AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Aktar Sihir Malzemeleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
M. Lauran Lucy Macano

GezginGezgin
M. Lauran Lucy Macano

Mücadele Tarafı : tarafsız-şimdilik-
Rp Sevgilisi : yok:P
Kan Durumu : Safkan

Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 4:58 pm

Lucy elinde olmadan sırıtıyordu belkide heyecandan belkide meraktan geçen sene bu dükkanlara hiç gelmememişti onun yerine annesi yapmıştı alışverişi ama bu dönem kendi yapmak istiyordu ama yanlız kalamamıştı annesi ve babası yanına yardımcıları Lily ve Tommy'i göndermişti. ama bu durum mutluluğunu bozmamıştı."Evet nerden başlayacağız Küçük Hanım" dedi Lily sıratarak Lucy gülümseyerek ona baktı "Bana küçük hanım demeyi kes Lily" sonra üçü birden gülmeyhe başladı Lucy sonunda gülmeyi kesti ve elindeki küçük kağıdı açtı ve ona bakarak konuştu "İlk önce aktara gidicez" dedi ve karşısında ki sihirli dükkanların isimlerini okumaya başladı bir kaç saniye yere bakayım derken Tommy heyecanla söyledi "Burası Lucy" Lucy heyecanla Tommy'nin gösterdiği yere baktı dıştan eski püskü bir harabe gibi görünüyordu.Ama bu Lucy'nin heyecanını bastıramadı aksine daha bir çoğalttı.Sonra yanındakilere döndü ama Lily ondan önce davranmıltı "Hep birlikte girmeyelim en iyisi Lucy tek sen gir" Lucy sevinçle Lily'e baktı ona nasıl bir iyilik yaptığının farkkında değildi Lucy yüzündeki sımsıcak gülümsemeyi bozmadan içeriye girdi.

İçeri annesinin anlattığı gibiydi.Kötü koklar birbire karışmıştı.Ama burası Lucy'e yinede çok iyi görünüyordu.Ayrıca içeride bir sürüde öğrenci vardı neden işini bu kadar geçe bırakmıştı ki?Tekrar elinde ki kağıda döndü ve kağıtta isimleri yazan şeyleri aramaya başladı.Yaklaşık on dakika aramayla geçti ama aradığı şeyleri gözü görmüyordu onun aksine başka başla şeyler takılıyordu gözüne Lucy sonunda vazgeçti aramaktan ve satıcının yanına gitti.Adamın saçı sakalı birbirene karışmıştı Lucy fazl abeklemeden "Merhaba Bayım ben şu listedekileri alıcaktım" dedi ve onuk bir şekilde gülümsedi adam ondan beklenmeyecek bir gülümseme ile iiçeriye girdi Lucy'nin kafası karışmıştı ama fazla geçmeden kendi kendine gülümseyerek çözdü bunu on dakika sonra adam tekrar yanında belirmişti elinde de bir kartona sarılı kutu duruyordu Lucy kutuyu adamın elindne aldı ve soruyu yöneltti "Borcum ne kadar?" adam ona baktı ve bir kaç saniye düşündükten sonra "60 galleon" dedi Lucy cebinde ki altın kesesiden yeteri kadar para çıkatıp verdi adam sonrada "Teşekkürler" dedi.Etrafa baba baka çıktı kapıdan dışarı o çıkar çıkmak elinde ki kutu Tommy almıştı elinden Lucy gülümseyerek "İçerisi süper " dedi.Üçü birlikte yolda yürümeye başladılar...
Vivien Taylowski

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Vivien Taylowski

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Rp Sevgilisi : Staples Cromwell
Kan Durumu : Melez.
Patronus : Serval.

MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 11, 2008 11:35 pm

Elindeki yükler giderek artıyordu. *Ne kadar yorucu birgün.* Sırada neresi vardı ? Kafası allak bullak olmuştu. Baygın gözlerle etrafına bakınırken Aktar Sihir Malzemeleri Dükkanı'nı gördü ve hızlıca ilerlemeye başladı. İçeriye büyük bir hızla girdi ve görevliye sevecen bir ses tonuyla "Merhaba bayım." dedi.

"Ben 3.sınıf için gerekli olan sihir malzemelerini almak istiyorum."

Görevli gülümseyerek gerekli olan sihir malzemelerini çıkarttı. Shél'e bir yük daha geliyordu.

"Borcum ne kadar ?" diye sordu.

"100 galleon"

Shél ücreti görevliye ödeyerek dükkandan ayrldı.
Routhen Dannyl Báthory

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Routhen Dannyl Báthory

Mücadele Tarafı : ZAY
Kan Durumu : Melez
Patronus : Alageyik

MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 7:57 pm

Chuck diagon yolundaki işini neredeyse bitirmişti.Bütün malzemeleri kucağında diagon yolunda ilerliyordu.Ona verilen listede sihir yapmak için gerekli olan malzemelerinde yazdığı bir bölüm vardı.bu bölümdeki malzemeleri almak için hemen ilerdeki aktar sihir malzemeleri dükkanına girdi.

