AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

21.45

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Stewie Amadeus

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Stewie Amadeus

Mücadele Tarafı : Lady'm nere ben oraya, onun eteklerinden ayrılmam ulem
Rp Sevgilisi : Caprice Anna Flower
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Çakal

21.45 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 21.45   21.45 - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:55 pm

"Ölü insanların içindeki suyun buharlaşıp bulutlar arayıcılığıyla yağmur halinde yeryüzüne indiğini biliyor muydun?"
Soruma bu şekilde cevap vermesi ve buna gülümsemesi beni mulu etmişti birden. Öte yandan böyle bir açıklama yapması bir anda şaşırtmıştı beni. Soran gözlerle onu izlerken bir yandan kafamı yana yatırarak "Su döngüsünü düşünecek olursak... Eh, bir nevi öyle." dedim bilmiş bir tavırla. O sırada kendi de ilginç bir şey söylediğini kabul ederek kahkahayı patlatmıştı kendini tutamayarak. "Buna rağmen... Evet, yağmuru severim ve ıslanmak benim de hoşuma gider. Hatta yağmurda yürümek hobilerimden bile denebilir. Son zamanlarda yağmurda uyumak hobimi gerçekleştiremediğimden onun yerini bu aldı." demişti asıl sorumu hatırlamış olmalıydı diye düşünüyordum. Bu kadar geniş bir açıklama yapması yavaş yavaş bana güvenmeye başladığını anlatıyordu bana. Belki de hoşlanmaya başlaycaktı bu gecenin sonunda. Öyle olmasını umut ederek bakıyordum gözlerinin içine, çünkü ben ondan etkilenmiştim baya. Gözlerine bakarken bir anda içindeki kuşkuyu görmüştüm. Bir şeyle yapacağımdan şüphelenmişti ki konuşmaya başladı.
"Aklında ne var? Tavanı falan yıkmayacaksın değil mi?" dedi ve sonra yine saçlarıyla oynamaya başlamıştı. Ben ise bu yorumu karşısında güldüm usulca. Aslında bu neden benim aklmagelmedi diye düşündüm bir an. Anita farkında olmadan aklıma sokmuştu karpuz kabuğunu. Merakla tavanı inceleyerek ne kadar kalın olduğunu saptamaya başladım sonra ona dönerek "Neden olmasın." dedim heyecanlı bir gülümsemeyle. Gecem renklenecekti epey, hatta bu gece unutulmaz olacaktı benim için. Anita'la konuşmak gerçekten güzeldi. Ayağa kalkıp eşofmanımın cebinden asayı çekmiştim. Yıkabilecek büyüyü yapmak kolaydı ama bu kadar kalın bir duvarı tamir etmek büyük bir güç gerektirebilirdi. Anita'ya yukardan bakarak "Tabi daha sonra toplamama yardım edersen." dedim içten bir gülüş yüzümü aydınlatmıştı. O işe şaşkın bir ifadeyle bana bakıyor, gözleri bunu gerçekten yapmayacaksın değil mi? diye soruyordu bana. Ben ise tekkrar tavan bakıp asamı havaya doğru kaldırmıştım bile. Daha sonra kısa bir kahkaha atarak durdum ve ona baktım tekrar. Yüzümde genelde kızların karşı koyamadığı sevimli bir gülüş vardı.
"Aslında benim aklımda daha basit bir düşünce vardı." dedim kahkaha atarak "Ama bu da eğlenceli olabilir" dedim hevesle. Kolarımı sıvamış tekrar asamı yukarı doğru uzatmıştım. Aslında yapacağım yoktu, daha doğrusu herşey onun tepkise bağlıydı. Eğer bana destek olursa bunu gerçekten yapardım ama eğer tepkisi aksi yönde olursa ki benim tahmşn ettiğim buydu. Dalgacı bir gülümsemeyle diğer kozlarımı oynıcaktım ona karşı.
Anita Farrel

VII. SınıfVII. Sınıf
Anita Farrel

Mücadele Tarafı : Miras kalan taraf; Karanlık
Patronus : Vaşak.

21.45 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 21.45   21.45 - Sayfa 3 EmptyPaz Mayıs 23, 2010 12:43 am

