AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Jessica Isolde Lithium

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Jessica Isolde Lithium

Mücadele Tarafı : Guiseppe'nin şekerleri, Anna'nın kurabiyeleri.
Rp Sevgilisi : Yaklaşanı vururum...
Kan Durumu : safkan
Patronus : Anka kuşu

Noel Balosu - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyPerş. Tem. 08, 2010 3:52 pm

Bir bardak daha içtikten sonra iyice kıvama gelmişti. Tam bir bardak daha alacaktı ki Carlie onları piste doğru çekiştirmeye başladı. Havada zaten büyüler uçuşuyordu birde onlarıdan birine isabet etmesi daha da komik olurdu. Müzik aşırı yüksek gelmeye başlamıştı Jess için. Ama kısa zamanda kulağı alıştı. Dans etmeye başladı. Sonra Ricco'ya baktı ve şişelerle yanlarına doğru geldiğini gördü. Sevmişti bu işi. Hemen boşalan bardaklar dolduruldu. Onlarda kafaya dikildi. Tabii yalnızca Carlie ve Jess tarafından. Çünkü Ricco ve Lydia yavaş yavaş içiyorlardı. Dans ederlerken Ricco Jess'in omzuna elini koyup ve "Herşey yolunda değil mi? Birşey olursa merak etme yanındayım." dedi. Jess ise ona ''Merak etme. Asıl sana bir şey olursa ben buradayaım.'' dedi. Sonra kıkırdamaya başladı. Şaka yapıyorum. ''Tamam bir şey olursa söylerim.'' Sonra Ricco içkiyi kafasından aşağı döktü ve biraz votka Jess'in üzerine sıçradı. Bir çığlık attı kız. Sonra Arnaldo üstündeki ceketi çıkarıp atınca kahkahalara boğuldu. Süper gidiyordu parti doğrusu.

Sonra müziğin ritmine iyice uyup zıplamaya, dans etmeye ve çığlıklar atmaya başladı.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/j-e-s-s-i-c-a-t7
A.Ricco De Luca

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
A.Ricco De Luca

Mücadele Tarafı : Supercalifragilistic expialidocious
Rp Sevgilisi : İstemiyorum lan! Bu kadar laf olacaksa hiç olmasın daha iyi!
Kan Durumu : Muggle Doğumlu
Patronus : Alaska Kurdu

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyPerş. Tem. 08, 2010 8:27 pm

Delicesine dans ediyorduk. Müzik aklımızı başımızdan almıştı. Belki de elimde tuttuğum içkiydi ama en ufak bir sarhoşluk hissetmiyordum. Bu bendim. İçimdeki sarhoş Arnaldo değil. Ellerim havada dans ederken Carlie arkama geçip saklanmaya çalışıyordu büyülerden. Ama bize gelme olasılığı çok azdı. Yerimizde duramıyorduk. Bize atmak isteseler gene yapamazlardı. Asamı çıkartıp biraz gürültü çıkartmak istedim ve boş gördüğüm masaya nişan alıp "Bombarda!" diye bağırdım. Ve masa saniyeler içinde patlayıp parçalara etrafa yayıldı. Evet, partiyi hareketlendirmeye devam etmeliydik. Belki ilerde üstümdeki beyaz body'i bile çıkarabilirdim. Çünkü burası sıcak olmaya başlıyordu. Hemde çok sıcak. Müziğin ritmi artmaya ve bardaklar hiç boş kalmadan içilmeye devam edilirken eğlencenin dozuda artıyordu. Carlie'ye dönüp konuşmaya çalışıyordum. "Şimdi havai fişekler patlasa ne güzel olurdu!" diye bağırdım. Bağırmak zorundaydım çünkü müziğin sesi çok yüksekti. Bardağımdan bir yudum daha aldım ve bardağı yere atıp kırdım. Sıkmıştı. Artık şişeye terfi etmeliydim. Elimdeki hiç açılmamış şişeyi açtım ve kafama diktim. Oh, evet. İşte parti buydu.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/ricco-de-luca-t6
Carlie Myracle

VII. SınıfVII. Sınıf
Carlie Myracle

Mücadele Tarafı : Gryffindor.
Rp Sevgilisi : Buralar dutlukken Thomas'tı, şimdi Damian.
Patronus : Beyaz Tavuskuşu.

