AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Kuzenle Çılgın Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Caius Jared Sanctus

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Caius Jared Sanctus

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Kan Durumu : Safkan

Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 12:22 am

Dora'nın ne düşündüğünü bilmiyordu Caius ama kalp atışların hissedebiliyordu.Biraz daha yaklaştı ona burunları değmeye başlamıştı tepki gelmediğini anlayınca -belki de şoktan gelmiyordu- kendini ileriye doğru attı ve sert bir şekilde dudağunu Dora'nınkiyle birleştirdi.Sert ve tutkulu bir şekilde öpüyordu kuzenini 'Bu çok yanlış... ' diye düşündü ama erkeklik hormonları kontrolden çıkmıştı bunu geçirmenin tek yolu Dora'yı elde etmekti... En azından rahatlayana kadar en kötüsünden kaçınmalıydı. 'Cesaret!' diye bağırdı içinden şeytan kazanmıştı...

"Seni istiyorum..." dedi Caius ve Dora'ya belinden sarılıp kucağına çekti,Dorayı kucağına oturtmuş öpüyordu cevap vermesi için hafifçe diliyle dudağını yokluyordu ama bu histen çabuk kurtulması için çabul bitirmesi gerekiyordu sanki Dora hiç direnç göstermiyordu yada Caius'un gücünden ötürü Dora direnç gösteremiyordu.

Sert bir şekilde Dora'yı kanepeye attı ve üstüne doğru uzandı vücudları temas içindeydi kaslı kollarını beline doladıktan sonra boynundan öpmeye başladı Dora'yı... Yanlış mı duyuyordu... Dora 'zevkten' inliyormuydu yoksa Caius içkinin etkisiyle hayal mi kurmuştu... Bunu umursamadan daha sıkı bir şekilde yatırdığı Dora'ya sarılmış boynunu öpüyordu yavaş yavaş yukarı çıktı ve dudaklarını tekrar birleştirdi sert ve cevap ister bir şekilde tek eliyle saçlarını okşuyor diğer eliyle ise vücut hatlarını hissediyordu, sert bir hamleyle Dora'nın bacağını beline doladı ve daha sert bir şekilde öpmeye başladı...

Dakikalar geçmişti belki de saniyeler ama Caius hiç bu kadar 'yandığını' hissetmemişti Dora'nın mükemmel vücudu ve dudakları yada içkinin etkisi buna neden oluyordu... Belki de her ikisi ama bu gece çılgın bir gece olmuştu... Tam olarak 'Kuzenle Yükselen Ateşte Sevişmek'
Dora Wendy Nobiliarius

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Dora Wendy Nobiliarius

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan ...
Patronus : Köpek ..

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 12:41 am

Çok yakınlardı çok yakın … Caius’us bunu umursamıyordu . “Hah ! Sanki sen umursuyorsun da .. “ Yavaşça ona yaklaştı Caius sanki hayatın anlamını arıyordu Dora’da … Burunları birbirine değdiğinde itiraz etmek istedi yapamadı , çekilmek istedi çekilemedi … “ Seni istiyorum ...” Hiçbir şey diyemedi ne diyeceğini bilmiyordu çünkü … Ta ki Caius onu kucağına çekip sert bir şekilde dudaklarını yakalamasına kadar şaşkınlıktan gözleri kocaman olmuştu .. Gerçekten şaşkınlıktan mı Dora bunu beklemiyor muydun ki yada , yada istemiyor muydun ?” Dora afallamış ama sanki tüm benliğiyle bunu istiyormuşçasına durdu .. Cevap vermek istiyordu onu öpmek istiyordu Caius’la olmak hem doğru hem de yanlıştı .. Yanlıştı evet ama neden bunu bedeni anlamıyordu .. Caius’un Dora’nın ağzından çıkan inlemeyle duru hafifçe ve bunu zafer olarak kabul edip onu kanepeye iter … Hızla üzerine gelirken Dora onun altında eziliyordur resmen aama umurunda değildir o… O da aç , o da istiyordur … Caius yavaşça odağını boynuna kaydırmış boynunu sert bir şekilde öperken Dora titriyordur resmen .. “Yapma bunu Dora o senin kuzenin ..” “ Ah hadi ama biraz eğlencenin kimseye zararı olamaz değil mi … ” Tekrar dudakları buluştuğunda inlemesine engel olamadı Dora … Kendine engel olamadan , dur diyemeden yada dur emrini vücudu algılamadan elleri Caius’un siyah gömleğine çıkmış ve ilk iki düğmeyi açmıştı bile …
Caius Jared Sanctus

