AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

göl kenarında buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Charlotte Elanthe Patrica

GezginGezgin
Charlotte Elanthe Patrica

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Melez | Fransız-İngiliz
Patronus : Su Samuru olcak işşallahh 1 kere denedi de şekilsiz bişi oldu bidaha da denemedi yavrucak korkusundan...

göl kenarında buluşma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 26, 2008 10:36 am

Elly,o köpekle biraz oyalanıp kafasını dağıtabileceğini düşünmüştü.Tatlı bir köpekti aslında.Ama tabiki bu yaptıkları okul kurallarına aykırıydı.Fakat Elly ilk defa kuralları bu kadar önemsememişti.Normalde Lee ve Helen bile karşılarında olsa o köpeği orda tutamazlardı,ama bu sefer olmuştu işte.

Her zaman Elly karşı çıkardı böyle olaylara.Fakat bu sefer Helen karşı çıkmıştı.Elly bunu görünce ''Helen'e bir haller olduğunu'' düşündü.Lee de köpeğin kalmasını istiyordu tabi ki...

Sonra köpeğin kalmasında hemfikir olduklarını anlayınca isim düşünmeye başladılar.Elly ''Kız ismi olsun'' dedi.Çünkü Elly zaman zaman tam bir ''Feminist''e dönüşebiliyordu.Bu sefer de feministlik damarı tutmuştu galiba...

Helen ve Lee de köpeğe isim koyak için fikir yürüttüler.Tam Elly ve Lee isim konusunda tartışırken köpek Elly'nin elini ısırdı.Elly acıyla ''Ahh!'' diye bağırarak köpeği düşürdü.Köpek de fırsatı kullanarak kşmaya başladı.

Tam o anda Elly'nin aklı başına geldi.Onun gibi bir öğrenci nasıl olmuş da kuralları çiğnemişti.Helen de Elly kadar olmasa da kurallara bağlıydı.Ama Lee'nin kurallarla alakasından söz bile edilemezdi.Elly,zaten sinirliydi bir de köpeğin onu ısırması üstüne ''Aptal şey,canımı acıttı!'' dedi ve yüzünü buruşturup puflardan birinin üzerine kendini bıraktı...
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/charlott
Helen Flanagan

GezginGezgin
Helen Flanagan

Mücadele Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : Lee Ryan
Kan Durumu : Safkan
Patronus : -

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 26, 2008 4:36 pm

Helen hemen Ellynin yanına gidip acıyan eline baktı ve Leeye pansuman aletlerini getirmesini söyledi.Daha sonra Ellynin elini pansuman ederken kendi kendine konuşmaya başladı ''Şu lanet köpekten başımıza bir dert geleceği belliydi zaten.'' dedi.Elly hemen ''Ama sende onu çok sevmiştin Helen doğru söylesene. dedi ve gülüşmeye başladılar.Aslında doğruydu Helende köpeği çok sevmişti.Daha sonra Ellyninde elini halletliklerinde göl kenarına gitme fikrini öne süren Leeydi.Kızlar Leenin önerisini kabul edip göl kenarına gittiler.Onlar yürürken bir grup Slytherinli hemen fırsattan istifade edip Leeye sataşmaya başladılar ''Bula bula şu sarışın aptalımı buldun Lee..'' Bu iş belliki Ellynin bile sinirine gitti ve hızlıca onlara doğru ilerleyip asasını doğrulttu ''Bir daha ne bana nede arkadaşlarıma bulaşmıycaksınız sizi hamamböcekleri.Yoksa durumunuz vahim olur ona göre.'' dedi Elly.Helende ''Boşver Elly.Onlara değmez bile.'' direke Ellyye buraya gelmesini söyledi..Lee öylece kalmış olanları izliyordu.Slylar fısıldaşarak oradan uzaklaştı ve arkalarından biri ''O sümsükle uzun sürmez Lee.Kendine gel dostum.Sana kızmı yok...'' diye bağırdı.Elly kendi kendine konuşmaya başladı ''Sakin olmalıyım sakin olmalıyım.Sinirlenme Elly sakin ol sakin oll..'' Helen Elly sakinleştirmek istercesine ''Elly ben onları takmıyorum bile sende şunlar için kendini üzme..'' Leede gülerek ''Hem onlar o lafları Helene söylüyorlar ki bunlar Helenin umrunda değil.Sahi Helen nasıl bu kadar sakin olmayı başara biliyorsun?'' dedi Lee.Ellyde ''Evet Helen şu sırrı bizede söyle'' Helen bir an düşündü ve ''Birşey yapmayarak.'' dedi sakince.İkisi birden şaşırmışlardı ama bir anda gülmeye başladılar ve baktıklarında çoktan göl kenarına gelmişlerdi....
Lee Ryan