Tezgaha uzandı ve orda onu dinlemeye hazır olan adamın gözlerinin içine bakarak;

"Ben 3.sınıf Hogwarts öğrencisiyim.Acaba bu listedeki malzemeleri benim için hazırlar mısınız?"

Adam karşısındakinin kibar biri olduğunu farkedince Chuck'ın elindeki listeyi aldı ve hemen hazırlamaya başladı.

Malzemelerin hazır olduğu torbayı Chuck'a uzatırken adam az kalsın tezgahın üzerinden yuvarlanacaktı.Chuck hemen adamın elinde tuttuğu malzeme torbasını aldı.

"Borcum ne kadar?"diye sorduğunda adam birazda rahatlamış bir şekilde,

"140 galeon."diye cevap verdi.

Chuck elinde tuttuğu malzemeleri bir yana bırakıp cebinden 140 galeon çıkartıp adama uzatıp teşekkür etti.Dükkandan elindeki malzemelerin sayısı daha artmış,elindekileri çok daha zor taşıyan Chuck'ı gören anne ve babası hemen elindekilerin bir kısmını aldılar ve hemen başka dükkanlara bakmak üzere uzaklaştılar.
[i]
Lélia Diana Forét

Lélia Diana Forét

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Patronus : Albatros [olacak^^]

MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 31, 2008 3:20 pm

Bugün Diaogon yolunda o kadar çok yeri gezmişti ki Bella yorgunluktan ölmek üzereydi.Ama o da ne??Aktar Sihir Malzemeleri Dükkanı.Bella'nın aklına iksir malzemeleri gelmişti.Bu onları almak için en güzel yerdi.
İçeri girdiğinde herkesin işi vardı.Bella sıraya girdi ve beklemeye başladı.Nedense herkesin bir acelesi vardı.Bella buna anlam verememişti.O düşünürken bir adam ona nazik bir şekilde: "Siz ne istiyorsunuz bayan"
Bella bu sesi sevmişti.Sevecen bir şekilde adama bakıp:
"Şeyy...Ben 3.sınıf öğrencisiyim iksir dersi için malzeme arıyorum efendim.Adam başını pekala dermişçesine sallayıp duran raflardan malzemeleri araştırıyordu.Bella adamın elinde bir kağıt olmadan bir şey yapabileceğini zannetmiyordu.Fakat adam 1 kaç dakika içinde bütün malzemeleri tezgahın üzerine koymuştu.Bella bir an içinden"Sanırım burası da Hogwarts gibi diyerek"diyerek kimseye belli etmeden gülmeye başladı.Teşekkür ederek:"Borcumuz ne kadar"diye sordu.
Adam da normal bir şekilde:"130 Galleon efendim"dedi.
Bella parayı verdi ve "İyi günler bayım." diyerek kapıdan çıktı.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/lelia-di
Danielle Panabaker

GezginGezgin
Danielle Panabaker

Mücadele Tarafı : Zümrüanka yoldaşlığı

MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 12:41 pm

Biraz geç kalmıştı ama işini çabuk halladerek eveine gidebilirdi.Hızlıca dükkana girdi ve Afedersiniz bu kağıtta yazılan bütün eşyaları hemen verebilirmisiniz.Çünkü geç kaldım ve hava karamaya başlıyordedikten sonra birden bir ses

Bak bak bak küçük ezik Gryffindor'lu hava kararınca korkuyormuymuşdedi.bu ses Tallefy'den başkası değildi.
Hayır eve geç girmek istemem em unutma ki her Gryffindor'lu büyücü kendi başının çaresine bakabilr.
Biraz çabuk olabilirimisiniz çok geç olduda

Sakin olun bayan evet hepsi burada.
Teşekkürler.Borcum ne kadar?
110
Bi dakka parayı çıkartayım ah buyrun
İyi günler

İyi günler küçük bayan
Şimdi yapacağı bir iş vardı gringotts'a gidip para çekmek ama bu işi yarın yapmalıydı.
Désicérta Isabélly Swam

GezginGezgin
Désicérta Isabélly Swam

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Patronus : Daha beceremiyor xD

MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 6:35 pm

Betty yorgunluktan gözleri yarı açık bir şekilde ilerliyordu.O kadar çok yorulmuştu ki;bir dükkanın önünde biraz dinlenmeye karar verdi.O da ne?Başını kaldırıp baktığında Aktar Sihir Malzemeleri Dükkanı 'nı gördü.Hemen içeri girdi.

Onu bir bayan karşıladı.Sıcak bir ses tonuyla;''Hoşgeldiniz Efendim!'' dedi.Betty bu sıcak karşılamadan çok hoşlanmıştı. Hemen konuya girdi.
''Eee,ben...3.sınıf için gereken sihir malzemelerini istiyorum''.

