AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yıllar Sonra.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Desdemona S. Kælgrad

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Desdemona S. Kælgrad

Mücadele Tarafı : Kendi Kafası.
Rp Sevgilisi : James. Teni esmer ruhu sarışın bi sevgilim var benim falan.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Unicorn.

Yıllar Sonra. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yıllar Sonra.   Yıllar Sonra. - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:24 pm

‘‘ Sence bunları konuşmak için biraz gecikmedik mi? Evet bende zamanı geriye almayı isterdim veya biraz daha savaşabilmeyi ama zamanı geriye almamız olanaksız. ’’

Söylediği sözler adeta içine işlemişti. Haklıydı, hem de kusursuz bir biçimde. Zamanı geri alamazlardı. Yeniden birlikte de olamazlardı. Ama o hala burada ve bunları konuşurken Dess’in içi öyle garip duygularla çalkalanıyordu ki. Gözlerinin içine her baktığında üç yıl önce deli gibi aşık olduğu adımı hala görüyordu. Hiç değişmemişti ki. Aynı Loth’du. Dess’in aşık olduğu, kusursuz adam. Sadece birbirlerinin gözlerine baktıkları o anda Loth en sonunda içkisinden büyük bir yudum alarak yeniden yerine oturdu. Onu o kadar çok özlemişti ki .. Acel yaralarını sarmıştı. Elbette seviyordu onu, ama Loth onun için bir vazgeçilmez, bir yasak tutkuydu sanki. Acıyordu kendine, hala Loth için böyle düşüdüğü için. Kafasında saatlerdir kendine lanetler okuyordu. Elinde olsa şuan şurada kendini öldürebilirdi veya Crucio falan mı yapsam ? diye düşündü içinden. Tamam, olayı besbelli abartıyordu. Yeterince paranoyaklık ettiğinin farkına varıyordu. Ve sanırım hap vaktide geliyordu, çünkü hala ve hala sarhoş olamamıştı. Kaçıncı içkisini tazelemişti ama nafile. Aslında Loth’un yanında sarhoş olup ağzından birşeyler kaçırmakta istemiyordu. Çünkü Dess sarhoş olduğu zaman ağzından laf almak çocuk oyuncağı kadar kolaydır. Kalkıp kaçıncı olduğunu bilmediği içkisini aldı. Ama bu sefer votkaydı. Yerine geçmeden önce sigarasını söndürdü. Oturmayı tercih etmedi, biraz ayakta kalsa belki iyi olacaktı. Votkasından bir yudum aldı ve şakaklarını biraz ovaladıktan sonra düzgün kelimeler seçmeyi deniyerek konuştu.

‘‘ Sanırım kaldık. Ve bundan öyle pişmanım ki, inan halimi bilemezsin. Sen gününü gün ederken veya mutluyken ben mutlu değildim. Şimdi mutlumuyum sanırım. Ama inan seninle olduğum kadar olamazdım sanırım. Ve lanet olsun ki kendimden iğreniyorum. O haplar yüzünden seni kaybedip geleceğimizi sildiğime. ’’ gözünden akan iki damla yaşı elinin tersiyle sildi ve arkasındaki masaya elindeki votka bardağını bıraktı. Geri dönecekken bir anda karşısında Loth belirdi. Az öncekinden daha yakındılar. Bu işleri zorlaştırırken Dess ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Onu ne kadar özlemişti oysa, kahretsin.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/d-e-s-d-e-m-o-n-
Xealoth Stormrage

GezginGezgin
Xealoth Stormrage

Mücadele Tarafı : Stormrage
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Yıllar Sonra.   Yıllar Sonra. - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 10:23 pm

Söylediklerinde biraz sertlik hissetmişti. Evet sonuç olarak ikiside bu tavırda takılmalıydı ama sanırım ikisinin içindende gelmiyordu. En azından Loth deniyordu her ne kadar yapmacık gözüksede. Buraya gelme nedenini bu değildi ama geldiğinede pişman değildi. Dess'i çok özlemişti ve özlem gidermeyi istiyordu ki bu doğru olmazdı. Dess kalkıp içkisini tazelemek için bara gitmişti bu sefer viski yerine başka bir içki almıştı. Anlaşılan Dess bugün sarhoş olacaktı. Dess'in sigarasını södürmesiyle kendi sigarasınıda söndürdü. Dess masanın yanına gelmiş ancak otumamış içkisini yudumlayıp şakaklarını ovalamıştı. Loth ise hayranlıkla karşısındaki güzelliği izliyordu.

