AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

1. Yatak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Mücadele Tarafı : tarafsız
Rp Sevgilisi : yook ama aranıyor :P
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Ejderha

1. Yatak Empty
MesajKonu: 1. Yatak   1. Yatak EmptyCuma Haz. 06, 2008 10:59 pm

1. Yatak Hospbu6
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:10 pm

Aranel şişeleri düzeltmeye devam ederken genç bayandan yeni bir soru almıştı

Daha önce nerede şifacılık yapıyordun ? Daha önce buraya gelmişmiydin yani çocukluk yıllarında hogwarts'damı okumuştun ?

Aranel tam cewap vercekti ki yanındaki genç şifacı olduğu yere yığıldı Aranel bu tür durumlarda herzaman soğuk kanlılığını korumaya özen gösterirdi . Genç bayanı soğuk betondan kaldırdır ve kucağına aldı ardından onu konturo ede bilmek için yatakların olduğu giriş bölümüne götürdü biraz koşar adımlarla yürüyerek

Boş olan yataklar şimdi anlam kazanıyordu hastası ile buluşunca tamamlıyordu kendilerini .Genç baynı boş ve soğuk yataklardan birine düzgünce yatırdı ardından nabzını kontrol edebilmek için cübbesinin iplerini çözü ve saçlarını düzelterek boynunu açtı nnabzı oldukça hızlı atıyordu.

Tam teşhisi koya bilmek için bir bilgi birikimi yoktu hastayla ilgi sadece onu yatıştıra bilecek bir panzahir bulmak için iksir odasına yöneldi suratındaki donuk ve acı dolu bir ifade ile kapıyı hızlıca savurdu ve yarı yerşelmiş arı yerde duran şişeri tektek aramaya başladı yaklaşık yarım saat aradı küfürler ve lanetler savurmaya başladı ardından onu tek tek aramaktan vazgeçerek asasını çıkardı...

İstediği iksir elindeydi eski bir şişeye konulmş gümüşi bir iksirdi avucunda sıkısı tutarak odadan ayrıldı ve bayanın yanına gitti

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Patronus : Unicorn

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:32 pm

Rea şimdi öksürerek doğruldu.Ama doğrulmasıyla yeniden yatması bir oldu.Başı öyle ağrıyorduki..Sanki birşeyler saplıyorlardı.Derin birkaç nefes aldıktan sonra gözlerini açtı.Ayaklarını yataktan aşağıya sallandırdı.Heryer çok fluydu.Ama giderek netleşiyordu.Sesleri yeniden duyulmaya başlıyordu.Ve koşuşturan Aranel'i zar zor seçti.Birkaç saniye yere öylece baktı.Herşey normal hale döndüğünde kafasını kaldırıp Aranel'e baktı..Ama o koşuşturmaya devam ediyordu

-Aranel dur..Ben iyiyim dedi sessizce

Bu baş ağrılarının yeniden başlaması hiç iyi olmamıştı hemde hiç..Bu ne anlama geliyordu bilmiyordu ama kendisine bu ağrıları için bir iksir yapması şarttı.Yoksa bu baygınlıklar gün geçtikçe artıcaktı bunu biliyordu..
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:39 pm

Aranel REA nın

-Aranel dur..Ben iyiyim

demesi ile eline aldığı başka bir iksiri rea ya içirmeye başladı birkaç soru sorar gibi olan rea yı eli ile susması için parmağını dudaklarına götürdü ardından konusşmasını engelledikten sonra elindeki iksiri zorlada olsa içirdi

Aranel yatağın ucundan rea doğru eğilerek

biraz dinlenmen gerek sanrm çok yoruluyorsun tatlı ruyalar

dedi ve onun haifçe göz kapaklarının açık kalabilmesi için direnişini izledi ardından uydukuya daldıktan sonra odasına gidip bu konu ile ilgili birkaç araştırma yapmaya başladı
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPtsi Haz. 09, 2008 5:46 pm

Rea şimdi derin bir uykudan kalkıyordu.Kaç saat uyumuştu böyle.Aranel ne içirmişti ona..Off bu baş ağrıları Rea'yı delirticekti.Oysa kaç senedir yoktu.Şimdi yeniden başlaması çok kötü olmuştu.Eskiden bu ağrıyı geçirmek için çok uğraştığını hatırlıyordu.Ama şimdi okadar bol vakti yoktu.Günlerce bu ağrı için uğraşamazdı.Ama uğraşmazsada biryerlerde bayılıp duracaktı.Derin bir of çektikten sonra yavaşça doğruldu.Gözleri yanıyordu.Başının içine sanki bıçaklar sokuyorlardı.Başını ellerinin arasına aldı.. Aranel ortalarda gözükmüyordu.Onunda işleri olmalıydı.Yataktan kalkmaya çalıştı.Ama yok olmuyordu.Çok kötü hissediyordu.Gözlerini sıkıca yumup tekrar açtı.İçerden sesler gelince sessizce aranel'e seslendi..

