AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Gün Batarken

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mistique Lilian Webber

GezginGezgin
Mistique Lilian Webber

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Gün Batarken - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gün Batarken   Gün Batarken - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:17 pm

Misty güneşin az önce kaybolduğu noktadan kafasını çevirdi ve Robert'a baktı. Bu adamı gerçekten iyi tanıdığını düşünüyordu. Kimi ve neyi düşündüğünü anlamıştı. Esen rüzgar hala ıslak olan bedenini delip geçti ve Misty o sırada kendini Ravenclaw Ortak Salonunda buldu. Robert'la sohbet ederken kendisini öldürecekmiş gibi bakan Roxie'yi düşündü ve haifiçe gülümsedi. Aslında Roxie ile çok iyi dost olabilirdi ama Misty'nin küçük çocukluk aşkı yüzünden Roxie çoğu zaman ondan uzak durmuştu.

Birkaç dakiak sonra Robert'ın kendisine iltifat ettiğini farketmişti. Hogwarts anlıarı onu o kadar derinlere indirmişti ki çevresinin farkına henüz varıyordu.

"Teşekkür Robert.."

Kollarını önünde bağladı ve Hogwarts anılarına bir süre için tekrar geri döndü. Roxie hep güzel bir kız olmuştu. Zeki ve güzel bir kız.. Robert döndükten sonra Roxie ile aralarında ne geçtiğine dair en ufak bir fikri bile yoktu. Ama Robert'ın gözlerindeki büyük aşkı görememek için kör olmak gerekiyordu.

"Güzel bir kızdı öyle değildi.. Oldukça da zekiydi.."

Robert hiç tepki vermemişti ve her zaman olduğu gibi şimdid de neden bahsettiğini anladığını biliyordu Misty. Ona döndü ve gülümsedi. Elini bir omzuna attı ve aynı gülümsemeyle devam etti.

"Gözlerinden anlaşılıyor Langdon. O kızı seviyorsun.. O iyi bir kız. Onu üzme."
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/mistique
Robert Walker

Büyülü Nesneler Bürosu BaşkanıBüyülü Nesneler Bürosu Başkanı
Robert Walker

MesajKonu: Geri: Gün Batarken   Gün Batarken - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 1:21 am

-Önemli değil.. bunu hakediyorsun dedi gözleri derine dalmış bir şekilde. Gerçekten de bunu hakediyordu.Sesinin ipeksi tonu onu düşündürtmeyi ve her şeye tüm soorunlara rağmen azimli kalmasını sağlamıştı.Karanlık dünyasına umut ışığı olacak şeyi çözmüştü.Evet her şeyi tek bir şey aydınlatabilirdi.Sevginin gücü her şeye yeterdi ancak sorun şuydu ki ona tutunmayı her zaman bilemiyordu.Bakışlarından ve duraksamasından onu hissetmiş olmalıydı ki Misty'nin sonraki sözleri Robert'ı bir parça utandırmıştı.Eh bazen bunu fazlaca açığa vuruyordu.Kalbinde derinliklere işlemiş haketmediği bir aşktı bu onun için.Ona acı ve ölüm getirdiğini çocukluğunun o saflığında anlayamamıştı ancak bugün anlayabiliyordu.Şimdi o ölümcül sessizliğin içinde ona ne kadar acı verdiğini görüyordu.Buraya bunları unutmaya gelmişti aslında ancak yine hatırlamıştı.

-Ah... Bazen onu üzmemenin tek yolunun onu sevmemek olduğunu düşünüyorum.Ondan uzak kalmak ona acı çektirmemek demek.Sana anlatmamıştım.Yaralanmamdan hemen öncesinde ondan ayrılmak istemiştim.Arada belli bir süre var aslında ama yine de çok değil.O zaman onu unutmaya çalıştım.Ancak başaramadım.Aslına bakarsan görevi de tam da bu yüzden istemiştim.Yaralandığımda ölümden korkmuyordum ama şunu biliyorum ki ona olan aşkımla hayatta kaldım.Şimdi onu gördüm ve üzüldüğünü görmek bana acı verdi. derken gözlerinin hüzünle baktığı gibi sesi de hüzün doluydu.Ağlamayı en azından başkalarının yanında ağlamayı sevmezdi ancak bu duygu karmaşasının içinde ağlamak istiyordu.Kader yüzüne tamamen hiç gülümsememişti.Roxie'ye ölesiye aşıktı.Onun başına bir şey gelmesindense ya da onu üzmekten gözlerinden yaşlar akmasındansa ölmeyi tercih edebilirdi.Gözlerini kararan ufka dikti. Ufuk içi kadar kararmıştı ve sabaha güneşe aydınlığa muhteçtı.Tıpkı içinin karanlığının da olduğu gibi.

