AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

İlk Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Eragon James O'Learnot

BannedBanned

Mücadele Tarafı : Δαρκ ψιΔε ~
Rp Sevgilisi : Touch Me Marjoline.
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Aslan.

İlk Karşılaşma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İlk Karşılaşma   İlk Karşılaşma - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 29, 2008 3:35 pm

“Bana göre mantık, aşktan daha önce geliyor. Bu yüzden evlenmedim ya… Ben konuştukça seni daha fazla sıkıyorum, biliyorum. Her neyse ben kalkayım artık. Cizek Kaluza’ya gideceğim.”

Bu kız kendini bilmişin tekimi yoksa oldukça zeki mi ikinci seçenek daha uygun her zaman olduğu gibi.Zeki biriydi bunu anlayabiliyordu ama fazla dik başlı gibi görünüyordu.Buda iyi bir şey değil miydi zaten.Dik başlı olanları severdi.Ama kendinden biraz daha üstün gibi görmüştü onu bu yüzden kıskanmış mıydı.??Hayır başka bir şeyler olmuştu ama kestirememişti hala neler olup bittiğini.Kızı bir kere süzdüğünde ayağa kalkmıştı.Ama oturmasını istiyordu.Eğer oturmayacaksa da Eragon onunla gelecekti.Nasılsa evine yada işine gitmiyordu.Belki ortamdan hoşlanmamıştı.Hemen ayağa kalktı oda ve gülümseyerek..

“Beni ararsan, ben her gün Bakanlıktayım. 4. kat, Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetlenmesi Dairesi. Daire başkanıyım bu arada. Sana iyi geceler.”

Oraya uğrayacaktı.Aklının bir köşesine yazmıştı bile.Belki yarın falan gidebilirdi.Gülümseyerek ona baktı ve kapıya yönelirken elinden tutup kendine doğru çekti.Göz göze gelmişlerdi.Yutkunarak gülümsedi ve arayı bozmamak için hemen konuşmaya başlamıştı..

‘’-Ben sıkılmadım.Gelebilirim sanırım.’’
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/eragon-j

İlk Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2