Bayan hemen,küçük kız için gerekli olan malzemeleri verdi.Betty sevecen gözlerle:''Borcum ne kadar acaba?''.Bayan:''80 Galleon efendim''

Betty borcunu ödedikten sonra:''''İyi günler efendim!''diyerek dükkandan ayrıldı...
Ashley Claire Atwood

GezginGezgin
Ashley Claire Atwood

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : Aranıyoooo

MesajKonu: Geri: Aktar Sihir Malzemeleri   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 7:37 pm

Ashley vitrinlere baka baka Diagon Yolu'nda ilerliyordu.Her dükkan tıklım tıklım dolmuştu.Adım atacak yer yok gibiydi.Kalabalıklardan hiç hoşlanmazdı.Bir an önce alışverişini bitirmeye karar verdi.İlk olarak aktar dükkanına gitmeye karar verdi.Yoldan geçenlere çarpmamaya dikkat ederek yürümeye başladı.Bir yandan da elindeki listeye bakarak paranın ne kadar tutacağını kestirmeye çalışıyordu.
O sırada bir ağlama sesiyle irkildi.Küçük bir çocuk kaldırımların üzerinde oturmuş,hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.Önünde de uzun boylu,simsiyah saçlı,suratsız bir kız duruyordu.Ashley onu hemen tanıdı.Bu Slytherin'den Dora'ydı.
"Kes ağlamayı küçük ezik."diye bağırdı.
Ashley çocuğun neden ağladığını hemen anladı.Dora onun saatini kırmıştı.Şimdi de yere düşen camlarının üzerine basarak onları toz haline getiriyordu.Ashley hemen bağırdı:
"Rahat bırak çocuğu.Yoksa gerçekten kötü olacak!"
"Vay,vay,vay.Sen anneni bırakıp da buralara yalnız mı gelmeye başladın artık Ashley"dedi küçümseyen bir bakışla.
"Çabuk buradan git.Yoksa sonuçlarına katlanırsın."
"Öyle mi ne yaparsın peki?"dedi Dora fazla önemsemeyerek.
"işte bunu yaparım.WİNGARDİM LEVİOSA!"
Dora'nın çantası birden havalanmaya başladı.Dora hemen onu almak için zıpladı ama yetişemedi.
"Çabuk bırak onu yere seni pislik kız"diye bağırdı.
"Hay,hay.Sen nasıl istersen."dedi çabucak Ashley de ve asasını indirdi.Çanta büyük bir hızla yere düştü ve içindekilerin hepsi dışarı fırladı.
Dora çok sinirlendi.Büyük bir hışımla yere düşen eşyalarını topladı ve homurdana homurdana ordan uzaklaştı.
Ashley "Reparo"diyerek çocuğun parçalanan saatini yeniden eski haline getirdi.Çocuk teşekkür ederek ordan uzaklaştı ve Ashley de hemen Aktar Dükkanına girdi.Dükkan sahibine elindeki listeyi uzattı.
"Bana o listedekilerden verebilir misiniz?"diye sordu.
Adam çabucak istediklerini verdi.
"Az önce yaptıklarını gördüm.O yüzden hiç para vermene gerek yok."dedi gülümseyerek Ashley'e.Ama Ashley adamı dinlemeden yalvara yakara kabul etmediğini söyledi.Ve ona parasını uzattı.
Artık içi rahat etmişti.Bir yandan Doraya yaptıklarını düşünerek kıkırdıyordu.Bir yandan da diğer ihtiyaçlarını almak üzere Diagon Yolunda ilerliyordu.

Edit<< DORA ismi tamamen uydurmaydı..
Justin Drew William

Justin Drew William

Mücadele Tarafı : Kızılsan bana başvur. ;) Mücadele Tarafım Kızıllar!
Rp Sevgilisi : Ahh gönlüme biri yerleşti kızıl değil ama platonik aşkım
Patronus : Ejderha

MesajKonu: Emma Olsen   Aktar Sihir Malzemeleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 6:27 pm

Emma evden çıktığında çok heyecanlıydı.İlk gireceği dükkan Aktar Sihir Malzemeleri Dükkanıydı.Heyecandan dili tutulmuştu.
''Satıcı:Neler alacaksın küçük bayan?''diye sorduğunda hiçbir şey konuşmuyordu.Çünkü dükkana hayretle bakıyordu.Sonra babam söze girdi
''Biz 2. sınıf için gerekli malzemeleri alıcağız.''dediğinde kendime geldim.
Satıcı malzemeleri tezgaha koyarken bende onu izliyordum.
Babam ''Kaç galleon tuttu?''dedi.
Satıcı:''120 galleon tuttu'' deyince babam cebinden galleonları çıkartıp satıcıya verdi.Sonra da oradan çıktık.

Aktar Sihir Malzemeleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-