AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

İksir Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

Mücadele Tarafı : tarafsız
Rp Sevgilisi : yook ama aranıyor :P
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Ejderha

İksir Odası Empty
MesajKonu: İksir Odası   İksir Odası EmptyCuma Haz. 06, 2008 10:44 pm

İksir Odası Normal_Snapes_Store_Room
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 8:55 pm

Aranel Hogwartsın soğuk taş merdivenlerini ağır ağır çıkarak hastane kanadına gitti. Okulların açılmasına az kalmıştı ve burada yapılması gereken bir çok iş vardı . Hastane kanadının tüyler ürpertici mistik havası vardı tamamen beyaz va soğuk yataklar ve sedyeler bu huzuru tamamlıyordu

Aranel hastane kanadının büyük girş kapısında belirdi ve yavaşça karşılıklı yataklar arasından şifa iksirlerinin bulunduğu soğuk taş odaya girdi . Odananın kapısını açmasıyla soğuk hava aadeta kaçarcasına odanın dışına taşıyordu soğuğun çıkardı dumanla birlikte. İçerisi karanlıktı ve elinideki kandili yakmak için havaya kaldırdı ve diğer eliylede asasını yönlendiriyordu...

aranel mutlu bir ifade ile ''şimdi daha iyi'' diyordu o küçücük kadilin çıkardığı ışık ile etrafa göz atarak.Şimdi etraf biraz olsun aydınlanmıştı karşısında ki tahta raflar üzerinde duran eski iksir şişelerini toplayarak

Tüm iksir şişelerini boş bir kutuya doldurdu ardından onları tekrar düzgünce ve kulanıldığı tedavi yöntemine göre düzenlemek için. Yapılacak iş çoktu ve bunu bitre bilmesi çok vaktini alacaktı.Aranel in vakitten bol başka hiçbir bir şeyi yoktu çünkü buraya yeni gelmişti ve bir kaç kişi hariç kimseyi tanımıyordu ama genede bu sıkcı işi yapmak için vakit öldürmek hoşuna gitmiyordu ve aklından ''keşke yardım decek biri olsaydı'' dedi derin
bir iç çekerek
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Patronus : Unicorn

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 9:23 pm

Rea St Mungo'dan elinde birkaç kutu ile çıktı.Şimdi hogwarts'ın yakınlarında biryere cisimlendi ardından yürümeye başladı.Hogwarts'a cisimlenemezdi.Yürüdü yürüdü.Ve işte o heybetli şato görünmüştü.Asasını çıkarıp hafifce salladı.Şimdi kollarındaki kutular tek bir hareketle peşinden geliyordu.Bu kutuların içinde hogwarts'a gönderilmesi gereken iksirler vardı.Normalde bunlar hemen iksir odasına yollanıyordu ama Rea bu işi bilerek istemişti.Hogwarts'ı özlemişti.Hemde fazlasıyla buraya gelmeyeli çok olmuştu.Heryer buram buram anı kokuyordu.Rea'nın yüzünde gülümseme oluşmuştu.

Şimdi hastane kanadına doğru ilerliyordu.Ama her attığı adım ona öyle tanıdık öyle içten geliyorduki sanki yürüdükçe küçülüyor geçmişine dönüyordu.Buralar hiç değişmemişti.Sanki şu duvarın ardından Ann çıkıp kendisine doğru koşucaktı.Ardından Jack gelip kollarını onların boynuna doluyacaktı..Rea büyük bir iç çekti.

Hastane kanadının önüne gelmişti.Hafifçe kapıyı aralayıp içeri girdi.İçeride kimsenin olmadığını düşünüyordu.İksir odasına girmek için ikinci kapıyı açtığında biri ile karşılaştı.Burada biri olmasını beklemiyordu.Gülümseyerek adamı süzdü.Burada olduğuna göre şifacı olmalıydı ama onu tanıdığını zannetmiyordu.

-Meraba ben yeni iksirleri getirmiştim diyerek açıklama yaptı.

