AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

##Ortak Salon##

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Peter Edmund Trumpkin

GezginGezgin
Peter Edmund Trumpkin

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyen
Rp Sevgilisi : Henüz Yok
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Yılan Nagini

##Ortak Salon## - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 7:34 pm

''Ahhh..Üzgünüm.Bu tip nöbetler geçiriyorum arada sırada..Ancak şu sıralar sıklaştı..''

Sarah o kadar tatlıydı ki hiçbir şey söylemedi Peter.Sadece onun gözlerinin içine baktı.Elindeki erimiş çikolatadan ağzına attı ve afiyetle yedi.Peter hala ona hasta muamelesi yapıyordu.Bu durumdan sıkılmış görünen Sarah çikolatadan bir parçada Peter'a verdi.Her tarafları çikolata olmuştu ama yüzü gülüyordu.Afiyetle çikolata yediler.Sarah bnm bişeyim yok dercesine ona çok güzel gülümsemişti bu an Hogwarts hayatının en güzel anıydı.Hogwarts'daki ilk arkadasıydı Sarah ve onla gayet iyi vakit geçiriyorlardı.

''TAnıştığımıza memnun oldum..''

dedi.Gayet hoş bir sesle...3-4 saniye hiç konuşmadan ona baktı ve daha sonra :

''Bende memnun oldum''

dedi.Bunu duyduktan sonra devam etti Sarah:

''Sen Hogwarts'a nereden geldin..Ben Fransadan.''

diye meraklı meraklı sordu.Aslında bunun altında oda cok hoşlanmış gibiydi bu konuşmadan ve devam ettiriyordu :

''Ben buralıyım İngiltere...''

dedi.Artık sohbet iyce koyulaşmıştı.Adeta bu konusmanın sonsuza dek sürmesini istiyordu Peter.Bu güzel konusmayı sürdürdü :

''Fransa'yı görmek isterim güzel bir yer mi ? ''

Diye sordu ve Sarah'a bakmaya başladı...
Sarah Lynn Belacqua

GezginGezgin
Sarah Lynn Belacqua

Mücadele Tarafı : Death Eaters..
Kan Durumu : SAfkan
Patronus : Gümüş Maral

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 7:52 pm

''Oui.!!FEvkalade bir yer Fransa..Büyüleyücü, etkileyici..Oarada doğup büyüdüğümden çok bağlıyım ve çok seviyorum.HEr köşesinde ayrı bir güzellik yatıyor'' dedi SArah Peter'ın sorusuna karşılık olarak..Sonra bitmiş çikolata pakedini çöpe fırlattı.Yerine oturup cebinden bir mendil çıkarttı.Elini ağzını sildi.Sonra Peter için de bir mendil çıkartı ve ona uzattı..Çikolata eridiği için elinde garip kaygan bir his uyandırmıştı Sarah'ın.Sarah da biraz fazla titiz olduğundan bu histen hoşlanmazdı.Cebinde sürekli bir miktar mendil taşırdı.Her zamanda lazı olurdu..

Ardından
''Noel tatilinde Fransa'ya gidebilirsiniz ailecek..Ben size rehberlik edebilirim dilerseniz..'' dedi kibar bir sesle ve hafifçe gülümsedi.Hava hala aydınlıktı.Ortak salona gelen giden de yoktu..Kocaman salonda üç kişi oturuyorlardı.Sohbet gerçekten hoş bie biçimde ilerliyordu.Sarah bu durumdan çok hoşnuttu.Her ne kadar çok arkadaş canlısıs olmasa da SLytherinli birinin yanında olması ona heem yalnızlık hissini unutturuyor, hem de güven veriyordu.Yalnızlığı da pek sevmezdi zaten..Ancak arada sırada tek kalmayı istediği zamanlar olmuştu..

