AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Buluşma(ANLAŞMALI)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cyborn Goodness

GezginGezgin
Cyborn Goodness

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : Eleanora Lizz Witherspoon-Bizim Sevgimiz Tarafsız
Kan Durumu : Melez
Patronus : Çift Başlı Ejder

Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma(ANLAŞMALI)   Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 6:46 pm

" Kendini benim yanımda nasıl hissediyorsun? "

O an için bu soruyu hiç beklemiyordu. Aklında vereceği cevabı toparlarken gözüne gelen güneş ışıkları onu rahatsız etmişti.

"Senin yanında kendimi harika hisediyorum. Başka ne hisede bilirim ki?"

dedi. Güneş ışığı yüzünden zar zor gülümsedi.Düşünceleri içten içe devam ediyordu. Lizz'i çok seviyordu fakat bunun sonu kötü olacakmış gibi geliyordu.
Sonra Lizz'e Şöyle dedi:

"Peki Sen Nasıl hisediyorsun?"

Bu sorunun cevabını çok merak etmişti. Göz gözeydiler.İkiside şu an farklı şeyler düşünüyor olmalıydı. Titremesi durmuştu heyecanını bastırmış Utanmasından eser yoktu. Şu an sadece Eleanora ile olmak istiyordu.
Zaman iyice geçmişti.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/cyborn-m
Eleanora Lizz Walker

VII. SınıfVII. Sınıf
Eleanora Lizz Walker

Mücadele Tarafı : Arspegus - "Güç Kalpten Gelir!"
Rp Sevgilisi : Arthur Bentley mi desem ne desem? Olur mu dersiniz?
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Tavşan

MesajKonu: Geri: Buluşma(ANLAŞMALI)   Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 10:44 pm

Eleanora sorusunu sorduktan sonra kendini biraz tuhaf hissetmişti ansızın. Aslında bu soruyu hiç sormamalıydı. Ama artık bunun dönüşü yoktu. Cyborn bu soruyu hiç beklemiyor gibi görünüyordu. Bulutların arasından güneş ışınları ikisinin de gözüne yahsıyordu. Bu gerçekten çok sinir bozucu bir durumdu. Cyborn gözüne gelen güneş ışığının rahatsız edici etkisi ile gözlerini açmaya çalışırken Eleanora'nın sorusuna cevap vermek için kendini toparlıyordu. Kendini hazır hissedince cevapladı.

" Senin yanında kendimi harika hisediyorum. Başka ne hisede bilirim ki? "

Bunu söyledikten sonra Eleanora'nın yüzünde yine bir gülümseme olmuştu. Bunu duyması onun için çok iyi olmuştu. Kendini biraz daha iyi hissetmesine ve heycanının git gide azalmasına sebep olmuştu. Bu durum onun için çok iyi olmuştu. Cyborn Eleanora'nın gözlerine tekrar bakarak sordu.

" Peki Sen Nasıl hisediyorsun? "

Bu soru onun için biraz sor olmuştu aslında. Çünkü ne diyeceğini hiç bilmiyordu. Ona bir şey söylemesi gerekiyordu. Söylemezse Cyborn onun hakkındakötü düşünebilirdi. Eleanora bir an kafasını havaya doğru kaldırdı. Yüzünü gökyüzüne doğru çevirmişti. Gözlerini kapayarak kafasında kileri toparlamaya çalışıyordu. Cyborn'da bu sırada cevabını meraklı gözlerle bekliyordu. Eleanora kafasında oluşan cümleleri toparladı ve sorusuna cevap verdi.