-Şimdi söyle... O iyi kızı sevmeli miyim sence? Yoksa onu haketmeyen aşkımı kalbime gömüp unutumalıyım?dedi onun gözlerinin içine bakarken.
Mistique Lilian Webber

GezginGezgin
Mistique Lilian Webber

MesajKonu: Geri: Gün Batarken   Gün Batarken - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 1:49 pm

Misty gözlerini ileri dikti ve tekrar uzaklara daldı. Eskilere döndü. Fakat bu sefer Hogwarts kadar uzağa gitmemişti. Bu sefer Robert'ın ölüm haberinin gazeterde yayınlandığı güne gitmişti. Yıllar sonra ilk defa o gün görmüştü Roxie'yi her zaman güçlü olduğunu bildiği Roxie perişan görünüyordu. Kendini o günden sıyırdı ve çekti. Çünkü içine aynı o gün olduğu gibi yine bir taş oturmuştu. Robert'ın sorduğu soru üzerinde düşünmeye başladı. Hayatı boyunca hiçbir zaman gerçekten aşık olammaıştı. ama aşk hakkında fikir sahibi olduğu söylenebilridi. En azından sevgi hakkında çok fazla şey biliyordu. O da Robert'ın gözlerine baktı ve düşüncesini açıklamaya koyuldu.

"Bana kalırsa Robert, onun iyiliği için ondan vazgeçmek diye bir şey söz konusu bile değil. Sevgi acı vermez. Sevgi acıları derinleştirmez. Sevgi acılara daha dayanıklı hale getirir insanı. Roxie güçlü bir kızdır. Ama onun gücünü kaybettiğini ilk defa sen gittiğinde gördüm. İnsanı güçlendiren sevgidir. Ve hiçbir acı ondan büyük olamaz. 25 yaşındayım Rob! Hiç aşık olmadım. Ama bu gözlerindeki aşkı göremeyeceğim anlamına gelmez. Görebiliyorum.. Vazgeçme.. Verdiğin acı,s evginden büyük olamaz..."

Gözlerini Robert'ın gözlerinden ayırdı ve rüzgarla sallanan nehire dikti. 18 yaşından beri burada yaşıyordu. Neetham, mezun olur olmaz kaçtığı Dublin'den sonra onun için bir teselli kaynağı olmuştu. İrlanda'da Muggle'ların arasında kendine gelmişti ve Londra'ya dönüp Bakanlık'ta işe başlamıştı. İrlanda'da geçridiği bir sen onun için kabustu. Hayatın anlamını sorgulamıştı, anne ve babasının ölümünü beş sene sonra yavaşça kabullenmeye başlamıştı ve İrlanda, londra'ya döner dönmez Yoldaşlık'a katılmasını sağlamıştı. Son birkaç aydır İrlanda'daki haline dönmesi akıl almazdı. Hayatın bir anlamı vardı, her zaman vardı..
Robert Walker

Büyülü Nesneler Bürosu BaşkanıBüyülü Nesneler Bürosu Başkanı
Robert Walker

MesajKonu: Geri: Gün Batarken   Gün Batarken - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 17, 2008 10:13 pm

-İyiliği için yapmam gereken onu sevmem mi yoksa uzak mı durmam? Ben bir ateş o ise bir kelebek.Ateş ile kelebeğin imkansız aşkı bu...O aşkın sonu nedir biliyor musun?Kelebek aşkla ateşe yaklaşır onun çekiciliğine dayanamadan.Sonunda birbirlerine kavuşurlar ateş ve kelebek.Peki ya sonra?... Puff... kelebek ateşin içinde yanarak yok olur. Ben bir ateşim Misty ve o güzeller güzeli kebeğe daha fazla zarar veremem. dedi gözlerini karanlık ufka dikerek kalın cüppesini dalgalandıran rüzgara aldırmadan yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamış ve halen karanlık çökmediği için soluk soluk ona bakan yıldızları seyretti.Bir an Roxie oldu yıldızlar.Roxie ona gülümseyerek bakıyordu ki Robert'ın içini ısıtmıştı.Dudaklarındaki gülümseme içini ısıtıyor gözlerinin parlaklığı ona karşı hayranlık bırakıyordu.Bir an sonra yok olan Roxie sadece bir hayaldi elbette.

