliyle masya yavaşça vurup ritim tutarken bir yandan da kendi kendine mırıldanmaya başladı.
Dasha Eleana Silvio

GezginGezgin
Dasha Eleana Silvio

Mücadele Tarafı : KaranLık Taraf
Rp Sevgilisi : kaLsın istemem..! x@

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:11 pm

Rüzgarlı ve epey sıcak bir günde dışarı çıkmıştı.Sokaklar insan kaynıyordu adeta.Çok sıkıcı bir gün diye düşünüyordu.Kendi kendine şarkı mırıldanmaya başlamıştı.Başını yere eğmiş etrafa bakınmadan ilerliyordu kalabalığın arasından...Uzunca bir süre yürümüştü.Yorulduğunda durup etrafına bakındı.Önünde durduğu dükkanın ismi "Çatlak Kazan"dı.Kapıya doğru yürüdü.Kapıyı açarken gıcırtı dolu bir ses çıkmıştı.İçerisi kalabalık gözüküyordu.Masalarda bir eğlence vardı.Sessiz ve sakin olan bir masa aramaya koyulduğunda tek başına oturan bir oğlan gördü.Etrafına bakındı başka masa yoktu,hepsi doluydu.Yavaş ve nazik adımlarla masaya yürüdü.Oğlanın karşısında durarak hafiften gülümsedi:
-Meraba,umarım rahatsız etmiyorumdur?Oturacak başka masa bulamadım,yanınıza oturmam sakınca var mı?
Oldukça mesafeli ve saygılı konuşmuştu.Başını oğlana çevirdi ve gelecek cevabı beklemeye koyuldu..
Kevin Garcia

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Kevin Garcia

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:21 pm

Ross birilerini bulmak istiyordu. Tek başına nereye kadar oturabileceği hakkında pek fikri yoktu. Aklına böyle zamanlarda ilk gelen kişi hep Alain olurdu. Ama onu şu an bulma ihtimali olmadığını çok iyi biliyordu. Bunları düşünürken sessizce masaya bakıyordu. Çevresindeki gürültü dışında dikkatini verebildiği tek şey elleri ile masanın birleşiminde gelen sesti. Ross'a göre bir süre boyunca böle olacak gibiydi. Başta hayal ettiğini düşündüğü bir ses duydu. Başını kaldırdığında hayal etmediğine emin olabildi.

"Aaa tabi. Çekinme otur. Zaten bende sıkıntıdan patlıyordum."

Yüzüne hafif bir gülümseme yerleşirken kıza bakmaya başladı. Yüzü kendisine hafiften tanıdık gelsede ismen tanımadığına emindi Ross. Bu kendisi için bir şans sayılabilirdi.

"En iyisi kendimi hemen tanıtayım... Ross"

Kendini resmi bir şekilde isim ve soy isim olarak tanıtmayı sevmediğinden kısaca ismini söylemekle yetindi.
Dasha Eleana Silvio

GezginGezgin
Dasha Eleana Silvio

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:27 pm

Eleana karşısındaki oğlanın onayıyla sandalye çekip karşısına oturuştu.Karşısındaki oğlanda tek başına sıkılmışa benziyordu.Oğlanın kendini tanıtması hoşuna gitmişti.İçten ve samimi davranıyordu.İlgiyle oğlanı süzdükten sonra:
-Memnun oldum Ross,bende Eleana,Elen diyebilirsin..
Yüzünde gülümseme belirmişti.Elen karşısındaki kişilerden çabuk etkilenilirdi.Karşısında olumlu bir hava hissetmişti.Etrafındaki masalara göz gezdirirken tekrar Ross'a döndü.
Kevin Garcia

Kevin Garcia

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:40 pm

Ross ismini duyunca tekrar gülümsedi. Bu konuda her zaman dikkatli olmak isterdi. Karşısındaki kişiyi iyi tanıyım ona uygun davranmak kendısı ıcın önemliydi. Elen düşündüğü ya da umduğu gibi çıkmıştı. Soğuk davranışlar sergilemiyordu.

