AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Sessizlik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ivy Alicia Demonio

GezginGezgin
Ivy Alicia Demonio

Mücadele Tarafı : Death Eaters...
Kan Durumu : Safkan
Patronus : bilmem ki...

Sessizlik Empty
MesajKonu: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 10:30 pm

Sessizlik istiyordu sadece sessizlik. Okulun ilk birkaç günüydü ve hiç kimse susmak bilmiyordu. Çok mu özlemişlerdi birbirlerini bu kadar. Bir an Abigail'den uzaklaştı ve sağa boş bir koridora saptı. Biraz olsun rahatlamıştı. Arkasında kalan merdivenlerin olduğu gürültülü kısım yavaş yavaş yok oluyordu. Bu sefer beyninde gün boyu kurcaladığı o saçma mektup vardı. Babasına cevap yazmakta tereddüt ediyordu. Koridorun sonunda bulunan merdivenlerden sessizce çıktı. Eliyle tırabzana tutunmuş yukarı doğru ilerledi. Üçüncü kata geldiği çok geçmeden gelen öğrenci seslerinden anladı. Yine bir hengamenin içine düşmüştü. Elini attığı ilk kapı tokmağını çevirdi ve içeri girdi.

" İşte huzur!"
İçeri attığı adımıyla birlikte girdiği yere göz gezdirdi. Kupa salonuna gelmişti. İçeride değişik anlamlar içeren kupalar vardı. Hiçbirini incelemeden doğruca pencerenin kenarına sokuldu. Pencereye dayandı ve bahçede esen rüzgarın etkisiyle savrulan yaprakları seyretmeye koyuldu.
Yapraklar gibi oda rüzgarın etkisi ile savruluyordu işte. Babasını görmek dahi istemiyor ve ondan zamanla uzaklaşıyordu. Yalnız, sessiz, sakin kalmakta işe yaramamıştı. Sinirini bozan gürültü değil; düşünceleriydi. Gözlerini ufka doğru yöneltti. Keşke en yakın arkadaşı burada olsaydı ve onunla sohbet etseydi. Neden Abigail’in yanından ayrılmıştı ki. Ona ihtiyacı olduğunu kabullenebilseydi.
Isamu Kira Nakanoi

GezginGezgin
Isamu Kira Nakanoi

Mücadele Tarafı : Zay
Rp Sevgilisi : Yoq..
Patronus : Geyik

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 10:40 pm

Isamu'nun canı sıkılmıştı. Herkesin arkadaşlarıyla konusması onun ise yanlız kalması çok sıkıcıydı. Üstündeki sıkıcı kıyafetlerden de nefret ediyordu. Üstünde tek nefret etmediği asası vardı. Oda özel birşey değildi sadece büyü yapmak için kullanması onu neşelendiriyordu. Hemde kötü karanlık büyüler onu neşelendiriyordu. 3. Katta gezerken kupa salonuna girdi. Bir kız vardı güzel,alımlı biriydi. Oda yeni gelmiş gibiydi. Sessizlik arıyordu herhalde; yanına gidecektiki:

" İşte huzur!"

dedi kız. Sevinsemi üzülsemi bilmiyordu. Pencerenin yanına gitti kız ama Isamu arkadaşa ihtiyacı vardı. Ve söze girdi:

"Sizin gibi güzel bir kızın burada ne işi var. Benim bildiğim güzel kızların yanında erkekler toplanırdı. Bu burada geçerli değil mi? Ben Isamu Kira Nakanoi isminizi lütf eder misiniz?"

dedi Isamu ama içinden ona bir his duydu. İlk arkadaşı ondanmıydı yoksa başka bir nedeni mi vardı..

Ivy Alicia Demonio

GezginGezgin
Ivy Alicia Demonio

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 10:51 pm

"Sizin gibi güzel bir kızın burada ne işi var. Benim bildiğim güzel kızların yanında erkekler toplanırdı. Bu burada geçerli değil mi? Ben Isamu Kira Nakanoi isminizi lütf eder misiniz?"

Sesi duyduğu anda arkasına dönmüştü. Onun gibi çekik gözlere sahip birini karşısında göreceği aklına dahi gelmezdi. Onu tepeden tırnağa inceledi. Slytherin öğrencisiydi. Neden onu daha önce fark etmemişti. Çocuğun sözleri onu gülümsetti. Erkeklerin etrafında dolaşması için onlara görünmek gerekirdi. Ivy ise bundan oldukça uzaktı. Genelde kendini boş, yalnız olabileceği bir yere çekilirdi. Bakışlarını gözlerine kilitledi ve ciddi tavırla konuştu.
" Ivy Alicia ismim."
Soyadını söyleme gereği duymamıştı. yavaşça pencereye sırtını dayadı ve kolarını göğsünü altında bağladı. Bakışları ile çocuğa konuşmayı başlatmasına izin verdiğini söyler gibi baktı.
Isamu Kira Nakanoi

GezginGezgin
Isamu Kira Nakanoi

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 10:57 pm

James'ın kalbi çok hızlı atıyordu. Hİç böyle olmamıştı kız gerçekten güzeldi. Ve kız cevap verdi:

" Ivy Alicia ismim."