Kafasını yukarı kaldırdı ve yüksek taş tavana asılmış üzerinde asil bir yılan olan Slytherini temsil eden flamaları inceledi.Bunlardan SArah'ın odasında da vardı.Evini biraz özlemişti şimdi..
Peter Edmund Trumpkin

GezginGezgin
Peter Edmund Trumpkin

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 8:13 pm

''Oui.!!FEvkalade bir yer Fransa..Büyüleyücü, etkileyici..Oarada doğup büyüdüğümden çok bağlıyım ve çok seviyorum.HEr köşesinde ayrı bir güzellik yatıyor''

Demişti Sarah anlaşılan orayı çok seviyordu.Zaten insan doğup büyüdüğü yeri nasıl sevmezdi ki ? Orayı çok severek anlattı Peter'a.Özlemiş gibiydi oraları...Peter'da buraları çok seviyordu ama İngiltere dışında hiçbiryere gitmemişti.İyi bir büyücü olarak okulunu tamamladıktan sonra heryeri gezeceğine söz vermişti kendi kendine annesinin ardından babasının ölüm haberi Peter'ı yıkmıştı teyzesiyle yaşıyordu.Severlerdi Peter'ı ama annesinin babasının yeri ayrıydı...Bir anda bunlar aklına geldi Peter'ın.Peter 3 yaşındayken bilinmeyen bir nedenle ölmüştü ailesi sadece Teyzesi vardı yanında ama Peter onu pek sevmezdi onu Trumpkinin asil soyunda ona yer olmadığını düşünüyordu...Bu düşünce adeta Peter'ın şuanki mutluluğuna bir karakedi gibi girmişti..Bunlar aklına gelince birden gözleri kızardı Peter'ın ağlamaktan nefret eden,çok güçlü bir çocuktu.Böyle sululuklara onda yer yoktu ama ailesini aklından çıkaramıyordu.Bir anda elini başına koydu ve sessizce :

''Defolun''

dedi kafasındaki düşüncelere.Sarah duymamıştı bunu.Lafa girip sessizliği bozdu :

''Noel tatilinde Fransa'ya gidebilirsiniz ailecek..Ben size rehberlik edebilirim dilerseniz..''

Adeta cuk otumuştu bu söz Peter'a..Ama Sarah nerden bilirdiki Peter'ın ailesinin olmadığını.Bu durum onun için çok zordu.Ama bunu güçlülükle söyledi nede olsa arkadasıydı Sarah :

''Benim ailem bn 3 yasındayken ölmüş teyzemle yasıyorum ''
Chloe Blair Sanderson

GezginGezgin
Chloe Blair Sanderson

Mücadele Tarafı : TarafsıZ
Rp Sevgilisi : Nok aRanıyoR

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 8:18 pm

RP OUT:Peter lütfen bn gibi kısaltmaları rplerinden kullanma ya ş eklemeden yazma mesela...
İmla kurallarına uyarsak rplerimiz görünüş açısından daha güzel olur...
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/jessica-
Sarah Lynn Belacqua

GezginGezgin
Sarah Lynn Belacqua

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 8:25 pm

''Ahh..Şeyyy..Ne diyeceğimi bilemyorum..Çok çok üzgünüm..Ayy çok salağımdır.Off üzdüm seni..Çok özür dilerimm.'' dedi adeta yerin dibine girmişti.Pot kırmakta üstüne yoktu zaten.Çok üzümüştü birden..Ağlamaklı oldu.Ama geçti..Genede çok üzülmüştü.Petr kim bilir ne kadar üzülmüştü.

Sarah'ım artı konuşacak yüzü kalmamıştı.Böyle salak kelimelerle güzelim sohbeti mahvetişti.Çok canı sıkkındı.Böyle olsun istememişti.Gözlerini ayaklarına dikip onlara bakmaya başladı.Kafasını kaldırırsa Peter'ı üzgün göreceğinden korkmuştu..Ayakkabıları siya rugandı.Işık vurunca parlıyorlardı.Uçları biraz çizilmişti.Çoraplarına uyum sağlıyordu...

Sonra SArah kafasını kaşıyarak söylemeken çekinse de
''Ahh..Geisen bizde kalabilirsin'' diye mırıldandı.Peter'ın bunu duyup duymadığını bilmiyordu.Bir pot daha kırmak istemediği için çenesini kapalı tutmaya karar verdi ve hiç konuşmadan öylece ayaklarına bakarak ourmaya devam etti....
Peter Edmund Trumpkin

GezginGezgin
Peter Edmund Trumpkin

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 9:42 pm

''Ahh..Şeyyy..Ne diyeceğimi bilemyorum..Çok çok üzgünüm..Ayy çok salağımdır.Off üzdüm seni..Çok özür dilerimm.''

