AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Sessizlik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Anthony Sushchestvo

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Anthony Sushchestvo

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Rp Sevgilisi : Alandra
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Sincap

Sessizlik - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 08, 2010 7:29 pm

Kafasının içinde çevirdiği cümleleri sızıntı halinde bıraktı kalbinin atar damarına, oradan da kalbin iç kesimlerine gitti ve Alandra’nın isminin olduğu yere ulaştı. ‘Evet’ dedi oradaki güzel ses, kimse Alandra ve Anthony gibi olmazdı ve olmayacaktı. Bakışlarının derinliklerinde kaybolmamak elde değildi Alandra’nın ve oradaki uçsuz bucaksız ve sonsuzluğun tek sahibi Anthony’di. Ellerini yeşilliğe sürterken Alandra’yı dinliyordu, özlem duyduğu tek şeydi o, ailesi veya evleri özlerlerdi bazıları ama Anthony Alandra’yı özler onun yokluğunu her saniyesine kadar hissederdi. “Seni rüyalarımda bile görüyorum hayatım, elbette ki seni özlüyorum, hatta seni çok ama çok özlüyorum” yaklaştırdı dudaklarını kulağına ve sessizce “Seni seviyorum” dedi. Seni seviyorum sadece Alandra’ya yakışıyordu onun için söylenen bütün güzel sözlerin temeliydi ve o temel bunu her zaman söyleyerek bozulmayacak git, gide güçlenecekse Anthony sabahtan akşama kadar seni seviyorum diyebilirdi Alandra’ya. Dudaklarından başlayan ve içini yakan alev bedenini ele geçiriyordu, her öptüğünde ve her dudaklarının dokunduğu tende hayat bulan bu ateş aşkın sonsuz ve derin ateşiydi. Bıraktı kendini ateşin sevgi ile buluştuğu saf haline, gölün eşsiz manzarası, çocuk seslerinin kuşların sesine karışmasına aldırış etmemek olmazdı, onları da izliyordu. Kendini geriye çekip ağaca yaslandığında Alandra’nın ateş dolu teninin vermiş olduğu etkiyi birkaç saniye daha hisseti gözlerini kapatarak. Kendini bir vampir olarak görüyordu böyle anlarda teni ona sonsuz susuzluğunda tek besin kaynağıydı ve o olmadan bu beden hiçbir işe yaramaz hale geliyordu. Derin bir nefes alış, verişinden sonra kafasını ağacın büyük yapraklarına bakmak için kaldırdı kafasını Anthony devasa bir ağacın olması gerektiği yapraklar gibi normal bir insanın eli kadar büyüktü yaprakları, inceliyordu onları Alandra kitabı okurken sessiz olmaktan her zaman sıkılan Anthony kendine gözlemleyecek bir sürü uğraş bulabilirdi bu konuda ustaydı. Etrafı meraklı gözlerle incelerken Anthony bir taraf tanda Alandra’ya bakıyordu, tam karşılarında gölün hemen yanında duran kırmızı güllerin oluşturduğu şenlik gözüne takıldı. “Hayatım bana müsaade eder misin?” dedi ve yavaşça ayağa kalktı Alandra ne olduğunu çözemeden, çiçeklere doğru ilerledi. Kokusu olabilecek en güzel kokulardan biriydi elini kırmızı bir güle uzattı koparmak için yaptığı hamle sonucu dikeni eline battı. Kanının küçük bir yerden akması karşılığında olabilecek en güzel kırmızı gülü koparmanın vermiş olduğu rahatlıkla Alandra’nın yanına döndü. Çiçeği vermeden ekledi “Dikkat et hayatım dikenleri var” Alandra çiçeği aldığında kokladı, güzel kokusu ayakta duran Anthony’nin bile burnundan gitmiyordu. Anthony yine ağacın gövdesine sırtını dayadı Alandra ise onun gögüsüne koydu kafasını ve elindeki çiçeğe bakıyordu. “Kırmızı gülün anlamanı biliyorsun değil mi sevgilim?” dedi Anthony…
Alandra Eliesha Boen

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Alandra Eliesha Boen

Mücadele Tarafı : Tutkuyla bağlanılmış bir zarafet.
Rp Sevgilisi : Anthony
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kar Leoparı

Sessizlik - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 7:57 pm

Elinde tuttuğu çiçek,onun için çok büyük anlam taşıyordu.Hayatında,çiçeklere büyük bir merakla bağlanmış zamanları vardı.Çocukluğundan beri elinde bir gül oradan oraya koştururdu. “Tabiki de biliyorum.” Anlamının en güzel olduğu şey.Bütün güller güzeldi ama kırmızı gülün yeri bir ayrıydı.Çiçeklerin asaletini temsil etmişti her zaman onun için.Büyüsüne kapılabileceği en güzel şeylerden biriydi onun için.Yatağının çam ve gül kokularından dolayı uyanamak istemiyordu.Her zaman kalkarken tekrardan dönmek istiyordu yatağına.Etrafını saran çim kokuları ve elindeki gül onun için büyük bir rahatlama ve arınma merkeziydi adeta.

Alandra oturmaktan ilk defa sıkılmıştı.Oysa ki çoğu zaman bu ağacın altında uzun saatler geçirirdi.Şimdi ise içinde bir kıpırtı dolaşıyordu.Çevresine şöyle bir baktıktan sonra hızı bir hamle ile ayağa kalktı.Sevgilisinin soran gözlerini aldırmadan çevresinde bir tur attı.Derin bir nefes alırken gözleri yurarıda,gökyüzünde uçan kuşlara takıldı. “Keşke bende onlar gibi olabilsem.” Bir kuş kadar özgür olmayı o kadar çok isterdi ki.Zaman zaman keşke onların yerinde olsam demişliği bile vardır.Çocukken bunun mümkün olabileceğini düşünen Alandra şimdilerde imkansız hayallerin peşinden koşmayı kesmişti.Sevgilisinin tam karşısında durup elinden tuttuğu gibi kaldırmayı çalıştı.İlk başlarda bunu pek beceremedi.Sevgilisinin kuvvetli biri olduğunu düşündüğünde “Hadi ama aşkım.” dedi.Daha fazla itiraz edemeyeceğini bilen Anthony hemen ayağa kalktı.
Elinden tuttuğu gibi göle doğru yürümeye başladı Alandra.Sevgilisini de peşinden sürüklüyordu.Onunla birlikle göl boyunca yürümeye başladı.Elindeki kitabı yanında getirdiği ufak çantaya atmıştı.Artık bir yanında kuş cıvıltıları bir yanında da sevgilisi eğlenerek yol boyunca yürüyordu.Zaman zaman yerinden zıplıyordu.Bu enerjikliğin kaynağını tam olarak kendisi de çözememişti ama bir anda ihtiyacı olduğunu fark etmişti.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/alandra-erlina-t

Sessizlik

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Sessizlik