AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Karanlık Masa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Charlott Imogen Swénny

GezginGezgin
Charlott Imogen Swénny

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyen^ck xD
Rp Sevgilisi : Kai^mMm..Bi Tanem..AsHkım xD
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Biz daha bebeyiz..Bize patronus vermiyolar! xD

Karanlık Masa - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Masa   Karanlık Masa - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 4:32 pm

Babası ve annesi tartışıyorlardı. Dia artık kocaman bir kızdı ve buna ağlayacak hali yoktu. Ama babasının ne yaptığını bildiği çin merak etmiyordu. Kendisine hiçbir söz hakkı verilmemişti. Konuşurlarken aralarına girdi ve:
- Anne,baba..Neler oluyor? Hiçbirşey anlamadım..Kaç saattir tatrtışıyorsunuz ama ne için anlamadım bile..Ya baba..Sen..İtiraf et..Ne yaptın ha? Ne yaptın? Kendin biliyorsun değil mi ne yaptığını? Çünkü o gece orada bende vardım. Ölen kızı da biliyorum diğer kızı da..dedi. Şimdi çok sinirlenmişti ve öfkesini dışa vurmuştu. Annesi en güzel kadınlardan biriydi. Ona bunu nasıl yapabilmişti anlamıyordu. Şimdi annesi ile birlikle Hogsmade sokaklarında ilerliyorlardı. Babasının da zaten arkalarından geleceği yoktu. Bu kadar kolay mı pes etmişti? Onlar birbirlerini seviyorlardı ama babası yüzünden ailesi dağılmıştı bir günde Dia'nın..O gün o kızla birlikte babasını gördüğünde ağlayacak hatta kendini öldürebilecek kadar sinirlenmitşi. O kız kimse ondan intikamımı alacağım diye söz vermişti. Ailesini dağıtan o kızdan öcünü alacaktı Dia..

Karanlık Masa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2