AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Karanlık Buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Misafir

Misafir

Karanlık Buluşma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 7:41 pm

D'lena yine çatışmalarından birini yaşıyordu. Yolda yürürken aniden duraksamıştı. Tuhaf bir his. Öfke miydi? Kendisi hissetmiyordu. belki de ruhunu paylaştığı kişinin hissiydi bu. Kendisini kukla gibi hissetti. Kahrolası, dayanıksız, lanet olası bir kukla. Kendi kendine lanetler mırıldanırken bir yere oturdu. Sağ elini alnına dayamıştı. Gözleri elindeki dövmeye kaydı. Onunla birlikte kuklalığı kanıtlanmıştı. Dövme elini yakıyordu. O an anladı. Rea onu düşünmüştü. İnsanların kendisine bakışına soğukça karşılık vererek ayağa kalktı.

Karanlık Sofra'ya yürürken bir ara ayağı burkuldu. Bunlar belki de gitmemesi gerektiğinin işaretleriydi. Kardeşleri. Rea onu gebertirdi. Tabi o ona açıklamazsa. Hazır hissetmiyordu kendisini. Yine de yüzleşmeliydi. İçeri girince gölgede kaldı. Rizzen, Drizzt, Rea. Tek eksik kendisiydi. Graw onu hissetmiş kendisine bakarken o üç kardeşine bakmıştı. Aydınlığa çıkarak göründü. Onlara doğru ilerlerken içinden yine onun ortaya çıkmamasını dilemişti.

İlk önce Drizzt'e bakmıştı. Sonra Rizzen ve en son Reason. İkizi. Şu anda belki de canı acıyordu. Kim bilir? Lanetin tam etkisini o bile bilememişti. D'lena'nın elleri aşağıdaydı ve dövme olan eline file bir eldiven takmıştı. Kısaydı. Bileğine kadar. Dövmeyi saklıyordu. Sırf o yüzden takıyordu zaten.

"merhaba." bu sözcük çok düşük bir sesle söylenmişti. Duyulmamıştı neredeyse.
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Unicorn

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 7:53 pm

Rea Drizzt'den sonra sıkıca Rizzen'a da sarılmıştı.Sandalyeye oturdu.Graw'ın kafasını hafif hafif okşuyor bir yandanda abilerine bakıyordu.Baş ağrısı..bu lanet ağrı giderek artmaya başlamıştı.Bir eliyle hafifçe başını ovaladı.Sonra abilerini izledi sessizce..Onları çok özlemişti.Drizzt'in sözü üzerine gülümseyerek konuşmaya başladı..

-Evet abicim..Sonunda yine hep beraberiz..Tek eksiğimiz..

Sözünü bitirmemişti.Kısık bir " Meraba " sözü üzerine gözlerini yavaşça yumdu.Ağrı çok artmıştı.Yine düşüp bayılmak istemiyordu.Dişlerini sıkarak arkasına yaslandı.Kafasını kaldırıp önünde duran ikizine bakmadı.Onun gözlerinin içine bakınca içindeki öfke büyüyecekti ve bu lanet ağrı dahada artacaktı.O zaman buna dayanamayacak ve bayılacaktı.Bunların olmasını istemiyordu.Başını iki elinin arasına aldı.Lena'nınkinden kısık bir sesle

-Meraba dedi

Aralarındaki soğukluk çok net anlaşılıyordu.Şuan ayağa kalkıp Lena'nın boğazına yapışmak istiyordu.Onun yüzünden bu lanet ağrıyı ekmek zorundaydı.Çok eğleniyor olmalıydı Rea'nın bu halini görünce..Sakinleşmek için derin derin nefes alıyordu..Ve elinden geldiğince Lena'nın burada olduğunu unutmaya..
Drizzt Anderson

GezginGezgin
Drizzt Anderson

Mücadele Tarafı : ...

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:06 pm

Aralarında eksik olan tek kişide gelmişti . Graw'ın hareketlerinden D'lena'nın geldiğini anlayan Drizzt , arkasını döndüğünde kardeşi çoktan yanlarına gelmiş huzursuz ses tonuyla kardeşlerini selamlamıştı . Eksikliği tamamlayan kardeşine dönerek .