Jemas kendi gibi ismi olan kızın yanına gitti ve göz teması kurdu. Gözlerinin güzelliği James'ı etkilemişti. James bayılmış numarası yapmaya kara verdi ve:

"Ben benn nnnn"

dedi ve bayıldı. Ivy'nin onunla ilgilenmesini istiyordu. Gözlerinin güzelliğini bir daha görmek istiyordu. Hiç aşık olmamıştı ve olmazdıda. Icy ilede arasında arkadaştan öte birşey yoktu ama birini heycanlandırmak hosuna gidiyordu. Yerde yatıyordu cansız bedeniyle ve Ivy'nin müdahale etmesini bekliyordu..
Ivy Alicia Demonio

GezginGezgin
Ivy Alicia Demonio

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 11:08 pm

Bir anda yere düşen çocuğa bakakaldı. 'Çattık ya!' diye içinden geçirdi. son istediği şey birine yalnız kalmak istediği vakitte yardım etmekti. Eğer bu çocuk Slytherinli olmasaydı hiç dokunmadan çekip giderdi. Birden çocuğun numara yaptığı fark etti. Her halinden belli oluyordu, sadece biraz daha dikkatli bakması gerekiyordu. Gözlerini sabit tutmaya çalışsa da pek beceremiyordu. Ivy yavaşça ona doğru eğildi ve yüzüne iyice yaklaştı. Kulağına doğru kayarak konuştu.
" Hey bu numarayı yemezler!"
Yavaşça doğruldu ve yanında oturdu. Onun bu numaraya son verip kalkmasını bekliyordu. Eğlenecek ne zamanı vardı, ne de isteği. Sadece konuşmayı dilemişti. Bundan ötesini dilediğini hatılamıyordu. Çocuğa bakışlarını bir kez daha çevirdi.
Isamu Kira Nakanoi

GezginGezgin
Isamu Kira Nakanoi

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 11:12 pm

Isamu anlaşılır bir numara yapmıştı ama yememişti Ivy. Ama bunu sürdürcekti ruya görüyormuş gibi yapmayı denicekti ama vazgeçti. Ve Ivy:

" Hey bu numarayı yemezler!"

diye kulağına fısıldadı Ivy. Zekice bir numara değildi ama sürdürcekti. Sanki ruyasında su istiyormuş gibi yapmaya çalısacaktı tabi becerebilirse ve Isamu konusmaya başladı:

"Yardım edin, su getirin, lütfen yardım edin"

dedi ve en sonunda:

"Ahhh!!"

diye inledi. Sanki gerçekten can çekişiyordu. Bu sefer anlamaz diye düşündü..
Ivy Alicia Demonio

GezginGezgin
Ivy Alicia Demonio

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 11:21 pm

" Artık gülmeye başlıyorum."
Sinirle ayağa kalktı. Onu yardım meleği filan mı sanmıştı. Yardım etmek isteği elbette olabilirdi ama bir numaracıya asla. Birden neden bu kadar sinirlendiğini anlamadı. 'Bu çocuk neden böyle davranıyor.' diye içinden söylendi. pencereye tekrar döndü ve ona bakmamaya çalıştı. Arkasından gelen haykırışları duymamak istiyordu. Yardım etmek mi? Ona göre hiç değildi. Pencereye tekrar dayandı. Bahçede hala şiddetle esen rüzgar yaprakları savurmaya devam ediyordu. şuan için oda onlarla birlikte savrulmayı diledi.
Isamu Kira Nakanoi

GezginGezgin
Isamu Kira Nakanoi

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik EmptyPaz Kas. 09, 2008 11:26 pm

" Artık gülmeye başlıyorum."

Demişti Ivy buna sinirlenen Isamu kalkmicam demişti. Ama böyle güzel bir kızı bekletemezdi. Cama yaslanan kıza farkettirmeden asasını çekti ve:

"
Orchideous"

dedi. Elinde bir demet çiçek ayağa kalktı.

"Numaramı yemediniz tebrik ediyorum. Özür olarak şu çiçekleri kabul edin. Sizi üzdüysem özür dilerim eğer mutlu ettiysem ne mutlu bana"

dedi Isamu. Bunu derken birşey farketti, ilk defa böyle ince davranıyordu bir kıza ve tekrar söze başladı:

"Şey sevgiliniz yani sevgiliniz var mı?"

dedi..

Sessizlik

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Sessizlik