AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yoğun Bir Gece..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
James Eli Kennedy

GezginGezgin
James Eli Kennedy

Mücadele Tarafı : Sanat ve Alkol
Rp Sevgilisi : Var; Desdemona..
Kan Durumu : Melez
Patronus : Anka

Yoğun Bir Gece.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yoğun Bir Gece..   Yoğun Bir Gece.. - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 25, 2010 6:23 pm

James'in teslim oluşunun ardında usulca kendini James'ten ayıran Desdemona James'in başını ellerinin arasına alarak " Ama ben bu oyunun devam etmesini istiyorum. Ve sırf bu gece değil, her gece benim olmanı istiyorum. ’’ dedi arzulu ve kısık bir ses tonuyla. Onun bu sözlerine karşın James gülümserken o da üzerinde bulunan dar siyah tişörtünü yavaşça üzerinden çıkarıyordu. James'in yüzünde kısa süreli görünen kayık gülümsemenin ardından tekrar birleşmişti dudakları, vücutlarının oluşturduğu bütün James'e büyük bir zevk veriyordu. Desdemona'nın vücudunda gezinirken elleri dudakları da istekle boynuna kaymıştı ve usul usul öpüyordu büyük bir hazla. O sırada James'in üzerindeki tişörtü çıkartan Desdemona ateşli bir şekilde tekrar öpmeye başlamıştı James'i ve kısa bir süre sonra James'in elinden geldiğince engel olmaya çalıştığı halde ayırdı dudaklarını ve eğilip James'in kulağına doğru fısıldadı; ‘‘ Benim ol, sadece benim.’’

Des bu sözleri söylerken James'in elleri sıkıca kavramıştı onun belini ve dudakları vücudunda geziniyordu. Kulağında duyduğu bu sözler sonrasında kısa bir şaşkınlık anından sonra yüzünü yayılan gülümsemeyle birlikte sakin ses tonuyla "Yavaş ol bebeğim, sadece bu gecenin galibi sensin." dedi ağzını yayarak. Bir bayana söylenecek en patavatsız lafı söylediğinin farkındaydı ama cüretkar biri olduğu her halinden belli oluyordu James'in. Yinede Desdemona'yı böyle aptalca bir sebepten dolayı kaybetmek istemezdi. Dudağına dudaklarını dokundurduğunda içinde bir ateş alev alıyordu her seferinde. Dudaklarını tekrar çekip konuşmaya başladığında "Tabi gece daha bitmedi.." dediğinde James birden Dess'i de kavrayıp birlikte yok oldular ortadan. James kendini ve Dess'i cisimleyerek iki katını bar olarak kullandığı evin en üst katına- kendi evini oluşturduğu üçüncü kata- götürmüştü. Bir anda yatak odasında ayakta bulmuşlardı kendilerini. James bunu son konuşmayı yaparken onları süzen gözlerden kaçmak ve Dess'le yalnız kalmak için yapmıştı. Kendisinden bir adım uzakta olan bayanı belinden kavrayarak kendine çeken James "Sen benimsin ben de senin.. Güzel bir anlaşma." gülümserken yine birleştirmişti dudaklarını Dess'le. Ruhunu satmıştı ona tutkuları uğruna, bu pek yaptığı bir şey değildi James'in. Desdemona'dan etkilendiği apaçık ortadaydı. Hareketleri yine sertleşmeye başlayınca James kendini arkadaki duvara çarparken buldu bir anda. Kendini ve Desdemona'yı çevirerek onu yaslamıştı duvara, dudakları ahenkli bir şekilde dans ederken vücutlarıda tutuşmaya başlamıştıki James Desdemona'yı kucağına alarak yatağa götürmüştü. Tişörtünü çıkardıktan sonra geriye kalan siyah dar atletini de çıkaran James Desdemona'ya sokulmuştu iyice. Her seferinde büyük bir ateşle birleşip dans eden dudaklarıyla birlikte vücutları da bir ritim uydurmuştu, uyum içinde hareket ediyordu.
Desdemona S. Kælgrad

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Desdemona S. Kælgrad

Mücadele Tarafı : Kendi Kafası.
Rp Sevgilisi : James. Teni esmer ruhu sarışın bi sevgilim var benim falan.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Unicorn.

