AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Sevinçli Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Violet Baudelaire

BannedBanned
Violet Baudelaire

Mücadele Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : YOK! Aranmıyorda!
Kan Durumu : Melez
Patronus : Kedi!

Sevinçli Karşılaşma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sevinçli Karşılaşma   Sevinçli Karşılaşma - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 16, 2008 6:43 pm

Pierre’den cevap geldi. Komik bir hali vardı;
"Şey ben mi tanıtayım kendimi?" dedi. Biraz utanır gibi oldu. Violet başını salladı. Pierre gibi bir insanı tanığı için mutlu oldu. Sanki Pierre'nin söylediği her söz günün yorgunluğunu üstünden ataya yetiyormuş gibi geliyordu Violet’e. Pierre devam etti;
"Tamam, başlıyorum o zaman; ben gördüğün gibi az buçuk yakışıklı, komik, eğlenceli, içi içine hiç bir zaman sığmayan, çocuk canlısı bir insanım. Özelliklerim bir insana uyuyor değil mi?". Bu sözler yine Violet'in kıkırdamasına sebep oldu. Pierre’de ona gülümsemişti. Violet dinledi
"Burada yanlız ben yokum. İstersen sen de kendinden bahset. Bu arada bana Pierre diyeceğine Pier dersen çok sevinirim.
Adım çok fazla hoşuma gitmiyor da."
Dedi Pier.
Violet Pier’in ilk sözlerini biraz kaba bulmuştu ama kendini anlatmanın arkadaşlıkları için iyi olduğunu düşündü.
Sakinleşmeye çalışarak aklında söyleyeceklerini hazırladı.
“Eee, tamam o zaman. Benim görünüşüm böyle. Eee, zaten görebiliyorsun. Iğğ, bunun dışında ben bazen çabuk sinirlenip kırıcı olabiliyorum. Anlayacağın biraz asiyim. Ve bunun dışında senin gibi bende eğlenceli biri olduğumu düşünüyorum. Eee başka… Başka; kendi yaşıtlarımla gezmeyi severim. Gerçi burada pek arkadaşım yok. Ailemden bahsedeyim; ben ailenin tek kızıyım. Ayrıca melezim. Annem bir muggle. Babam ise bir büyücüydü. Ama kim olduğu belli olmayan pislik bir ölüm yiyen tarafından öldürülmüş. Neyse buraları geçelim. Anlayacağın bende böyle bir insanım. Kısaca tanıştığıma memnun oldum.” Dedi. Ve arkadaşının kendisi hakkındaki yorumlarını merak ettiğini hafif büyümüş gözlerle ima etti.
Pierre Bouvierr

GezginGezgin
Pierre Bouvierr

Mücadele Tarafı : Zümrüt anka yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : Eloisa Sarah Clump
Kan Durumu : safkan

Sevinçli Karşılaşma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sevinçli Karşılaşma   Sevinçli Karşılaşma - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 16, 2008 8:16 pm

Pier Violet'in "Ailemden
bahsedeyim; ben ailenin tek kızıyım. Ayrıca melezim. Annem bir muggle.
Babam ise bir büyücüydü. Ama kim olduğu belli olmayan pislik bir ölüm
yiyen tarafından öldürülmüş." sözünde biraz hüzünlenmişti. Çünkü: onun bir ailesi yoktu kendi kendine " Boşver oğlum Pier aileni tanımaman senin suçun değil ya" dedi. Violet'in beklediği cevabı "Çok güzel yani seni sinirlendirmemeliyim öyle mi! Uğmarım kedin de sana çekmemiştir." diyerek güldü. Böyle saçma ve sinir bozucu esprileri çok güzel yaptığını düşünüyordu. Fakat kendisi hoşlansada başkalarıını sinir etmek için bire bir alet olduğunu düşünüyordu. Pier ve Violet artık neredeyse gölün etrafında beş tur dönmüşlerdi.
Pier üzerindeki ıslak giysilerden dolayı biraz üşüyordu. Ama biraz yani. Violet'e dönerek" Burası biraz soğuk mu oldu? Yoksa bana mı öyle geliyor?" diye sordu. Bunu sorarken tüyleri diken diken olmuştu. Fakat bunu belli etmemeye çalışıyordu. Aklına süper bir fikir gelmişti, bu fikiri açıklamaya karar verdi " Violet ben böyle sırılsıklamken biraz daha dışarda durusam ya donacağım yada hastalıktan ölüp gideceğim. Yani diyorum kii artık Hogwarst'a dönelim mi? Tabi gelmek istersen. Gelirsenn ben üstümü değiştiririm sonrada ortak salonda buluşuruz olur mu?" diyerek Violet'e masum bir bakış attı. Aynı kedisi gibi, üstüne bir de "Miyav" derse tam kedisi olavaktı. Violet'e baktı onu düşündüğünü gördü...

http://hogwartscafe.5forum.biz/forum.htm

Sevinçli Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-