AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Toplantı Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Robert Walker

Büyülü Nesneler Bürosu BaşkanıBüyülü Nesneler Bürosu Başkanı
Robert Walker

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPaz Haz. 15, 2008 10:18 pm

...
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : La Jaconde Rosenda de Viette
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kurt

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:14 pm

Bakanlığa cisimlendiklerinde çok dalgındı Matt.Önemli birini getirmişti,verdiği bilgiler işine yarayacaktı elbette.Ama kadının asasını tereddütsüz vermesine şaşırmıştı.Acaba aklında ne vardı?Gerçekten kestiremiyordu...

Toplantı odasına girdiklerinde kızı orada yalnız bıraktı ve bürosuna gitti.Bir şişe Veritaserum alarak geri döndü.Odaya girerken cebine tıkıştırdı ve Baş seherbazı beklemeye başladı..

"Birşey içer misin?"

Buz gibi birer bardak balkabağı suyu,kaymak birası ve ateşviskisi ortaya çıktı ve kızın önündeki masaya yavaş yavaş kondu..
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Patronus : Unicorn

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:19 pm

Rea Matt'i izledi..Daha önce bakanlığa yanlızca şifacılıkla ilgili bir takım şeyleri halletmek için gelmişti.Şimdi Matt onu bir odaya getirmişti.Rea yavaşça etrafı inceledi.Ardından sandalyelerden birine oturdu..Rea etrafına bakmaya devam ederken Matt'in sorusunu duydu.Yüzünde bir gülümseme belirdi..

-Hayır içmem sağol dedi

Ardından Matt'i yakınına çekerek kulağına fısıldadı..

-Beni sakın aptal yerine koyma Matt..İnan senden zekiyim..Ve o veritaserumlarıda ben hazırlıyorum bunu unutma.. dedi

Adamı kendinden uzağa itip beklemeye başladı..
Robert Walker

Robert Walker

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:32 pm

İkili beklerken içeriye güzelliği ile dikkat çeken kırmızı tüyleri parlayan ve arkasında kırmızı bir ışıltı bırakan bir anka odaya süzülmüştü.Bakanın yanından pek ayrılmayan anka onun gelişinin habercisiydi ki Robert da yüzünde ciddi bir ifadeyle odaya pek uzun süre geçmeden girmişti.Ciddi görünüyordu ama bir parça heyecanlıydı.Hayalet içinde sessizce kıpırdanıyordu.Ölüm yiyen adı geçtiği her an böyle oluyordu ancak onu karanlığa boğup sesini yoketmeyi başarmıştı.Bunu öğrenmesi zor olmuştu ancak ruhunun o karanlık günlerinden kurtulması ancak bu şekilde olmuştu.Kapıda onu karşılayan Matt de ankadan gelişini anlamış olmalıydı.Genç seherbaz bir mücevher bulmuşcasına mutlu görünüyordu.Robert'ın sesi ise Neetham kasabasının nehrinin suları kadar serin ama içtendi.

-Neler oluyor Matt? Ancak içeri girip sorgulanacak kişinin inatçı bakışlarıyla karşılaştığında donup kalmıştı.Reason...İyi de onun ölümyiyenlerle ne işi olurdu ki?Hem ölümyiyen hem de yoldaşlıkçı dostları olduğunu biliyordu.İkisinin de sırlarını birbirine götürmezdi kesinlikle ki bunu en basidinden kendisinin gizlice ölümyiyenleri katletme isteğine saygı duyup bunu başarıyla gizlemesinden anlaşılmıştı.Peki burada ne arıyordu?İki saat öncesinde yanındaydı ve şimdi ölüm yiyen şüphelisi olarak karşısındaydı.Gözleri onda sabitlenmiş bir şekilde kendisine ayrılan koltuğa oturdu.

-Reason... 2 saat önce ayrıldıktan sonra o konuşmayı eksik mi buldun yoksa?Matt... onu neden buraya getirdin? derken sesinde şaşkınlık kadar yumuşak sevecen bir ton da vardı.
Matthew S. Wood

GezginGezgin
Matthew S. Wood

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : La Jaconde Rosenda de Viette
Patronus : Kurt

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:38 pm

Matt içeri sihir bakanının gelmesinden çok da hoşnut olmamıştı.Reason'un onunla 'arkadaş' olduğunu biliyordu.Bakanı çok iyi tanımıyordu.Ama dışarıdan bakıldığında kız onun aklını zehirlemiş gibiydi.Birçok kişiye sebepsiz bir şekilde güveniyordu.Reason'dan kardeşi hakkında altın değerinde bilgiler alabilirlerdi.Ama onun sessizliğine saygı duyarak aptallık ediyordu resmen.Şimdi yine salıverecekti onu.Tom öyle yapmazdı,Matt emindi..

"Ölümyiyen kılığındayken,ölümyiyenler hakkında bilgi sahibi olduğunu kendi ağızıyla söyledi.Onlar arasında 'arkadaşları' varmış"

dedi sakin bir sesle.Arkadaş sözüne hafiften bir alay kondurmuştu elbette.Bakanın yanıt vermesine izin vermeden ekledi;

"Onun kardeşinin listemizde olduğunu biliyorsunuz bakanım.Ondan edineceğimiz bilgiler altın değerinde olabilir.."
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:56 pm

Robert'ın içeri girmesiyle Rea'nın yüzünde samimi bir gülümseme oluştu..Robert'ın sorusu üzerine gülerek yanıt verdi..