'' Hoşgeldin sevgili kardeşim . ''

Gözünü Graw'a çevirdiğinde huzursuzca kıpırdandığını farketti . Bişeyler mi oluyordu ? İkiz kız kardeşler arasında bi sorun mu vardı ? Graw sanırım bu olayı hissetmiş ve Drizzt'e anlatmak için çabalıyordu . Sorunları olmayan tek üye Rizzen'mıydı yoksa ? Kız kardeşlerin ve Drizzt'in sakladığı sorunlar vardı elbette fakat Rizzen aralarındaki en sorunsuz kişiydi herhalde . Drizzt , eflatun gözlerini sırayla iki kardeşe çevirirken Reason'da kitledi .

'' Sorun ne ? Soru sormadan anlat sevgili kardeşim ! ''

Aile bireyleri arasında sorun istemiyordu . Bu zamanda zor bulunan birşeyi ellerinden uçup gitmesi Drizzt'in en son isteyeceği şey . Aile birliği . Graw'a baktığında Drizzt'in onu anlamasıyla mutluluğa ermiş bi şekilde pençelerini yalıyordu . - Sanırsam doğru soruyu sordum . - diye düşündü bi an . Şimdi herşey açıklanacaktı . Belki Drizzt'e seyahatinin sebebini bugün ailesine açıklardı .
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:15 pm

Rea abisinin bu sorusu üzerine başta hiçbirşey söylemeden öylece yere baktı.Daha sonra çok kısık bir sesle konuştu

-Sorun yok

Ama Drizzt'in bakışlarının hala üzerine olduğunu hissedebiliyordu.Bu zamana kadar ailesinden hiçbirşey saklamamıştı.Bundan sonrada saklamayacaktı elbet ama sakladığı şeyde ailesiyle ilgili olun işler karışıyordu.Kafasını kaldırıp Lena'ya baktı.Biran için göz göze geldiler.Gözlerindeki acıyı görebiliyordu şimdi.Ve acı beynine bıcak gibi saplandı.O kadar kötüydüki gözleri dolmuştu.Gözlerini hemen Lena'nın gözlerinden kaçırıp yere bakmaya başladı.O öfke yeniden kabarıyordu.Bunun üzerine sert bi sesle konuştu

-Bunu diğer kardeşine sormalısın abi..O sana detaylı bir şekilde açıklasın

İçindeki öfkeyi durdurmak için birkaç derin nefes aldı.Ardından yeniden arkasına yaslandı.Rizzen hiç konuşmuyor onları dinliyordu.İşin sonunun nereye varacağını merak ediyor olmalıydı..
Drizzt Anderson

GezginGezgin
Drizzt Anderson

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:39 pm

Gözlerini bi anda D'lena'ya kaydıran Drizzt , korkutucu bakışlarıyla kardeşinin olayları anlatmasını beklerken bu bi haber olma durumundan sıkılmıştı . Ailesi arasında bir sorun olmamasını istiyordu . Sorunun ne olduğunu öğrenme sebebi ise onlar için her zaman hazırda duran yardım elini onlara uzatmaktı . Ses çıkarmayan D'lena'dan gözlerini tekrar Reason'a çevirdi .

'' Kardeşim susmayı tercih ediyor . Belkide diğer kız kardeşim söyleyecektir ha ? ''

Gittikçe sinirlenmeye başlıyordu . İçindeki o avcı ruhu onu ele geçirmeden onu uzaklaştırması gerekti . Graw , Drizzt'in durumundan haberdar olmuştu ki kulaklarını dikerek hızlı bi şekilde yanına geldi . Dişleriyle sıkıca Drizzt'in pelerinini çekiştiren Graw , onun dikkatini dağıtarak avcıya karşı bi zafer kazanmasını istiyordu . Drizzt , avcının tüm müdahalelerine karşı Graw'ın çabalarını boşa çıkarmayıp avcıyı zihninden def etmişti . Graw'a minnettar eder bakışlarını çevirip ufak bi tebessüm attıktan sonra tekrardan kardeşine döndü .