"Neden olmasın."
Ha?
Kısa bir kahkaha attım yeniden ama kaşlarım inanmazlığın etkisiyle havaya kalkmıştı. Cidden tavanı yıkmayı düşündüğüne inanmamıştım, bu karanlıkta ne kadar yüksekte olduğu görünmüyordu bile! Ama Stewie'yi tanıdığım şu kadarcık zaman diliminde gerçeği söyleme olasılığı da çok yüksekti. Yani o tavanı incelerken istem dışı bir şekilde ben de göz gezdirdim. Burası çökerse cidden başımız belaya girerdi, ne de olsa izinsiz bir zamanda bir kulenin tepesini aşağı indirmekten bahsediyorduk. Son derslerdeki büyüyü çalıştığımı idda edebilirdim ama bu her halükarda gece vakti burada ne yaptığımızı açıklamazdı. Herkesi uyandıracağından söz etmiyorum bile. Üstelik Stewie ile yakalanma fikri hakkımda insanların yanlış etiketleme yapmasına da sebep olabilirdi.
Ayağa kalkıp ceplerini karıştırdığında belirgin bir şaşkınlık ve telaş oturdu yüzüme. Ne yani ciddi miydi? Gerçekten gecenin köründe kule duvarını mı patlatacaktı yani?!
"Tabi daha sonra toplamama yardım edersen." dediğinde direk toparlanıp ayağa kalktım. Artık endişelenmeye başlamıştım, akıl sağlığı için.
"Şaka yapıyorsun değil mi?"
Şaka olduğuna inanmak istiyordum çünkü bu tamamen mantıksız bir karar olurdu. Hiç düşünmeden hareket etmek olurdu ki bu çok sık yaptığım bir şey değildi, hele ki ayıkken. Şimdi bir şişe ateşviskisi devirmiş olsam duvarı çoktan aşağı indirirdim.
O asasıyla belli belirsiz tavana nişan aldığında atlayıp onu durdurma cesareti bulamamıştım kendimde. Bu kadar pısırık olduğum için kendime lanet etmekteydim sadece. Neyse ki o kahkahalara boğularak tatlı bir gülümsemeyle tekrar bana baktı. Gözbebekleri karanlık yüzünden daha koyu, yansıyan ışık sebebiyle daha parıltlıydı.
"Aslında benim aklımda daha basit bir düşünce vardı. Ama bu da eğlenceli olabilir"
Eğlendiği her halinden belliydi. Benimse tek problemim birinin bizi duyup kule merdivenlerini tırmanmaya başlayabileceği endişesiydi. Kapıya kısa bir süre baktıktan sonra tırnağımı kemirmeye başladım. İleri bir adım atıp dalgın ve düşünceli bir edayla etrafa bakındıktan sonra Stewie'ye cevap verebildim.
"Ehem, şey... Bence bu mantıklı bir düşünce değil Stewie, birileri buradaki yasak varlığımızı farkedebilir."
Farketmeden adını bildiğimi de böylece itiraf etmiş oldum. Gerçi umursadığım da yoktu hani o anda bunu.
"Bu yüzden diğer fikrini yürülüğe koymanı tercih ederim, bundan daha az yıkıcıysa elbette."
Bir ebeveyn gibi konuşmuştum sanırım. Artık toparlamaya mecalim yoktu bu yüznde yüzüme yayılan muzur tebessümle telafi etmeye çalıştım.
"Tavanı falan boşver şimdi... Senin aklından ne geçiyordu?"
Ellerimi yanımda sallandırmaktansa cüppemin güvenli ceplerine tıktım ve yerdeki küçük kaya parçasını tekmeledim.
Stewie Amadeus

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Stewie Amadeus

Mücadele Tarafı : Lady'm nere ben oraya, onun eteklerinden ayrılmam ulem
Rp Sevgilisi : Caprice Anna Flower
Patronus : Çakal

21.45 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 21.45   21.45 - Sayfa 3 EmptyPaz Mayıs 23, 2010 5:30 pm

Ben son sözlerimi söylediğim anda telaşla yerinden fırlayıp hemen ayağa kalkmıştı Anita. Paniğe kapıldığı kesindi ama beni durduracağa da benzemiyordu. Daha doğrusu bunu yapmakla yapmamak arasında gidip geliyor gibiydi. Bana doğru yönelerek;
"Ehem, şey... Bence bu mantıklı bir düşünce değil Stewie, birileri buradaki yasak varlığımızı farkedebilir." demişti kaygıyla. Bu sözüne gülerek karşılık vermiştim sadece. Kocaman taşların altında kalmaktan değil de birilerinin onu burada görmesinden korkması biraz değişik sıralamaydı.
"Bu yüzden diğer fikrini yürülüğe koymanı tercih ederim, bundan daha az yıkıcıysa elbette." dedi küçük çocuğuna bir yanlışı anlatan anne gibi. Bu sözleri karşısında bakışlarımı ona çevirip kaşlarımı çatmıştım. Kabul etmeyeceğini tahmin ediyordum ama bu kadar da karşı çıkabileceğini ve böyle bir tepki vereceğini hiç düşünmezdim. O da kendi cümlesindeki bu tavrın farkına varmış olacaktı ki yüzüne muzur bir gülümseme yerleştirmiş ardından da konuşmaya başlamıştı hemen.
"Tavanı falan boşver şimdi... Senin aklından ne geçiyordu?"O bunları söylerken kolum hala havda asamın ucu tavanı gösterir bir şekilde bekliyordum. Kaşlarımı kaldırıp merakla süzdüm yüzünü. İçimden kahkahalar atmak geçiyordu ama tutuyordum kendimi. Yine de önüne geçememiştim beni ele veren kayık gülümsememin. O zaman vazgeçip inattan artık yorulmuş olan kolumu aşağıya indirdim hemen ve "Hımm, öyle yapalım o zaman." dedim dalgacı bir sesle. Onay cümlelerimin sahte olduğu her halinden belli oluyordu ve biraz öncekinin de oyun olduğu çok açıktı. Sonunda kahkahayı patlatmıştım onun o sinirli bakışlarını görünce. "Hiç bakma bana öyle, evet, oyundu ama yapalım deseydin yapardım." dedim gülmeye devam ederek. O pek eğleniyor gibi gözükmese de ben baya gülmüştüm buna.

