AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Aranel Elensar'ın Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Mücadele Tarafı : tarafsız
Rp Sevgilisi : yook ama aranıyor :P
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Ejderha

Aranel Elensar'ın Odası Empty
MesajKonu: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyCuma Haz. 06, 2008 10:58 pm

Aranel Elensar'ın Odası Mdrnodas305vx0gq9
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:50 pm

Aranel hastane kanadında bulunan odasında oturmuş araştırma yapıyordu birden aklıan bundan 3 gün önce baykuş postası ile hastane kanadında bulunan eksik malzemelerin giderilemsi için bir listeyi baş şifacıya gönderdiğini faketti farketti ama hala bir cevap gelmemesi aranelin birz sinirini bozuyordu

Oturduğu yerden aniden kalktı ve gelen zarflara tek tek baktı ve baş şifacıdan bir zarf almadığını teğit etmiş oldu ve söylenerer masasına doğru ilerledi

-Sanrm baş şifacımız çok meşguller ki bukadar mühim bir meseleye bile bakamıyor okullarn açılmasına şunun şurasında ne kaldı ki

dedi irdelercesine baş şifacıyı eleştirerek Ardından sandalyesini gıcırtıyla masayaa doğru çekti ve önündeki sayfalara döndü ama aklı baş şifacıdan gelecek cwp taydı acaba gelecekmiydi
Jaconde Rosenda de Viette

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.

Mücadele Tarafı : *

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:05 pm

Elindeki kaba ve geniş kutuyla Rose Hogwarts'ın önüne cisimlendi. Kutunun içinde küçük poşetlerdeki şifalı bitkiler ve şişelerdeki iksirler vardı. Kapıyı açarak içeriye giriş yaptı. Geç kaldığının farkındaydı, bunu telafi etmek için hızlı adımlarla Hastane Kanadına çıkmaya başladı. Hogwarts'a nadiren geldiği için, herkes yabancıymış gibi ona bakıyor, Rose'un dikkatini çekiyordu. Çıktığı son adımda geldiği düşüncesiyle koridorda yürümeye başladı. Uzun koridorlarda, iki koluyla kavramış olduğu, büyük, kaba kutuyla yürümeye devam ediyordu.Tek yapması gereken önemli şeyi unutmuştu. Koridorun snuna geldiğinde Wood'u görememişti. Bir ürkercesine koşar adımlarla geldiği yere doğru koşmaya başladı. Merdivenlerden tekrar yukarıya çıktığında doğru olduğunu farketti; çünkü en son gelişinde de karşısına tablo çıkmıştı. Koridoru dümdüz takip ederek Wood'u aramaya başladı. Ilerdeki odada oturuyor vaziyetteydi. Söyleniyor gibiydi ve incelediği dosyayı hoyratça çeviyordu yapraklarını. Içeriye, ayakkabısından çıkan seslerle dikkati çekti. Wood ona biraz sinirli bakarak ayağa kalktı. Rose masaya kadar yavaş adımlar atarak ilerledi, elindekini masaya koydu.

" Wood kızmadın umarım, sadece bir saat onbeş dakka geç kaldım, " dedi kafasını ona doğrultarak. " Yani o da saatim geri kalmış ondandır. " dedi ona doğru bakarak.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:16 pm

Aanel söylenmeye devam ederek yavaşça ayağa kalktı ilk başta Rosy nin mazeretini dilemek için bekeldi

" Wood kızmadın umarım, sadece bir saat onbeş dakka geç kaldım, " dedi kafasını ona doğrultarak. " Yani o da saatim geri kalmış ondandır. " dedi ona doğru bakarak.

ardından aranel rosy e doğru yürümeye başlayark

-sen küçük hanım evde senin bu gecikmelerini anlayış göstere bilirim ama iş hayatında asla baş şifacı oldum diye herşeyi braktığının umarm sende farkındasındır sana şöyle ifade edeyimm kendini en kısa zamanda toparlamalısın ve bu geç kalmalarada bi so vermelisin

dedi rosy nin elindeki kutuyu alarak içinindekilere göz gezdirmeye başladıı

-umarm sana yolladğım listedeki herşey burda vardır

dedi göz ucuyla rosy i süzerek ardından küçük bir tebessüm ile

-ah rosy ah kendine ayırdığın kadar vakit birazda işine ayırsan hiç fena olmayacak

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:37 pm

Kızgın olan Elensar bunu Rose'un suratına vurdu. Geç kalmaları artmış gibiydi. Rose sadece kendine bakmakta dakiktir. Elensar konuşmaya başlamıstı. Sert ve istikrarlı sesi insanı korkutmaya yetiyordu. " Sen küçük hanım evde senin bu gecikmelerini anlayış gösterebilirim, ama iş hayatında baş şifacı oldum diye herşeyi bıraktığının sende farkındasındır. Sana şöyle ifade edeyim, kendini en kısa zamanda toparlamalısın ve bu geç kalmalarada bir son vermelisin !, " dedi bağırırcasına, ilk olarak kutuya doğru gözlerini devirerek, içindekileri yokladı. BÜtün gerekenler onlardı: Eğer Rose unutmadıysa. " Umarm sana yolladğım listedeki herşey burda vardır ? "
" Evet, hepsi içinde " dedi Rose kutuyu göstererek. Aslında abisi olmasa ona bu kadar yumuşak davranmazdı. Elensar kutuyu incelerken gözü Rose'un giydiği kıyafetlere takıldı. Kolyeler baş gösteriyordu Rose'un boynunda. " Ah Rosy ah ! Kendine ayırdığın vakit kadar, birazda işine vakit ayırsan hiç fena olmayacak ! " dedi Rose'u süzerken. " Aaa yeter be ! Senin bu abi tavırlarından çok sıkıldım, bana emir vermekten vazgeç, hem sen kime emir verebiliyorsun, baş şifacı olan benim, senin gibi alt kademelerde çalışan birisi değilim ! " dedi sesini yükselterek. Bunları isteyerek söylememişti, ama içindekileri döktüğü içn rahatlamıştı.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:48 pm