'' Benimde size açıklayacaklarım var . ''

Sesini fazla insanın duymasını istemiyordu . Ailesinin duyacağı şekilde adeta fısıldamıştı .
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:48 pm

Rea sessizce oturmuş yeri izliyordu..Abisinin yeniden kendisine yöneltiği soru üzerine yutkundu.Derin bir nefes aldı.Bu sorudan nasıl sıyrılacağını düşünürken abisinin lafı üzerine derin bir nefes alıp kafasını kaldırdı.Ve onu izlemeye başladı.Drizzt genellikle ciddi ve soğuk biriydi ama ailesine karşı daha yumuşak ve iyi oluyordu.Ne anlatması gerektiğini merak etmeye başlamıştı.Bu yüzden bu gergin sessizliği bozarak konuştu

- Ne açıklayacaksın ? Lütfen ilk olarak sen açıkla daha sonrada biz neler olduğunu açıklarız

Biz lafını bastırarak söylemişti.Gözleri yeniden Lena'nın gözleriyle buluştu ama Rea hemen gözlerini kaçırdı.Çünkü yeterince canı yanıyordu zaten..Derin bir nefes alıp yeniden Drizzt'e döndü ve söyleyeceklerini dinlemeye başladı..Şimdi meraklanmayada başlamıştı.Önemli birşey söyleyecek olamlıydı...
Drizzt Anderson

GezginGezgin
Drizzt Anderson

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:05 pm

Kardeşinin , acı çeken yüz ifadesini gördüğünde daha çok üstüne gitmek istemediği için ilk önce kendi sorununu ailesiyle paylaşmayı tercih etti . Kardeşlerine az da olsa bi zaman tanımak için Reason'a baktı .

'' Pekala sevgili kardeşim . İstediği gibi olsun . ''

Derin bi nefes alarak bu kafa karıştıran olayının ailesinden nasıl bir tepki alacağını düşünmeye başladı . Belki onu cani diye dışlayacaklardı . Umrunda mıydı ? Elbette ! O olaydan sonra Romanya'da tanıştığı Vittoria ile birlikte ailesi dışında kimsesi yoktu . Ona yardım edebilecek kimsesi .. Gözlerini Graw'a çevirerek onun onayını almayı denedi . Uzun zaman onun tek dostu olan panter Driztt'in yere doğru bakan elini şevkatle yaladı . Cevabını almış olan Drizzt , gözlerini dimdirek kardeşine çevirerek .

'' Tüm aile bireyleri beni Romanya'ya sadece bir seyahat için gittiğimi sanıyordu . İlk başta bende öyle düşünüyordum . ''

Sözünün devamını getirmeden duraksadı . Derin bi nefes alarak devam etti .

'' Oraya gittiğimde gördüğüm kahraman muamelesi ve çok yakın arkadaşımın bi isteği için orada savaştım . Kaderleri benim adamantit palalarımın ucundaydı . ''

Fazla konuşmadan kesintiye uğrayan nefesini tazelemek için bir derin nefes daha aldı . Gözlerini kardeşi Reason'dan hiç ayırmadı . Ona bakmasının sebebi ailedeki en duygusal kişinin o olmasıydı .

'' Savaşın ortasına geldiğimde , bana verilen o görevi yerine getirmek için saldıran tarafın evine girdim . Bana verilen görevde şuydu . - Ailenin çocuklarını ve büyücülerini öldür . - ''

O an gözünün önüne geldiğinde avcı yine dürtüklemeye başlamıştı . ama kurtulması kolay olmuştu , hisleri kuvvetli olan Graw , tekrardan onun yardımına koşmuştu . Bi anlık kesintiden sonra konuşmasına tekrardan devam etti .

'' Çocukların bulundukları yere girdiğimde 20 yi aşkın çocuğun bana meraklı ve garipser bakışlarla baktığını gördüm . Her birinin suratı adamantit palalarda beliriyordu . İkişer ikişer ölen çocukları gören diğerlerinin bastığı o korku dolu inlemeler , beni onların yaşamasına izin vermemi sağlamadı . ''

Evet . Sonunda açıklamıştı , fakat sırada o avcı vardı . Onu açıklamayı düşünmüyordu fakat öğrenmeleri onların iyiliğine olurdu .

