AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yeni ve Mutlu Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

Mücadele Tarafı : Çoook... Karanlık bir tarafım var benim...
Rp Sevgilisi : Eh biri olsada olur olmasada olur...
Kan Durumu : Safkan (Bulanıklardan nefret eder ıyyykkk )

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 2:18 pm

Melanie okula yeniden geldiği için çok mutluydu. Sessiz ve sakin bir yer isteyince her zaman gittiği göl kenarına gitti. Genelde herkes oraya gelirdi. Ama Melanie kendine bir yer bulmuştu ve orada pek kimsecikelr olmazdı. Gene şansı vardı ki orada kisme yoktu. Melanie okulda parti verilmesini gerektiğini düşünerek ilerideki kayaya oturdu. Ayaklarını göle soktu ve balıkları izlemeye başladı.

Rüzgarın o uğultulu sessi Melanie'nın kulaklarında uğulduyor ve onun kendini iyi hissetmesini sağlıyordu. Melanie hafifce gözlerini kapadı. Rüzgarın esintisini yüzünde hissetti. Sarı saçlarının rüzgarın etkisiyle yüzüne çarpışını ve o rüzgarın yüzünü sanki bebeksi bir ipeklikte yalayışını düşündü. Derin bir nefes aldı ve gözlerini açıp gülümsiyerek o nefesi geri bıraktı. Kendini her zaman ki gibi mükemmel hissediyordu. Parti havasındaydı ama Hogwarts'ın en sıkıcı yanı hiç parti olamamasıydı. Melanie elinde sonunda ortak salonda büyük bir parti vereceğine kendi kendine söz verdi.

En son Melanie Arya R. Caliente tarafından Paz Ekim 05, 2008 2:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

Mücadele Tarafı : Öy
Rp Sevgilisi : Yokkk xD Ama yarın atcem birine mesaj :P
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Ejderha

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 2:27 pm

Kevin ortak salondan ayrıldıktan sonra biraz hava almak için göl kenarına gidiyordu. Gerçekten çok bunalmıştı. Yine kavga çıkmıştı ortak salonda ve bu durum Kevin'ı oldukça rahatsız ediyordu. Birlik olmaları gerekirsen en aptalca şeyi yapıyorlardı. Saçma sapan nedenlerden dolayı kavga ediyorlardı. Buna gerçekten hiç ama hiç gerek yoktu. Kevin daha çok kavgaların dışında kalmayı tercih etsede istemeden olanlar onada sıçrıyordu ve böylece işler iyice karışıyordu..
Bahçeye çıktığında etraf oldukça kalabalıktı. Biraz olsun sinirinin yatıştığını hissetti Kev.. Üzerindeki mavi gömleğini düzeltti ve yüzüne yine o mükemmel gülümsemesini takındı. Bu tür şeyleri fazl akafaya takması saçmalık olurdu zaten. Daha sonra göl kenarında biraz yürüyecekti.
Oraya ilerlediğinde kuytu bir köşede oturan bir kızı gördü. Yanlız bir şekilde oturuyordu. Kev onu rahatsız etmek istemezdi ama biraz laflayabileceklerini düşündü. Yavaş adımlarla oraya doğru yürüdü ve ağacın arkasından kızı izlemeye başladı.

'' Ne kadar sinir bozucu bir gün değil mi? '' Eğer senin için bir sorun yoksa yanlızlığına eşlik edebilirmiyim'' dedi kıza küçük bir çocuk gibi gülümseyerek. Kevin bu tür şakalar yapmayı ve kızlara böyle davranmayı severdi. Yani küçük bir çocuk gibi..
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 2:35 pm

Melanie gölü seyrederken bir taraftanda düşüncelere dalmıştı. Gün çok sıkıcıydı ama hava harikaydı. Çok güzel şeyler yapabilirdi. Ama bir arkadaşa ihitiyacı vardı. Eğlenceli ve melanie kadar deli dolu bir tip gerekliydi. Melanie bunları düşünürken ona bir oğlanın yaklaştığını hiç farketmemişti. Oğlan bir anda konuşunca Melanie hemen ona döndü;

'' Ne kadar sinir bozucu bir gün değil mi? '' Eğer senin için bir sorun yoksa yanlızlığına eşlik edebilirmiyim'' dedi. Oğlanın yüzünde büyük bir gülümseme vardı. Melanie oğlanın bu gülümsemesini sevmişti. Oda şirince gülümsiyerek;

"Otur bakalım. Ayrıca haklısın bence son derece sıkıcı bir gün. Hava güzel ama ne yazıkki bu güzel havada yapıcak bir şey yok." dedi. Oğlana bakmaya başladı. Oğlan Melanie'nın yanına oturdu. Melanie geri göle döndü ve göle bakarak;

"Ben Melanie ama genelde Mel derler. Yada deli filan sen istediğini de. Sen kimsin?"
diye sordu.
Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 2:41 pm

Kevin kızın cevabını bekliyordu.

