AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Rastlantı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ned Malfoy

GezginGezgin
Ned Malfoy

Mücadele Tarafı : Dark Side
Rp Sevgilisi : Sevgilisi artık yok.... 30 şubata kadar başvuru yapmayın...
Kan Durumu : Sang Real (Asil Kan)
Patronus : Testral

Rastlantı Empty
MesajKonu: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 11:20 am

Ned 7. katı severdi nedenini bilmesede ezik Gryffindor'lar en çok bu katta ortaya çıkıyorlardı bunu merak etsede asıl amacı Gryffindor'larla uğraşmak değildi şimdi. Farklı bir amaçla gelmişti bu sefer tenhaydı buna şaşırmıştı herhalde ilk defa burayı boş buluyordu. Ezikler buraya ne için geliyor olabilirlerdi ? Kehanet Profesör'ü için mi ? Saçma olurdu . Belkide Kehanet Profesör'ü bir Zay'dı. Bu gizli -herkesin öğrendiği- örgütün adını çok duymuştu ölümyiyenlerin baş düşmanı olmuştu bu örgüt. ¿
out=Min sen eğer burayı gördü isen ben ayvayı yedim.

¿Bu okulda birilerinin Zay'da olduğuna hiç şüphesi yoktu. Arkasından kapıyı kapatıp içeriye baktı yerler mermerdi aynalar yeni temizlenmiş gibiydi. Elini yıkadıktan sonra suyla saçını düzeltti ve kaldırdı. Jöle kullanmayı çok sevmezdi önemli bir parti yada eylence yoksa saçına jöle sürmezdi.

Elini kuruladıktan sonra dışarı çıktı. Koridorda elleri cebinde yürümeye başladı.
Serah Ilsa D. Dixie

GezginGezgin
Serah Ilsa D. Dixie

Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf
Rp Sevgilisi : Yook ki..
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Gizilgen

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 11:31 am

Serah ortak salonda bir çok kişinin tartışma seslerinden rahatsız olarak ayağa kalkmış ve küçük sınıflara basit bir uğursuzluk büyüsü yaparak susmalarını sağlamıştı. Mavi gözlerinde soğuk bir ifadeyle üç küçük Ravenclaw öğrencisinin gözlerine teker teker bakmış ve ardından
"Burayı eviniz mi sanıyorsunuz? Biraz 'zekice' davranın. Küçük muggle veletleri gibi değil!" demişti kısık ve net bir sesle. Bu sözleri kendi döneminden öğrencilerin de bakışlarına maruz kalmasına sebep olmuştu. Serah iyiliğiyle, yardımseverliğiyle tanınırdı. Ondaki değişim bina arkadaşlarının şaşkınlığına neden oluyordu. Umrunda da değildi. Sırtını dönüp ortak salondan çıktı. Çıkmasıyla yine arkasındaki şamatanın devam ettiğini duydu. Alaycı bir ifadeyle 'hıh' dedikten sonra yürümeye başladı. Tuvalete yaklaşırken oraya böcek sürüsü yolladığı zamanı hatırlayarak gülümsedi hafifçe. Biraz ileride bir Slytherin öğrencisini gördü. Tanıdığı bir sima...

"Ned." diye seslendi biraz ötedeki çocuğa. Onu uzun süredir görmüyordu ve görmediği süre zarfında değiştiğini bilip bilmediğini merak ediyordu. Gerçi kuzeni Myrenala tüm Slytherin salonuna yaymış olabilirdi eski Serah olmadığını. Myrenala'yı düşünmeyi keserek Ned'e biraz yaklaştı. Kendisinden uzundu. Başkalarının yanında kısa kalmayı sevmezdi. Onunla iyi arkadaş olanlar bilirdi sadece bunu. Ned de biliyordu aslında. Sadece hatırlamıyor olabilirdi. Çocuk ona bakarken hafifçe gülümsedi. Bu gerçek, samimi gülümsemelerinden biriydi..
Ned Malfoy

GezginGezgin
Ned Malfoy

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 11:47 am

Ned elleri cebinde havalı tavrı ile ilerlerken boş durduğu için kendine kızdı şimdi bir yaramazlık yapmak istiyordu dün geceki süpürge odasında kimin olduğunu hayla bilmiyordu yanmışlarmıydı acaba. Kendisini görmemeleri çok güzel olmuştu. İçerde kim olduğunu çok merak ediyordu. Belkide bir profesör. Hiç bilmiyordu.

O sırada ileriden koyu mavi giysili bir Ravenclaw geldi Ned ilk görüşte tanıyamadı ama hemen ardından kız

"Ned."