Adamın bıkkın birşekilde şişelerle uğraştığını görünce

-Yardım etmemi istermisiniz ? diye sordu

Bu duyguyu bilirdi.İksirleri dizmek çok sıkıcıydı.Gerçi düzenli durması gerçekten iyi oluyordu ama bunu yapmak zaman alıcı ve sıkıcı bir işti.Rea genellikle bu işi tek yapmazdı..yanında hep birileri olurdu.Böylece daha hızlı biterdi.Bu yüzdende adama yardım etmek istemişti..
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 9:44 pm

Aranel şişeleri tektek dizerken arkasındaki tahta kapı gıcırtı ile aralandı ve içersi birazdaha aydınlanmıştı. Kafasını haifçe omuzlarının arkasına kapıya çevirdi geleni görebilmek için... İçeri giren genç bir bayandı ve yanında havada süzülen büyük ihtimalle iksirlerin bulunduğu kutular uçuşuyordu ve genç bayan ağır adımlarla Aranele yaklaştı ve

-Meraba ben yeni iksirleri getirmiştim diyerek açıklama yaptı. yüzünde hafif bir gülümseme ile havada ki kutuları tutarak yere braktı. ardından Aranel derin bir off çekere

çook teşekkür ederim bu haber için sevindiğimi söylesem saçmalık olur bunlarla uğraşmak tam bir deli işi binlerce şişe dedi dudaklarını bükerek omuzları umutsuzluktan düşmüşken genç bayan umut verircesine

-Yardım etmemi istermisiniz ? diye sordu.

Bu araneli bbiraz olsun mutlu etmişti çünkü bu işi bitmek günlerini alacaktı belliydi ve gülümseyerek

-bunu gerçekten yaparsanız size minnettarlık duyacağım gerçekten sıkıcı ve yoruzu bir iş dedi gözlerini bayanın üzerinde gezdirerek
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 10:01 pm

Rea adamın sözleri üzerine gülerek yanına eğildi.Şişelere hayranlıkla baktı.Binlerce renkte..binlerce farklı şişe.Yavaş yavaş dizmeye başlamıştı.Çünkü gerçekten çok fazlaydı.Biryandanda sohbet ediyorlardı.Rea adamı hafifçe süzdü..hoş biriydi.Onu bu zamana kadar görmemiş olması enteresandı bu konuya fazla takılmadan işine devam etti.

- Ne demek..Bu işin ne kadar can sıkıcı olduğunu bilirim..Bu yüzden size yardım etmek istedim zaten
Elindeki şişeleri yavaş yavaş dizerken bir yandanda şişelere bakıyordu.Buraya ne tür iksirler geldiğini bilmiyordu.Acaba çok güçlü iksirlerde varmıydı? Hogwarts'dayken Rea hep hastane kanadına uğrardı şifacıları izlemek iksirlere bakmak hoşuna giderdi.Şifacılarda bunu bildiği için normalde Rea'nın yanlarında durmasına birşey söylemezlerdi.birden kendisine gelerek konuşmaya başladı..

- Kendimi tanıtmadım üzgünüm.. Ben Reason Pandora Anderson..Arkadaşlarım genellikle Rea derler..Peki siz ? diye sordu.

Bunları sorarken iksirleri dizmeyei bırakıp adama dönmüştü..
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 10:07 pm

Aranel Bayanın yardım etmesine gerçekten çok sevinmişti işi braz olsun hafiflemişti.Genç bayan işie okadar dalmıştı ki yada kafası gerçekten çok doluydu kendini tanıtmayı unutmuştu tam aranel kendini tanıtacakken bayan

- Kendimi tanıtmadım üzgünüm.. Ben Reason Pandora Anderson..Arkadaşlarım genellikle Rea derler..Peki siz ? diye sordu.