- Ahh evet Robert..Özlemine dayanamadım..Ama keşke adamlarının zoruyla gelmeseydim..Bana düzgünce söyleseler ben zaten gelirdim..Ama yok illa zor kullanma taraftarı oldular..Bana asa çekince..bende ona çekmek zorunda kaldım..Düşün beni gibi birini düello yapmaya ittiler..

Bunları söylerken bir yandanda pis pis Matt'e bakıyordu.Böyle birine nasıl güvenebilmişti..Nasıl oturup onunla "adam" gibi konuşmaya kalkmıştı.Matt'in sözleri üzerine gözlerini devirip ellerini göğüs hizasında birleştirdi..Şimdi sahte bir gülümseme ile konuşmaya başladı.Gözlernden nefreti belli oluyordu..

- Senin gibilere acıyorum biliyor musun ? Herkesi kendin gibi bir robota benzetmeye çalışıyorsunuz..Sizden farklı olanlarıda kıskandığınız için durdurmaya çalışıyorsunuz..Sana tarafsız olduğumu her iki taraftanda tanıdıklarım olduğunu söyledim..Ama şunu unutma..Ben senin gibi biri değilim ve ben gerçek bir " ARKADAŞIM " Bu yüzden istersen beni öldür istersen eziyet et ağzımdan bir laf bile alamayacaksın..Bunun aynısı diğer taraf içinde geçerli.BEN DOSTLARIMI SATMAM dedi

Son söyledikleri bağırarak söylemişti.Adamın anlayabilmesi için sonra derin bir nefes alıp sakinleşmeye çalıştı..
Robert Walker

Robert Walker

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:10 pm

-Düello... İlginç şeyler yaşamışa benziyorusun Rea.. dedi düşünceli bir sesle.Bak işte bu gerçekten ilginçti.Düşünceli düşünceli önce etrafa sonra ankaya baktı.Anka sessiz ve vakurlu bir şekilde dinliyordu.Bir insan olsa kaşları Robert gibi çatılırdı kesinlikle.Robert da düşünceli bir şekilde ona bakıyordu.Bir seherbaza asa çekmek ciddi bir suçtu anlak o ona saldırırken Rea muhtemelen inatçı bir keçi gibi davranmaya devam etmişti.Ona zorla hiçbir şey yaptırılamazdı.Gerekirse buna izin vermek yerine kendisini öldüreceğinden emindi.Peki ya bilgiler...Altın değerinde...Ailesi ilginç şahsiyetlerden oluşuyordu.Aynı zamanda her iki taraftan da insan tanıyordu.

-Rea nerede olduğunu anlar ve sakin olursan sevinirim.Dostum olman demek bağırman demek değil...Lütfen bunu unutma. dedi bir parça ciddi bir sesle.Böyle olması gerekiyordu.Bunu Rea anlamalıydı ki anlayacağını umuyordu.Abisi ve diğerleri hakkında düşünceler zihnine doluştu.Karanlık taraf söz konusu olduğunda bilgileri değerliydi.Ancak ondan zorla bilgileri öğrenseler bile ya kendini öldürür ya da öfkeyle Robert'ın sırlarını da başkasına söylerdi.Aralarındaki dostluğu sileceğini düşünüyordu bu durumda ki bu durumda ondan her şeyi bekleyebilirdi.

-Şimdi Rea... Matt bir şifacıyı tutup buraya getirkmekte hata yapmış.Senin bu olaylarla hiçbir ilgin olmadığını biliyor ve bu konuda sana güveniyorum.Ama sırlar bildiğini burada sen itiraf ettin.Onlardan bazıları katil Rea... Sokaklarda muggleları katlediyorlar.Büyücüleri katlediyorlar ve hiçbir yoldaşlık üyesi birisini direk öldürmez.Canilerle iş birliği içinde olmak istiyorsan sen bilirsin.derken direkman gözlerinin içine bakmıştı.Duruşu tam bir ciddiyetlik kokarken bakışlarında dostça bir tavır vardı.Ona sert davranamazdı.Dostluğunu zedeletmezdi ama yine de karar konusunda bunu söyleyebilirdi.Buna hakkı vardı.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Toplantı Odası   Toplantı Odası EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:24 pm

Rea hiçbirşey söylemeden yanlızca Robert'a baktı..Burayı gelmeyi o mu istemişti ? Adamları üzerine gelmişti.O sırada kaçadabilirdi..Yada adamlarını delirtebilecek inata sahipti..Ama o dediklerini yapmıştı..Şimdi ise dostundan azar işitiyordu güzel.Rea hiçbirşey söylemedi..Bundan sonrada azını açığ birşey söylemeyecekti..Birşey yapmaya kalkarlarsada ne yapacağını çok iyi biliyordu Rea.. Gözlerini Robert'dan ayırmadan onu dinledi ve kırgın bir sesle bir şeyler söyledi..

- Merak etmeyin sayın bakanım..Ben anlıyacağımı anladım..Benim hayatıma karışamazsınız..İstediğim insanla dost olurum..Ve bunu gelipte size soracak değilim..Son olarak şunu söylüyorum..Benim eğer arkadan işler çevirdiğime dair aklında biraz olsun bir şüphe varsa..Şuan öldür beni..Hiç bir engellemede bulunmayacağım emin ol..Bunlarda ağızımdan çıkan son sözlerdir.. dedi

Şimdi ağzını kapatmış duvarı izliyordu.İstiyorsa boğazlasın birtek laf bile etmeyecekti...

Toplantı Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-