AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yanlızlık ve Sessizlik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ardelle Roux

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Ardelle Roux

Mücadele Tarafı : Kendisi.

Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 3:26 pm

Pat gözlerini sıkıca yummuş sersemletilip azkabana götürülecek gibi kendini hazırlıyordu. Felaket birşeydi bu...Zihinbendar'da olsa onun beynini okuyarak daha da umutsuzluğa düşeceğinden okumak istemedi. Çünkü yapacak birşeyi yoktu. Gözlerini elleriyle kapatırken:
- Beni yakalayacaksın..Biliyorum..Ama lütfen bil..Bil ki ben kötü olmayı kendim istemedim. Çocukken babam bana hep Voldemort resimleri gösterip dururdu.Hep derdi ki: " Sen büyüyünce ona sadık olacaksın..O seni sağ kolu yapacak derdi.." bense anlamadan kafamı sallardım. O günlerden beri beni öyle yetiştirdiler..Hatta bir kere Voldemort'la görüştürmeye bile kalktılar ama babama yalvardım..Fakat sonuç bu..Böyleyim..kötüyüm..arkadaşsızım ve en kötüsü yanlızım..Yanlızım işte..Şimdi götür..Azkabana götürceksen..Ama annem öğrenmesin lütfen..Lütfen..diye ağlamaya başladı. Yere düştü..Kendini ilk kez bu kadar küçük düşürüyordu ve kontrolsüz davranıyordu...
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : La Jaconde Rosenda de Viette
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kurt

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 4:11 pm

Asasını çekti Matt.Asanın cüppesinin cebinden çıktığının sesi duyulmuştu.Eleadora gözlerini kapıyordu sımsıkı.Sersemletecek,azkaban'a atacaktı.Atacak mıydı?Bilmiyordu..Emin değildi.Asasını indirdi tekrardan.Acıma duygusu tüm vücudunu sarıp sarmalamıştı.Bir ölümyiyen için imkansız olan birşeyi teklif edecekti şimdi..

"O zaman iyi tarafa geç.."

Buzmavisi gözler kıza işkence çektiriyordu sanki.Hala dik durmuş,bakıyordu..
Ardelle Roux

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Ardelle Roux

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 4:16 pm

Pat konuşmasını bitirişinin ardından Matt ona:
- O zaman iyi tarafa geç..dedi.Pat şok olmuştu. Ama bunu yapamazdı. Eğer yaparsa karablık lord onu elinde sonunda bulur öldürdü. İşkence yapardı ve babasının kemikleri sızlardı.Sonra:
- A-Aama bb-ben bunnu yapamam...Şey..Eğer iyi tarafa geçersem Karanlık Lord beni öldürür.Babam beni affetmez..Şimdi sen beni öldüreceksin..Öldüreceksin derken azkabana götüreceksin orada ölecğim...Ama inan ki Lord tarafından öldürülmek istemem..Kimseye söyleme ama ben Lord'dan korktuğum için bunu yapıyorum.O gün Tom ile düello yaparken içim sızlamadı zannedersin değil mi?
Ama onun çektiği acıyı bende vizdan azabı olarak çektim..Her gece de çekiyorum..Yanlızlığı ve karamsarlığı...Bir de benim tarafımdan bak...dedi ve kayaya oturdu.Gücü tükenmişti..
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 4:19 pm

Tahmin etmişti zaten..Müritlerinin çoğu ondan korktuğu için onun safındaydı..Karşısında hüngür hüngür ağlayan kız da onlardan bireiydi..Söylenecek çok şey yoktu..

"Ben seni korurum.."

dedi ve asasını cebine koydu.Elini uzattı kızın elini tutmak için.Eğer o eli alırsa bir yandaş daha kazanacaklardı..Matt bunu gerçekten istiyordu.i.
Ardelle Roux

Ardelle Roux

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 4:25 pm

Pat korkuyordu..O sırada Matt:
- Ben seni korurum demişti.. Ama Pat kendine gelecek zararın ona gelmesini hiç mi hiç istemiyordu. Birde iyi tarafa geçse Slytherin Bina Sorumlusu görevini bırakmak zoruda kalacaktı. Olsun.dedi içinden..Matt için değer.. Onunla aynı taraftan olmak, onunla aynı hedef için çalışmak çok iyi olabilirdi. Bu yüzden:
- Tamam ama 3 şartım var. Birincisi kimse bilmesin.2.si bina sorumluluğumu bırakıyorum..3. lütfen beni korumaya kalkma..Lord öldürecekse veya zarar verecekse bana versin..Sana değil dedi. Matt elini uzatıyordu ve ürkekçe Pat'de uzattı. Artık geri dönüş yoktu ve bu yola adımını atmıştı...
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 1:12 pm

Matt kızın elini tutmasıyla başardığını anlamıştı.Bir kişi daha kazanmışlardı,hiç değilse Hogwarts içinde biri daha vardı.Yavaş ve kibarca kaldırdı kızı.Cüppesinden bir mendil çıkardı ve gözlerini sildi.Şartlarını kabul etmişti Matt.Ama bina sorumluluğunu bırakmak saçmaydı.İyi tarafa geçtiğini apaçık söylemeye gerek te yoktu.Bunu bir Matt bilecekti,bir Aaron ve zorunlu olarak Bakan..

"Şartlarını kabul ediyorum.Bina sorumluluğunu bırakmak zorunda değilsin.Hala lordun adamı gibi görünmen işimize yarar.Şimdi bakanlığa gidiyoruz.Bize sadece birkaç isim vereceksin ve serbestsin.Endişelenme,ben yanından hiç ayrılmayacağım.."
Ardelle Roux

Ardelle Roux

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 1:59 pm

Pat'in ayağa kalkmasına yardımcı olan Matt dah sonra cebinden bir mendil çıakrıp gözyaşlarını silmişti. Sonra:
-"Şartlarını kabul ediyorum.Bina sorumluluğunu bırakmak zorunda değilsin.Hala lordun adamı gibi görünmen işimize yarar.Şimdi bakanlığa gidiyoruz.Bize sadece birkaç isim vereceksin ve serbestsin.Endişelenme,ben yanından hiç ayrılmayacağım.." demişti. Pat'de başıyla onaylar gibi yaptı ve eteiğini silkeledi. Açıkçası korkuyordu. Lord'un ona herhangi bir zarar verme olasılığı yüksekti. Tabii duyulursa. Lord'un kendisine nler yapabileceği konusunda hiçbir fikri yoktu...
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

MesajKonu: Geri: Yanlızlık ve Sessizlik   Yanlızlık ve Sessizlik - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 2:28 pm

Kızın elini iki elinin arasına aldı Matt.Ve cisimlendiler..Karmakarışık duygular içindeydi o dakikalarda.Edineceği bilgiler ve yapacağı sıçramayı hayal etti.Bakanın yüzündeki görüntüyü,Aaron'u düşündü.Bilemiyordu,belki de hayırlı olmazdı.Onların karargahlarına saldırırken birilerini kaybedebilirdik.Büyük savaştan önce gerçekten hayırsız bir durum olurdu bu..Ama gerçekten bir başarı elde etmişti.Bunu kutlamalıydı.Kim bilir,belki de baş seherbaz olurdu...

Yanlızlık ve Sessizlik

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Sessizlik
» Sessizlik