AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Küçük Bir Araştırma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lorna Moore

KehanetKehanet
Lorna Moore

Kan Durumu : melez
Patronus : ejderha

Küçük Bir Araştırma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Araştırma   Küçük Bir Araştırma - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 09, 2008 8:56 pm

Ron C. Remus demiş ki:
susun ya pm atamıyoruz
1. sınıfsınız zaten

Özür dilerim kızlar; Rp' nizi bölüyorum ama buna bir müdahale etmem lazım diye düşündüm...

Sen! Ron C. Remus...
Kim oluyorsun da insanların Rp başlığına, Rp' yle uzaktan yakından alakası olmayan, üstüne üstlük bir de aşağılayıcı şeyler yazabiliyorsun? Kimsin sen!? Bu yaptığına ne dendiğini söylerdim ama terbiyem ve forum kuralları müsaade etmiyor. İlerde sen de bir Rp yapsan ve insanlar gelip başlığına " Susun ya Pm. atamıyoruz. 1. sınıfsınız zaten! " dese ne hissedersin? Ayrıca sen 4. sınıftan başlamak istediğin için 4. sınıftan başladın, onlar da 1. sınıftan başlamak istedikleri için 1. sınıftan başladılar. Hoş, biri 4. sınıf... Bir özelliğin yok yani. İnsan ol biraz! En azından insan taklidi yap!..
Myrenala Autumn

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Myrenala Autumn

Mücadele Tarafı : Autumn
Rp Sevgilisi : İlgilenen P'm le gelsin x.x
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Elinde bageti olan Lars Ulrich!

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Araştırma   Küçük Bir Araştırma - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 8:55 pm

Ron C. Remus demiş ki:
susun ya pm atamıyoruz
1. sınıfsınız zaten

Bana bak çocuk, Lucifer Lchemisst benim ikinci üyeliğimdir ve kurgumun gereği birinci sınıftan başlattım. Sen kimsin de gelip rpnin ortasında alakasız bir mesaj yazabiliyorsun? Pm atamamandan bana ne? Rpmi mahvedince olacağını mı sanıyordun? 'Rp' karakterin 4. sınıf diye 1. sınıftan başlayan bir insanı rp out bir şekilde aşağılayamazsın. İnsan ol, terbiyeni (varsa) takın. Bir daha da benim başlıklarım altında saçmalama..!
Eshtér Lchemisst

GezginGezgin
Eshtér Lchemisst

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Patronus : Beyaz Kurt

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Araştırma   Küçük Bir Araştırma - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 9:18 pm

Rp out: ya bırakın kızlar nolursunuz xD
Çoluk çocuklamı muhattap oluyorsunuz ya.. xDxD
Hem çocuk hem kör.. Heralde ordan bakılınca.. koskaca 4. sınıf yazısı.. 1. sınıf olarak gözüküyor.. Neyse ya.. aslında sana bu cevabı vererek bile seni kale aldığımı gösteriyormuşum gibi oluyor ama o yalan.. Umrumda bile değilsin.. Umrumda olamazsında zaten..

Neyse hatun biz devam ederiz kaldığımız yerden rp mize.. ben adminlerden biriyle konuşurum.. silerler bu mesajları..
Ayh akşam akşam güldürdün beni Ron.. Ne diyim Allah'da seni güldürsün xD
David Kevin O'Connor

BannedBanned

Mücadele Tarafı : Karanlık

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Araştırma   Küçük Bir Araştırma - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 11:09 am

Ron C. Remus demiş ki:
susun ya pm atamıyoruz
1. sınıfsınız zaten

Ban mı yemek istiyorsun çocuk! Ne haddine devam eden bir RP'yi bölmek?! Ayağını denk al, burası RPG Sitesi. Ayağımı denk alamam falan diyorsan da, biz sana güle güle demek zorunda kalırız.

~Hiçbir şey olmamış gibi Rp'nize devam edin lütfen arkadaşlar ^.^
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/david-ke
Robin Zacharias Malfoy

GezginGezgin
Robin Zacharias Malfoy

Mücadele Tarafı : Tam olarak yok ama karanlğa meyilli
Rp Sevgilisi : Jenny Tisdale
Kan Durumu : En Safkanından
Patronus : Kara panter olacak

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Araştırma   Küçük Bir Araştırma - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 14, 2008 4:43 pm

Out:
Ron C. Remus demiş ki:
susun ya pm atamıyoruz
1. sınıfsınız zaten

Remus adlı arkadaşım...Gerçekte de arkadaşımsın zaten ama bunu ne kadar iyi arkadaşım olsanda kabul edemem.Yaptığın rpleri okudum ve 1. sınıf öğrencisi olmasına rağmen senden daha iyi rp yapıyor.Ve ayrıca pm ile bir alakası yok bu yaptıklarının bu sebeple susman daha mantıklı olur.Sana önerebileceğim iki şey var;Ya rp düzeltip haklı olduğunu kanıtlarsın ya da bu siteden çekip gidersin anladın mı...Ben Kaan...

Küçük Bir Araştırma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-