AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Sıkıcı bir gün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Mücadele Tarafı : Nötr.
Rp Sevgilisi : -
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Beyaz Kaplan.

Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 3:36 pm

Den Jenny'yi ısıtmak için elinden geleni yapıyordu. Başkası olsa bu kadar uğraşmaşmazdı. Ama Den başkası değildi... Kendisne neler olduğunu sormuştu Jenny.

"Sonra." dedi Den.
Jenny yavaş yavaş kendine gelmişti. Başında hafif bir ağrı vardı ama kendini kötü hissetmiyordu. Yavaşca doğrulmaya çalıştı. Hala saçları ıslaktı ama bu onu rahatsız etmiyordu. Yattığı yerden kalkarak ağacın dibine attı kendini. Cüppesi kurumak üzereydi. Saçlarının suyunu sıktı. Daha sonra bacaklarını uzattı Jenny. Yaşadıkları onu korkutmuştu ama Den'in onu kurtardığını düşündükçe mutlu da oluyordu.

''Bak Den.. Senin yerinde başkası olsaydı kendi hayatını tehlikeye atarak beni kurtarmazdı. Senin yaptığın çok ama çok büyük birşey. Sana.. Sana diyecek birşey bulamıyorum. İyi varsın ve iyi hep yanımdasın bitanem'' diyebildi Jenny ağlamaklı gözlerle. Gözleri dolmuştu ve o masmavi gözleri şimdi daha bir güzel parıldıyordu.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/carmina-
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

Mücadele Tarafı : zay
Rp Sevgilisi : olsa
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 6:48 pm

Den Jenny'ye baktı gülümseyerek Jenny kendine gelmiş bir halde doğrulmaya çalışıyordu. Den yardım etmek için hareketlenmek üzere olsada Jenny bunu kendi kendine yapabilmişti ayağa kalkmış-yada kalkmaya çalışmış- sonrada ağacın dibine oturmuştu Den'de ateşten uzaklaşarak Jenny'nin yanına gitti güzel sapsarı saçları ıslanınca daha güzel gözükmüşdü Den'e , onları kuruttu ve ayaklarını uzatmıştı. Ve konuşmaya başlamıştı

''Bak Den.. Senin yerinde başkası olsaydı kendi hayatını tehlikeye atarak beni kurtarmazdı. Senin yaptığın çok ama çok büyük birşey. Sana.. Sana diyecek birşey bulamıyorum. İyi varsın ve iyi hep yanımdasın bitanem.''

"Ve hep yanında olacağım."

Dedi samimi gülümseme ile. Gözlerinin içine baktı Jenny duygulanmıştı o mavi gözler şimdi parlak ama kötü gözüküyorlardı. Den

"Ben senin gözlerindeki gözyaşını görmek için kurtarmadım seni."
Dedi.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 8:22 pm

''Ve hep yanında olacağım."
demişti Den.
Ben senin gözlerindeki gözyaşını görmek için kurtarmadım seni."

Den haklıydı. Ama Jenny çok garip olmuştu. Şimdiye kadar kimse ona bu kadar değer vermemiti. İkizi bile...

''Şimdiye kadar bana senin kadar değer veren kimse olmadı. Beni senin kadar seven, sahiplenen. O yüzden bir garip oldum. Sen olmasan bütün dünyam yıkılacak gibi hissediyorum. Sanki sen bir gün beni bırakacaksın ve herşey bitecekmiş gibi hissediyorum Den. Nolur beni bırakma... Nolur Den'' dedi Jenny bir solukta. Bunları söyleyeceğini kendisi de tahmin etmezdi ama ağzondan çıkmıştı bir kez.
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 8:35 pm

Den oturduğu yerden Jenny'ye bakıyordu. O sırada ıslanıp daha uzunmuş gibi aşşağı inen saçları gözlerine batmaya başlamıştı saçlarını dikti ve bir şekil verdi. O sıraa Jenny çok duygulanmıştı

''Şimdiye kadar bana senin kadar değer veren kimse olmadı. Beni senin kadar seven, sahiplenen. O yüzden bir garip oldum. Sen olmasan bütün dünyam yıkılacak gibi hissediyorum. Sanki sen bir gün beni bırakacaksın ve herşey bitecekmiş gibi hissediyorum Den. Nolur beni bırakma... Nolur Den''

Den Jenny'ye baktı onu çok seviyordu çok aşıktı. Şimdi aklından Ravenclaw ortak salonuna girme yollarını düşünüyordu. Birkaç taktik bulmuştu. Özlü iksiri kullanabilirdi ama çok uzun sürüyordu. Süpürgeyle uçarak pencereden girse? Olabilirdi. Ve buna benzer düşünceler.

