AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Sihir Dünyası Karışıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Lumiére Guaspari

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Kan Durumu : Melez.

Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptyPaz Ağus. 29, 2010 6:08 pm

Ben de varim. Heyecanli olacak gibi. =D
Foren Alator

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Foren Alator

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Rp Sevgilisi : Galadrîel Lûthien
Kan Durumu : Melez
Patronus : Anka kuşu

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptyPaz Ağus. 29, 2010 7:08 pm

Hmm, benim bir fikrim var. Eğer uygun görürseniz ekleyebiliriz. Şimdi benim seherbazın iki tane orta boyda bıçağı var. Yalnız bu bıçaklar tılsımlı. Normalde tılsımları aktif değil. Büyüyle aktif ediliyor ve etrafınızda uçuşup size gelen büyüleri geri gönderiyorlar. Yalnız bunun tek dezavantajı tılsımın aktiflik süresi gönderdikleri büyünün gücüne göre değişiyor. Yani güçlü büyülere maruz kaldığı sürece aktiflik süresi hızla azalıyor. Yani bu bıçaklar kurgu içinde bir kez tek kullanılabilir ve o da etrafımız sarılı olduğu anda ya da öy'ler kalabalıklaştığı olabilir. Bunun için Pelin'den izin almıştım ve bana kullanabilirsin demişti. Eğer sizce de uygunsa bu kurguda kullanabiliriz. Smile
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/foren-ahlat-t794
Tristan der Ivanëxt

VII. SınıfVII. Sınıf
Tristan der Ivanëxt

Mücadele Tarafı : SD.
Rp Sevgilisi : Olivia
Patronus : Dağ Aslanı

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptyPaz Ağus. 29, 2010 7:15 pm

Tabi ki ana kurguya bağlı kalarak kişisel kurgularınızı uygulayabilirsiniz ve ekliyorum.
Rosalie Feodora

Rosalie Feodora

Mücadele Tarafı : Floja.
Rp Sevgilisi : Bullet For My Valentine.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Unicorn.

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptyPaz Ağus. 29, 2010 7:53 pm

Öğrenciler arasında bende varım. ^^
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/ross-t6988.htm#2
Tristan der Ivanëxt

VII. SınıfVII. Sınıf
Tristan der Ivanëxt

Mücadele Tarafı : SD.
Rp Sevgilisi : Olivia
Patronus : Dağ Aslanı

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 07, 2010 7:08 am

Evet arkadaşlar yeni dönemimiz açıldı ve yeni maceralara yelken açmak gerekir. Kurgumuz bir kaç gün içinde başlayacaktır. Açılış şöleninde uygulanan kurgunun geride kalmaması için onun biraz ilerlemesini bekliyoruz. Hemen ardından kurgumuzu başlatacağız. Herkes hazır olsun, Sihir Dünyası Karışacak, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu kargaşada sizde yerinizi almalısınız...
Quanna Tia Cole

Quanna Tia Cole

Mücadele Tarafı : Kimin?
Rp Sevgilisi : Bağlılık korkusu var.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Su Samuru

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 07, 2010 11:49 am

Ah bu kurgu halamı yapılmadı ben bitmiştir giye düşünüyordum. Neyse yetişmişim yehuu... O değilde nymph'la rp yapmaya karşıyım ben artık arkadaşım. Jan'sız Nymph delirir manyar piskopata bağlayıp kendini öldürür bundan Nymph Jan dönene kadar yok. Onun dışında diğer karakterimi geçtim rütbeler alındı bla bla bla.. Zasten çooooook geri dönüş olayı yaşıyamayacağım. Ama yardımı olursa bu karateriminde çift ruhu var. Gerçi birbirlerinden haberdar değiller; ama bir tanesi çözmeye başlıyor unutanlıklarından her neyse Mustafa şu kurguda yerimi almazsam gözüm açık gider amma uğraşıldı. Beni ekle bakalım bakanlığa ^^ Konuşuruz biz senle gene bakalım kurguda neler değişmiş
Not: Geri dönme sevinciyle mesaj kutusunu doya doya kullanmak ve dayanamayıp her seferinde uzun uzadıya mesaj yazmak Razz
A. Christian Ryder

A. Christian Ryder

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Gümüş anka

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 07, 2010 12:23 pm

Bende varım! Güzel olacağa benziyor (=
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/alexander-christ
Alison Cecilia Rosewood

Alison Cecilia Rosewood

Mücadele Tarafı : -
Rp Sevgilisi : yok

MesajKonu: Geri: Sihir Dünyası Karışıyor   Sihir Dünyası Karışıyor - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 07, 2010 2:27 pm

Henüz başlamamış olması çok güzel! Gelir gelmez bu kadar sağlam bir kurgu ile karşılaşmak çok mutlu etti beni, elbette ben de varım öğrenciler arasında, ama genel kurgu kadar öğrencilerin kendi aralarındaki kurguyu da önemsiyorum,fikri olan ya da kurgu yaratmak isteyen varsa lütfen pm atsın konuşalım Wink
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/alison-cecilia-r

Sihir Dünyası Karışıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Similar topics

-
» Aktar Sihir Malzemeleri