Caius Jared Sanctus

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 12:58 am

"Bu gece bu odada bizi kimse görmüyor... Kimse bilmek zorunda değil... İsteklerimize karşı koymayalım..." dedi Caius hafifçe Dora'nın üstünde doğrularak gömleğinin açılmış iki cümlesini 'devam et' olarak kabul ediyordu. Tekrar üstüne doğru uzandı Dora'nın ama kibar ve hafif bir şekilde tekrar dudağını birleştirdi Dora'nınki ile ama daha nazikçe... Artık Dora'ya zarar vermemek için nazik davranıyordu ama gömleğini onun çıkarması için bırakmıştı...

'Bu gece aile tarihine geçicek... O senin kuzenin -deli gibi onu istiyorsun durma devam et- ,hayır durma bırak ve git, -hayır daha da ilerle bu şans bir daha gelmez-' kötü olanı dinleyecekti Caius... Devam edecekti... Zaten tek omuz askısı vardı Dora'nın mini elbisesinin onu da çıkarttı ama bu yeterli değildi birkaç kez zorlamasına rağmen üstten indiremiyordu elbiseyi... Sırtını ve tüm vücudunu yokladı Dora'nın... En sonunda fermuarı bulup açmıştı ve şimdi o mini elbise yavaşça o ince büyüleyici vücuttan çıkıyordu 'Gerisini Dora getirsin' dedi ve elbiseyi yarıya kadar çıkarttıktan sonra bıraktı

Boynunu,dudaklarını ve göğüslerini... Caius hiç olmadığı kadar tutkulu sevişiyordu bu gece ama kuzenle daha ileri gitmek korkunçtu... Bu kadarı bile korkunçtu ama yükselen ateşi tutamıyordu ilerlemeye devam edecekti bu gece kutlama olacaktı onun için Dora'nın vücudu...

Çok ileriye gitmişti 'Dora beni durdurmalı' diye düşündü Caius. O duramıyordu çünkü çok içmişti ama Dora durdurabilirdi... Bu oyun Dora ne zaman isterse o zaman bitecekti... Son bir hamle yaptı ve sütyen iplerini çekti onu da çıkartmaya başlamıştı... Bu oyunu bitirecek olan Dora'ydı bir süre onun tepki vermesini bekleyecek sonra devam edecekti ama bu gece şu ana kadar herşey karşılıklıydı peki ya durmak isteği... O da karşılıklı mıydı? ... Bu oyun bitecek miydi?... Belki de şimdilik bitecekti...

Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 1:25 am

Caius’un yavaşça üzerinde doğrulup gömleğini açtı ve yere attı .. Dora hızla nefes alıp genç adamın vücuduna baktı …Caius’un ne kadar güzel bir vücudu olduğu gerçeğiyle altüst olmuştu …Sıkı bir vücudu vardı … Gözleri karnının düzlüğüne takıldı ... Pantolonun kemerini görüyordu resmen hızla bir nefes alıp yükseldi ve onu kendine … Dora’nın dudakları Caius’u ortada karşılarken inlemekten kendini alamıyordu ... Caius’un ellerini vücudunda tekrar hissederken titredi yine elbisesini çıkarmak için tüm vücudunda dolaşıyordu elleri , sanki çırılçıplaktı ve onu hissediyordu … Hissediyordu da zaten .. Belki içkinin etkisi belki de biriken duygular şu an hiçbir şey bilmiyor bilmekte istemiyordu tek bildiği şu anda kuzeniyle bu odada sevişmek üzere olduğuydu … “ Bunu yapma Dora … Yarın sabah uyandığında ne olacak ? Onun yüzüne nasıl bakacaksın …. O da istiyorum bunu hissediyorum … Hissediyor musun hadi ya ? Evveet beni istemese bu kadar sertleşmezdi … Hadi ya her sağlıklı erkeğin bu pozisyon da verebileceği tepki bu kendini kandırma .. ” Dora hafifçe başını sallayarak bu düşünceleri sinek kovar gibi kovmaya çalıştı ama doğruydu bunlar eve dönünce ne olacak ona gecenin nasıl geçtiğini soran kardeşine diyecekti .. “Çok güzeldi tüm gece deliler gibi seviştik mi ? ” Eller yavaş yavaş yukarı çıkarken tansiyonda artıyordu … Kalbi hiç olmadığı kadar hızlı çarpıyordu Dora’nın hiç kimse neden böyle hissettirmemişti ona neden belki yaşadığı bir duygu olsa kolayca itebilirdi ama yapamıyordu … Sonunu görmek istiyordu … “ Gerçekten istiyor musun ? Bu geceyi biri duysa ne olacaktı yüzlerine nasıl bakacaksınız ?. ” Dudakları tekrar buluştuğunda ruhunun ona aktığına yemin edebilirdi ama bu yanlıştı olmamalıydı … Böyle bir yerde , bu kişiyle bunları yaşamamalıydı , kuzeniyle … Bir an sonra boğularak kendini çeker … Bir süre sonra tüm gerçeklik karşısında duruyordur … Kuzeni , çocukluk arkadaşı , en iyi arkadaşı … Üzerinde yarı çıplak , kendinin ondan aşağı kalır bir yanı yok … Bir süre bakıştıktan sonra hareket edebileceğini anlayan Dora hızla ondan en uzak köşeye kaçar , gözleri kocaman …
Caius Jared Sanctus

