AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yeni Düşünceler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Emmeliene Taylowski

GezginGezgin

Mücadele Tarafı : Redimus.

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 12:10 pm

Yeniden evinde olmanın verdiği huzurla, kendini, evinin en sevdiği bölümüne atmıştı. Yani kütüphaneye. İçindeki kitap sevgisi engel olamıyordu kendine. Milyonlarca kitap vardı belki kütüphanede ve Mae onların hepsini yalayıp yutmak istiyordu. Yüzüne hafif bir gülümseme yayıldı ve kütüphaneye girdi. Eski ve tozlu kitapların muhteşem kokusunu derin bir nefesle ciğerlerine doldurdu. At kuyruğundan sarkan sarı bir saç sicimini kulağının arkasına koydu ve kütüphanecinin sinir bakışlarına aldırmadan Karanlık Sanatlar ile ilgili kitapların bulunduğu raflara doğru ilerledi. Geldiğinde narin, beyaz parmağını kitapların üzerinde gezdirmeye başladı. Neredeyse hepsi eski ve siyah olan kitapların içinden küçük ve yeşil deri kaplı kitabı aldı. ''Vampirlerin Gizemi.'' Yüzüne tuhaf bir gülümseme yayıldı ve olduğu yerde kitabı incelemeye başladı. Yanına yaklaşan kızı farketmemişti bile.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Mücadele Tarafı : Nötr.
Rp Sevgilisi : -
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Beyaz Kaplan.

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 12:25 pm

Ahh evet.. Bu gerçekten güzel..!

Sabah sabah ne uğraşıydı bu böyle.. Aynanın karşısında yeni eteğini inceliyordu Lyci.. Oldukça beğenmişti. Annesi bu sefer gerçekten sevdiği renkteki şeyleri yollamıştı ona. Lyica nın giyim tarzı herkesten farklı olmuştu.. Kendi tarzını yaratıyordu. Hiçbir zaman karalara bağlamış Rockcılar gibi değil, rahatlık derken abartıya kaçan rapciler gibi de değildi. Oldukça şık giyinirdi.. Dışarıdan bakıldığında sarı saçları, mavi gözleri, pürüzsüz yüzü ile aptal bir sarışını andırmıyordu. Aksine anlamlı bakışları ile zekasını her yerde ortaya koyabileceğinin sinyallerini de veriyordu. Herkesden farklı olmak zaman zaman hoşuna gidiyordu. Bunları düşünürken çoktan t- shirtünü giymişti bile. Hızlı adımlarla yatakhaneden çıktı. Ortak salondaki kitaplarını aldıktan sonra kütüphaneye doğru yürümeye başladı. Okul cıvıl cıvıldı. Herkes yeni dönem hakknda konuşuyor. Fikirlerini söylüyor, zaman zamanda yeni öğretmenleri eleştiriyorlardı.

İşte benim okulum!..diye mırıldandı yüzündeki mutlu tebessümle. Arkadaşlarına selam veriyor, tanıdıkları yokluyor. bir yandan da içine çektiği havayı geri bırakıyordu. Gerçekten çok güzeldi. Burada olmak.. Burayı paylaşmak.. Oldukça güzel..

İçeri girdiğinde fazla kalabalık olmadığını gördü. Eee tabii ilk günlerden kim Lyci gibi kendini derslere atabilirdi ki. Oldukça saçma olurdu ancak Lyci bunun oldukça mantıklı olduğunu düşünüyordu. Biraz ilerledikten sonra
Lorra oradaydı. Geçen yıl Claytonla olan asa faciasından beri onu yakından tanıma fırsatı olmuştu.. Oldukça sıcak bir kızdı. Lyci onun yanında kendini serbest hissediyordu. Yavaşca daha da yaklaştı ve yanındaki dolaba yaslanarak şu sözleri söyledi.

