AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Kuzenle Çılgın Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Caius Jared Sanctus

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Caius Jared Sanctus

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Kan Durumu : Safkan

Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:32 am

“ Be.. Ben
bilmiyorum Caius . Sen benim kuzenimdin , sırdaşımdın , belki de bu
ailede her şeyi utanmadan sıkılmadan paylaştığım tek kişiydin … Ak..
Aklım çok karışık belki içkinin etkinden belki de … “
hafifçe yutkundu Dora... Bu farkediliyordu "Az önce yaşananlardan dolayı." diye bitirdi cümlesini... Aslında Caius bunu istiyordu... Dora ile birlikte olmak ama bu gece hiçbir şey netleşemicekti.

Yüzüne alabilceği en sert ifadeyi aldıktan sonra gömleğinin düğmelerini ilikledi, adrenalinden damarları şişiyordu, kan tüm vücuduna çok hızlı pompalanıyordu. Üstünü düzelttikten sonra kot ceketini üstüne giydi ve başından beri arkasını döndüğü Dora'ya en donuk ifadeyle baktı.

"Bu bir oyundu, istemeden yaptığımız bir oyun... Şimdi gitmelisin yoksa merak ederler ve kimseye birşey anlatmayacağını biliyorum kuzen... Bu gece ilk ve son olmalı... Biz günahkar olmamalıyız. Kaderimiz birlikte olmamızı istiyorsa buna sen karar vericeksin... Benim kararım net ve açıktır." dedi Caius son iki kelimeyi vurgulayarak ve devam etti "Sen kararını verdiğinde ben de benimkini söylerim ve duruma göre devam ederiz. Demek istediğin birşey yoksa...Gitsen iyi olucak... Bu gece bir hataydı." dedi Caius ama bu iyi tarafının sözleriydi... Diğer Caius ise 'en kısa zamanda tekrar sevişmelisin onu seviyosun!' diye bağırıyordu... Hangisi kazanacak zaman gösterirdi...
Dora Wendy Nobiliarius

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Dora Wendy Nobiliarius

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan ...
Patronus : Köpek ..

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:49 am

Bunu söylememeliydi … Burada durmamalıydı bile çıkıp gitmeliydi .. Ama yapamıyordu , donmuştu resmen .. Caius’un ona dönüp "Bu bir oyundu, istemeden yaptığımız bir oyun... Şimdi gitmelisin yoksa merak ederler ve kimseye birşey anlatmayacağını biliyorum kuzen... Bu gece ilk ve son olmalı... Biz günahkar olmamalıyız. Kaderimiz birlikte olmamızı istiyorsa buna sen karar vericeksin... Benim kararım net ve açıktır." Demesiyle alt üst oldu .. Gitmelisin bu kadar şey yaşamışlardı az kalsın sevişeceklerdi ve söylediği şeye … “ Sen olsan ne derdin Dora .. ” Aynısını … “ O zaman .. “ Dora yavaşça boğazını temizleyip ayağa kalktı Caius’a yaklaştıkça bedenine bir şeyler harekete geçiyordu … Buna engel olmalıydı … “Haklısın biz günahkar olamayız … ” diye fısıldadı .. "Sen kararını verdiğinde ben de benimkini söylerim ve duruma göre devam ederiz. Demek istediğin birşey yoksa...Gitsen iyi olucak... Bu gece bir hataydı." “Hataydı Caius… Bunları sonra konuşsak daha iyi olur .. Bu lanet oalsı iksirin etkisi geçtiğinde ” Fazla uzatmaya gerek yoktu tüm bedeni onu istese de olmazdı .. Burada olmazdı en azından .. İçkinin tesiri geçtiğinde .. “Geçtiğinde e olacak Dora birbirinizin kucağına mı atlayacaksınız …” Hayır en azından konuşacağız .. Üzerinden biraz zaman geçmeli mantıklı düşünmeliyim .. “Mantık mı onunla yatmak istiyorsun onu istiyorsun” “Bu yalan .. İçkinin etkisi .. “ “Göreceğiz”

Dora ona bakmadan çantasını bıraktığı koltuktan aldı ve son bir kez ona bakmak için arkasını döndü … Bir süre bakıştıktan sonra ağır adımlarla ona yaklaştı hafifçe sarılıp ayrıldı kısa bir sarılmaydı bu şu anda uzatmaya gerek yoktu zaten .. Hızla arkasını dönüp kapıdan dışarı çıktı .. Hemen eve cisimlendi kimseyle konuşmadı kimsenin yüzüne bakmadı … Odasına girdiğinde gerekli tılsımları koyup duvara çömeldi ve ağlamaya başladı ..
Caius Jared Sanctus

Caius Jared Sanctus

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Kuzenle Çılgın Gece   Kuzenle Çılgın Gece - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 3:01 am

İksirin etkisi geçtiğinde konuşmak istiyodu... Günahkar olamayız diyordu... Ama ona yaklaştıkça Caius sertleştiğini hissediyordu. Uzak dur demek istedi ama olmadı daha fazla sertliğini koruyamayacaktı bir an için onla vedalaşmadan gideceğini düşünmüştü Caius ama Dora ağır adımlarla gelip ona sarılmıştı... Kısa bir sarılmaydı ama içini alevlendiriyordu... Onu öpmek istedi ama çoktan gitmişti...

"Kahretsin!" Onu sevmeye başlıyordu Caius çok ani bir gelişmeydi ama onu her hücresinde yeniden hissetmek istiyordu 'Hayır! Sen onu sevmiyorsun sadece seks oyuncağın olarak görüyorsun! -Saçmalama Caius! Onu seviyorsun hem arzuluyosun,yatmak istiyosun onunla hem de onu seviyorsun-...' iç sesler birbiriyle kavga ediyordu "Ama o benim kuzenim!" diye seslice dahil oldu o kavgaya Caius 'Önemli değil... Onunla gizlice birlikte olabilirsiniz mutlu olabilirseniz ailenize anlatırsınız evlenirsiniz belki... -Hayır sersem! Kabul et onu sadece tek gecelik istiyorsun! Sonra kaldırıp atıcaksın! Ailene nasıl bakacaksın! O senin gönül eğlendirceğin biri değil!'

İç seslerini derinliklere gömdü Caius gözünden gelen yaşlarla... Artık tek bir şey gerçekti... Dora ile tekrar görüşmek istiyordu ama mantığını kullanarak... Yakında çok şey değişebilirdi bugün Dora'yı ve aşkı teninde hissetmişti Caius... Arkasına bakmadan ve Ramirez'e görünmeden çıkıp gitti...Sonsuz karanlığa... Aşk ve Seks...

Kuzenle Çılgın Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Similar topics

-
» Gece Gezmesi
» Zorlu Gece
» Huzursuz Gece