GezginGezgin
Lee Ryan

Mücadele Tarafı : ölüm yiğen
Rp Sevgilisi : Helen Flanagan :D
Kan Durumu : safkan
Patronus : Umarım olcak-yakında

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 26, 2008 7:13 pm

Helen'in bu cevabından sonra hepsi birden gülmeye başladılar artık gülmek onlar için alışkanlık olmuştu. Yürüye yürüye göl kenarına geldiler herkesin gözleri yine Lee ve Helen deydi napsın çocuk yakışıklı kızda güzeldi tabi ikisi birbirine uyunca herkesin gözlerinin onlarda olmaması elde değildi. Ama Elly galiba Lee ve Helen yanında somut bir cisim gibi kalıyordu fakat bizler Elly'e yanlız olmadığını hissetiremeye çalışıyorduk. Ve öylede yapıyorduk. Bu güzel gün böyle güzel bir günde göl kıyısında geziyorduk bundan da mükemmel zevk alıyorduk her birimizin gizli sırlarını burda anlatıryorduk dertlerimizi burda çözüyordu işte en güzel hayatımız burda geziyorduk. hayat böyle sürüp gidiyordu fakat derslede başlamıştı bunlar Lee, Helen ve Elly için çok önemliydi ortaklaşa karar almışlardı ""ödevlerini burda yapacaklarına dağir söz veriyormusunuz" dediler ve hep bir ağızdan "evet" diye bağırdılar.
Helen Flanagan

GezginGezgin
Helen Flanagan

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 26, 2008 8:01 pm

Bu sene dersler yoğun olucağı için herkes çok üzgündü.Ama Leenin parlak fikri sayesinde bu sorununda üzerinden geldiler.Ve buna söz bile verdiler.Ancak Helenin içinde bir huzursuzluk vardı.Belkide beraber oldukları süre boyunca dersleri asabileceklerini düşünordu.Ama bu olmıyacaktı.Helen ve diğerleri derslerinde oldukça başarılı oldukları için bu sorun bile sayılmazdı.Bu yüzden Helen kendine geldi ve ''Eee..Napıyoruz?Üç Süpürgeye gitmeye ne dersiniz?'' dedi.İkiside bu fikri kabul ettiler tam gitmek için kalkıyorlardıki bir grup Sly geldi ve Leeye''Ah..Leeciğim demek buradasın..Biraz gelebilirmisin?'' dediler.Lee Helene baktı ve Helen ona gülümsedi.Leede rahatça yanlarına gitti.Biraz fısıldaştıktan sonra kız Leenin yanağına öpücük kondurdu ve uzaklaştı.Olanları Helen gördü ve Lee yanlarına geldiğinde hiç bozuntuya vermeden ''Eee..Neymiş bu kadar özel olan Lee bey?'' dedi sakin bir sesle.Lee kuşkulanış olmalıki ''Helen..Anlamıyormusun aramızı bozmaya çalışıyorlar.Beni nasıl öptüğünü anlamadım bile.'' dedi.Helen kafasını ellerinin için aldı ''Aman tanrım..Anlamamışmışş''Elly sakin olmaya çalışarak ''Lee...Hemen burayı terket!'' diye bağırdı.Lee suçum yok dercesine yavaşça oradan uzaklaştı...
Lee Ryan

GezginGezgin
Lee Ryan

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 26, 2008 11:05 pm

Lee kafasını yere doğru eymiş kimsesiz bir çocuk gbi yoluna devam ediyordu Lee Sly'lardan nefret ediyordu. Hem onlar yüzünden bu gidişle Helen ve Lee ye ayırcaklardı hem de çok acımasızlardı. Lee Helen ve Elly den ayrıldıktan sonra göl kenarına doğru yürümeye başladı. Kendi kendine konuşuyordu "lanet olsun siizden nefret ediyorum sizi gebertmek istiyorum bittiniz siz" gibi nefret dolu sözlerle göl kenarına doğru gidiyordu ama kalbi ona "geri dön Lee Helen'e seni affetmesi için yalvar suçun olmasa bile" dedi. Fakat Lee hangis esi dinliyeceğini bilmiyordu ve bu yüzden kalbini dinlemeyi tercih etti oradan bulunan bir çiçek koparıp Helen'e götürdü ve " Helen canım n'olur beni affet bana kompla kurdular " diye kendini acındırıyordu. Helen de artık "tamam yeter Lee seni affettim ne olduğunu bende biliyorum" demişti. Ve yollarına devam ettiler.
Helen Flanagan