Caius Jared Sanctus

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 1:42 am

Beklediği final gelmişti... Dora ondan kaçmıştı... Aslında olması gereken buydu kuzeni ondan kaçmıştı ve bu macere sona ermişti...Şimdilik...Belki de sonsuza kadar...

Oturma pozisyonuna geçti Caius, kendini tutamıyordu, daha doğrusu gözlerinden gelen yaşları tutamıyordu..
."Üzgünüm Dora... Çok üzgünüm... Bunu isteyerek yapmadım... Ya da bilmiyorum belki de isteyerek yaptım, geçmişte senin hakkında hiç böyle düşünmemiştim bu gece içkinin etkisi belki de başka şeyler bu hale getirdi beni..." büyük bir pişmanlık vardı içinde en azından Dora onu teselli edecek gerçek sözler söylemediği sürece üzülmeye devam edecekti... Onu hissetmişti her bir hücresinde ve bu erişemeyeceği bir zevkti... Bu geceyi aslında hiç unutmayacaktı...

Yerde ki gömleği alıp yeniden üstüne giydi... Dora'nın gözleri kocaman açılmıştı
'Şokta olmalı' diye düşündü Caius. Gömleğinin düğmelerini iliklemeden yanına gitti ve ona sarıldı... Kardeşçe yada biraz daha farklı... "Çok üzgünüm... Bu geceden sonra gidebilirim... İstersen bir daha karşına çıkmam..." dedi Dora'ya ama gözyaşlarını tutamıyordu... Ona karşı farklı bir çekimi vardı adı olmayan... Tutku...Aşk...Zafer...Yada başka bir şey...
Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:00 am

Bitirmişti her şeyi .. Tek bir hareketi buna yetmişti .. Peki bunu yapmayı gerçekten istemiş miydi ? “ İstemiştin tabi ki sen zeki bir kızsın ve bunun yanlış olduğunu biliyorsun aferin sana … ” “Salak gerçekten salaksın Dora en güzel yerinde … ” Acaba Caius ne düşünüyordu ona kızmıştı belki bunu yaptığı için .. Bunu hangisini .. Devam ettirdiğin için mi , ona engel olmadığın için mi yoksa kaçıp gittiğin için mi … Tabi ki başlattığı için tüm suç onundu devam ettirmemeliydi …

“ Üzgünüm Dora... Çok üzgünüm... Bunu isteyerek yapmadım... Ya da bilmiyorum belki de isteyerek yaptım, geçmişte senin hakkında hiç böyle düşünmemiştim bu gece içkinin etkisi belki de başka şeyler bu hale getirdi beni..."

O da üzgündü hem de çok … İkisi de suçluydu ama ikiside bir o kadar masumdu … Tüm suç içkinin aslına bakarsan … “ Hah ! Emin misiniz küçük hanım .. “ Evet emindi ..

