AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Toplantı Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Robert Walker

Büyülü Nesneler Bürosu BaşkanıBüyülü Nesneler Bürosu Başkanı
Robert Walker

Toplantı Odası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:39 pm

-Asasını ona ver Matt...Benim senden hiçbir kuşkum yok Rea ama eğer sendostluğumdan şüphe ediyorsan öldür beni...Zaten hayatımı sana borçluyum.Beni sen yaşattın.İstersen yapmayabilirdin Rea.. ve yapmamış olmanı sayarım.Benden şüphen varsa al sen vur.Kastımın o olmadığını çok iyi biliyorsun. dedi düz bir sesle gözleri direk gözlerinin içine bakarken.Davrandığı yapmacık hallere o da inanmıştı demek ki.Dostlarına değer vermediğine onları aşağıladığına o da inanmıştı.Yanına sesini yükseltmesi Matt'i kızdırmışa benziyordu ve burada bir şahit varken bu ciddi bir şeydi.İhanetle suçlanan bir bakan olarak yargılanabilirdi.Hem de öyle olmadığı halde ve bunu istemiyordu.Önünde bir ölümyiyen avcılığı varken ve görev omuzlarındayken bunu yapamazdı.Dostuna az önce sert çıkması bile üzmüştü onu ama gerçek olan sonraki sözleriydi.Rea'nın dostluğunu anlayabiliyordu.Ama niye yanlış dostlar seçiyordu.

-Gitmek istiyorsan git Rea... Senden ne kendin hazırladığın iksiri içmeni istiyorum ne de istemediğin bilgiyi vermeni.Git ve rahat bir zamanda dostluk konusunu düşün.Acaba bu kadar çabuk silinebilir mi bu.Beni yanlış anlamana üzüldüm... Yerinden doğrulurken anka hahavalanarak oda etrafında dönerken uzun uzun uzun öttü.Robert perelinini düzelterek kalktığında yüzünde bir gülümseme vardı.Tavrı her şeye rağmen rahattı.Göz ucuyla mat'e baktı.Buna kızmışa menzeyen seherbaz aynı zamanda üzgün görünüyordu.Ama Rea'ya karşı zor kullanılmasına tahammül edemeyeceği gibi Rea'nın buna pabuç bırakmayacağını bilirdi.Her şeye rağmen dosttu onunla ve bunun zedelenmesine tahammülü yoktu.

-Matt... Bir daha kime ne zaman saldıracağına düello edip buraya getireceğine dikkat et.O beni iyileştiren suçsuz bir şifacı.Karanlık tarafla ilişkisi olması onlardan olması demek değil.Burada bir ölümyiyene rahatlıkla işkence edebilir ya da veritaserum içirebilirsin.Ancak suçsuz inssanlara asla ki suçsuz olduğuna eminim.Her şeye rağmen... gözleri bir parça ateş saçarak bakmıştı ona.Ama sesi yine de yumuşaktı.Bunun için kendini zor tuttuğu açıktı.Onu dostuyla tartışmak zorunda bırakması gerçekten kötü olmuştu.bir suçsuzu buraya getirmesi daha da kötü olmuştu.Gözleri Rea'ya döndü ve sessizce bekledi.Ne yapacağını.Asası önündeydi.
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : La Jaconde Rosenda de Viette
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kurt

MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:55 pm

Takdir ve yükselme beklerken başına gelene inanamayan Matt,ikilinin konuşmasını sinir,hayal kırıklığı ve şaşkınlıkla izlemişti.Bu adam ne yaptığını sanıyordu?Önünde resmen bir ölümyiyen vardı ve ona asasını geri vermişti.Eli hemen asasına gitti.5 dakika öncesi asasını bakanı korumak için çekerdi.Şimdi kendi için istiyordu elbette.Sonrasında adam Matt'e dönmüştü.Sonra da fırça atmaya başlamıştı.Bu kadarı da yeterdi.İsterse Azkaban'a atsın,Matt bu lafların altında kalamazdı..

"Kusura bakmayın bakanım.Knockturn yolunda karşıma çıkıp,tanıdığı ölümyiyenler olduğunu söyleyip bana asa çeken,kardeşinin listemizde olduğu birini size getirdiğim için özür dilerim.Sizin ee nası desem 'dostunuz' olduğunu önceden kestirememiştim.Sadece görevimi yaptım ben,ve bu görevi bizzat Baş Seherbaz'dan aldım.Yanlış birşey yaptığıma inanmıyorum.Ve bu kızı..."

Eliyle dik dik bakan kızı işaret ederek bir nefes aldı;

"Tekinsiz yerlerde,bir ölümyiyen ile,hatta tek başına görürsem,öldürürüm.Buna yetkim var.Eğer yapmamı istemiyorsanız,yetkimi alın.."

Gidip karanlık tarafa geçmeyi ciddi ciddi düşünmüştü gerçekten..
Robert Walker

Robert Walker

MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:21 pm

Bunun üzerine Robert donup kalmıştı.Ahh öfke..Onun ilk önce dostuna kızmasına sonra emri altındaki en iyi seherbaza bağırmasına sebeb olmuştu.Bu anın bir an evvel bitmesini istiyordu.Bir el hareketiyle onu odasıyla toplantı odası arasındaki hole çağırdı.Matt'i bir süre süzdü.Gerçekten görevin yapmıştı ve bu konuda ona kızamazdı.Lanet olsun... Rea'ya da kızamazdı.Bu işte tek sorumlu arada kalan kendisiydi.Rea'ya ikinci bir şans verecekti.Tekrar yakalanır ve buraya getirilirse hem de daha kötü bir sebeble buna gerçekten kızacaktı.O zaman onu sorgulayacaktı.Ama şimdi yanından henüz ayrılmışken orada olmasının tek nedeni yeni otlar ve malzemeler almak ya da abileriyle buluşmak olacxağından suçsuzdu.