'' Son söyleyeceğim şeylerde şunlar kardeşlerim . O günden sonra zihnime saldırılar yapan avcı karakterim , beni o eski barbar ölüm makinasına dönüştürmeye çalışıyor . Zihnime girip , beni her sinirlendiğimde öldürme içgüdüsüyle dolduruyordu . Fakat Graw - Gözü bi an Graw'a gitti - O bunları engelledi . Avcıya , şuanda bunları anlatırken Graw'ın sayesinde 2 kere karşı koydum . ''

Sözlerini tamamladığında bakışlarını tavana çeviren Drizzt , ailesinden onu anlamasını bekledi . Arkadaşının soyu onun eline bağlıydı ve kusursuzca yerine getirmişti . O günden sonra arkadaşının kuzeni ile tanışmış fakat kısa süre içersinde oradan ayrıldığı için vakit geçirememişti . Herşeyi açıkladığı için kendinde hem suçluluk hemde huzur hissetti .
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

MesajKonu: Geri: Karanlık Buluşma   Karanlık Buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:35 pm

Rea abisinin sözleri üzerine rahatça bir nefes alıp ona döndü.Şimdi aile üyelerinin hepsinin gözü Drizzt'in üzerindeydi.Abisi anlatmaya başlamıştı.Rea ve diğerleri merakla onu dinliyorlardı.Drizzt anlattıkça Rea inanamıyordu.Şimdi konuşmayı bitirmişti.Rea ne tepki vereceğini bilemiyordu.Düşünemiyordu..abisi bir katildi hemde çocuk katili.. bunu nasıl yapabilmişti.Hemde yaşadıklarından sonra..Rea'nın annesini ve babasını tüm çocuklarının gözleri önünde öldürmüşlerdi.O gün hafızasından silinmiyordu henüz 7 yaşındaydı..abileri Hogwarts'a başlayacaktı.Ve onları gözlerinin önünde cani bir bicimde öldürmüşlerdi.Annesinin çığlıklarını kanları herşeyi daha net görüyordu şimdi.Rizzen ve Drizzt sayesinde onları görmemişlerdi.Ama Reason olan biten herşeyi görmüştü.Aynı diğerlerinin gördüğü gibi..Şimdi elleriyle kullaklarını kapattı ve gözlerini yumdu.O güne geri dönmüş gibiydi.Ellerinde bıcaklı iki adam ve kan..çığlıklar..hıçkırıklar..Rea bunları duymak görmek istemiyordu.Yaşamak istemiyordu.Ve abisi.. bunları birilerine yaşatmıştı..Rea hergün birilerini iyileştirip onlara yeniden can verirken abisi birilerinin canını alıyordu.Hemde hiçbir suçu olmayan çocukların.Gözlerini açıp abisine dikti ve kendine engel olamadan sözler dökülmeye başladı ağzından

-Nasıl yapabildin ? Bunu nasıl yapabildin ? Siz.. siz ikiniz benim idolümdünüz..Küçükken hep sizin gibi olmak isterdim ben..Abilerim gibi..Ama sen.. sen nasıl yaparsın Drizzt..Onlara hiç mi acımadın..Hiçmi canın yanmadı..Ben hergün birilerini iyileştirirken sen orada birilerini öldürüyordun..Hemde suçu günahı olmayan küçücük çocukları..Aynılarını biz yaşamadıkmı ? Nasıl başkalarına o acıyı yaşatırsın.. Bunu nasıl yaparsın ? Sen.. benim idolüm olan kişi..Bir KATİL olamaz..Sen bunu bana yapamazsın..Bunu kimseye yapamazsın..

Şimdi Rea'nın gözünden yanlızca bir damla yaş düştü..Ağlamazdı..Onu ağlatmak çok zordu ama son zamanlarda bunu çok kolay başarıyorlardı..İlk bu lanet ağrı.. ardından kimin yaptığını öğrenmesi..Ann ve Jack'le karşılaşması..şimdide bu..Evet canının yanmasını nede çok isteyen varmış meğer.Şimdi sesi iyice düşmüştü.Drizzt'e bakmıyordu.Yanlızca yere bakıyordu.Ve ağzından birkaç kelime daha döküldü ama çok sessiz ve bitkinceydi..

-Nasıl yapabildin ? Neden yaptın Drizzt...Neden ? Sen.. bendeki seni yok ettin..Abimide o çocuklarla birlikte öldürdün..

Ve yeniden kulaklarında o çığlıklar haykırışlar çınlamaya başladı.Ellerini yeniden kulaklarına götürdü..

Karanlık Buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Similar topics

-