AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Bir Şeyler İçmek İçin...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Marilyn Amy K. Darkvew

GezginGezgin
Marilyn Amy K. Darkvew

Mücadele Tarafı : Z.A.Y.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Panter

Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 5:52 pm

Aaron diğer omzunada iksirden sürmüştü.Karşısındakinin iyi olduğunu garantiledi ve hafif neşeli bir sesle;

Birşey değil.Adın Aarondu değilmi...İyi olduğuna sevindim.En son sohbetimiz yarım kalmıştı değilmi...

Hafif bir gülümseme daha attı.Bir yandan garsonu çağırarak daha yumuşak birer içki istedi.Aaron yaralıyken ağır birşeyler fazla iyi gelmeyebilirdi.Bir süre sonra garson elinde iki kokteylle masaya geldi.İkisinide vurdumduymaz bir şekilde servis ettikten sonra gitti.Marilyn bir yandan;

"-Daha hafif birşeyler içersen kendini daha iyi hissedersin..."

dedi ve kokteylinden bir yudum aldı.Sonra yavaşça arkasına yaslandı.
Aaron Darius Dolohov

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.

Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf
Patronus : Aslan

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:02 pm

Aaron rahatlamanın tadını yaşarken tekrar Amy'nin neşeli sesini duydu:

"Birşey değil.Adın Aarondu değilmi...İyi olduğuna sevindim.En son sohbetimiz yarım kalmıştı değilmi..."

Aaron gülerek kafa salladı. Daha sohbete başlamadan yarası açılmış ve sohbetleri yarım kalmıştı.Amy bundan pek rahatsız değil gibiydi. Garsonu çağırırken de içecek bir şeyler isterken de hatta "-Daha hafif birşeyler içersen kendini daha iyi hissedersin..." derken de sesi neşeliydi. Aaron etkilendiğini kendinden saklayamadı. Kızın gözlerinin içine bakınca aynı anda içindeki pişmanlık ve minnet duygusu kabardı. Aaron hangisinin galip geleceğini kestiremeden yüzünü buruşturdu.

"Esrar dairesinin iksirlerle arasının iyi olduğunu bilmiyordum"dedi gülerek
Marilyn Amy K. Darkvew

GezginGezgin
Marilyn Amy K. Darkvew

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:07 pm

Marilynda gülerek;

"-Aslına bakarsan küçüklüğümden beri kendimi yaralarım.Bu yüzden en son gidişimde artık bıkıp elime iksir şişesi tutuşturdular.Hem fenamı olmuş böylece yaran hafifledi."

Hâla gülümsemeyi elden bırakmamıştı.Pencereden giren boğuk rüzgarla uçuşan saçlarını hafifçe arkaya attı ve;

"-Peki sen nerde çalışıyorsun.Yoksa Esrar Dairesinde çalışıyorum diye İsminin arkasındaki esrarı benim çözmemimi bekliyorsun."

dedi ve arkasına yaslandı.Biryandan da Kokteylinden yudumluyordu.
Aaron Darius Dolohov

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:16 pm

Aaron kız konuşurken gözlerinin içine bakıyordu. Mavi gözlerin ona iksiri uzatırken şevkatle parladığını hayal etti. İçinde kıpraşan şeyin ne olduğunu bildiğinden ondan kurtulmak için başka şeyler düşünmeye çalışıyordu.

"-Aslına bakarsan küçüklüğümden beri kendimi yaralarım.Bu yüzden en son gidişimde artık bıkıp elime iksir şişesi tutuşturdular.Hem fenamı olmuş böylece yaran hafifledi."

Aaron güldü. Amy'nin bu kadar çabuk samimileşmesi hem hoşuna gitmişti hem de onu şaşırtmıştı. Esrar dairesindekileri daha soğuk ve içe kapanık olarak hayal ediyordu. Bu sırada Amy'nin saçlarını arkaya atışını izledi. içindeki kıpırtıyı durdurmak zorlaşıyordu. Kokteylini kafasına dikti. Bu sırada Amy az daha boğulmasına yol açıyordu

"-Peki sen nerde çalışıyorsun.Yoksa Esrar Dairesinde çalışıyorum diye İsminin arkasındaki esrarı benim çözmemimi bekliyorsun."demişti. Bu da Aaron'un kahkaha atmaya çalışırken boğulmasına sebep oluyordu. Öksürerek doğruldu. Yüzündeki gülümseme silinmemişti