Yoğun Bir Gece.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yoğun Bir Gece..   Yoğun Bir Gece.. - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 25, 2010 10:33 pm

Desdemona artık kendini kaybetmişti bile. Daha önce kendini hiç bu kadar tutkulu hissetmemişti sanki. Diğer erkeklerle James’ı kafasında karşılaştırdığında James en ağır basan taraf oluyordu kafasında. Onu o kadar çok arzuluyordu ki, onu öyle çok istiyordu ki… Artık tüm dünyası James olmuştu sanki. Bu tutku, bu ateş… Bütün bedenini, aklını, ruhunu esir almıştı. Bu adama aşık olmanın dışında, öyle büyük bir hazla bağlanmıştı ki, onu her öpüşünde içindeki ateş alev alev yanıyordu. Arzuyla aralanan dudakları birbirlerini hiç bırakmak istemiyordu sanki. Nefes alma gereksinimini bile istemiyordu bedeni, sadece onu istiyordu… Sadece James’ı.

Dudakları kızıl cadının vücudunda baştan aşağı gezinirken bedeni baştan aşağı tutkuyla yanıyordu adeta. ‘‘ Yavaş ol bebeğim, sadece bu gecenin galibi sensin. ’’ Kulağında işittiği kusursuz ses, dudaklarının birbirinden ayrılıp daha Desdemona’ya cevap hakkı sunmadan yeniden kapanışına izin vermişti kızıl cadı. Bu bedene, tutkuya yenik düşmekten başka yapacağı hiçbir şey kalmamıştı cadının. Yavaşça dudaklarını cadının dudaklarından ayıran James kısık sesiyle Desdemona’ya fısıldadı; ‘‘ Tabi daha gece bitmedi. ’’ Bunu duyduktan sonra kızıl cadının yüzündeki gülümseme daha da büyüdü ve James kızıl cadıyı kavradığı gibi cisimlenmişti. Bir anda kendilerini tahmin ettikleri yerde buldular. Barın en üst katında. James’ın odasında… Herkesten uzak, tüm o gözlerden ve fısıldayışlardan uzak sadece James ve Desdemona. Yapayalnız, sadece birbirlerine ait bir yerde. Onlar için yaratılmış bir cennette gibiydiler. Aralarında sadece birkaç santim vardı ve Desdemona ondan bir santim bile ayrı kalmak istemiyordu. Bu düşünce kafasında yankılanırken James yavaşça kızıl cadıyı belinden yakalayıp kendine doğru çekmişti bile. İstekle fısıldadı kızıl cadıya; ‘‘ Sen benimsin ben de senin… Güzel bir anlaşma. ’’ dedi sırıtarak. Dudaklarını yeniden Desdemona’ya yasladığında ikiside yanıyordu bundan emindi. Vücudu alev alev yanarken, beyni uyuşmuş, ruhu James’a teslim olmuştu. Artık durmasına gerek yoktu. Koskoca odada yapayalnızlardı. Ne onları izleyen gözler vardı ne de onlar hakkında dedikodu yapan insanlar. Artık onun olabilirdi, tüm bedeniyle. Sadece dudaklarıyla değil, ona tüm bedenini ruhunu verebilirdi. Hareketleri artık daha sertleşmişti, kendine bile inanamaz olmuştu. Bu derin tutku onu öyle yoğun bir şekilde esir almıştı ki, James’ı duvara yaslayıp üstüne çullandığından bir haber değildi. Dudakları dudakları üstünde ahenkle oynaşırken o kadar huzurluydu ki… James’dan başka hiçbir şey düşünemez olmuştu. Yavaşça kızıl cadıyı az önce bulunduğu duvara dayayarak yeniden öpmeye başlamıştı genç büyücü. Dudaklarının tadı bir kere dudaklarına kazınmıştı, artık geri dönüşü yoktu. Hem artık o James’ın James’da onunken düşünmesi gereken hiçbir şey görmüyordu. En sonunda James kızıl cadıyı kucağına alarak yatağa doğru narince bıraktı. Ellerinden uçup gitmesinden korkar misali bir şekilde… Üzerinde kalan siyah atleti çıkardıktan sonra Desdemona James’ı kendine doğru çekti. Dudakları dudaklarıyla sarhoş olurken, bedenleride sarhoş olacaktı birbiriyle. Yavaşça Desdemona dudaklarını ondan ayırdığında elini James’ın dudağına bastırarak konuştu. ‘‘ Bu anlaşma beni istediğin sürece daima devam edecek. Sen sadece benimsin sevgilim. ’’ dedi boynuna küçük bir öpücük kondurup. James'ın dudaklarını yavaşça boynuna doğru çekti ve bu anın keyfini çıkarmaya bıraktı kendini.

Bu gece her şeyi unutup, James’la olan diğer gecelere odaklanma vaktiydi. Çünkü artık Desdemona sadece ona ait olacaktı. O da Desdemona’ya…

http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/d-e-s-d-e-m-o-n-

Yoğun Bir Gece..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Zorlu Gece
» Huzursuz Gece