" Ben kendimi senin yanında doğru söylemek gerekirse; Biraz huzurlu, biraz heycanlı, biraz eğlenceli hissediyorum. Kendimi senin yanında daha neşeli buluyorum. Yani zaman senin yanında çok ama çok hızlı ilerliyor. Seninle vakit geçirmekten çok hoşlanıyorum. "

Aklından ve kalbinden geçen her şey dudaklarının arasından dökülüvermişti adeta. Kendini çok rahatlamış hissediyordu. Bunları söylemesi Cyborn'a olan duygularını da açığa vurması demekti. Cyborn bu sözlerden sonra kendini çok mutlu hissediyor gibiydi. Eleanora'nın o andan sonra aklına başka hiç bir şey gelmemişti.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/t8972-eleanora-lizz
Cyborn Goodness

GezginGezgin
Cyborn Goodness

MesajKonu: Geri: Buluşma(ANLAŞMALI)   Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 11:18 pm

" Ben kendimi senin
yanında doğru söylemek gerekirse; Biraz huzurlu, biraz heycanlı, biraz
eğlenceli hissediyorum. Kendimi senin yanında daha neşeli buluyorum.
Yani zaman senin yanında çok ama çok hızlı ilerliyor. Seninle vakit
geçirmekten çok hoşlanıyorum. "

Bu sözleri duymak onu içten içe rahatlatmıştı. Lizz'e bakmaya doyamadığını fark etti bir anda.

"Konuştukça heyecanım ve utancım bitiyor Lizz. Daha önce hiç bu kadar heyecanlanmamıştım.

Bunu söyledikten derin bir iç çekti Göle baktığında ikiside yan yana duruyordu. Her zaman istediği şeydi bu. Mutlu olmak, Aşık olmak, Neşeli olmak. Birde ayrılmasalar keşke sonsuza kadar burda otursalar fakat olmuyor işte. Kaderin cilvesi... İçini dökebilmek isterdi fakat bunun için erkendi. Ama ne yazık ki dünya bu Aşk öğrenilince onlara karşı olacaktı.Belkide sırf bu yüzden ayrılacaktı bu büyük Aşk. Sırf Bu Yüzden parçalanacaktı bu Sevgi. Taki Sonsuz barışa kadar. Cyborn ayağa kalktı ve Eleanora'ya elini uzattı.

"Göl kenarında biraz yürüyelim mi?"
Eleanora Lizz Walker

VII. SınıfVII. Sınıf
Eleanora Lizz Walker

MesajKonu: Geri: Buluşma(ANLAŞMALI)   Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 18, 2009 11:54 am

Eleanora kendini o sözleri söyledikten sonra çok rahatlamış ve huzurlu hissediyordu. Onu her geçen saat daha da çok sevdiğini fark etti. Ondan ayrılmak hiç ama hiç istemiyordu. Ama bu gerçekleşemezdi. Çünkü ikiside ayrı binadalardı. O gryffindor, Eleanora ise Hufflepuffdı. Cyborn bir an Eleanora'ya bakarak söze başladı.

" Konuştukça heyecanım ve utancım bitiyor Lizz. Daha önce hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. "

dedikten sonra Eleanora'ya bakmayı sürdürüyordu. Gölde birbirlerinin yansımalarını gördüler bir an. İkiside yanyana gülümseyerek bakıyorlardı. Bu durum gerçekten çok romantikti. Eleanora bir bunun rüya olduğuna kaant getirmek için içinden söyledi.

" Allah'ım bu bir rüya ise hiç bitmesin. "

Dedikten sonra hala bunun rüya olduğuna inanmak istemiyordu. Onu go an gerçekten çok sevdiğini söylemek isterdi ama bunu yapamazdı. Çünkü daha çok erkendi. Bunu söylemesi doğru olmazdı. Cyborn bir an Eleanora'ya bakarak ayağa kalktı ve Eleanora'ya elini uzatarak gülümseyen yüzüyle söze başladı.

" Göl kenarında biraz yürüyelim mi? "

dedikten sonra Eleanora da oturmaktan biraz sıkılmış gibi görünüyordu. Yürümek onun için çok güzel olacaktı. Bir de yanında sevdiği biri olunca daha da güzel olacaktı. Eleanora gülümseyerek elini tutarak kendine doğru çekti. Gülümseyerek söze başladı.