"Seni asla bırakmayacağım anladınmı ? Lütfen bu konuyu açma."
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 9:37 pm

''Seni asla bırakmayacağım anladınmı ? Lütfen bu konuyu açma." demişti Den.. Jenny onu çok seviyordu ve korkuyordu. Ama o içten sözleri onu rahatlatmıştı.

''Peki ya okul bitince... O zaman ne olacak Den..?'' Dedi Jenny bu kez kaygılı gözlerle. Den'in onu bırakmayacağını biliyordu ama gelceği de düşünmesi gerekliydi ona göre. İleride ne olacağını şimdidenm kestirmliydiler.
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 1:59 pm

''Peki ya okul bitince... O zaman ne olacak Den..?''

Bu sözcükler Den'i düşünmeye sevketmişti. Hep okul içinde nasıl beraber olacağını düşünmüş şimdi ise okuldan sonrasını düşünmeye başlamıştı. Ailesinin izni ile evlerine gidebilirdi ? Ama bu kaç kere olurdu ki ? Bir iki bilemedin üç kere gitmesi normal karşılanırdı. Belki bahaneler üretebilirdi ama bununda bir sınırı olmalıydı. Yazın Jenny'yi Malikane'de ağarlıyabilirdi. Ama bu sırada birşey takıldı aklına ve söyledi.

"Eğer tatili kastediyorsan bizim evde kalırsın kızmazlar. Eğer 7. Sınıftan sonrasını kastediyorsan. Evleniriz."

Dedi. Evlenmek aklına gelince yüzünde gülücükler açmaya başladı.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 17, 2008 7:59 pm

''Eğer tatili kastediyorsan bizim evde kalırsın kızmazlar. Eğer 7. Sınıftan sonrasını kastediyorsan. Evleniriz." demişti Den...
Jenny bu sözler üzerine içten bir şekilde gülümsedi. Gerçekten Den onunla evlenmek istiyormuydu? Onunla olmak, onu ölene kadar sevmek. Jenny o kadar çok şey düşünmüştü ki beyninin yorulduğunu fark etti.

''Evet Den. Şimdi ve geleceğimizi düşünüyorum. Ama verdiğin bu cevap bana yetti aşkım. Sen.. Sen mükemmel bir insansın. Ölene kadar hatta daha sonra bile seni seveceğim. Bundan hiç kuşkun olmasın ''demişti Jenny Den'in gözlerinin içine bakarak. Ölünce ne olacağını kimse bilmiyordu ama Jenny asla Den'den vazgeçmezdi.. Asla...
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

MesajKonu: Geri: Sıkıcı bir gün   Sıkıcı bir gün - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 19, 2008 4:27 pm

''Evet Den. Şimdi ve geleceğimizi düşünüyorum. Ama verdiğin bu cevap bana yetti aşkım. Sen.. Sen mükemmel bir insansın. Ölene kadar hatta daha sonra bile seni seveceğim. Bundan hiç kuşkun olmasın ''

Den gülümseyerek baktı büyük aşkına. Ardından ;

"Bende seni sonsuza dek seveceğim." dedi. O sırada yere oyduğu eline bir örümcek gelmişti. Elini kaldırıp göz hizasına getirdi. Böceklerden korkmuyordu herkesin 'Pis' diye nitelendirdiği O 'Pis' diyen insanlardan daha temiz olan böceklerde vardı. Ve örümcekler hiçte pis hayvan değillerdi. Den örümceği yakından izlerken birşeyler yaptığını gördü. Avcunun içine oturmuştu galiba; Yada eğilmişti anlaşılamıyordu gözüne biraz daha yaklaştırmaya kalktığında ise elinde büyük bir acı hissetti.

Daha önce çok örümcek almıştı eline ama hiçbiri ısırmamış yada ona zarar vermemişti. Şimdi ise bir ilk olmuştu. Elini sallamaya başladı örümcek ne kadar dayanmaya çalışsada sonunda düşmüştü Den elindeki acının hafiflediğini hissetti ama kanamıştı eli birkere. Başı dönmeye başlamıştı. Kendini göz kapaklarını kaldıramayacak kadar bitkin hissediyordu. Lycia'nın elini tuttu ama hiçbirşey diyemedi. Kafası sert bir şekilde ağaca çarptı. Heryer kararmıştı.

Sıkıcı bir gün

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-