AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yalanların Arkasında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ophelia Silver

GezginGezgin
Ophelia Silver

Mücadele Tarafı : yok
Kan Durumu : SafKan

Yalanların Arkasında - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yalanların Arkasında   Yalanların Arkasında - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 12:21 pm

"Ophelia...Silver-Blood'lardan,eğer safkan bir vampir olsaydın,o yüzündeki aşalayıcı ve acınası ifade olmazdı!"deyip,sırıttı.Onun ailesini bütün vampirler bilirdi tabii ki safkan yada vampir olmayı hak edenler.Ophelia ise en ünlü Silver-Blood idi ama kız anlayamayacak kadar zavallıydı işte...
Bembeyaz ve sivri dişlri öne çıkmıştı.Bu kız ona bir ucube gibi bakıyordu.Halsiz olmasa gününü gösterirdi ama uzun zamandır açtı.Göz bebeklerinin büyüdüğünü hissetti.Kan kokusu gelip duygularını ele geçirip dünyayala ilişiğini kesti.İnsan değil,hayvan kanı büyük bir ihtimalle ceyaln ve vahşi bir tavır büründü ve seslere kulak kabarttı.
Catherine Olernér

BannedBanned

Mücadele Tarafı : Alacakaranlık

MesajKonu: Geri: Yalanların Arkasında   Yalanların Arkasında - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 1:19 pm

"Ophelia...Silver-Blood'lardan,eğer safkan bir vampir olsaydın,o yüzündeki aşalayıcı ve acınası ifade olmazdı!"
''İnan ki ruhundaki safkanlıktan çok daha fazla safkanım ve inan ki gerçek bir safkan vampir kendini kontrol edebilmeli sen? Dükkancı başlığı altında saklanan bir vampirsin ya ben? Kesinlikle vampirim ve bütün gece yasak ormandayım. İşte gerçek safkanlık bu canım, üstelik diğer vampirlerin aksine kendimi kontrol edebiliyorum değil mi?''
Cat daha fazla konuşma ihtiyacı durmadı. Upuzun saçlarını ellerinin tersiyle geriye attı ve yürüdü. Karanlıkta kayboldu ama yine de yeri bir vampir için oldukça açıktı.
Marius Cioran

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Marius Cioran

Mücadele Tarafı : Yoldaşlık.
Rp Sevgilisi : Brenda,
Kan Durumu : Muggle kökenli!
Patronus : Naja

MesajKonu: Geri: Yalanların Arkasında   Yalanların Arkasında - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 7:51 pm

Jeduthun yeni gelen kadını inceledi. Keskin kokusu onun kadar saf olduğunun kanıtıydı. Yanındaki kadının ona karşılık vermesi ile kendini tanıtmıştı. ' Ophelia' demek ismi. Söylediği soyad aklına takıldı. Bu aileyi duymuştu. Aralarındaki münakaşayı büyük bir zevkle izledi. Onun fazlalıkla görmediği bir tartışmaydı. Çünkü Jeduthun genelde yalnızdı. Kimse ile konuşmaya zaman ayırmazdı.

''İnan ki ruhundaki safkanlıktan çok daha fazla safkanım ve inan ki gerçek bir safkan vampir kendini kontrol edebilmeli sen? Dükkancı başlığı altında saklanan bir vampirsin ya ben? Kesinlikle vampirim ve bütün gece yasak ormandayım. İşte gerçek safkanlık bu canım, üstelik diğer vampirlerin aksine kendimi kontrol edebiliyorum değil mi?''

Bir an kadının dediklerini düşündü. Ruhundaki saflıktan o kadar da saf görünmüyordu. Birden kadın tepkisiz bir biçimde aralarından ayrıldı. Jeduthun Ophelia'ya döndü ve tiz bir sesle konuştu.

