AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

Mücadele Tarafı : Nötr.
Rp Sevgilisi : -
Kan Durumu : Safkan.
Patronus : Beyaz Kaplan.

Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] Empty
MesajKonu: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 2:10 pm

Jenny ortak salondan çıktıktan sonra hogwarts koridorlarında hızlı adımlarla yürümeye başladı. Bugün her zamankinden daha çok sıkılıyordu. Ne yapacağına karar vermiş de değildi. Çantasındaki el aynasını çıkardı ve saçlarına bakmaya başladı. Bugün her zamankinden daha bir parlıyordu o güzel sarı saçları. Beline yakın olan saçları lüle lüleydi ve Jenny'e çok yakışmıştı. Üzerindeki yeşil düz bluz ve kot pantolonu ise uyum sağlamışcasına hoş bir görüntü vardı. Jenny aynasını tekrar çantasına koydu ve boş sınıfın olduğu yere doğru ilerlemeye başladı. Şu an için okulun içinde yapacak daha iyi bir şey gelmiyordu aklına. Sınıfa girdiğinde içerisinin biraz tozlu ve karanlık olduğunu fark etti. Asasını cebinden çıkardı ve cama doğru yöneltti. İçinden gerekli büyüyü söyledikten sonra içerideki tozlar kaybolmuştu ancak içerisi hala loştu. Jenn böyle kalmasını istiyordu. Çok aydınlık hoşuna gitmiyordu..
Daha sonra sıralardan birine oturdu ve çantasındaki defterini çıkararak karalamaya başladı.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/carmina-
Rick Jason Malfoy

GezginGezgin
Rick Jason Malfoy

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyenler
Rp Sevgilisi : Yok ama hayır demez
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Kartal

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 2:24 pm

Rick artık kütüphanede ödev yapmaktan daha eğlenceli şeyler olabileceğine karar vermişti ve okuduğu kitabı iade edip eşyalarını topladıktan sonra kapıya yöneldi.Kütüphaneden çıktı ve koridorlarda ilerlemeye başladı.Bir an durdu ve çantasından ders programını çıkartıp bugün dersi olmadığını farkedince mutluluktan adeta havaya uçmuştu.Acaba ne yapsam diye düşünmeye başladı.Aynı zamandada yürümeye devam ediyordu.Boş bir sınıfın önünden geçerken içerden bazı sesler duydu.Gizlice kapıdan kafasını uzattı ve daha önce birkaç derste gördüğü güzel sarışın bir kız içerde tek başşına oturuyordu.Ne yapacağımı buldum diye geçirdi aklından ve sessizce içeri süzüldü.

''Burada tek başına oturup deftere birşeyler karalamaktan daha gerekli şeyler de var hayatta.Ben Rick.'' dedi ve elini uzattı.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/karakter-karty-f86/rick-jas
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 2:30 pm

Jenny birkaç gündür hiç arkadaşlarıyla görüşemiyordu. Doğal olarak hepsinin ödevleri vardı ancak Jenny her zaman ödevleri erken bitirdiği için eğlenmeye de zamanı kalıyordu. Ancak diğerleri Jenn gibi değildi. Üşengeç ve işe yaramaz..
Jenn içinden bunları geçirirken sıkıldığını fark etti. Bahçeye çıkmak istemiyordu. Zaten çıksa da kimsenin orada olacağını düşünmüyordu.
Karalamakta olduğu deftere baktı. Saçama sapan birşeyler çizmişti. O anda sınıfa birinin geldiğini hissetti. Başını kaldırdığında karşısındaki kişiyi fark etti. Sarışın, uzun boylu bir çocuk vardı karşısında.

''Burada tek başına oturup deftere birşeyler karalamaktan daha gerekli şeyler de var hayatta.Ben Rick.''demişti çocuk elini uzatarak. Jenny de gülümseyerek

''Haklı olabilirsin ama şu an bundan daha iyi birşeyler yapmak aklıma gelmiyor malesef... Bende Jenny. Memnun oldum Rick'' dedi Jenn de elini uzatarak.
Rick Jason Malfoy

GezginGezgin
Rick Jason Malfoy

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 2:51 pm

''Haklı olabilirsin ama şu an bundan daha iyi birşeyler yapmak aklıma gelmiyor malesef... Bende Jenny. Memnun oldum Rick''

Bende memnun oldum Jenny.