Aranel rosy nin sert çıkıştığını görünce şaşırmıştı bugune kadar ondan böle bir tepki hiç almamıştı ve elindeki kutuyu brakarak koltuğa otrdu ve rosy dinlemey başladı

-Aaa yeter be ! Senin bu abi tavırlarından çok sıkıldım, bana emir vermekten vazgeç, hem sen kime emir verebiliyorsun, baş şifacı olan benim, senin gibi alt kademelerde çalışan birisi değilim !

Aranel umursamaz bir tafırla burun büktü ve oturduğu yerden gayet normal bir ses tonu ile

-küçük bayan sonunda isyan etti ama yanlış yerde isyan ettin rosy zamanlaman berbat ben sana emir vermiyorum yapman gerekn sorumluluk ve görevleri hatırlatıyorum sadece peki tama artık bu hatırlatmalarıda yapıycam bakalım artık arkanı kim toplayacak

ardından oturduğu yerden doğrularak ayağa kalktı ve odanın içinde yavaş adımlarla yurumeye başladı lafını kesmene

- Demek baş şifacı oldun ve beni bir alt kademe olarak görüyorsun acaba nasıl baş şifacı oldun baş şifacılık için hazırladığın tez de sana kim yardım etti bunları hatırlatırım sana eğer gerçekten baş şifacı olmayı isteseydim bunu başarabilirdim bunu sende iyi biliyorsunn

dedi ses tonun biraz daha yüksekti sanki aranel sinirleniyor gibiydi ama kendini durdura bilmişti ve sakin bir tavırla koltuğa oturdu

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 7:02 pm

Rose dediklerinden dolayı pişman olsa da ok yaydan çıkmıştı. Umursamazcasına ve alaycı gülüşüyle elensar yerine oturdu. Kibirli davranışları hep başını derde açmışı Rose'un. Elensar oturduğu yerden konuşmaya başladı. " Küçük bayan sonunda isyan etti, ama yanlış yerde isyan ettin Rosy zamanlaman berbat ben sana emir vermiyorum yapman gereken sorumluluk ve görevleri hatırlatıyorum sadece, peki tamam artık bu hatırlatmalarıda yapmayacağım bakalım artık arkanı kim toplayacak ! " Sert bir konuşma olmuştu. Rose, bu dediklerinden sonra onların doğru olduğu tanısındaydı.
Elensar sinirli bakışlarla konuşmasına devam etti : " Demek baş şifacı oldun ve beni bir alt kademe olarak görüyorsun, acaba nasıl baş şifacı oldun, baş şifacılık için hazırladığın tezde sana kim yardım etti, bunları hatırlatırım, eğer gerçekten baş şifacı olmayı isteseydim bunu başarabilirdim bunu sende iyi biliyorsun ! " dedi bağırarak. Rose'un gözünden bir damla yaş aktı... Bu durumu sevmezdi, kafasını yukarıya, öfkeyle kaldırdı. " Biliyorum, biliyorum, bildiğim için zaten böyle davrandım, " dedi Elensar'dan biraz uzaklaşarak ve arkasını ona doğru dönerek, " Yardımın ve emeğin çok büyük büyük üstümde, annemin ve babamın ölümünden sonra hem de... Sadece bana bağırılmasından hoşlanmıyorum ! Artık karşında eski küçük Rose yok ! " dedi ve gözlerinden yaşlar aktı. Hemen silmeye çalıştı, çünkü ağlayarak tekrar aşağılanmak istemezdi.
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

MesajKonu: Geri: Aranel Elensar'ın Odası   Aranel Elensar'ın Odası EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 7:13 pm

aranel oturduğu yerden rosy i izliyordu gözleri dolmu sesi titreyerek

Biliyorum, biliyorum, bildiğim için zaten böyle davrandım, "

dedi Elensar'dan biraz uzaklaşarak ve arkasını ona doğru dönerek,

" Yardımın ve emeğin çok büyük büyük üstümde, annemin ve babamın ölümünden sonra hem de... Sadece bana bağırılmasından hoşlanmıyorum ! Artık karşında eski küçük Rose yok ! "

dedi ve gözlerinden yaşlar aktı. Hemen silmeye çalıştı, çünkü ağlayarak tekrar aşağılanmak istemezdi. Aranel aniden sıçrayar rosy nin yanına yaklaştı ve onu omzundan tutarak kendine doru çevirdi

- rosy güçlü olmalısn

dedi gözlerini rosy nın gözlerine dikerek

-şimdi beni iyi dinle karşımda küçük rosy nin olmadığını bende biliyorum anne va babamızın ölümden sonra senin üstüne çok düştüğümün bende farkındaym ve seni bunlattıysam üzgünüm ama bunları hep seni ve ailemizi korumak için yaptım

dedi rosy gözlerini silerek onun şuanda ne düşündüğünü tahmin etmek için zihnini kontrol etti ve rosy kendini çok utanmış aşağalanmış ve ağladığı için küçülmüş hissediyordu bunun üzerine aranel gülümsemeye çalışark rosy sarıldı ve

-seni ve ailemi çok seviyorum bunu sakın unutma ne yaptığıysam senin için yaptım kendini aşağalanmış sakın hiseetme çünkü böle birşeyi sana bilerek sala yapmak üzügünüm

dedi

Aranel Elensar'ın Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki