AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Zorlu Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Mücadele Tarafı : Nötr.
Rp Sevgilisi : -
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Beyaz Kaplan.

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 6:41 pm

Durmadan koşuyor, koşuyor arkasına bile bakmıyordu. Soğuk gecenin bedenine işleyişi aldırmadan Lycia. Uzun düşünceler, çaresiz anlar.. Belki de bir yanılgı. Ama kim bilir...

Yaşama umudu kalmamış küçük bir kız. Onu hayattan koparacak şey ne olabilirdi ki böylesine umutsuzluğa kapılmasını sağlayan.. Henüz daha onbeş yaşında olan bu kız, geleceğe dair umutları. Ne olmuşTu da böyle paramparça olmuştu.
Hayatını adadığı insanlar teker teker gidiyordu yanından. Bütün dostları, arkadaşları.. Uzun zamandır içinde bulunduğu girdap dan çıkamıyor, bunun için uğraş veriyor, savaşıyor ancak olmuyordu. Zorlu bir dönemdi belki de. Ailesini herkes gibi özlüyor, ona destek vermelerini bekliyordu. Kardeşi bile ondan uzaklaşmıştı. Kimse ama kimse onunla ilgilenmiyor, onu düşünmüyordu.
Dışarıdan bakıldığında güzel, fazlasıyla zeki ve bilmiş görünen Lycia'yı neden kimse anlamak istemiyor, onun asıl benliğini çözmek istemiyordu.

Zorlu bir depresyon dönemi geçiriyordu.
Daha kolay olacağını düşündüğü için sevgilisinden bile ayrılmıştı. Sadece yanlız kalmak istiyordu. Belki de diğerlerinin ondan kopma nedeni de kendi arzusuydu.
Neredeyse her gece karanlık kuytularda oturuyor, uzun siyah gecede yanlızlığıyla baş başa kalıyordu.
Eski Lycia ya ne olmuştu böyle.
O eski derslerde her zaman önlerde duran, her soruya bir cevabı bulunan, o güleryüzlü kız şimdilerde bir paçoz gibi dolaşıyordu ortalarda. Bunu profeörlerde farketmiş, her zaman ona takılıyorlardı.
Kimse onun sorunun ne olduğunu sorma gereği bile duymuyor, ilgilenmiyordu...

Bunları düşünürken yürüyordu gecenin ıssız karanlığında. Hızlı adımlarla nereye gittiğini bilmeksizin. Hayalet gibi.. Sanki bedenini çekiyordu birşeyler. Küçük kız istemiyor ama karşı koyamıyordu.
Yasak ormana ilerliyordu. Belki korkuyordu, belki de umursamıyor...
Koşan adımlarını daha da hızlandırdı. Uzun yanmış gibi siyah dalları olan ağacın yanına yanaştı. Mavi gözlerinden akan yaşlara engel olamazcasına yaslandı ağaca. Öylece bakıyordu etrafa... Anlamsız ve boş...
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/carmina-
Catherine Olernér

BannedBanned

Mücadele Tarafı : Alacakaranlık

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Geri: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 6:48 pm

Cat ağzının kenarındaki kanı sildi. Ayaklarının üstünde yatan adama tiksintiyle bakıyordu. Oradan uzaklaştı. Ancak içindeki kan istediği orada sınırlı kalmadı. Yeni insanlar yeni canlar istiyordu. Lakin yürümeye devam ediyordu. Ayın ve karanlığın birleştiği sisli bir gecede yürümeye devam ediyordu. Küçük her halinden Ravenlaw'lı olduğu belli bir kız gördü. Seslendi '' Gecenin bu saatinde orman tehlikelidir küçük! Ya dikkat et ya da asla burada olmamayı dile''
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Geri: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 6:54 pm

Gecenin bu saatinde orman tehlikelidir küçük! Ya dikkat et ya da asla burada olmamayı dile''

Lycia bu sesle irkildi. Birden yaslandığığı ağaçdan destek almak istercesine tünedi oraya. Karşısındaki kişiyi tanımıyordu. Aydınlık biri olduğunu sanmıyordu. Garip biriydi.. Sanki bir cadı değildi. Bu işte bir şey vardı ama henüz çözemedi. Uzunca yutkudu ve ürkekçe şu sözleri söyledi karşısındakine.

''Be- ben sadece oturuyordum. Siz... Siz kimsiniz peki? dedi.
Korkmuştu. Karşısındaki kişinin bakışları gerçekten oldukça ürkütücüydü.
Catherine Olernér

BannedBanned

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Geri: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 6:57 pm

''Be- ben sadece oturuyordum. Siz... Siz kimsiniz peki?
Cat kıza baktı. Sakince:
''Kim olduğum önemli mi? Seni korumaya çalışıyorum. Bu dünyada salaklığa yer yok!''
Cat uzun saçlarını arkaya savurdu. Yavaşça yürüdü. Şu an kızdan dibindeki ağaca ellerini koymuştu. Tüm yükünü ağaca vermişti.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Geri: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 11:56 pm

Lycia ne yapması gerektiğini bilmiyor, başının belaya girmesini de istemiyordu. Nasışl tepki vermeliydi..? O an sessiz kaldı. Kadın ona biraz daha yaklaştı.

''Kim olduğum önemli mi? Seni korumaya çalışıyorum. Bu dünyada salaklığa yer yok!''

demişti. Lycia nın dibindeki ağaca yasladı kendini. Kadının yüzüne biraz daha dikkatli baktığında oldukça sert ama çekici bakışları vardı. Buğulu gözleri hemen dikkat çekiyordu. O an Lycia tünediği yerden kalktı ve ağaca yaslandı. Yüzünü kadına çevirerek şu sözleri söyledi.

'' Beni korumak mı istiyorsunuz? Peki ama neden..? Yani ben.. Beni tanıyormusunuz bayan? dedi Lycia kendini tutamayarak. Yanlış bir tepki verdiğini sanmıyordu ama karşısındaki kişiyi tanımadığı için nasıl bir tepki vereceğini de bilmezcesine beklemeye başladı.
Catherine Olernér

BannedBanned

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Geri: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyPtsi Kas. 17, 2008 1:38 pm

'' Beni korumak mı istiyorsunuz? Peki ama neden..? Yani ben.. Beni tanıyormusunuz bayan?

''Seni tanımadığımı zannediyorsun, yanılıyorsun. İnan ki ben yüz yıllık bir vampir değilim aslında oldukça yeni sayılabilir. Yine de Ravenclaw'dan mezun olduğum günlerde küçük bir çocuktun ve o civarlarda oturuyordun. Ailenle tanıştım ve seninle ilgili herşeyi biliyorum. Adın Ciéalrn ve Ravenlaw 5. sınıftasın!''

Cat kıza saldıracakmışçasına bakıyordu. Belki açıkmıştı. Biraz avlanmak istiyordu. Kız bunu sesmiş olmalıydı ki bir adım geri atmıştı. Yine de gözleri vampirin kıpkırmızı dudağına ve büyüleyici gözlerini takılmıştı.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Zorlu Gece Empty
MesajKonu: Geri: Zorlu Gece   Zorlu Gece EmptyPtsi Kas. 17, 2008 7:09 pm

''Seni tanımadığımı zannediyorsun, yanılıyorsun. İnan ki ben yüz yıllık bir vampir değilim aslında oldukça yeni sayılabilir. Yine de Ravenclaw'dan mezun olduğum günlerde küçük bir çocuktun ve o civarlarda oturuyordun. Ailenle tanıştım ve seninle ilgili herşeyi biliyorum. Adın Ciéalrn ve Ravenlaw 5. sınıftasın!''

Bu söyledikleri Lycia yı gerçekten şok etmişti. Nasıl yani..? Karşısındaki kişi bir vampirmiydi.. Ve onu tanıyormuydu.. Ailesini de. Peki ama nasıl.. Nereden..? Gerçekten kafasını asıl kurcalayan da buydu. Bir iki adım daha attı. Karşısındaki bir vampirdi sonuçta ve ona zarar vermesinden korkuyordu doğal olarak.

Peki ama vampirini amacı neydi..? Ne istiyordu küçük bir kızdan. Belki de onunla sadece eğleniyordu. Ona yem olmak istemiyordu. Vampir olmak mı... Yoo bu Ciéalrn a göre değildi doğrusu.

'' Peki ama benden ne istiyorsunuz?'' dedi. Sesi bu kez ürkekceydi.

Zorlu Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Gece Gezmesi
» Huzursuz Gece