Bunun üzerine aranel genç bayana bakmayarak şişeleri dizmeye devam etti ardından kısa bir süre sonra işine devam ederek

-bende Aranel Elensar ve buradaki ilk yılım dedi sadece yöneltilen soruyu cewaplayarak
Reason P. Anderson

GezginGezgin
Reason P. Anderson

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyPaz Haz. 08, 2008 9:40 pm

Adamda kendisini tanıtmıştı.Aranel.. demek ismi buydu.Bu ismi daha önce duymamış olması normaldi.Çünkü birkaç dakika önce burada ilk yılı olduğunu belirtmişti.O yüzden onu tanımamıştı.Rea neredeyse tüm şifacıları tanıyordu.Kaç yıldır bu mesleği yapıyordu.Aslında onca yılda ne çok şey değişmişti.Sabahları erken kalkmaktan nefret eden..öğlene kadar uyuyan Rea son birkaç yıldır erkenden kalkıyordu.Kahvaltı yapmadan evden çıkmayan Rea şimdi neredeyse hiç kahvaltı yapmıyordu.Bunları düşünmeyi kesip Aranel'e döndü.

- Memnun oldum.. Daha önce nerede şifacılık yapıyordun ? Daha önce buraya gelmişmiydin yani çocukluk yıllarında hogwarts'damı okumuştun ?

Rea yine tipik sorgulamasına başlamıştı işte.Bunu yapmayı kesmeliydi.Çok konuşuyordu.Küçüklüğünden beri geveze bir çocuktu zaten..Ama yeri geldiğindede ağzını açmazdı.Çok inatçıydı.Hemde çok fazla..Bu yüzden başı hep derde giriyordu.Zaten ne çektiyse hep bu inatçılığı ve düşündüğünü dobraca söylemekten gelmişti başına..Kendisine haksız yere bağırılmasına asla tahammül edemezdi..

Şişeleri dizmeye devam ederken birden başına bir ağrı girdi.Bu ağrıyı biliyordu..Ama çok..çok uzun zamandır yoktu..Rea yok oldu sanmıştı.. ama yeniden başladığına göre demekki yok olmamıştı.Ağrı gittikçe artıyordu..artıyordu..Rea bu filmin sonunu biliyordu.Ağrı okadar artmıştıki gözleri kararmaya başlamıştı.Elleri titriyordu.Elindeki iksir şişesini yere düşürdü.. Ağrıdan ne birşey duyabiliyor,ne görebiliyor nede hissedebiliyordu.Birkaç saniye sonra oda yere yığıldı..
Aranel E. Montgomery

GezginGezgin
Aranel E. Montgomery

İksir Odası Empty
MesajKonu: Geri: İksir Odası   İksir Odası EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:00 pm

Aranel şişeleri düzmeye devam ederken genç bayandan yeni bir soru almıştı

Daha önce nerede şifacılık yapıyordun ? Daha önce buraya gelmişmiydin yani çocukluk yıllarında hogwarts'damı okumuştun ?

Aranel tam cewap vercekti ki yanındaki genç şifacı olduğu yere yığıldı Aranel bu tür durumlarda herzaman soğuk kanlılığını korumaya özen gösterirdi . Genç bayanı soğuk betondan kaldırdır ve kucağına aldı ardından onu konturo ede bilmek için yatakların olduğu giriş bölümüne götürdü biraz koşar adımlarla yürüyerek

Boş olan yataklar şimdi anlam kazanıyordu hastası ile buluşunca tamamlıyordu kendilerini .Genç baynı boş ve soğuk yataklardan birine düzgünce yatırdı ardından nabzını kontrol edebilmek için cübbesinin iplerii çözü ve saçlarını düzelterek boynunu açtı nnabzı oldukça hızlı atıyordu.

Tam teşhisi koya bilmek için bir bilgi birikimi yoktu hastayla ilgi sadece onu yatıştıra bilecek bir panzahir bulmak için iksir odasına yöneldi suratındaki donuk ve acı dolu bir ifade ile kapıyı hızlıca savurdu ve yarı yerşelmiş arı yerde duran şişeri tektek aramaya başladı yakşaık yarım saat aradı küfürler ve lanetler savurmaya başladı ardından onu tektek aramaktan vazgeçerek asasını çıkardı...

İstediği iksir elindeydi eski bir şişeye konulmş gümüşi bir iksirdi avucunda sıkısı tutarak odadan ayrıldı ve bayanın yanına gitti

İksir Odası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-