GezginGezgin
Helen Flanagan

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 26, 2008 11:19 pm

Aslında Helen o sinirle Leeye asla affetmeyeceğini düşünüyordu ama Elly ''Helen ona çok haksızlık yaptık.Sonuçta kız onu öptü ve Lee ne olduğunu bilmiyordu...'' dedi pişmanlık dolu bir sesle.''Görmüyormusun Elly gelmiyor bilee..'' ''Nasıl gelsin Helen onu resmen kovduk! Elly haklıydı.Leeye yaptıkları bir acımasızlıktı.''Git ve onu bul Helen!Bul onu.. Helen tam ayağa kalkmıştı ki tam o sırada bir ses duyuldu.İkiside kafasını çevirdi ve elinde bir demet çiçekle Leeyi gördüler.Helen inanılmaz sevinmişti.Hemen koşup Leeye sarıldı ve Lee ''Helen canım n'olur beni affet bana kompla kurdular.'' Lee adeta ne söyleyeceğini bilemezcesine kelimeler döküloydu ağzından.Helende ağzı tutulmuşçasına bir şeyler geveledi.Ve yürümeye başladılar.Helen bu defa kendini affettirmek istercesine Leenin elini sıkıca tuttu ve ''Yaptıklarım için üzgünüm Lee! dedi.Leede ''Sorun değil canım.Unuttum bile'' dedi.Elly yanlarından seslendi ''Oh..Bizi düşünen yok tabii.'' dedi ve ikiside koşarak Ellynin yanına gittiler.
Lee Ryan

GezginGezgin
Lee Ryan

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 28, 2008 10:40 pm

Helen ve Lee üç süpürgeye gitceklerdi fakat Elly huysuzlandı
ve gelmek istemedi bunun üzerine Lee ve Helen baş başa hem dolaşma fırsatı
bulacaklardı hem de biraz eğleneceklerdi çünkü derlerle Lee kafayı yemek
üzereydi. Bunun için üç süpürgeye gitme kararı almışlardı ve göl kenarında ki o
Sly meselesi halledildikten sonra yola koyuldular. Lee kendi kendine “offffffff
ne kötü bir andı o öyle fakat çok süper öptü demi beni Helen “
dedi Helen biraz
sinirlenmiş olmalı ki Lee ye o sırada bir tekme attı ve “bir çiçekle kendini
affettirebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun Lee”
dedi ve Lee de “ya canım seni
kıskançlığın benim çok hoşuma gidiyor seni sinirlendirmek için söyledim ben onu
gerçek değil ki”
dedi ve artık nerdeyse üç süpürgeye varmışlardı içeri girdiler
kendileri gibi yaşıt çok kişi vardı . Lee susamış olmalı ki “ Helen canım ben
çok susadım kendime ve sana kaymak birası ve turta alıp geliyorum bekle beni
burada tamam mı”
dedi Lee, Helen evet dercesine başını salladı ve Lee
siparişleri gidip verdi döndüğünde Helen’in yanında bir sly gördü ve
dayanamayıp Helen’e “umarım bunun bir nedeni vardır kim bu “ diye resmen Helen’e
bağırıyordu Lee o kadar yüksek sesle konuşmuş olmalı ki herkez ona bakıyordu.
Helen Flanagan

GezginGezgin
Helen Flanagan

MesajKonu: Geri: göl kenarında buluşma   göl kenarında buluşma - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 10:27 am

Lee ve Helen o gün yorgunluktan üç süpürgeye gitmeye karar vermişlerdi.Oraya vardıklarında Lee Helene çok susadığını ve kaymak birasıyla turta alıp geleceğini belirtti.Lee gider gitmez yanına bir Sly geldi ve ''Merhaba genç bayan..Yanınız boşmu?'' dedi.Helen tam ''Hayır.Erkek arkadaşımı bekliyorum!'' diyecekti ki Lee geldi ve Helene bağrınmaya başladı.Helen daha önce Leeyi hiç böyle görmemişti.Sürekli suçlu olmadığını anlatmaya çalışıyordu ama Lee buna fırsat vermeden bağrınıyordu.Daha sonra Helen ağlamaya başladı ve hızla oradan uzaklaştı.Acilen Ellyyi bulması gerekiyordu.Hogwartsa vardığında arkasından bir ses ''Helen..Bekle!'' Bu sesin sahibi Leeydi.Helen hemen yanına gitti çünkü şu anda Leeye sarılmaya ihtiyacı vardı.Ona hızlıca sarıldı ve ''Lee...Bir suçum yoktu..Lütfen beni affet!'' dedi ve tekrar ağlamaya başladı. ''Sorun değil canım..Hadi gel Ellyyi bulalım..Daha sonrada göl kenarına gideriz.'' dedi Lee.Helen o kadar rahatlamıştı ki..Ancak artık Slylardan nefret ediyordu.

göl kenarında buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-