Ardından kızı süzmeye başladı.Dördüncü sınıf olduğunu biliyordu ve derslerden hatırladığı kadarıyla bir Rawenclawdu.Zayıf bir kızdı.arı saçları ve mavi gözleri vardı.Dışardan bakıldığındaysa gerçekten güzel bir kızdı.

Dördüncü sınıfsın sanırım derslerde görüyorum seni arada.Soyadın ne?
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 3:06 pm

Bende memnun oldum Jenny. demişti Rick.
Daha sonra ise şu sözleri söyledi

Dördüncü sınıfsın sanırım derslerde görüyorum seni arada.Soyadın ne?

Jenny açıklamak istercesine Rick sözlerini bitirdikten sonra söze girdi.

''Evet dördüncü sınıftayım. Sanırım sende... Bende seni derslerde görüyorum. Ancak birde ikizim var. Umarım beni onunla karıştırmıyorsundur. Svétlana ile.. diye sözlerini sürdürdü
Rick Jason Malfoy

GezginGezgin
Rick Jason Malfoy

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 3:26 pm

''Evet dördüncü sınıftayım. Sanırım sende... Bende seni derslerde görüyorum. Ancak birde ikizim var. Umarım beni onunla karıştırmıyorsundur. Svétlana ile..

Hayır karıştırmıyorum.Hafızam kuvvetlidir bir defa gördüğüm yüzü bir daha unutmam.

Ardındanda kızın yanındaki sıraya oturdu.Bir kaç dakika sessiz geçti ve ardından Rick sessizliği bozdu.

Hiç konuşmuyorsun.Biraz kendinden bahset nelerden hoşlanırsın neler yaparsın?

Hep Rick konuşuyordu ve bundan artık rahatsız olmaya başlamıştı.Karşısındakini sıktığını düşünüyordu.
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 3:37 pm

Hayır karıştırmıyorum.Hafızam kuvvetlidir bir defa gördüğüm yüzü bir daha unutmamdemişti Rick. Jenny hafızasının kuvvetli olduğunu öğrendiğini sevdi. Herşeyi unutan salaklara gıcık olurdu biraz...

Hiç konuşmuyorsun.Biraz kendinden bahset nelerden hoşlanırsın neler yaparsın?demişti bu kez karşısındaki kişi..
Jenny fazla konuşmayı sevmezdi. Ama bu susacağı anlamına gelmezdi. Gerektiği yerde kendini sonuna kadar kanıtlayacak, savunacak kadar da düzgün ve mantıklı konuşurdu.

Gördüğün gibi biraz sessiz bir kızım. Bunun nedeni fazla yakın arkadaşımın olmaması. Yani konuşacak bir konu olmaması. Genelde kütüphane de takılırım. Eğer sende sık gelenlerdensen haftanın üç dört günü mutlaka beni orada bir şekilde görürsün. Ders çalışmanın dışında gezmeyi severim. İnsanlar benim sıkıcı biri olduğumu düşünürler ama aslında beni anlamayı hiç istemezler. Dışardan öyle görünürüm ama beni biraz daha tanıdıkları zaman aslında çok eğlenceli biri olduğumu görürler.. Böyle işte. Eee sen anlat birazda. Çok konuştum sanırım'' dedi Jenn kibarca gülümseyerek
Abigail Mackenna

VII. SınıfVII. Sınıf
Abigail Mackenna

MesajKonu: Geri: Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]   Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız] EmptyCuma Ekim 03, 2008 4:02 pm

Jenny saatine baktı. Zaman hızlı ilerliyordu. Zaten sıkılmıştı da..

''Ben gidiyorum Rick. Görüşürüz'' dedi ve eşyalarını aldı Jenn. Şimdi ortak salona gidip biraz dinlenecekti. Fazla yorulmamıştı ya.. Jenn eşylarının hepsini aldıktan sonra hızlıca sınıftan çıkarak Ravenclaw ortak salonunun yolunu tuttu.

Jenny & Rick [Lütfen Dalmayınız]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-