" Ehh, saf bir vampir olduğuna göre buraya avlanmaya gelmiş olmalısın. Aç mısın?"
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/c-i-o-r-a-n-t637
Ophelia Silver

GezginGezgin
Ophelia Silver

MesajKonu: Geri: Yalanların Arkasında   Yalanların Arkasında - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 16, 2008 3:57 pm

Çekip giden kadının saçma sözlerine aldırmadan,ona soru soran adama baktı.Yüz hatlarını çok iyi seçemiyordu biraz daha yaklaşınca,tahminiden daha genç ve yakışıklı olduğunu fark etti.Eliyle yüzüne düşen bir tutam saçı kulağını arkasına sıkıştırdıktan sonra adamı bir kez daha süzdü ve ona yönelttiği soruyu yanıtladı:
"Avlanmak...evet!Ama sanırım bu gece hiç aptal çocuk dolaşmıyor burada,hayvanlara kaldık..."
Yüzündeki ifadeyi hiç bozmamıştı.Aklı olan birinin korkması gereken bir ifadeydi.
"Ah...unutmuşum!Adının ne olduğunu öğrenebilir miyim?"
sesindeki ezici tonu fark etmemiş olmasını diledi.Özellikle yapmamıştı.Genelde böyle çıkar ve normal bir şekilde konuşamazdı.Göğe bakığ,yaprakların izin verdiği kadar görününen aya baktı,bir kaç güne dolunay diye düşündü.Çocuklar teker teker gelir,o ve onun gibilere yem olurlardı...
Catherine Olernér

BannedBanned

Mücadele Tarafı : Alacakaranlık

MesajKonu: Geri: Yalanların Arkasında   Yalanların Arkasında - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 17, 2008 1:43 pm

"Avlanmak...evet!Ama sanırım bu gece hiç aptal çocuk dolaşmıyor burada,hayvanlara kaldık..."
''Aptal çocuk? Bu ben olabilir miyim? Nasıl olsa dönüştürüldüm ve vampir olmayı da sevmiyorum değil mi?''

Cat kadına meydan okurcasına baktı ve karşısında hiçbirşey söylemeden durdu. Ayrıca diğer vampire de bakıyordu. Safkan vampirler hayatını derde sokmuştu.

''Peki benim özümün safkan olduğunu biliyor muydun? Sanırım kendimi kontrol etmemi bu şekilde açıklayabiliriz. Siz konuşurken kütüphaneye gittim ve dünyanın en iğrenç ama en yararlı iksirini salak bir vampirden bedavaya aldım. Sonuçta annemin de bir Silver-Blood olduğunu biliyor muydun? İstersen adını da söyleyeyim ......!''

Cat bu sefer gülümsüyor ve diğer iki vampir de şaşırmışçasına Cat'e bakıyordu.
Ophelia Silver

GezginGezgin
Ophelia Silver

MesajKonu: Geri: Yalanların Arkasında   Yalanların Arkasında - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 06, 2008 12:14 pm

"Kontrol etmek...doğuştan değilsen,ah asla safkan sayılmazsın...Silver-Blood,çok karışık bir ailedir.Gerçkten vampir olmayı hakedenler ve etmeyenler...bi karışıklık sonucu dönüşenler,dönüştürülelnler.
Sen en fazla 4-5 yıllıık bir vampirsindir ben ortaçağda doğdum.Vampir olmak,saflık konusunda senden ders alacak değilim!"

karşısında ki kızın gülümsemesini yok oluşnu büyük bir haz duyarak izledi.Kız onun o kadar yaşlı olduğunu tahmin etmemiş olmalıydı.onu baştan aşşağı süzmüştü.Parıldayan gümüşi gözleri,yine aynı şekilde olan kristalimsi tırnaklar ve bir albino kadar beyaz ama daha parlak ve daha sağlıklı görünen bir ten.Yeni yetme vampirler bunlara sahip olmazlardı.
Ağzını hafif araladı,dişlerinin arasından tıslayarak konuştu:
"Seninle konuşarak zamanımı boşa harcayamam yalnız tek bir sorum var annenin adı neydi?Lady Cynthia yaşlı bir kadındı,bizim ailemizdendi ve öldü;neden biliyor musun?vampir olmayan biriyle evlenmiş onu dönüştürmemiş ve melez ve aptal bir kız doğurmuştu....yoksa..."dili tutulmuştu,Cyntiha'dan neden bahsettiğini anlamamıştı.O kadar uzun süredir vampirdi ki yeni bir kişiliği vardı bazen çıkıp onun yerine konuşurdu.

Yalanların Arkasında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-