Peter üzüntüleriyle Sarah'ıda üzmüştü ama buna hakkı yoktu :

''Saçmalama kendine haksızlık etme nerden bilebilirdin ki ? ''

Sarah Peter'i üzdüğünü düşünüyordu ama üzmemişti anne babasını tanımıyordu bile hem Sarah bunu Peter'in dediği gibi nereden bilebilirdi ki ? Peter bunu Sarah'a söylememeliydi...Sarah gerçekten üzülmüştü Peter'ın durumuna artık Peter'a bakamıyordu.Peter'da Sarah'ın bu durumuna çok üzüldüü.Sarah o kadar üzülmüştü ki Peter'ı teselli edercesine :

''Ahh..Geisen bizde kalabilirsin''

Peter çok şaşırdı...İlk defa bu kadar iyi anlaştığı bir arkadaş bulmuştu kendine onun için çözüm üretmeye çalışıyordu kendi üzüntüsünü başkalarına yaşatmamalıydı Peter birdaha bunu kimseye söylemeyecekti Sarah dışında....Sarah'a cevap olarak omzunu tuttu onun ve :

''Çok saol ama bu doğru değil,beni düşünüyosun teşekkürler ama unut gitsin artık böyle birşey hiç demedim varsay tamam mı ? Yarın tekrar buluşabilirmiyiz burda sadece seni tanıyorum da ''

Son cümlesinden sonra Sarah'a gülümsedi ve ona bakıyordu sadece...
Sarah Lynn Belacqua

GezginGezgin
Sarah Lynn Belacqua

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 9:56 pm

''Ahmm..Sağol, çok üzgünüm tekrardan özür dilerim'' dedi artık Peter'a bakabiliyordu.Peter Sarah'ın beklediği kadar üzgün görünmüyordu.Sonra Peter Sarah'a

''TEkrar buluşabilirmiyiz burda sadece seni tanıyorum'' dedi.SArah yanıt olarak hafifçe başını salladı ve ;

''Neden olmasın ben de burada bir tek seni tanıyorum..'' dedi gülümseyerek.Yarın da yalnız kalmayacaktı.Kendine çok iyi bir arkadaş bulmuştu Sarah ve bundan çok mutluydu.Daha önceki arkadaşları onu çok üzmüştü.Ona yapmadıklarını bırakmamışlardı.Sarah onları bulmaya ve intikam almaya çok kararlıydı o günden beri..Birden Sarah'ın aklı bu tür mazide kalmış olaylarla dolup taştı..Eski neşesi biraz olsun kaçtı.Onları gördüğü yerde öldürebilirdi.Ancak onları öldürmekten beter edecekti, kararlıydı..

Bir süre bu saçma sapan düşüncelerle kurcaladı kafasını.Sonra birden Peter'ın buluşma fikri geldi aklına ve ;

''Yarın nerede buluşacağız ??'' dedi umut ve merakiçinde.Hem ortamı merak ediyordu hem ona göre giyinmeyi planlıyordu.Işık saçan meraklı gözlerini Peter'a dikti cevap vermesini beklemeye başladı...
Peter Edmund Trumpkin

GezginGezgin
Peter Edmund Trumpkin

MesajKonu: Geri: ##Ortak Salon##   ##Ortak Salon## - Sayfa 5 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 10:50 pm

''Neden olmasın ben de burada bir tek seni tanıyorum..''

Buluşma teklifi redddedilmemişti Peter'ın bu nedenle çok büyük bir mutluluk içindeydi bu kadar güzel bir kızla birgün daha ...Bu onu çok mutlu edecekti kabul ettiğine göre Sarah'da iyi vakit geçiriyordu.İkisininde birbirlerinden başka arkadaşı yoktu bunuda öğrenmişti Peter.Sarah'da birden düşüncelere daldı ama pek rahatsız edilmek istemiyo gibi bir hali vardı Peter sormadı neden olduğunu...Çok güçlü bir kıza benziyordu Sarah diğerlerinden farklı daha ilginç bir insandı...Ardından beklenilen soru geldi ve :

''Yarın nerede buluşacağız ??''

dedi Sarah meraklı bir şekilde...Basit gibi görünsede zor bir soruydu bu Peter için düşündü düşündüü düşündü en sonunda :

''Göl kenarı veya ihtiyaç odası'na ne dersin ? ''

dedi güzel bir ses tonuyla...

##Ortak Salon##

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Similar topics

-
» Ortak Salon
» Ortak Salon
» Ortak Salon
» Ortak Salon ( IV. Sezon)
» VI. Sezon Ortak Salon