- Aranel ordamısın ?

Ellerini yeniden başına götürdü..Bu ağrı..onu mahvedecekti..
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPtsi Haz. 09, 2008 6:18 pm

aranel sabaha kadar uyumamıs eski kitapları karıştırmış ve birkaç iksir üzerine çalışmıştı içeride rea nın seslerini duyarduymaz gözlerini ovalayarak oturduğu sandalyaden kalkatı heryeri tutulmuştu sabahakar araştırması sürmüştü ama tam kesin sonuç olmasada bir iksir bulabilmişti

- Aranel ordamısın ?

Aranel koşar adımlarla odasından çıktı ve reanın yanına yaklaştı kalkamaya çalışan reayı tutarak tekrar yatırdı

birazdaha yatıp dinlensen iyi olur kalkmak için bukadar acale eteme

dedi gülümseyerek

-şimdi sana birkaç soru sormam gerek kesin v net cwp bekliyorum senden rea
bu baygınlık nezmn başladı ve hangi sıklıkta oluyor

bu soru üzerine arnel cwp alabilmek için bekledi
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPtsi Haz. 09, 2008 6:34 pm

Rea Aranel'e baktı.Kötü görünüyordu.Hiç uyumamış gibiydi.Tüm akşam Rea'nın sorunuyla uğraşmış olmalıydı.Rea kendisini kötü hissetti.Aranel'in davranışları hoşuna gidiyordu.Uzun zamandır kimse kendisiyle böyle ilgi göstermemişti.Ama kendisini çok yoruyordu.Rea ona bakarak kollarını birleştirdi.Bu ağrıler nedensizdi ve ilacı yoktu.Rea kaç sene aramıştı çözümünü ama bulamamıştı.Aranel'in kolun çekip yatağın ucuna oturmasını sağladı..

-Sen uyumadınmı hiç ? Şu haline bak.. Bence benden çok senin dinlenmeye ihtiyacın var..Hem ben alışık değilim bu kadar ilgiye..Beni boşver ve lütfen biraz dinlen.. dedi

Aranel'in lafı üzerine gözlerini devirerek arkasına yaslandı..

-Sorularmı ? Tamam cevaplarım ama ben nediyorum ? Gidip dinlenir misin ? Ne kadar inatçı birisin

Bu lafı Rea'mı söylüyordu ? İnatçılık.. bu konuda kimse Rea'nın eline su dökemezdi.Eğer birşeyi kafasına koyduysa kesinlikle yapardı.O fikirden cayması mümkün değildi..Ama Aranel'de inatçı birine benziyordu.En azından Rea'ya öyle gelmişti..
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

1. Yatak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Yatak   1. Yatak EmptyPtsi Haz. 09, 2008 6:43 pm

Aranel reanın otur işareti ile yatağın ucuna oturdu ve onu dinlemeye koyuldu

-Sen uyumadınmı hiç ? Şu haline bak.. Bence benden çok senin dinlenmeye ihtiyacın var..Hem ben alışık değilim bu kadar ilgiye..Beni boşver ve lütfen biraz dinlen..

dedi.Aranel ilgisini belli etmeme için onu terslemek zorunda kaldı ve üzgündü

-evt uyumadm birkaç işim vardı ilgimi ne ilgisi sadece görevimi yapıyorum

dedi umursamaz bir tavır takınarak ardında aranel devam etti

-şimdi sana birkaç soru sormam gerek kesin v net cwp bekliyorum senden rea
bu baygınlık nezmn başladı ve hangi sıklıkta oluyor

ve sözünü bitirdi bunun üzerine rea

-Sorularmı ? Tamam cevaplarım ama ben nediyorum ? Gidip dinlenir misin ? Ne kadar inatçı birisin

aranel biraz somurtkan bir yüz ifadesi ile

-evt sorular burda söz konusu bneim uykusus olmam değil ben herzaman dinlene bilirim bu konuyu çözmem lazım inatlada ilgisiyok şimdi sorumun asıl cwpını alabilirmiyim

1. Yatak

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Similar topics

-
» 2. Yatak
» 3. Yatak
» 4. Yatak