Aahh Selam Lorra. Nasılsın.. Görüşmeyeli değişmemişsin halahala aynı.. oldukça güzel..dedi gülümseyerek. Lycia nın değiştiğini fark edebilecekmiydi acaba..
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/carmina-
Emmeliene Taylowski

GezginGezgin

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 12:38 pm

''Aahh Selam Lorra. Nasılsın.. Görüşmeyeli değişmemişsin halahala aynı.. Oldukça güzel..'' Mae biran da ürktü. Öylesine dalmıştı ki kitaba. Vampirlerin dönüşümü, vampirlerin yaşam şekilleri derken uçmuş gitmişti. Hemen kendini toplayarak sesin geldiği yöne döndü. Karşısında gülümseyen Lycia'yı görünce istemsiz olarak yüzüne gülümseme yayıldı. Böylesine sıcak bir kıza soğuk davranması zaten öyle imkansızdı ki... Mutlu olmuştu onun yanına gelmesinden. Belki de evinde ki dördüncü yılında o kadar da yalnız olmayacaktı. Düşünceleriyle kalbi sevinçle doldu. '' Heeyy Lycia. Merhaba. Seni burada görmek ne güzel. İyiyim, sağol sen? Sen de hala şıksın bakıyorum..'' Gözlerini Lycia'nın kıyafetlerinden alıp ona çevirdi. Kızın rahat tavırları ve giyim tarzı hoşuna gidiyordu Mae'nin. Kişiliğini yansıtıyordu renkli renkli. Gülümsemesi yüzünde kitapta kaldığı sayfaya göz attı ve kenarını kıvırdı. Kütüphanecinin görmemesini umuyordu.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm

Heeyy Lycia. Merhaba. Seni burada görmek ne güzel. İyiyim, sağol sen? Sen de hala şıksın bakıyorum..''

dedi Lorraine.. Lycia gülümseyen ifadesini değiştirmeden Lorraine nin karşısına oturdu.

''Teşekür ederim Lorra.. Çok naziksin. Sende çok güzel görünüyorsun. Saçların uzamış.. Okdukça şekillenmiş.. dedi kıza.. Geçen yılki olay yüzünden ondan biraz çekiniyordu belki.. Ancak Lycia asla ona bir tavır takınmamıştı. Clayton ın asasını kırması aslında ikisinin de suçu değildi. Lyci asasına sahip olamamıştı ve bu yüzden kimsede suç aramıyordu.

''Tatilin nasıl geçti? Ailenlemi geçirdin dedi merakla..
Emmeliene Taylowski

GezginGezgin

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 1:14 pm

Kitabını göğüs hizasına getirdi ve elleriyle sarıldı. Özellikle sinir kütüphanecinin ne okuduğunu görmesini istemezdi. ''Teşekür ederim Lorra.. Çok naziksin. Sende çok güzel görünüyorsun. Saçların uzamış.. Oldukça şekillenmiş..'' Yanaklarının hafifçe kızardığını hisseden Lorraine, ona içtenlikle gülümsedi. Evet o çok sevdiği saçları sarı saçları beline geliyordu. İpeksi gibiydiler. Lycia'nın herkesçe sevilen bir kız olduğunu da biliyordu Mae. Onun nasıl bu kadar neşeli olabilmesine şaşırıyordu. Ondan yayılan ışık, Lory'yi de sarıyordu. ''Tatilin nasıl geçti? Ailenlemi geçirdin?'' Hızlıca nasıl cevap vereceğini düşündü. Elbette ailesiyleydi. Ancak anne ve baba yerine kuzeniyle. O ikisinin nerede olduğunu bilmiyordu. Kimse ona hiçbirşey anlatmamakta kararlıydı. '' Evet. Aslında kuzenimle geçirdim. Gayet eğlenceliydi.'' Yaptıkları yastık savaşlarını hatırlayarak güldü. Lycia'nın ona tuhafça baktığını görünce, '' yastık savaşları, bilirsin...'' Dedi. ''Ya sen?''
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 2:09 pm

Lycia Lorra nın cevabını beklerken yaslandığı yerden doğrularak kitapların yanına yürüdü. Biraz karıştıracaktı kitapları.. Her zaman eğlenceli gelmişti bu ona. Eline herhanhi bir kitap aldı. Üstünün hafifce tozlanmış olduğunu farketti Lycia.