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 4:51 pm

Sarhoş olupta, saçmalıklara uyarak büyülerden korkuyordum. Küçük bir kahkaha patlatıp Ricco'nun arkasından ayrıldım. "Bombarda!" Boş gördüğü bir masaya büyüsünü savuran Ricco'ya döndüm. Buna partiyi hareketlendirmek mi diyordu? Diğer çantada bulunan havai fişekleri ne zaman patlatabilecektik. Daha çok hareket lazımdı. Çok daha fazla. "Şimdi havai fişekler patlasa ne güzel olurdu!" diye bağırdı. Sinsi bir bakış attığım Ricco'ya göz kırptım ve elimle havada patlayacak olan havai fişekleri hazırladım. Eğlence sadece Vodka'yı doldurmak değil, anı yaşamaktı. Bugün bu anı sonuna kadar yaşamayı planlıyordum. Havai fişekleri havaya fırlattım ve kaplarından ayrılmaları için büyümü savurdum. "Eğlence istiyorumm!! Bombarda!" Kutusundan sıyrılıp, büyük bir hızla patlayan rengarenk havai fişekler bir an bir sessizliğin habercisi olmuşlardı ve ardından yükselen gülme sesleri, şaşkınlıklarını gizlemeyen küçük öğrencilerin sesleri bozdu sessizliği...
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/carlie-myracle-t
A.Ricco De Luca

A.Ricco De Luca

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 5:10 pm

Carlie hemen cebinden çıkardığı havai fişekleri havaya fırlattı ve eğlenceye yeni bir soluk kattı. Rengarenk havai fişekler havada patlayıp herkesin sevinç çığlıkları attığı sırada elimdeki şişeyi bitirdim ve yere atıp kırdım. Ah! Kim bilir bu partide kırdığım kaçıncı şeydi. Müzik hızını arttırdı ve içkiler bitmeye başladı. Acil durum ilan edilmeliydi. Birşey bulmamız gerekiyordu. Daha fazla içki. Daha sarhoş bile olamamıştım. "Carlie bir sorunumuz var. İçkiler tükendi." dedim kulağına yaklaşarak. Söylemekten korkuyordum aslında ama haberi olmalıydı. Hemen içki bulmamız gerekiyordu. Yada başka birşey. Sarhoş olmadan ayrılmayacaktım bu partiden. Birşey düşünmeliydim. Nerden bulabilirdim içki? Slytherin'li birine mi gitmeliydim? Yok bu pahalıya patlayabilirdi. Mutfağa gitmek olabilirdi. Oraya gidip bulabilirdi. Elbet vardır. Profesörler kesin parti veriyorlardır şuan kendi çaplarında. Belki onlardan çalabilirdi. En iyisi gidip okulu taramalıydı. "Carlie ben dışarı çıkıyorum. İçki alıp geleceğim!" diye seslendim ve hemen koşarak salondan çıktım.
Carlie Myracle

VII. SınıfVII. Sınıf
Carlie Myracle

Mücadele Tarafı : Gryffindor.
Rp Sevgilisi : Buralar dutlukken Thomas'tı, şimdi Damian.
Patronus : Beyaz Tavuskuşu.

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 5:27 pm

Gözlerim Ricco'nun kırdığı şişeye takıldı. "Sakin olur musun? Sirtaki yapmıyoruz burada." Tabii o tabaklarla olan birşeydi ama bununda bir farkı yoktu. Güldü ve kulağıma yanaşıp "Carlie bir sorunumuz var. İçkiler tükendi." Masanın üzerine baktım. Aman tanrım! Kırmızı alarm. Herkes güverteye. "Bir yerden bulmamız gerekiyor." dedim sadece onun duyabileceği bir tonda fısıldarken. Bu kadar az almamalıydık. Kesinlikle stok bulundurmuş olmamız gerekiyordu. "Carlie ben dışarı çıkıyorum. İçki alıp geleceğim!" Kalabalığın sesini, sadece benim duyacağım bir sesle bastırdı. "Hey, yardım ister misin?" diye seslendiğimde, çoktan salonu terketmiş, kayıplara karışmıştı. Umarım birine yakalanmazdı. Özelliklede düşündüğüm yerden aşıracaksa içkileri.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/carlie-myracle-t
A.Ricco De Luca

