AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Deniz Kenarında Güzel Bir Gün...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Cymone Zenobia Brokmose

GezginGezgin
Cymone Zenobia Brokmose

Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kartal

Deniz Kenarında Güzel Bir Gün... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Kenarında Güzel Bir Gün...   Deniz Kenarında Güzel Bir Gün... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 4:31 pm

Cymone daha sonra kendi çekerek gülümsemeye devam etti. Daha sonra Steve'in kolunu kavrayarak buz tutmuş yolda yürümeye başladılar. Steve'in başıda kar tanecikleri dolmuştu gülerek Cymne Steve'inde saçlaırnı karıştırarak onu dinlemeye başladı ,

"Bakanlıkta mı e bende bakanlıkta çalışıyorum ben bir Seherbaz'ım ya sen ? "

Steve'de Bakanlık'ta çalışıyordu demek , Seherbaz'dı demek , Steve'in böyle bir mesleği olucağı belliydi. Eh artık Bakanlık'ta sıkıldığında yada kafasını dağıtmak istediğin de uğrayabileceği bir kapısı daha olmuştu.
Cymone bakışlarını Steve'den hiç kaçırmadan ,

"Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanıyım , görevime yeni getirildim. Okul bittikten sonra tekrar Yunanistan'a dönmüştüm ama şimdi tekrar Londra'ya döndüm , kız kardeşim Marie ile birlikte.
Ah Marie , o da seni çok özlemiştir eminim. O da St Mungo da şifacı oldu."

diyerek bakışlarını ondan kaçırdı.

Bir kaç dakika öncesine kadar tek başına yürüyordu ve yanında kimseyi istediğini sanmıyordu ama şimdi Steve gelmişti. Beklenmedik bir anda.
Cymone bir az önceki düşüncelerini unutup bunun zevkini çıkarmaya başladı.
Steve Raymond Peakes

GezginGezgin

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : Olabilir.Şu anlık yok
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Acromantula

Deniz Kenarında Güzel Bir Gün... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Kenarında Güzel Bir Gün...   Deniz Kenarında Güzel Bir Gün... - Sayfa 3 EmptyPerş. Şub. 05, 2009 2:53 pm

"Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanıyım , görevime yeni getirildim. Okul bittikten sonra tekrar Yunanistan'a dönmüştüm ama şimdi tekrar Londra'ya döndüm , kız kardeşim Marie ile birlikte.
Ah Marie , o da seni çok özlemiştir eminim. O da St Mungo da şifacı oldu."

Ay 'ın küçük ışığı parıl parıl parıldamaya başlarken Steve karla ıslanmış saçlarını toparlamakla ilgileniyordu. Bir yandan da Cymone'dan gözlerini kaçırmayıp onun dinlediğini onay veriyordu. Bu küçük yürüyüşlerinin ardından ortalık sessziliğe bürünmüştü. İnsanlar gece bunun tehlikeli olacağını bildikleri için çaktırmadan dağılıyorlardı. Steve asasını çıkartıp gecenin kör karanlığını asasının küçük ışıyla aydınlatmaya çalışıyor bir yandan da bu soğuk havada oturacak yer bulamadıkları için ksandalyeler yapıyordu. On dakikanın ardından her işini bitiren Steve Cymone'un da konuşmasının ardından boğazındaki sözcükleri dışarı vurmak istercesine tok bir sesle konuşmaya başladı

"Doğru işi seçmişsin Cymone bence en iyisini yaptın. Marie içinde çok sevindim hem artık hangi hastahaneye gideceğiz diye sormayız . Eh benim kardeşim Harry seni hatırlamaz ama şimdi o da büyüdü Hogwarts Gryffindor 3. sınıf öğrencisi"

Şaşkınlık dolu bakışlar ardında ikisinin hisleri sanki birbirine hücum edercesine belirginleşiyordu. Onu anlamakta hiç zorluk çekmeyen Steve Cymone'un da onu anladığından neredeyse emindi. Soğuk havanın belirtileri artarken küçük parçacıklar halinde yere inen kar zemini ıslatıyordu. Bu konuşmayı devam ettirmek istercesine Steve kafasını kaldırarak

"Şimdi ne yapacağız Cymone"

Deniz Kenarında Güzel Bir Gün...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Similar topics

-