Demişti tanımıştı şimdi uzun süredir görüşmediği Serah idi bu konuşan. Ned hiç çaktırmadı ama tanımıştı . Ardından soğuk bir tavırla

"Tanıyamadım?"

dedi ama şaka yapamadığını hissetti. Ardından aklına geldi Serah çok iyilik sever bir kişilikti ona yakın olmak zarar verebilirdi Ned'e.
Serah Ilsa D. Dixie

GezginGezgin
Serah Ilsa D. Dixie

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 11:57 am

Ned'in söylediği tanıyamadım sözüyle Serah'ın sol kaşı hafifçe kalkmıştı. Şaka amaçlı söylediğini düşünüyordu. Mavi gözleri bir ton koyulaşmıştı. Ned bilmiyor olmalıydı değişimini. Bilse bir söz söylerdi. Myrenala'nın ağzını kapalı tutmasına şaşırmıştı. Düşüncelerini belli etmeden

"Aslında yeniden tanışmak fena olmaz."
demişti sakin bir sesle. Eski Serah olsa Ned'in sözünün ardından hemen atılırdı nasıl tanımazsın? diye. Şimdiki Serah daha sakindi ona göre. Daha soğuk. Bu sene kendi soğukluğunu hissedebiliyordu. Dönüştüğü kişi etrafındakilerin dikkat etmesi gerektiği biriydi.

"Ah bir de.. Dün kazanmışsınız. Tebrik ederim. Zaten bizim takımın o disipliniyle havada durmasına şaşırdım." demişti. Bu söz oldukça iğneleyici olmuştu Ravenclaw takımı için. Kendi kardeşinin de takımda olduğu düşünülürse Serah'ın değiştiği belli oluyordu...
Ned Malfoy

GezginGezgin
Ned Malfoy

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 1:08 pm

Ned olduğu yerde kıza bakıyor tanımaya çalışıyormuş gibi bir hava veriyordu içinden de gülüyordu ardından Serah Ned'in şaşıracağı bir biçimde değişik ve sakin tepki vermişti sanki o delidolu sıcakkanlı zeki insan gitmiş yerine bir Slytherin gelmiş gibi asil bir hava ile duruyordu tek kaşını kaldırmış inanmamış bir görüntüsü vardı ama yinede hiç çaktırmıyordu.

"Aslında yeniden tanışmak fena olmaz."

Demişti Ned gülümseyerek 'Hıh' dedi.

"Ah bir de.. Dün kazanmışsınız. Tebrik ederim. Zaten bizim takımın o disipliniyle havada durmasına şaşırdım."

Kendi takımına hakaret eden birini ilk defa görüyordu yada duyuyordu öyle birşey.

"Dün ben takımda değildim. Bensizde kazanabiliyorlarmış Serah."
Serah Ilsa D. Dixie

GezginGezgin
Serah Ilsa D. Dixie

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 5:31 pm

" Maçı izlemedim. Kim vardı kim yoktu bilemeyeceğim. Hem.. Neredeydin? Bir şey mi oldu?" demişti Serah hafif bir merak tınısıyla. Kahverengi saçlarını geriye iterek ona bakmayı sürdürmüştü. Orada sap gibi durmalarının da komik olduğunu düşünmeye başladı. Ravenclaw ortak salonundan oraya kadar ulaşan bir gürültü ile iç çekmişti. Ravenclaw'lara ne oluyordu böyle?
" İstersen yürüyelim Ned? Sana anlatacağım şeyler var."
demişti. İlk cümlesinde 'istersen' kelimesini kullansa da yürüyeceklerini belirtmişti. Orada daha fazla durmak istemiyordu..
Ned Malfoy

GezginGezgin
Ned Malfoy

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 6:36 pm

Ned Serah'ın yüzüne bakıp gülümserken sormuştu

[color:cc0c=yeşil]" Maçı izlemedim. Kim vardı kim yoktu bilemeyeceğim. Hem.. Neredeydin? Bir şey mi oldu?"

Ned önemli birşey olmadığını anlatmak için ağzını açsada Serah'ın sözüyle kapatmıştı

" İstersen yürüyelim Ned? Sana anlatacağım şeyler var."

Ned meraklanmıştı şimdi. Ne anlatacaktı ki ? Bu arada cevabını verdi

"Yok, takıma yeni alındım."

dedi ve yürümeye başladı. Meraklanmıştı. Serah kendisi ile alakalı birşey mi söyleyecekti yoksa Ned'i de alakadar ediyormuydu aklını kurcalıyordu.
Serah Ilsa D. Dixie

GezginGezgin
Serah Ilsa D. Dixie

Rastlantı Empty
MesajKonu: Geri: Rastlantı   Rastlantı EmptyPaz Eyl. 28, 2008 7:01 pm

"Tebrikler. En azından takıma alınabilmişsin. Bende o da yok." demişti Serah ona. Ned yürümeye başlayınca o da yürümeye başlamıştı. Merdivenlere yönelirken diyeceklerini planlıyordu. Mavi gözlerinde ona bakarken üzgün bir ifade belirip kaybolmuştu.

"Tanıdığınız iyi Serah bu yaz gitti. Derinlere bir yere. Beni nasıl hatırlıyordun?" diye sordu ona.

Rastlantı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-