AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
YazarMesaj
Carlie Myracle

VII. SınıfVII. Sınıf
Carlie Myracle

Mücadele Tarafı : Gryffindor.
Rp Sevgilisi : Buralar dutlukken Thomas'tı, şimdi Damian.
Patronus : Beyaz Tavuskuşu.

Noel Balosu - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 8 EmptyPaz Tem. 11, 2010 12:01 pm

Salona dalan Ricco'yu görür görmez gülümsedim. Bu çocuğun yakalanma olasılığı sıfırken endişelenmiştim. Dört adet şişeyi masanın üzerine büyük bir hışımla bıraktı. Bir elinde bulunan şampanyayı deli gibi çalkalayıp açtığında, etrafa fışkırttığı köpükler yüzünden eplenmişe benziyordu. eh, tabi onun yanında köpük kurbanları biz olmuş oluyorduk. Etrafında dönerken, biten köpüklerin sonunda, boşalan bardaklarımızı şampanya ile doldurdu. "Ah harikayım ya! E Carlie bundan sonra ceza almaya razı mısın?" dedi ve kolunu omzumun üzerine attı. "Deli misin? Tabiki razıyım!" dedim saçlarını bozarak. Ayılmaya mı başlıyordum? Yoksa ileri derecede bir sarhoşluk falan mı yaşıyordum belli değil ama bu partiyi unutmayacağıma emindim. Sanırım bir partiye kavalyesiz gelmenin en güzel yanı buydu. "Noel, noel olalı, böyle bir eğlence görmedi!" diyerek güldüm Lydia'mın yanına giderken. O işi sağlama alıyor, yavaş yavaş içiyordu şampanyasını. Sonuçta yatakhaneye döndüğümüzde beni ayık tutacak kişi oydu.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/carlie-myracle-t
A.Ricco De Luca

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
A.Ricco De Luca

Mücadele Tarafı : Supercalifragilistic expialidocious
Rp Sevgilisi : İstemiyorum lan! Bu kadar laf olacaksa hiç olmasın daha iyi!
Kan Durumu : Muggle Doğumlu
Patronus : Alaska Kurdu

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 8 EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:52 pm

Elimdeki şampanya şişesi biter bitmez slow bir şarkı başlamaya başladı. Ve Carlie'nin söylediği laf havada kaldı gibi oldu. Slow şarkı başlar başlamaz birkaç kişi inlemeye başladı ama şarkıcı müziği kapatmadan devam etti slow çalmaya. Yapılacak tek birşey vardı. Daha fazla acı çekmeden salondan çıkıp gitmekti. Ve geri kalan 3 şişe şampanyayı bitirmekti. Evet, o şampanyalar bitmeliydi mutlaka. "Hadi kızlar gidiyoruz. Bizim için parti son buldu." dedim ve Jess'i kolundan tutup kapıya getirdim. Carlie'leri o an göremediğim için onları sürükleyememiştim. Kalabalıkta onları görünce onlarında bir an önce gitmek istediklerini anladım ve el sallayıp kapıya gelmelerini işaret ettim. Ama birşey eksikti. Evet, üstündeki deri ceket yoktu. "Sen burada bekle. Ben hemen geliyorum ceketimi bulup." dedim Jess'e ve dans eden çiftlerin arasına dalıp ceketimi aradım. Neyseki bir çocuk bana ceketimi getirip vermişti ve bende aramaktan vazgeçmişti. Hızlıca kapıya doğru koştum ve herkesin tamam olduğunu anladıktan sonra şişeleri ceketimin altına saklayarak balo salonundan dışarı çıktım. Ve saat 05.40 olmuştu.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/ricco-de-luca-t6
Carlie Myracle

VII. SınıfVII. Sınıf
Carlie Myracle

Mücadele Tarafı : Gryffindor.
Rp Sevgilisi : Buralar dutlukken Thomas'tı, şimdi Damian.
Patronus : Beyaz Tavuskuşu.

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 8 EmptyPaz Tem. 11, 2010 3:09 pm

Sözümü havada bırakan slow şarkıya içimden edebildiğim her lafı ediyordum. Eğlenceden bahsediyorduk. Çıkıpta çiftlerin dans etmesi için çalınacak müziklerden değil. Oldu olacak birkaç uyku tulumu alıp burada uyuklasaydık. Bundan sonra eğlencenin tavan yapacağını düşünmüyordum zaten. "Lyd, diğerleri nerede?" dedim başım dostumun omzuna yaslıyken. "Bilmiyorum, büyük ihtimalle gitmişlerdir." dedi saçlarımı tarar gibi yaparken. "Bizde gidelim, sıkıldım." Esnerken bir yandanda ağzımı kapatıyordum. Olduğum yerden kalktığımda hafif bir baş dönmesiyle karşılaştım. Bunun içkiden olduğunu sanmıyordum. Bu aralar bunu çok sık yaşamaya başlamıştım. Revire gitmek istemiyordum ama bunun böyle olmayacağınıda biliyordum. Adımlarım büyük salonu terkederken hala Lydia'mdan destek alıyordum.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/carlie-myracle-t

Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Similar topics

-
» Noel Balosu
» Noel Balosu ~
» Mezuniyet Balosu