Caius yavaşça kanepeden kalktı ve gömleğini aldı giydi ama iliklemeden ona doğru yürüdü Dora onun tüm pişmanlığını iliklerinde hissediyordu . Yoksa bu kendi pişmanlığı mıydı bu …
Caius yavaşça ona sarıldı .. "Çok üzgünüm... Bu geceden sonra gidebilirim... İstersen bir daha karşına çıkmam..." Dora bunu duyunca ona döndü … Bunu gerçekten istiyor musun onu görmemeyi , gitmesini .. “ Hayır tabi ki o benim kuzenim tüm.. tüm bu olanlara rağmen .. Yaşananlara rağmen .. “ "Bu geceden sonra yaşanacaklar hiç mi aklına gelmiyor birbirinize nasıl bakacaksınız …" Başını onun boynuna yasladı kendini ona bıraktı .. Bir süre öyle durduktan sonra yanağına akan yaşlarla dondu … Kendi ağlamıyordu o zaman … Başını yavaşça kaldırdı ve kuzenine baktı ağlıyordu işte … Bir elini aralarından kurtararak gözyaşlarını sildi ...

“ Gitmeni istemiyorum … Bu.. Bu yaşananlar senin hatan değil Caius … Ben devam ettirmeseydim bunlar olmayacaktı .. “
Caius Jared Sanctus

Caius Jared Sanctus

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:08 am

“ Gitmeni
istemiyorum … Bu.. Bu yaşananlar senin hatan değil Caius … Ben devam
ettirmeseydim bunlar olmayacaktı .. “ dedi Dora... O da pişmanı bunu hissedebiliyordu zaten ses tonundan da belli oluyordu.

"Dora seni çok seviyorum ama bu geceden sonra daha doğrusu olanlardan sonra seni nasıl gördüğüme karar veremiyorum... Belki de içkinin etkisindendir ama affet beni... Yıllarca dürüstlüğümle tanındım sana yalan konuşmam... Sana karşı bir bağım oluştu yeni bir bağ ama içkinin etkisi olabilir." dedi ve Dora'nın elini ilk geldiğindeki gibi kibarca öptü, ayağa kalktı ve kanepeye oturdu başını geriye yaslayarak ne diyeceğini bilemiyordu ne yapacağını bilemiyordu Dora onun için değişmişti...

Bu gece deliler gibi sevişmişlerdi... Bu ailesine ihanet olabilirdi... Acaba Dora'da onun gibi Caius'a karşı birşeyler hissediyor muydu... Kim bilir... Bu gece herşeyi değiştirmişti ama sadece Dora'nın dedikleri bu geceyi aydınlatabilirdi. Vücudu alev alevdi Caius'un... Zevkten... Yaşadığı hislerden... Belki de yasak bir aşk yüzünden...
Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:22 am

"Dora seni çok seviyorum ama bu geceden sonra daha doğrusu olanlardan sonra seni nasıl gördüğüme karar veremiyorum... Belki de içkinin etkisindendir ama affet beni... Yıllarca dürüstlüğümle tanındım sana yalan konuşmam... Sana karşı bir bağım oluştu yeni bir bağ ama içkinin etkisi olabilir."

Evet Caius dürüst biriydi … Amma bu kadar dürüst olmasını beklemiyordu açıkçası … Hislerini söylemişti … Belki içkinin etkisinden böyleydi … Ya da Dora buna inanmak istiyordu … Bir süre yüzüne baktı cevap bekler gibiydi ama Dora konuşamadı . Ağzını bile açamadı sadece başını yere eğdi ne istiyordu …. Ne düşünüyordu bu olanlar hakkında … Zevk .. Tutku .. Acı .. İhanet .. Ve kararsızlık .. Evet kararsızlık … Ondan cevap gelmeyince Caius yavaşça kalktı ve kanepeye ilerlerdi … Yüzündeki acı tarif edilemezdi …

“ Be.. Ben bilmiyorum Caius . Sen benim kuzenimdin , sırdaşımdın , belki de bu ailede her şeyi utanmadan sıkılmadan paylaştığım tek kişiydin … Ak.. Aklım çok karışık belki içkinin etkinden belki de … “ Hafifçe yutkundu ve kendini devam etmek için zorladı .. “ Az önce yaşanlardan dolayı … ” Niye geçmiş zaman kullanmıştı ki .. Niye .. Hiçbir şey değişmemişti değil mi ? Dora bu sorunun yanıtını ararken kafasındaki ses öttü “Ah hayatım bunu zaman gösterecek …”

Kuzenle Çılgın Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-
» Gece Gezmesi
» Zorlu Gece
» Huzursuz Gece