AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Huzur.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Desdemona S. Kælgrad

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Desdemona S. Kælgrad

Mücadele Tarafı : Kendi Kafası.
Rp Sevgilisi : James. Teni esmer ruhu sarışın bi sevgilim var benim falan.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Unicorn.

Huzur. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Huzur.   Huzur. - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:01 pm

Bedeni arzunun esiri olmuştu bile. Beynindeki tek düşünce Franc ve birbirleriyle bir bütün olmuş bedenleriydi. Franc hiç sesini çıkarmadan Desdemona'ya yoğunlaşmıştı bile. Kemerini hızlıca söktükten sonra pantolununu bir çırpıda çıkamrıştı bile. Bir yandan da Dess'in üstündekileri adeta parçalarcasına çıkarmıştı. Tüm bedeni alev alev yanıyordu. Geçen günlerin acısını çıkarıyorlardı belkide. Sonları ne olacaktı ? Birbirlerine böylesine tutkuyla bağımlı oldukları halde ikiside başka ilişkiler yaşıyordu. Bundan pişman mıydı ? Hayır. Bedenini ve aklını Franc'a vermekten mutluydu. Ya o pişman mıydı ? Julith denen o kızla birbirlerine yeterince aşık oldukları söylenirken Desdemon'yla iş pişirmek onun için ne kadar kötüydü ? Ama bundan zevk almadığı söylenemezdi. Desdemona onu nasıl istediyse ve ona teslim olduysa Franc'da onda teslim olmuştu. Kafasında hala bu düşünceler varken onunla deli gibi sevişebiliyordu. Tanrım, o onun için bir uyuşturucuydu. Hemde dozu olmayan, çektikçe daha da çok istenilen ..

Bar'ın içinde sadece hararetli nefes alıp verişleri ve ikisininde hafif iniltileri duyuluyordu. İnlemesini tüm bedeninde hissediyordu ve bu ona öyle bir haz veriyordu ki Franc için yanıp tutuşuyordu tüm bedeni. Gözlerini kapayıp açmış gibi geçmişti adeta dakikalar. En sonunda kendine geldiğinde geniş masanın üstünde kendilerinden geçmiş vaziyetteydiler. İkisi de birkaç dakika boyunca nefeslerini kontrol altına aldılar. Franc yavaşça üstünü giyinmek üzere harekete geçti. Desdemona'da masanın etrafına saçılmış olan kıyafetlerini toplayıp üstüne geçirmeye başladı. Saçları ıpıslak olmuştu sanki. Yavaşça kızıl saçlarını tek bir yana aldı ve masa da güçlükle doğruldu. Hala aklı başında değildi. Franc'a döndüğünde gömleiğinin tek bir düğmesinin koptuğunu görünce kıkırdamıştı. Yavaşça masaya doğru ilerledi ve Desdemona'ya hafif ama bir o kadar da tatlı bir öpücük sundu. '' Bu geceyi asla unutmayacağım. '' dedi kusursuz sesiyle. Desdemona Franc'ın gömleğinin yakasından tuttu ve onu tekrar kendine çekti. '' Benim unutacağımı sanıyorsan yanılıyorsun. Bu gecenin devamını yaşamak istiyorum. Benim uyuşturumsun sen dozu olmayan, çektikçe daha da çekilmek isteyen bir eroin .. Şimdi git, bu işi yapacağın diğer kızlara. '' dedi yavaşça sırıtarak. Gitmeden önce son birkez daha tutkuyla dudaklarına dokundu ..
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/d-e-s-d-e-m-o-n-
Francois Padgett Lois

GezginGezgin
Francois Padgett Lois

Mücadele Tarafı : karanlık.
Kan Durumu : Safkan.

Huzur. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Huzur.   Huzur. - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:29 pm

Desdemona baştan çıkarıcı tavrını koruyarak elleriyle Francois’ in gömleğinin yakasını kavradı. “Benim unutacağımı sanıyorsan yanılıyorsun. Bu gecenin devamını yaşamak istiyorum. Benim uyuşturucumsun sen dozu olmayan, çektikçe daha da çekilmek isteyen bir eroin… Şimdi git, bu işi yapacağın diğer kızlara.” Daha önce bir sürü tabir duymuştu hakkında, bir sürü tanımlama. Ama uyuşturucu, kendisini daha güçlü hissetmesine sebep oldu. Son olduğunu düşündükleri yoğun bir öpüşme daha yaşadılar. Ardından şimdilik vedasını etti. “Şimdilik gidiyorum.” Arından elleriyle saçlarını düzeltti ve barı terk etti.

Arabası bıraktığı yerde dinleniyordu. Yüzüne hâkim olan o saçma sırıtışa hâkim olamıyordu. Bu gecenin böyle geçeceğinden emin değildi. Desdemona’ yla birlikte olmak elbette aklının bir köşesindeydi. Ama bu kadar şehvetli olması mümkün müydü, orası tartışılır. Sakin asfaltta ilerlerken gözü saate takıldı. 03.18. Evin önündeki bozuk patikayı aştı ve sitenin lüks parkına arabasını bıraktı.

Yatak odasına girince, Julith’ in hala uyuduğunu fark etti. Gülümsedi. Onu aldattığını, Julith bal gibi biliyordu. Ama söz ayrılığa gelince, ağızlara geniş fermuarlar çekiliyordu. Sessizce geniş banyonun ışığını yaktı. Koyu gömleği çıkarırken gözü aynadaki siluetine, bara gitmeden önce olduğu gibi takıldı. Sırıtıyordu. Bu sefer kazanmış bir adam görüyordu. Her zaman olduğu gibi.

x RP Son x
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/francois-padgett

Huzur.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Huzur