AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yeni Bir Başlangıç

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ashlyn H. Darkvew

GezginGezgin
Ashlyn H. Darkvew

Mücadele Tarafı : Z.A.Y.
Rp Sevgilisi : Şuan pek düşünmüorum ama teklif edene hayır demem...
Kan Durumu : Safkan

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:18 pm

Ash Hogsmeade'nin boğucu havasından kurtulup elindeki bir tomar kağıtla Bağıran Barakanın kapısından içeri girdi.Çoğu zaman iyi bir yerdi burası.Yanlız kalmak için tercih ederdi burayı.Camdan içeri giren Ilık rüzgar yerdeki tahtaların gıcırdamasına neden oluyordu.Harabe yığınlarından birine oturdu.Kafası herzamankinden büyük ölçüde daha karışıktı.Elindeki kağıtları incelerken bir yandanda hayatını düşünüyordu.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Mücadele Tarafı : tarafsız
Rp Sevgilisi : yook ama aranıyor :P
Patronus : Ejderha

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:31 pm

Aranel Herzamanki gibi kendine braz zaman ayırmak gürültüden kurtulup kafa dinlemek için bağıran barakaya gelmişti içeeri gire bilmek için kapıyı hafifçe açtı gıcırtılar eşliğinde içeri girdi ardından

İçersi herzamanki gibi tozlu ve dağınıktı yıkıntılar arasından yürüyerek ilerideki odaya girdi içeride bir byan oturmuş önünde duran kağıtllarla ilgileniyordu Aranel bayanın olduğu odaya girdi haifi adımlarla tahta zeminin çıkardığı gıcırtılarla bayanın yanına geldi genç bayan okadar dalmıştı ki tahta zeminin çıkardığı o gıcırtıları bile duymuyordu ardından aranel

-özür dilerim rahatsız etmiyorum umarm

die söze girdi genç bayanı ürkütmemk için haifi e alçak bir ses tonu ile devam ederek

-burda benden başkası olmaz die umuyordum ama burayı tek seven ben değilmişim ha bu arada adım aranel hogwartsa hastane kanadı şifacısıyım

dedi kendini taktim ederek
Ashlyn H. Darkvew

GezginGezgin
Ashlyn H. Darkvew

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:37 pm

Ash dalmış giderken garip gıcırtılar kulanğına geliyordu.Buna aldırmadı çünki artık bağıran barakaya alışmıştı.Birden gelen sesle irkildi.Kafasını kaldırdığında ise bir adamın kendisine doğru baktığını gördü.Hemen kalkıp üstünü silkeledi.

"-Merhaba.Tabikide rahatsız etmiyorsunuz.Bende Ashlyn ama kısaca Ash derler Hogwarts Eski Yazılar Profesörüyüm."

dedi.Sonra biraz nefes aldı ve konuşmasına devam etti;

"-Aslında bende burayı severim yanlız kalmak için güzel bir yer.Belkide düşüncelerinle yüzleşmek için..."

Sonra elindeki kağıtları çantasına tıktı ve rüzgarın sesini dinlemeye çalıştı.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:45 pm

genç bayan biraz irkilerek ayağa kalktı

"-Merhaba.Tabikide rahatsız etmiyorsunuz.Bende Ashlyn ama kısaca Ash derler Hogwarts Eski Yazılar Profesörüyüm."

-memnun oldum demek eski yatılar profesörüsünüz hmm eylenceli olsa gerek
burda benden başkası olmaz die umuyordum ama burayı tek seven ben değilmişim

"-Aslında bende burayı severim yanlız kalmak için güzel bir yer.Belkide düşüncelerinle yüzleşmek için..."

-haklısınız yanlız kalmak ve birazda kasabanın gürültüsünden uzaklaşmak için ideal bi yer buranın mistik bir havası var ruhuma huzur veren bir havası

dedi ardından konuyu toparlayarak devam etii

-işinizi bölmüyorm değilmi
Ashlyn H. Darkvew

GezginGezgin
Ashlyn H. Darkvew

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:53 pm

Ash saçını geriye attı ve konuşmaya başladı;

"-Tabikide bölmüyorsunuz ben sadece elimdeki bazı önemsiz kağıtları inceliyordum düşüncelerimden kurtulmak için.Adınız Araneldi değilmi karıştırmış olmıyimde."

Sonra eliyle hiç çivi çakılmamış çatma dökme bir odun yığınını göstererek;

"-Otursana."

dedi.Birinin dersini sevmesi güzeldi.Çoğu zaman arka plana atılan bir dersti eski yazılar.Sonra konuşmasına devam etti;

"-Evet Eski Yazılar güzeldir.Çoğu zaman tarihimizi öğrenmemize yararlar çoğu zamanda geçmişin dilini çözmeye..."

Ash duvardaki tozlu bir bölmeyi silerek oraya çiviyle kazınmış olan bir işareti gösterdi.

"-Bir şekil gibi gözüksede ben onun değişik bir dilde yazılmış gizli bir şifre olduğunu düşünüyorum.Ama ne yazıkki böyle bir işareti içeren hiçbir dil yok."

dedi.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 3:04 pm

Ash duvardaki tozlu bir bölmeyi silerek oraya çiviyle kazınmış olan bir işareti gösterdi.

"-Bir şekil gibi gözüksede ben onun değişik bir dilde yazılmış gizli bir şifre olduğunu düşünüyorum.Ama ne yazıkki böyle bir işareti içeren hiçbir dil yok."

dedi Aranel ash in gösterdiği şekle bakarak

böle bir dill var çoğu kişi bunu bilmez yada korkutuğu için göz arda eder elf tuğrasıdır

dedi ash e bakmadan parmaklarını kazılı olan şeklilde gezdirerek devam ettii

-bu mutlak kormuyı yada korunmayı ifade eder bu bi tür elf büyüsü burası terk edilmeden önce eski bir motel miş ardından ne olduğu bilinmedik bir şekilde içeride insanlar ölü bulunmuşlar burda kalanlardan biri yapmış olmalı burda olan olaydan korunmak için ola bilir ama neden korunduklarını bilemiycem

dedi bir fikir ortaya atarak
Ashlyn H. Darkvew

GezginGezgin
Ashlyn H. Darkvew

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 3:09 pm

Ash Aranel'in bu konu hakkında söylediklerini dikkatlice dinledi.

"-Aslında herkes bunu kimin yaptığını biliyor.Bence bunu inkar etmekte çok saçma.Sence burayı kim yıkmaya kalkmış olabilir ki.Aslındabeni ilgilendiren asıl konu neden burası.O insanlardan ne istemiş olabilirki.Burada kalanlar Muggle bile değillerdi.Neyse bu konuyu fazla açmaya gerek yok.Olan olmuş.Eee senin bu Hogwartstaki kaçıncı senen.Benim ilk senem o yüzden çok heyecanlıyım."

dedi.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 3:14 pm

Benimde ilk senem ve buralara yabancıyım

dedi ardından konuya geri dönerek

-burada karnlık olaylar dönmüş haklısın fazla kurcalamalıyız seen anlat yenimi mezun oldun burası ilk yerinmi yani hogwarts

dedi arnel ilerideki parçalanmış koltuğa oturup ash dinleyerek

Yeni Bir Başlangıç

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-