-Sevgi acılara karşı durmayı sağlar Misty...Ancak ateşle kelebeliğin sevgisi ikisini de yaralar.Kafamda soru işaretleri dolanıyorken ne yapacağımı bilemiyorum.Sanırım onu unutamayacağım.Resim... Hala kalbimin üstünde onu unutmayacağımın delili olarak duruyor. derken resmi çıkardı ve baş parmağı ile onun yüzünü okşadıktan sonra Misty'e gösterip cebine soktu yine.Onu görmesi bile kalbinin yeniden aşkla kavrulmasına ve aşk ateşinin gücüyle canının yanmasına sebeb olmuştu.Bunun acısı yanında sırtındaki ölümcül yara ancak küçük bir çizik gibi kalırdı.Dudakları sanki kum varmışçcasına bir hal almıştı.Bir süre dalgalanan cüppesiyle oturup ufka baktıktan sonra kalktı.Kalkarken gözleri oturduğu kayaya dammıştı.Yüzeği pürüsüz parlak ve siyaha yaklaşacak kadar koyu bir gri tondaydı.Bu tonda bir siyahlık buralarda nadir bulunurdu.Eski büyücülerin aslarındaki siyah taşlara benziyordu.

-Gitmeliyim Misty... Senle konuşmak güzeldi ama eve gidip dinlensem iyi olacak.Bakanlık işleri beni yoruyor ve uykusuz geçireceğim günleri düşünürsem daha iyi olacak.Odama uğramayı ihmal etme görevlerini bir gözden geçiririz dedi ve Misty'e dostça sarıldıktan sonra cüppesini dalgalandıran rüzgarla birlikte kasabaya doğru ilerledi.Son bir kez daha nehrin köpürerek akan suyuna baktı ve onun huzurlu sesini dinledi.Sonra tekrar kasabaya yönelirken savaşı ve planlarını düşündü.Roxie Hogwarts'ta güvende olur muydu bilemiyordu ancak o oradaki eli olmak için gerekliydi.İşini iyi yapacağından emindi.Matt de iyi bir seherbaz olduğu için onu orada görevlendirecekti.Kendisi de şahine dönüşerek hogwarts'a girecekti.Bu sırada kullandığı zaman döndürücü ile kendisini bakanlıkta sanacaklardı.Misty gibi dostlarsa bakanlıktaki casus avında ona yardımcı olabilirdi.Herşey güzel işlemeliydi...
Mistique Lilian Webber

GezginGezgin
Mistique Lilian Webber

MesajKonu: Geri: Gün Batarken   Gün Batarken - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 6:50 pm

Misty Robert'ın dostça sarılışına sıkıca karşılık verdi. Robert oradan uzaklaşırken bile düşüncelerindeki yoğunluk belli oluyordu. Misty Robert için endişeliydi. Birçok anlamda acı çekiyor. Çekilebilecek her anlamda. Ve bunun yanı sıra ayakta durmaya, mücadele etmeye çalışıyordu. İçini çekti ve başını nehire doğru çevirdi.

"Bu adam bu kadar acıyı haketmiyor."

Uzun süre ortadan kaybolmuştu. Misty az çok tahmin edebiliyordu ne şartlarda yaşadığını ve başından geçenleri. Tahmin edebiliyordu etmesine ama çektiği acıyı hissedemezdi. Dönüşünün hemen ardından ise şu an son derece karışık olan Bakanlık'ın başına geçmiş. Dinlenememişti bile. Fakat Misty Robert'ın hiçbir zaman "dinlenmek" nedir bilmediğini biliyordu. Robert'ın dinlenmesi için hayatının durması gerekiyordu.

O da ayrılmak üzere ayağa kalktı. Hala ıslaktı. Gidip üzerini değiştirmesi gerekiyordu. Ayağa kalktı ve üzerini silkeledi. Ve hayata inat yavaş adımlarla evinin yolunu tuttu.

Gün Batarken

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2