'Uzun zamandır ziyaretçisi olmamış! dedi gülümseyerek. O kadar sessiz söylemişti ki Lorra nın duymasına imkan vermiyordu.
'' Evet. Aslında kuzenimle geçirdim. Gayet eğlenceliydi. yastık savaşları, bilirsin... Ya sen?'' dedi..

Lycia elindeki kitpla birlikte tekrar yerine oturdu. Daha sonra söze girdi.

''Rusya ya.. Annemin yanına gittim. Oldukça güzeldi. Oradan Polonya ya gittik. Babamın işleri dolayısıyla bir süre Fransa ya dönmek zorunda kaldım ama daha sonra Moskova ya geri döndüm. Oldukça güzeldi. İkizim de yanımdaydı. Çok eğlendik.. Ahh bak sana oradaki fotoğraflarımı gösterereyim dedi veiçin çantasını açtı. O an ki dalgınlıkla hepsini çıkarıp Lorra ya uzattı. Ancak o arada Tonny ile çekilmiş olan fotoğraflarını gizlemek aklına gelmemişti.. Lorra onun Den Danger ile çıktığını biliyordu.. Acaba tepkisi ne olacaktı.
Emmeliene Taylowski

GezginGezgin

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 2:28 pm

''Rusya'ya.. Annemin yanına gittim. Oldukça güzeldi. Oradan Polonya'ya gittik. Babamın işleri dolayısıyla bir süre Fransa'ya dönmek zorunda kaldım, ama daha sonra Moskova'ya geri döndüm. Oldukça güzeldi. İkizim de yanımdaydı. Çok eğlendik.. Ahh bak sana oradaki fotoğraflarımı gösterereyim'' Lorraine gülümseyerek onun çantasından fotoğraflarını çıkarmasını izledi. Kitabını kolunun altına sıkıştırdı. Fotoğrafları eline aldığında ilk dikkatini çeken Lycia ile ikizinin gülme krizi esnasında çekilmiş fotoğrafıydı. Ona kuzeni Lilian ile yaptıkları manyaklıkları hatırlatmıştı. Gülümseyerek diğer fotoğrafa geçti. O fotoğrafta ise Lycia ile bir oğlanın cips yerken çekilmiş fotoğrafı vardı. Oldukça eğleniyor gözüküyorlardı. Lorraine çocuğun kim olduğunu merak etsede sormadı. Çaktırmadan Lycia'nın yüzüne baktığında onun durumdan rahatsız olduğunu gördü. Arkadaşı olmalıydı. Lycia'nın onun binasından Den ile çıktığını biliyordu. Ve Lycia Den'i aldatmazdı. Diğer fotoğraflara da gülümsemesi yüzünde baktı. Tekrar onları Lycia'ya uzatarak ''Gerçekten çok güzeller Lycia. Çok güzel vakit geçirmişsin. Buna sevindim.'' Dedi. Ayaklarının yavaşça sinyal vermesiyle önlerindeki masayı işaret ederek ''Oturalım mı?'' Dedi.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Yeni Düşünceler Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düşünceler   Yeni Düşünceler EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 2:41 pm

Lycia Lorra nın tepki vermemesine sevinmişti. Onu yanlış tanımasını istemezdi.

''Gerçekten çok güzeller Lycia. Çok güzel vakit geçirmişsin. Buna sevindim.'' dedi Kız. Lycia fotoğrafları aldıktan sonra çantasına attı aniden. Yeterince ortalığı karıştırmışlardı..

Evet. Oldukça eğlendim. Güzel günlerdi.dedi yüzündeki mutlu tebessümle.

''Oturalım mı?' dedi Lorra bu kez. Lycia ewet anlamında başını salladı ve oturmak için masaya yaklaştı.

Yeni Düşünceler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-