Sonunda kahkahalarımı bastırınca merakla dönüp "Adımı biliyorsun ama kendi adını hiç söylemedin." dedim gülümseyerek. Adını söyledikten sonra kısa süren sessizliğin ardından "Anita.. güzelmiş. Sevdim." dedim gülerek sonra yüzsüz bir şekilde elimi uzatıp "Benimle yağmurda ıslanmak mı istersin, yoksa bu gece bu kadarı yeterli mi Anita?" dedim kurnaz bir gülümsemeyle. Hemen ardından ekledim "Merak etme, bir yerleri kırıp dökmeden çıkarıcam yağmura seni.." dedim davetkar bir gülümsemeyle..
Anita Farrel

VII. SınıfVII. Sınıf
Anita Farrel

Mücadele Tarafı : Miras kalan taraf; Karanlık
Patronus : Vaşak.

21.45 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 21.45   21.45 - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 6:39 pm

Onaylamış olmasına karşın yakaladığım o tını gerçekçi olmadığına işaretti. Kaşlarımı çatıp ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalıştım. Kolay kafası karışan biri değildim ama Stewie beni konuşturmayı becermekle kalmamış kafamı da karıştırmıştı. Az önce oldukça ciddi iken şimdi yaptıklarında ciddi olmadığını hissetmeye başlamıştım. Dalgacı tınısı oyununu ele vermiş ve beni tökezletmişti yine de gardımı indiremiyordum çünkü gerçekten tavanı yıkabileceğini de düşünüyordum.
Gerçek anlamda kafamı karıştırmıştı artık. Çatılı kaşlarım gevşememiş, olayı anlamaya çalışırcasına, sanırım biraz da azarlarcasına, Stewie'de takılı kalmıştı. Bakışma yarışıyla belki ağzındaki baklayı çıkarmasını sağlayabilirdim. İşe de yaradı.
"Hiç bakma bana öyle, evet, oyundu ama yapalım deseydin yapardım."
Hala ifadem değişmemiş olsa da zamanla yumuşadı mimiklerim. Daha çok oyuna gelmiş ama alttan almaya çalışan birinin ifadesine bürünmüştüm. Biraz zorlasa kendi tepkime gülebilirdim de hani.
"Adımı biliyorsun ama kendi adını hiç söylemedin."
Ah, o an kendimi açık ettiğimi farkettiğimde sırıttım. Sanırım o an sesleri duyan uykudan sıyrılmış agresif profesörlerin tepkisini düşünmekle meşgul olduğumdan cümleleri düşünmeden kurmuştum.
"Anita. Anita Mia Farrel." dedim sakince. Adını boş ve tiz kız seslerinde çok duyduğumu itiraf etmeyecektim elbette. Pohpohlama peşinde değildim onu.
Aslında soyadımı söylemek istememiştim, bazıları soyadımı biliyordu annemle babam arasında yaşanan olaylar sebebiyle. O yüzden kendimi tanıtırken soyadı söyleme gibi bir alışkanlığım yoktu. Neden şimdi söylediğimi de bilmiyorum, belki de onu denemek istediğimdendi. Beklediğim tepkiyi vermemesi beni rahatlattı.
"Anita.. güzelmiş. Sevdim."
Yamuk bir gülümseme geçti siyah saçlarının gerisindeki yüzümden, sanki bunu öylesine söylediğine inanıyormuşum gibi. Eini uzattığında yine kaşlarımın yine düştüğünü hissettim. Yine de o alaycı gülümsemesini yerleştirmişti yüzüne. Acaba gülümsemesi kalıcı mıydı?
"Benimle yağmurda ıslanmak mı istersin, yoksa bu gece bu kadarı yeterli mi Anita?" Duraklamadan ekledi. "Merak etme, bir yerleri kırıp dökmeden çıkarıcam yağmura seni.."
Normalde başka bir zamanda, başka bir yerde, başka bir kişiyleyken bu öneriyi es geçerdim ne kadar katılmak istesem de. Tozlu kağıtları olan kitabıma gömülür ve onun bensiz eğlenmesine izin verirdim. Ama bu akşam değil. Neden bilmiyorum ama bu akşam değil.
"Ne yani, iki şaka yaptın diye pes mi edeceğim?" dedim. Bu sefer benim sesim de alaycıydı.
"Zaatüre olmamanızı dilerim bayım." dedim ardından dalga geçer gibi. Elini kabul etmemiştim, bunun yerine kapıya tek başıma yürüdüm onun yanında.

21.45

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3