AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

-Tozlu Küçük Camın Yanındaki Masa-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Mücadele Tarafı : tarafsız
Rp Sevgilisi : yook ama aranıyor :P
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Ejderha

-Tozlu Küçük Camın Yanındaki Masa- - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: -Tozlu Küçük Camın Yanındaki Masa-   -Tozlu Küçük Camın Yanındaki Masa- - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 20, 2008 2:53 pm

aranel umarsız bir şekilde ellie baktı söylemelimiydi ardından derin düşüncelerden ellie nin o güzel sesi uzaklaştırdı araneli

“Evet, sanırım ben de biraz sevindim. Görmeyeli… Yada yazmayalı... Nasılsın peki?”

Aranel derin bir nefes aldı evlide olsa nişanlıda olsasöylemek istedi bunu daha fazla saklayamazdı büyük bir ihtimalle suratına bir tokat yiycekti ama buna katlanmak zorundaydı daha fala içine atmayı istemiyordu herseferinde acı çekiyordu Aranel kafasını haifçe öne eğdi ardından ağır bir şekilde ellie nin gözlerine odaklandı tekrar derin bir nefes aldı ve üzgün bir ifade ile söze girdi

-görmeyeli yazmayalı nasıl mıyım nasıl görüyor gayet iyi göözüküyorsa demek iyi rol yapa biliyorum aslında berbat seni kaybetmek en son istediğim şeydi sen ayrı kaldığım hergün abartısız hergün gelinlikler içinde gördüm seni sanrım evlendiini düşündüm senin için sevindim aslında yalan söylemeye gerek yok üzüldüm çünkü seni halla çok seviyorm inan senden sonra hiç kimseyle birlikte olmadım daha doğrusu olamadım çünkü nezaman birne yakınlaşsam aklıma herzaman sen geliyordun senden başka bişi düşünemiyordum

dedi aranel bunları söylediğine inanmıyordu ama söylemişti braz olsun aranele iyi gelmişti üzerinden büyük bir yük kalkmıştı sanki rahatlamış gibiydi yıllarca içine atıklarını bir çırpıda söylemişti şimdi tekrar söze girdi

-işte anlıyacağın her dakikam seni düşünmekle geçti.ya sen rüyalarımda gördüğün gibi evlendin mi?*

-Tozlu Küçük Camın Yanındaki Masa-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2