" ‘‘ Sanırım kaldık. Ve bundan öyle pişmanım ki, inan halimi bilemezsin. Sen gününü gün ederken veya mutluyken ben mutlu değildim. Şimdi mutlumuyum sanırım. Ama inan seninle olduğum kadar olamazdım sanırım. Ve lanet olsun ki kendimden iğreniyorum. O haplar yüzünden seni kaybedip geleceğimizi sildiğime. ’’

Demişti Dess ardından gözlerinden akan iki damla göz yaşını silip elindeki içkiyi arkasındaki maya bırakmıştı. Bu ara Loth ayağa kalkıp Dess'e yaklaşmış Dess arkasını dönünce karşı karşıya gelmişlerdi. Loth elini tersiyle Dess'in yanağını okşayarak: " Athena'yla tanışana kadar gerçekten bende kötüydüm ve evet. O haplar bizi bitirdi. " Dedi. Dess pekde iyi görünmüyordu onun canını daha çok acıtmak istemiyordu. Belkide gitmeliydi buradan ama gitmeden önce bir kere sarılmalıydı Dess'e..." Sensiz geçirdiğim hergün seni ne kadar çok özlemişim şimdi anladım. " dedi elini Dess'in yanağından çekip ona sarıldı. Karşılık bekliyor muydu? Hayır ama olsa fena olmazdı. Gitmeden önce onunla sarılmayı isterdi.
Desdemona S. Kælgrad

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Desdemona S. Kælgrad

Mücadele Tarafı : Kendi Kafası.
Rp Sevgilisi : James. Teni esmer ruhu sarışın bi sevgilim var benim falan.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Unicorn.

MesajKonu: Geri: Yıllar Sonra.   Yıllar Sonra. - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 11:00 pm

Aralarında sadece birkaç santim vardı. Ve bu işleri daha da kötüleştiriyordu. Loth Dess’ bu kadar yakınken Dess’in tek yapmak istediği şey yılların özlemini gidermek ve usulca ona sarılmaktı oysa. Kaderinden ve yaptıklarından nefret ediyordu. Hiçbir zaman doğruyu seçememiş, hep karanlığa yenik düşmüştü. Düştükçede kaybetmiş. Şimdi herşeyin farkına daha iyi varıyordu sanki. Loth yanındayken ve birbirlerine bu kadar yakınken. Yavaş ve usulca Loth tek elini kaldırdı ve Dess’in yanağını okşadı. Hafifçe gözlerini yumdu. Bu an sadece böyle kalsa ve ikiside konuşmasaydı diye geçirdi içinden. Ama ne yazık ki Loth’un ağzından kelimeler yavaşça dökülmüştü. ‘‘ Athena'yla tanışana kadar gerçekten bende kötüydüm ve evet. O haplar bizi bitirdi. ’’ Athena .. Adını duyar duymaz yüzü ekşimişti zaten. Kıskanmaya hakkı var mıydı? Elbette yoktu ama Dess’di bu. Hiçbir zaman duygularını dizginleyememiş, belli etmekten kaçınamamıştı. Haplar, kesinlikle haklıydı. Lanet olsun. Kafasında ki lanet düşüncelere hakim olmayaca çalışırken Loth biraz daha yaklaşarak yeniden konuşmaya başladı. ‘‘ Sensiz geçirdiğim hergün seni ne kadar çok özlemişim şimdi anladım. ’’ dedi ve elini Dess’in yanağından çekip onun belini kavrayarak kendine doğru çekti. Kafası allak bullak olmuştu. Ne yapmalıydı? Nasıl bir tepki vermeliydi? Onun kollarında belki birkaç dakikada olsa huzura kavuşmak istiyordu. Tüm herşeyi unutup, yaşanmışlıkları, geçmişi bir kenara atarak .. Sadece küçük bir huzur .. Söylediği sözler birkaç kez Dess’in kulağında çınladı. O da beni özlemiş diye düşündü. Ve kendine engel olamayarak ona sıkı sıkı sarıldı. Kaslı vücudunun içinde kendini güvenli bir limanda hissedermişcesine. Yıllar sonra kokusunu içine doya doya çekerek. Her zaman ki gibi kokuyordu sadece bu sefer alkol kokusu biraz daha yoğundu. Ama ona yakışıyordu, bundan şikayetçi değildi. Acel’e sarıldığı zaman bu kadar güvenli hissediyormuydu acaba diye düşünmeye çalıştı ama şuan sadece içinde bulunduğu zaman dilimine odaklanmak istiyordu. Başka hiçbirşeye değil. Sadece bu ana .. Zaman akıp giderken Dess hala Loth’un kollarında gözlerinden akan yaşlarla birlikteydi. Engel olamıyordu kendine, duygularına. Ne zaman bu kadar yenik düştüm, lanet olsun! Dedi içinden. Ve sonra dudaklarını kıpırdatmayı başararak, titreyen sesiyle konuştu.

‘‘ Benim için sensiz geçen her günün anlamı acı doluydu. Asıl benim seni ne kadar çok özlediğimi tahmin edemezsin. ’’ dedi ve yüzünü tekrar Loth’un omzuna gömerek usulca gözlerinden yaşların akmasına izin verdi ..

http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/d-e-s-d-e-m-o-n-

Yıllar Sonra.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-