-Matt... Onu büyüceşuraya çıkarsan dahi aklanacaktır çünkü gerçekten suçsuz.Benim onun yanındakileri desteklediğimi mi düşünüyorsun?Sadece yöntemlerimiz farklı.Ben kimseden zorla bilgi almak istemem.Sadece gerçekten ölümyiyen olan biri olduğuna emin olursam buna izin veririm.Rea dirençlidir.Size iksir içseniz bile konuşmamanın yollarını öğretmiştik.Zor olsa da direnmeyi...O da bunları biliyor ve iksirleri yapan da o.Asasını aldın otlarını aldın mı?Neresinde sakladığını nerden bilebilirsin.O hassas iksiri bozmak zor değil onun için.Onun dostluğu da her yönden benim için değerli bunu anla Seherbazın gözlerinin içine baktı.Bakışları özür de taşıyordu.Seherbazın isteğini şimdilik yapmayacaktı.Ancak Rea'nın abilerine ya da diğer ölümyiyenlere ulaşmanın başka yollarını bulacaktı.HKendi yöntemleri her zaman başkalarından etkili ve doğru çözümler olmuştu.Şu an yılanlarla dolu bir yolda yalnızdı.Bir süre sessizlikten sonra içeri girdi.

-Evet.. seçimini yap Rea.. Seni bekliyorum dedi bakışlarını Reason'a dikerek.Reason'un çıkması üzerine robert da arkasından çıktı

Out:başka işler de olduğundan burada kesiyorum bunu...

En son Robert Brolin Langdon tarafından Çarş. Haz. 18, 2008 5:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aaron Darius Dolohov

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.

Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf
Patronus : Aslan

MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 5:45 pm

Aaron Sarah'la geçen muhteşem buluşmasının ardından Sihir Bakanıyla buluşmak için toplantı odasına gelmişti. Toplantı odası çok şık döşenmişti. Uzun oval masanın en ucunu Bakanın oturacağını tahmin ederek onun hemen yanındaki koltuğa yayıldı. Fazla bekletilememyi umuyordu. hatta belki bakan ona görev veriridi de hayatı şenlenirdi. Kollarını birleştirdi. Hala etrafa bakıyordu. Odasındaki resimlerin bir kısmı burada da aslıydı. Odanın kalabalık olmaması huzurlu bir ortam sağlıyordu. Aaron saatine baktı. Sonunda kafasını geiye attı ve gözleini kapattı.
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : La Jaconde Rosenda de Viette
Patronus : Kurt

MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 4:41 pm

Oasis'in ölümyiyen olduğunu duyduğu zamanki şok gerçekten sarsmıştı Matt'i..En kısa zamanda onu bulmak istiyordu.Ama ne için??Yakalamak için mi?Azkaban'a tıkmak için mi?Öldürmek için mi???

Bu düşünceler içinde çıkmıştı odasından.Sihir bakanının odasının yanındaki toplantı odasına girdiğinde ise Aaron'u tek başına bulmuştu.Sonunda kızın peşini bırakabilmişti anlaşılan..Soru sormadan karşısına oturdu ve bakanı bekledi.İkisinin de düşünecek başka şeyleri vardı,konuşmaya gerek yoktu..
Robert Walker

Robert Walker

MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 5:04 pm

Robert yine her zaman olduğu gibi önde ankası arkada kendisi olacak işekilde ilerlemeye koyulmuştu.Aslında ankanın önce girişinin tek sebebi kendisinden hızlı olmasıydı.Eh yine de gelişinin habercisi oluyordu.Arkasında birkaç sim bırakıyormuş gibi görünen anka tüm güzelliği ile dikkat çekiyordu.Odaya girmişti ki çok kısa bir süre sonra Robert girmişti içeriye.Anka bir parça huzursuzca kafasını ileri geri sallamıştı.İçeridekilerden biriyle önceki karşılaşmaları pek iyi olmamıştı.Dostluk ve iş onun için zorlu bir seçimdi ve o onu böyle bir ayrımda bırakmıştı.Rea kendisine güvenen bir tavırla gelmişti.Her zamanki inatçılığı ile.Ah seherbazlara laf etmese ve sessiz kalsa onu kolaylıkla savunup ordan çıkarabilirdi ama o zor olanı seçmişti.

-Neler oluyor?... Önemli bir konu olduğunu söylemişsiniz.Öyle ki kimseye söylenmeyecek kadar gizliymiş.... dedi düşünceli bir sesle koltuğa oturup gözlerini ikilide gezdirirken.Parmaklarını kütletirmek gözleri kuşa kaydı.Eski bakanın armağanıydı ve gerçekten bakışlarında bir zekilik ve rahatlatıcı bir hava vardı.Kimse bir insanın zeki olmadığını iddia edemezdi.O ilginç kuşlarda muhteşe bir zeka büyük bir asalet ve göz alıcı bir güzellik vardı.Robert onun gözlerinden güç alıyordu.Anka da ona dikkatli dikkatli bakmış sonra başını adamlara çevirmişti.Robert da onların açıklamalarını dinlemek üzere onlara döndü.

-Evet sizi dinliyorum dedi kollarını kavuşturarak.

Toplantı Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2