AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lorna Moore

KehanetKehanet
Lorna Moore

Kan Durumu : melez
Patronus : ejderha

Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) Empty
MesajKonu: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 8:46 pm

Ashley, o gün kendini müthiş enerjik hissediyordu. Sanki kanı, her zamankinden hızlı akıyor, yorulmasına izin vermiyordu. Ashley bu durumdan çok memnundu. Enerjik olmak hoşuna gidiyordu. Bedeninin enerjikliği arttıkça, ruhunun enerjisi de doğru orantıda artıyordu.

" Bugün yasak birşeyler yapacağım. " diye düşündü. Ve daha düşünmesine gerek kalmadan ne yapacağı aklına geldi. Bu o kadar kısa sürede olmuştu ki, buna Line' in kendisi bile şaşırmıştı. " Yasak şeyler... Tabi ki Yasak Orman! " Sonuçta yasak denilince akla ilk gelen mekandı Yasak Orman. Hemen yatakhaneye çıkıp üzerine cüppesini aldı. Kıyafetini değiştirmeye gerek görmemişti. Siyah, dar bir pantolon... Kalçalarının hatlarını ortaya çıkaran cinsten. Boğazlı, siyah bir kazak. En çok sevdiği kazağı... Ve altına Harley Davidson çizmeler... Ayrıca, kıyafetini hiç kimse görmezdi zaten. İnsanlar Yasak Orman' a uğramazlardı. Evet... Tamamiyle normal olan bir insan Yasak Orman' a uğramazdı. Ama, kim tamamiyle normal olmak ister ki...

Cüppesini giydi. Asasını da iç cebine koydu. Merdivenleri indi koşarak. Ortak Salon' dan çıkarken az kalsın düşüyordu. " Hay aksi! " diye söylendi kendi kendine. " Bir işim de düzgün gitsin... "

Kapıya kadar koştu. Kapı açıktı... Eh, normal olanı da buydu zaten. Bu saat uygar bir saatti; yani öğrencilerin dışarı çıkabileceği... Yavaşça kapıyı itti ve dışarıya süzüldü. Etrafına bakındı ve Yasak Orman' a doğru koşmaya başladı. Kimsenin onu fark etmesini istemiyordu, başının belaya girmesini de... Ama içindeki ses ona " Bu bugün biraz zor görünüyor. " diye fısıldıyordu.

Yasak Orman' ın girişindeydi şimdi... Temkinli adımlarla ormana adım attı. Yürümeye başladı. Çok gitmemişti ki, aniden durdu. Bir ses duymuştu... Sanki biri arkasından geliyordu. Celine, korkmuyordu. Kendinden emin bir hareketle asasını çıkardı ve arkasına döndü...

En son Ashley Tisdale tarafından Perş. Ekim 09, 2008 9:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

Mücadele Tarafı : zay
Rp Sevgilisi : olsa
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 9:05 pm

Den anasalonda yemek yemiş idi karnını asla çok doyurmazdı çok doyurduğunda karnı ağrıyordu nedenini bilmediği bir şekilde. Şimdi enerjisini depolamış masasından kalkıyordu. Arkasına baktığında SLytherin'li birkaç şişman çocuk büyük bir iştahla yemek yiyordu. Komiğine gitti sonra yoluna devam edip anasalonun kapılarına doğru ilerledi devasa demir kapılar hayatındaki imkansızlıkları göstermişti kendisine. Kapıya doğru ilerledi ve kapıyı itti ağır olmalarına karşın rahat itilebiliyorlardı.

Kapıdan çıkıp karanlık ve temiz havaya ilerledi. Çok karanlık bir hava vardı. Bu sırada içeriden bir kızın geldiğini gördü hemen köşeyi dönüp saklandı ve gülümsedi hoşuna giderdi birilerine bulaşmak. Den'in yanından geçip gitmiş ve Den'i görmemişti Den ise biraz bekledi ve peşinden gitmeye başladı.