A.Ricco De Luca

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 6:19 pm

Salona öyle bir hızlı girdimki kimse göremedi beni. Hemen masanın altına saklandım ve biraz bekledim. Biri beni görüp arkamdan geldi mi diye kapıyı gözlüyordum. 5 dakika kapıyı gözledikten ve kimsenin gelip geçmediğini görünce hemen saklandığım yerden çıktım ve 4 tane şişeyide masaya koydum. 2 tanesini çantaya atıp diğer 2 tanesini dans pistinin ortasına getirdim. Kalabalığı yarar bir şekilde kızların yanına doğru ilerliyordum. İçkisizlikten deliye dönmüş olmalarından korkuyordum. Sonunda Jess'i görüp hemen yanına koştum. Deli gibi dans ettiği için beni farkedememişti. Ama kendimi farkettirmeyi bilirdim. Elimdeki şampanyayı iyice çalkaladım ve hızlı bir şekilde mantarını çıkarmaya çalıştım. Kolay olmuştu. Ve aniden şişenin içinden köpüklere etrafa yayılmayı başladı. Etrafımda dönerek herkese fışkırtmaya başladım. Herkes çığlıklar atarak kaçacak gibi oldu ama eğlenceliydi. Kahkalar atarak dönerken şampanyanın köpüğü bitti ve boşalan bardaklara boşalttım. Ah, evet bu parti durmak bilmeyecekti. "Ah harikayım ya! E Carlie bundan sonra ceza almaya razı mısın?" diye sordum kolumu omzuna atarak. Ah, tabikide razı olacaktı. Hepimiz razı olacaktık ceza alırsak. Ama kimin umrundaki şuan. Eğlenmeye geldik ve eğlenecektik kimsede laf söyleyemezdi.
Jessica Isolde Lithium

Jessica Isolde Lithium

Mücadele Tarafı : Guiseppe'nin şekerleri, Anna'nın kurabiyeleri.
Rp Sevgilisi : Yaklaşanı vururum...
Kan Durumu : safkan
Patronus : Anka kuşu

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 10:34 pm

Dans. Dans. Ve yine dans. İçkiden mi bilinmez ama Jess kendini şarkıya öyle kaptırmıştı ki yanınadaki Arnaldo'yu farketmedi. Taki şampanya köpüğünü üstünde bulana kadar. Arnaldo kend etrafında dönerek köpüğün herkesin üzerine gelmiş olmasını garantilemiş oldu. Jess ise bu durumda kaçmamıştı. çünkü o sırada gülmekle meşguldü. Ve tabii ki suratındaki şampanyayı elinin tersiyle silmekle. ''Yapma şunu. Elbisemi batırıyorsun. Kuru temizlemeye versem hatta büyü ile yok etsem bile annem anlar. O zaman profesörlerin verdiği cezayı iple çekerim.'' sonra söylediklerini kafasında canlandırıp oluşan manzaraya güldü. Tabii bu sırada Ricco da ona bakıyordu. Sanki bu denli yaramaz bir kız annesinden korkması tuhafmış gibi. Sonra Ricco'nun bardağa doldurduğu şampanyayı tek seferde içti ve keşke yavaş yavaş içseydim diye geçirdi. Sanırım biraz çarpmıştı içki.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/j-e-s-s-i-c-a-t7
A.Ricco De Luca

A.Ricco De Luca

MesajKonu: Geri: Noel Balosu   Noel Balosu - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:07 am

Jess'in içkiyi nasıl bir anda bitirdiğini gördüğümde daha bir şaşırmıştım. "Oho! Yavaş ol kızım. Daha partinin bitmesine çok var." dedim ve omzuna vurup şarkıyı ayarlayan kişinin yanına gittim. Parça listesini görüp geri dönecektim. Ve sanırım yavaşlamanın zamanı gelmişti. Eşli olanlarada biraz zaman tanınmalıydı. Adama bir göz kırpıp dans pistine geri döndüm ve bardağımdaki şampanyayı içmeye devam ettim. Sarhoş olmak istiyordum. Ama sabah uyanıp herşeyi unutmaktan korkuyordum. Peki ya o baş ağrısı? Umarım sarhoş olmazdım çünkü bu partiyi unutmak istemiyordum. Elime aldığım son bardağıda kırıp içmeyi kestim ve delice dans etmeye çalıştım. Ayık olduğuna emin olduğum Lydia'nın yanına gidip onuda hareketlendirmeye çalıştım. "Sanırım partiyi hatırlayan tek ikimiz kalacağız." dedim ve kahkayı patlatıp kopmaya devam ettim. Dans müziği çalmadan yorulmalıydım. Eşsiz olmanın acısını çekecektim elbet.

Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Similar topics

-
» Noel Balosu
» Noel Balosu ~
» Mezuniyet Balosu