AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yeni ve Mutlu Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

Mücadele Tarafı : Çoook... Karanlık bir tarafım var benim...
Rp Sevgilisi : Eh biri olsada olur olmasada olur...
Kan Durumu : Safkan (Bulanıklardan nefret eder ıyyykkk )

Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:31 pm

Çocuk botlarını ve gömleğini çıkardı. Suya atladı ve Melanie'a yaklaşarak;

''Waaoow. Cidden süpermiş ha'' dedi. Melanie gülerek;

"Ben sana demiştim. Ama..." çocuğun çıplak üstüne baktı gülerek;

"Sadece bir gömlekti. Ne o içinde maden filan mı var? " diye sordu. Gülerek ileriye yüzmeye başladı. Birden suyun derinliklerinde bir şey ayağına takıldı ve Melanie'ı aşağa çekti. Melanie dengesini kaybetti ve suyun içine düştü. Geri çıkamıyordu. Nefesi her an bitebilirdi. Kev'in gelmesini umarak yukarıya bakmaya çalıştı.

Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

Mücadele Tarafı : Öy
Rp Sevgilisi : Yokkk xD Ama yarın atcem birine mesaj :P
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Ejderha

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:39 pm

''Ben sana demiştim. Ama.. Sadece bir gömlekti. Ne o içinde maden filan mı var? dedi kız gülümseyerek. Kevin da gülümseyerek

''Yok canım.. Sadece benim için özel. Yani en sevdiğim gömleğim''dedi kısa bir açıklama yaparak. O sırada Mell biraz açılmış gibiydi. Uzaklara doğru yüzmüştü. Kev ise kendi halinde yüzüyordu öylece.

''Cidden serinledim. İyiki girmişiz Mell' dedi Kev. Ama bir ses yoktu. Kev kafasını çevirdiğinde Mel yoktu. Çıkmış olabilir düşüncesiyle ağacın kenarına baktı ama orada da yoktu. Kev endişelenmiş gibiydi. O sırada biraz uzaktaki çırpınışları gördü Kev.

''Aman tanrım.. Mel geliyorum. '' diye bağırdı Kev. Kız resmen boğuluyordu. Yanına gittiğinde onu çekmeye çalıştı. Ama engelleyen birşey vardı. Kev birden suya daldı ve kızın ayağına yapılmış olan şeylerden kurtarmaya çalışıyordu. Asası karada kalmıştı ama elleriyle halledebilirdi. Biraz zorladıktan sonra sonunda olmuştu. Kev mel i tutarak karaya yüzmeye başladı. Zavallı kız çok su yutmuştu. Onu karaya çıkardı ve ağacın dibie yatırdı. O sırada nefes alıyor mu diye kontrol etti.

''Lanet olsun! Mel iyimisin? Mel.. Mel''diye haykırıyordu Kevin.
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:47 pm

Mell'i bir an gözlerini karardığını hissetti. Son gördüğü Kev'in onu karaya taşıdığıydı. Gözlerini kapadı. Hiç bir şey hatırlamıyordu.

Karanlık bir yerdeydi. Neresiydi burası bilmiyordu. Çok karanlıktı. Melanie hiç bir şey göremiyordu. Neredeydi böyle. Ağzına tuzlu su tadı geliyordu. Biraz ielride Kev'i gördü. İlerledi. Ona yaklamaya çalıştı ama yaklaşamıyordu. Biraz ötede anne ve babası duruyordu. Melanie onlara doğru gitti. Ama onalrada yaklaşamıyordu. Uyanmak istiyordu geçmesini istiyordu .Ağzındaki o tuzlu su tadının geçmesini istiyordu.
Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:54 pm

Mel! Hadi ama lütfen''Kevin'ın haykırışları bir işe yaramıyordu. Kız çok su yutmuştu. Suni tenefüs yapacaktı.. Aklına şu an onu kurtarmak için daha orjinal bir fikir gelmiyordu. Derin bir nefes aldı Kevin. Daha sonra bütün nefesini çekiyordu. Bütün yuttuğu suyu sanki çekmek istercesine. O an nefessizlikten gözünün karardığını hissetti. Daha fazla birşey yapamacaktı, elinden geleni yapmıştı.. Kendini Mel'in yanına attı. Gözlerini kapadı.. Birşey düşünemiyordu şu an.
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:58 pm

Melanie birden gözlerini aralamaya başladı. Dudağında bir ıslaklık ve bir ağırlık hissetti. Sonra o ağırlık gitmişti. Melanie gözlerini açmaya çalıştı. Hafifce kırpıştırdı. Doğrulmaya çalışarak;

"Noldu bana?" dedi. Sonra yanında uzanan Kev'i gördü. Onu Kev kurtarmıştı. Bu mükemmel bir şeydi. Melanie öksürdü. Öksürmesi geçince Kev'e baktı. Nağıcağını bilemedi çocuk yanıdna gözleri kapalı yatıyordu. Melanie hemen onu omzundan tuttu ve sarstı. Kev'e;

"Teşekkürler." dedi ve çimenlere uzanarak gök yüzüne bakmaya başladı.
Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 4:05 pm

"Noldu bana? "Teşekkürler." demişti. Kev aniden yerinden sıçrayarak yatan Mel e baktı.

''Tanrıya şükürler olsun.. Mell. Mell yaşıyorsun''Kevin o kadar mutluydu ki ne diyeceğini bilemiyordu.
Mell kurtulmuştu. Kevin gerçekten çok korkmuştu. Eğer Mel ölseydi çok ama çok kötü olabilirdi herşey. Ama şükürler olsun ki yaşıyordu.
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 4:09 pm

Çocuk yeridne fırlıyarak kalktı Melanie'a bakarak;

''Tanrıya şükürler olsun.. Mell. Mell yaşıyorsun'' dedi. Melanie gülümsiyerek;

"Sakin ol elbette yaşıyorum. Ufak bir boğulma." dedi. Sonra dudağındaki ıslaklığı farkederek;

"Ama galiab biri suni teneffüs yapmasa yaşamicaktım." diyip dil çıkartı. Bu çocuğu ve onunla uğraşmayı sevmişti. İyi bir çocutu.

Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 05, 2008 6:42 pm

''Sakin ol elbette yaşıyorum. Ufak bir boğulma." dedi Mell.

"Ama galiab biri suni teneffüs yapmasa yaşamicaktım." diyip dil çıkartı Mel. Kevin ise gülümsüyordu. Sadece. Kevin yerinden kalktı. Üstünü giyindi. Saat oldukç geç olmuştu. Artık gitmeliydi.

''Mel benim gitmem gerek. Kendine çok dikkat et lütfen''dedi gülümseyerek.

Yeni ve Mutlu Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-