"Ben seherbazım"dedi öksürükler arasında..
Marilyn Amy K. Darkvew

GezginGezgin
Marilyn Amy K. Darkvew

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:26 pm

Marilyn Aaron'un kahkaha atmaktan boğulmasını izledi.Eline bir peçete vererek yüzünü silmesini sağladı.Aaron bir seherbazdı.Aslında böyle olabileceğini umuyordu.Çünki yaralar düşme yarasına hiç benzemiyordu.Sonra ona doğru dönerek;

"-Çok güzel bir meslek seçmişsin gerçekten.Bende azkalsın Esrar Dairesine başvurmaya gidiyordum.İyiki beni yormadın.Hogsmeade'e çıkmak gerçektende korkunç."

Sonra Kokteylini yarıladı ve ellerini birbirine kenetleyerek konuşmasına devam etti;

"-Çat-pat kapını çalarsam şaşırma.Arkadaşlarımla konuşmayı ve sohbet etmeyi çok severim.Benden bıkarsan sus demen yeterli."

dedi.Bir yandanda etrafına bakınıyordu.Aaron'u sıkıp sıkmadığını merak etmişti.Bazen gerçekten bunaltıcı olabiliyordu.Aarondan gerçekten etkilenmişti.Yoksa fazla kaynaşıcak bir insan değildi.Genelde fazla labali olmamaya çalışırdı.Fakat bu sefer kendini tutamadan espiriler yapıyordu.Fakat Aaron bundan pek de rahatsız gözükmüyordu...
Aaron Darius Dolohov

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:32 pm

Aaron peçeteyi aldı ve gülerek teşekkür etti. O yüzünü silerken kız tekrar konuşmaya başlamıştı. Aaron kaşlarını çattı:

"Hogsmeade'e çıkmak derken ne kast ettin anlayamadım"dedi.

Ardından tekrar gülümsedi. Aaron sıkılmamışı. genelde sıkılırdı aslında. konuşanın kendisi olmasını isterdi. Bu yüzden de insanlar konuşurken dinlemezdi. Ama belki vefa borcundan belki de başka şeylerden-Aaron hala kabul etmek istemiyordu- dinlemeye karar vermişti.

"Kafana göre takıl Godric's Hollow'dayım"dedi gülerek..Sonra da ekledi:

"Hatta istersen şimdi de gidebiliriz"

Marilyn Amy K. Darkvew

GezginGezgin
Marilyn Amy K. Darkvew

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:39 pm

Marilyn Aaron'a karşılık olarak;

"-Hogsmeade'e çıkmak derken Esrar dairesine gidip mesleğini araştırmama gerek bırakmadan mesleğini söylediğin için böyle espirili bir cevap vermek istedim.Fazla Espiriye benzemedi ama...

sonra Kokteylini dikledi.Aaron ona yakın bir cevap vermişti sonra en son dediğine gülümseyerek;

"-Benim için bu boğucu havadan kurtulmak daha iyi olur aslında.Tabi sende gitmek istersen."

dedi.Biraz garip konuşmuştu sanki.Garsona işaret ederek bardakları kaldırmasını söyledi.Biryandan Aaron'u izliyordu.Marilyn kendine itiraf edemesede Aarondan gerçektende etkilenmişti.Bu hayatında çok az yaşadığı olaylardan bir tanesi dahaydı.
Aaron Darius Dolohov

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler İçmek İçin...   Bir Şeyler İçmek İçin... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:47 pm

Aaron nazikçe konuşursa yapmacık olacağını bildiğinden doğruyu söylemeye karar verdi

"Evet gerçektenden berbattı"dedi gülerek

Pişmanlık değil hayranlık galip gelmişti. İçindeki aslan kıpırdanıyordu. Aaron ayağa fırladı. Amy bir şeyler söylese de onu duymamıştı. Dinlemeden kızın elini tuttu ve onu kaldırdı. Cebinden bir kaç galleon çıkartıp garsona attı. Hesaptan çok daha fazla kazandığından garson ses çıkarmadı.

"Gidiyoruz o zaman"dedi Aaron gülerek ve kızın önünden Domuz Kafası'na çıkıp kızın çıkmasını bekledi.

Bir Şeyler İçmek İçin...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-