"Elen... Hımmmm . Biliyor musun yüzün bana çok tanıdık geliyor. Seni bir kaç kez gördüğümden eminim sadece hiç tanışma fırsatımız olmamış gibi."

Sözleri söylerken neşesi hafiften yerine gelmiş gibiydi. Nedense tanışmaları hep sevmişti. Şimdi olduğu gibi kendisine bu konu eğlenceli geliyordu. Sanki kendisini yenilemek gibi bir durumdu. O sırada gözüne kendisine uzaktan bakan barmen takıldı. Artık bişiler içebileceğinden emin gibiydi. Adamın uzakta olmasını umursamadı bile.

"Kaymakbirası... Aa Elen sende ister misin?"

Merakla bakışlarını ona çevirdi.
Dasha Eleana Silvio

GezginGezgin
Dasha Eleana Silvio

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:45 pm

Elen,Ross'a ısınmıştı.Normalde hiç bu kadar çabuk biriyle iletişim kuramazdı,aslında kurmak istemezdi.Düşünceli bir haldeyken gözleri Ross'a dikmişti.Elen,Ross'a katılıyordu daha önce kesinlikle görmüştü Ross'u ama tanışma fırsatları olmamıştı galiba..O sırada barmene seslenen Ross'a dönerek:
-Aslında olabilir,bende kaymakbirası istiyorum!
Ross'a baktıktan sonra etrafını incelemeye devam etti.Genelde hep böyle yapardı.Buraya birkaç kez daha gelmişti.Ama hiç bu kadar kalabalık görmemişti burayı.Ross'a dönerek:
-Ee biraz kendinden bahsetsene..
Samimi bir şekilde gülümsedi.Şimdi sadece Ross'a bakıyordu.
Kevin Garcia

Kevin Garcia

Masa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 7   Masa 7 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 6:00 pm

Ross Elen'in sözü üzerine iki tane istediklerini belirti ve arkasına yaslandı. Burda geçirecekleri zaman sonunda eskisi gibi neşeli olmayı umuyordu. Elen'in çevreyi bakınması ile Ross da sessizleşti ve ne diyeceğini düşünmeye başladı.

İkisi sessizce dururken diğer masalarda neşeli konuşmalar geliyordu. Bazende anlaşamayan iki kişi birbirlerine giriyorlardı. Kendisi o sırada kavga eden iki kişiyi izlerken hala ne diyeceğini bilemiyordu. Ama bu konu da şansını denemek istiyordu. Bunun için hamle ettiğinde geç bile kalmıştı. Elen daha hızlı olduğunu net bir şekilde belli etmişti.

"Bu soruyu sorman kötü oldu. Çünkü asla susmak bilmem başladım mı?"

Diceklerini toparlarken ve kendini tam olarak baştan düşünürken gülümseyen bir yüzle Elen'e bakıyordu.

"Evet... Aslına bakarsan bu kadar suskun değilimdir. Alışık olmadığım bir sıkıntı var üstümde. Aslında herkes beni neşeli hareketli ve şakacı biri olarak tanır. Gerçi hademeye ve profesörlere sorarsan baş belasıyım. Durmadan bir yerde olay yaratırım. Daha en son kokusu hala koridordan çıkmayan bir sıvı döktüm. Ama elimde değil. Eğlenmek içinde olan bir istek. Gerçi bazen sakin olduğum olur ama nadirdir."

Bir süre duraksadı. Hızlı ve hevesli bir şekilde konuştuğundan yorulmuştu. Masaya bırakılan kaymak birası anca o zaman gözüne ilişmişti. Soluklandığı bu zaman diliminde içecekten büyük yudumlar alarak kendini rahatlatmaya uğraştı. Tekrar söze başladığında daha sakindi.

"İşte ben bunlardan ibaretim. Ya sen ?"

Masa 7

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Masa 3
» Masa NO:4
» Masa 1
» Masa 5
» Masa 4