Tam yasakormanın önüne geldiğinde etrafına bakmıştı Den'i görmesine çok az kalmıştı ama yinede farketmemişti. Kendisini görmeyince peşinden ilerledi ve takip etmeye başladı. Çıkardığı ses çok risk vermişti. Kız durmuş ve arkasını dönmüştü.

Den ne yapacağını şaşırmıştı o sırada karşısındaki kızın elinde asa olduğunu görünce kendi asasını çekti ilk amacı saldırmak değil savunmaktı. Bu yüzden asayı karşısındakine doğrultmadı. Göz göze gelmişlerdi. Den cesaretli biri olduğu için dimdik durdu. Kavga çıkartmak değildi amacı sadece az eğlenmek istiyordu. Hiç pot kırmadan

"Merhaba."
Lorna Moore

KehanetKehanet
Lorna Moore

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 5:44 pm

Ashley, arkasını döner dönmez bir oğlanla burun buruna geldi. Oğlan – az da olsa – paniklemiş görünüyordu. Çocuğun gözleri, Ashley'nin asasına kaydı, AShley' nin elindeki asayı görünce o da asasını çıkardı. Ashley'nin gözlerine baktı ve " Merhaba. " dedi.

Ah, felaket! Ne zaman biri gözlerine baksa heyecanlanırdı Ashley. Karşısındaki bir Gryffindore’ du. Cüppesinden anlamıştı. " Hadi Ash! Yapma lütfen. Bir Gryffindore’ lu gözlerine baktı diye heyecanlanamazsın! Diğer herkes olur ama Gryffindore olmaz… " dedi kendi kendine. Ama nafile… Bu bir huydu… Belki de kalıtsal bir hastalık. Kim bilebilirdi ki? " Ne düşünüyorum Tanrı aşkına ben? " diye düşündü. " Şu anda konumuz bu değil. "
Sonra tekrar çocuğa döndü ve " Ne istiyorsun? " dedi. " Beni takip etmekteki amacın neydi? "

En son Ashley Tisdale tarafından Perş. Ekim 09, 2008 9:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 9:08 pm

Den elinde asası kızın gözlerinin içine sert sert bakıyordu. Biraz önceki paniğinden eser yoktu şimdi. Kız Den'i gördüğüne çok şaşırmamış gözüküyordu. Den olduğu yerde bakmayı ve düşünmeyi sürdürdü.

'Diğer SLytherin'ler gibi kavga -düello- mı istiyordu? Yoksa sade3ce dinlenmeye mi gelmişti? Ama şimdi bunları düşünmenin sırası değildi.'

Düşüncelerinden kurtulup asasını yerine koyarak güvence vermek istedi kendini riske atıyor gibi görünebilirdi ama kız Den'e -silahı kullanımda olmayan birine- saldırmazdı Den saldırmayacağına emindi ama en azından SLytherin olması riski arttırıyordu asasını yerine iyice yerleştirdikten sonra ;

" Ne istiyorsun? Beni takip etmekteki amacın neydi? "

Dedi Den'in çalışmadığı yerden sorulmuştu bu soru Den hiç bozuntuya vermeden soruyu cevapladı

"Ben sen buraya çağırdın. Hatırlamıyormusun ?"

dedi gizemli bir havayla ve yere oturdu. Slytherinlere güvenmezdi ama bu kız Den'e birşey yapmayacaktı. Asla yüzdeyüz risk almayacağı için bir eli asasına yakın bir yerde durdu.
Lorna Moore

KehanetKehanet
Lorna Moore

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 9:17 pm

Çocuk, bir süre sessizce durdu. Asasını kaldırdı. Ve " Beni sen buraya çağırdın. Hatırlamıyor musun? " dedi ve yere oturdu.