"Otur bakalım. Ayrıca haklısın bence son derece sıkıcı bir gün. Hava güzel ama ne yazıkki bu güzel havada yapıcak bir şey yok.Ben Melanie ama genelde Mel derler. Yada deli filan sen istediğini de. Sen kimsin?" dedi kız. Kev bu sırada kızın yanına yerleşmişti bile.

Teşekür ederim.. Bende Kevin. Kev.. John. Jo bunlarda benim lakaplarım. İstediğinle hitap edebilirsin. Slytherin 4. sınıftayım. Seni daha önce görmedim. Ya da dikkatimi çekmedin herhalde. Sen kaçıncı sınıftasın? ''Dedi Kev kıza bakarak
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 2:46 pm

Çocuk Melanie'nın yanında hemen ona cevap verdi;

"Teşekür ederim.. Bende
Kevin. Kev.. John. Jo bunlarda benim lakaplarım. İstediğinle hitap
edebilirsin. Slytherin 4. sınıftayım. Seni daha önce görmedim. Ya da
dikkatimi çekmedin herhalde. Sen kaçıncı sınıftasın? ''
dedi.Melanie çocuğa dönerek baktı bir süre. Ama çocuğun Melanie'ı hatırlamaması normaldi. Çünkü Melanie buraya daha bu yıl gelmişti. Çocuğa;

"Memnun oldum Kev. Bende Slytherin'deyim ama beni hatırlamaman çok normal. Üçüncü sınıf ama ilk iki sınıfı Beauxbatons'da okudum. Yani buraya daha bu yıl geldim ve etrafda pek tanıdık yok."
dedi. Çocuğa baktı. Hafifce gülümsedi ve;

"Senin için neden bu gün kötü bakalım." dedi. Rüzgardan önüne gelmiş sarı saçlarını başının arkasına attı ve ufak bir tokayla onalrı tutturdu.
Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 2:58 pm

"Memnun oldum Kev. Bende Slytherin'deyim ama beni hatırlamaman çok normal. Üçüncü sınıf ama ilk iki sınıfı Beauxbatons'da okudum. Yani buraya daha bu yıl geldim ve etrafda pek tanıdık yok." demişti kız. Kevin'ın onu tanımaması normaldi bu durumda. Ama slytherinde olmasına sevinmişti. Aynı binada olduklarına göre ikisininde ortak yanları vardı.

''Hmm peki bana adını bağaşlamayacımısın? ''dedi Kev kıza gülümeyerek. Diğer kızalardan biraz daha farklı görünüyordu. Sanki biraz gizemli v esrarengiz bir kız.. diye düşünüyordu Kev. Zamanla tanıyacaktı..
Melanie Arya R. Caliente

GezginGezgin
Melanie Arya R. Caliente

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:05 pm

Kev hafifce gülümsedi ve;

''Hmm peki bana adını bağaşlamayacımısın? '' dedi. Melanie gülümseid ve adından kasdettiğinin ne olabileceğini düşünmüştü. Hemen;

"Adım Melanie Arya Rosie Caliente. Ama dediğim gibi deli, hey ordaki diyebilirsin. Ya da... Ary ve Mel"
dedi. Sonra göle baktı. Göl çok güzeldi. Hava ılıktı. Balıkla ve gölün sakinleri kızgınd eğillerdi. Göle girmek için harika bir andı. Melanie Kev'e baktı. Gülümsiyerek;

"Göle gelmek ister misin? Ben gidiyorum sene gel bence." dedi ve cüppesini, botlarını çıkartarak göle atladı. Sarı saçlarını geriye attı. Saçlarındaki su damlaları güneşte altın renginde parlıyorlardı. Gözlerinin yeşili artık tamamen göze çarpıyordu. Melanie Kev'e;

"Hadi gel su harika." diye haykırdı.

Kevin John Carter

GezginGezgin
Kevin John Carter

Yeni ve Mutlu Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ve Mutlu Gün   Yeni ve Mutlu Gün EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:21 pm

''Adım Melanie Arya Rosie Caliente. Ama dediğim gibi deli, hey ordaki diyebilirsin. Ya da... Ary ve Mel"dedi kız. Kevin memnun oldum anlamında başını salladı.

Daha sonra kız ayağa kalkarak botlarını çıkardı. Kevin ise ne yapacak acaba diye şaşkınca bakıyordu.

"Göle gelmek ister misin? Ben gidiyorum sene gel bence." dedi kız. Kev kıza gülümsüyordu. Bellki ki çılgın biriydi.

"Hadi gel su harika." dedi kız Kevina bakarak. Kev biraz tereddüt etsede maceradan kimse zarar gelmez düşüncesiyle ayakkabılarını çıkardı. Üzerine baktı. Mavi gömleğiyle atlayamazdı. Onun için çok değerli bir gömlekti. Kev gömleğini çıkardı ve kenara koydu. Daha sonra hızlıca göle doğru koşarak kendini serin sulara bıraktı adeta.

''Waaoow. Cidden süpermiş ha'' dedi kıza gülümseerek.

Yeni ve Mutlu Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-