" Tabi neden olmasın. "

Dedikten sonra Eleanora Cyborn'nun elini tutmaya devam ediyordu. Bu durum Eleanora'nın içini çok ısıtmıştı. Ona daha fazla yaklaşma hissi uyandırıyordu. Birbirlikte gülümseyerek gölün kenarında mutlu mutlu yürümeyi sürdürdüler.
Cyborn Goodness

GezginGezgin
Cyborn Goodness

MesajKonu: Geri: Buluşma(ANLAŞMALI)   Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 18, 2009 11:32 pm

En sonunda veda vakti gelmişti hiç istemesede artık gitmesi gerekiyordu. Yavaş yavaş Okula vardılar ve avluya geldiler. İkiside bu andan nefret etmişti ve o demin ki rüyaya dönmek istiyordu fakat Ödevler, dersler ve görevler. Bu anın hiç gelmemesini dileyen Cyborn

" Eeem... Sanırım bugünlük bu kadar Lizz artık gitmem gerekiyor ne yazık ki. Daha sonra bir ortak derse beraber gidebiliriz."

dedi güçlükle ikiside üzgün bir şekilde oradan ayrılmıştı. Ne yazıktır ki daha fazla duracak zamanları yoktu. Hiç değilse Cyborn uzun zaman önce tatmış olduğu o özel mutluluğu yeniden yaşamıştı.
Eleanora Lizz Walker

VII. SınıfVII. Sınıf
Eleanora Lizz Walker

MesajKonu: Geri: Buluşma(ANLAŞMALI)   Buluşma(ANLAŞMALI) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 19, 2009 12:34 pm

Eleanora ile Cyborn göl kenarında el ele yürürlerken bir kaç dakika sonra kendilerini okuldu bulmuşlardı. Avlunun önünde. Çok mutlu görünüyolardı. İkisinin yüzünde de gülücükler açıyordu. Cyborn hüzünlü bir şekilde Eleanora'ya bakarken. Eleanora Cyborn'un bir şey diyeceğini anlamıştı. Cyborn kendini topalayıp söze başladı.

" Eeem... Sanırım bugünlük bu kadar Lizz artık gitmem gerekiyor ne yazık ki. Daha sonra bir ortak derse beraber gidebiliriz. "

Dedikten sonra Eleanora çok kötü olmuştu. Sanki bu rüya bitmiş gibiydi. Eleanora bu rüyadan hiç çıkmak istemiyordu. Çok mutluydu çünkü onunla. Eleanora birden hüzünlenmişti ağlayacak gibi olmuştu ama kendini zor tuttu. Aslında bu kadar üzülmesine gerek de yoktu açıkcası. Çünkü ikiside aynı okuldalardı. Tenefüsler ve diğer derslerde görüşebilirlerdi. Bu onlar için zor olmaması gerekiyordu. Ama bunu kalplerine söz geçirmek gerçekten de imkansızdı. Eleanora Cyborn'un yanına giderek ona sımsıkı sarıldı. Bir kaç saniye öyle kaldılar. Cyborn'da kollarını Eleanora'nın sırtına doğru kavradı. Kollarının sıcaklığı Eleanora'yı ısıtmıştı adeta. Eleanora onun gözlerinin içene hüzünlü bir şekilde bakarak veda cümlesini söyledi.

" Tamam. Zetan benim dersler de olduğundan hep böyle kalmamız biraz saçma olurdu. Çünkü ikimiz de öğrenciyiz. Derslerimiz den geri kalmak istemeyiz. Sonra görüşürüzü. "

Dedikten sonra Cyborn avlu'ya doğru yol alırken son bi kez arkasına baktı ve Eleanora'ya el salayarak içeriye girdi. Eleanora'da yatakhaneye doğru yol aldı. O gün gerçekten çok mutlu ve çok hüzünlü bir gündü Eleanora için. Rüya gibiydi gerçekten. Ama ne yazıkki o rüya artık bitmişti. Sona ermişti. Her ikiside ayrı yerlere giderek uzaklaştılar.

Out:Kurgu bitmiştir.

Buluşma(ANLAŞMALI)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-