Ashley alaylı bir biçimde güldü ve " Hah, seni buraya ben mi çağırdım? O ben değilimdir canım. Benden bağımsız hareket eden çekiciliğimdir. Hem, bu kadar iradesiz misin? " Birden sesini sertleştirerek " Adın ne? Ve kaçıncı sınıfsın? Ayrıca, ayağa kalk, bir bayana nasıl davranılacağını öğretmediler mi sana! "

En son Ashley Tisdale tarafından Perş. Ekim 09, 2008 9:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 9:40 pm

Den olduğu yerde duruyor kıza aşşağıdan bakıyordu o sırada kız konuşmaya başlamıştı Den gülümseyerek baktı ve

" Hah, seni buraya ben mi çağırdım? O ben değilimdir canım. Benden bağımsız hareket eden çekiciliğimdir. Hem, bu kadar iradesiz misin? "

Den önce şaşırdı kendisinin çağırmadığını iddia edeceğinden emindi ama böyle bir şekilde değil. Hemen ardındandan devam etti

" Adın ne? Ve kaçıncı sınıfsın? Ayrıca, ayağa kalk, bir bayana nasıl davranılacağını öğretmediler mi sana! "

Den hemen ayağa kalkarak cevapları yağdırmaya başladı

"Öncelikle benim buraya gelmemin tek sebebi merakımdır. Sonralıkla benim iradem seni ilgilendirmez. Bu arada pardon unutmuşum."

Dedi ayağa kalktığını belirtmeye çalışarak belkide anlamıştır diye diye düşündü ve kızın suratına bakarak ekledi

"Den Danger. 4. Sınıf."

dedikten sonra referans yaparak

"Pardon hanımefendi."

dedi.
Lorna Moore

KehanetKehanet
Lorna Moore

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 10:07 pm

Çocuk hemen ayağa kalktı ve makine gibi cevaplar vermeye başladı. “ Öncelikle benim buraya gelmemin tek sebebi merakımdır. Sonralıkla benim iradem seni ilgilendirmez. Bu arada pardon unutmuşum. ” . Bir süre Ash’ in suratına baktı ve " Den Danger. 4. Sınıf. " Dedi ve reverans yaparak ekledi " Pardon hanımefendi. "
Ashley, güldü ve Den’ in suratına dik dik baktı." Mümkünse bir daha reverans yapma; az daha yere kapaklanacaktın! Bir de burada seninle uğraşmayalım. Ayrıca; o merakın her an başına dert olabilir, haberin olsun! Ama madem merak ettin söyleyeyim neden geldiğimi; kafamı dinlemek için! Oldu mu? Amacına ulaştın mı? "
Den Danger

GezginGezgin
Den Danger

MesajKonu: Geri: Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)   Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 10:23 pm

Den olduğu yerde kıza bakıyordu reveransını bitirip kalktığında kız konuşmaya ve Den'e lafları saymaya başladı

" Mümkünse bir daha reverans yapma; az daha yere kapaklanacaktın! Bir de burada seninle uğraşmayalım. Ayrıca; o merakın her an başına dert olabilir, haberin olsun! Ama madem merak ettin söyleyeyim neden geldiğimi; kafamı dinlemek için! Oldu mu? Amacına ulaştın mı? "

"Ben yere falan kapaklanmayacaktım. Hem senin uğraşmanada ihtiyacım yok. Merakım benim başıma dert olur bundan sanane ? Ve kafamı dinlemek için geldim diyorsun ben koşa koşa giden birinin sadece gizli bir iş çevirdiğini düşünürüm yani koşarak kafa dinlemeye gittiğine inanmıyorum. Tabiki senin beni inandırmak gibi bir zorunluluğun yok. Bu arada bir zahmet oturda bende oturayım. Senin kadar ayakta kalmaya hevesli değilim."

dedi çok uzun bir konuşma yapmıştı bu kadar uzun konuşmalar yapmak hiç huyu değildi. Kızın üzerinde Slytherin arması olmasa onun Slytherin olduğuna asla inanmazdı. 'O sırada birşey ilgisini çekti kızın arkasında birşeyler kıpırdanıyordu gözlerini bir yere dikip baktı ve bir çift göz gördü Den'i görmüş ve kendisine doğru hızla ilerlemeye başlamıştı. Den şaşkınlıkla kızın hemen yanındaki gözlere bakıyor ve siluetin ne olduğunu çözmeye çalışıyordu. O da neydi öyle. Şimdi ne olacaktı?'

out= Npc getirebiliriz değilmi ?

Binalar Arası Çatışma(Anlaşmalı Rp)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-