AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Kısa Bir Mola

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Veronica Bélanger

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Veronica Bélanger

Mücadele Tarafı : Çellosu.
Rp Sevgilisi : Spike. ^^
Kan Durumu : Safkan.

Kısa Bir Mola - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Kısa Bir Mola - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:24 pm

Aferin sana Veronica diye geçirdi içinden. Onu kızdırdığının farkındaydı. Gözlerini içkisinden ayıdığında derin bir nefes koyverdi. 'Aklından geçenleri bilmeyi isterdim. Seninle...' Hayır, lütfen... Eli eline değdiğinde içi öyle bir ateşle kavrulmuştu ki. Onu ne kadar çok özlediğini, ona dokunmayı ne çok özlediğini anlamıştı.'Konuşmayalı uzun zaman oldu Veronica.' Gerçekten olmuştu değil mi? Eli eline değmeyeli ne kadar uzun süre olmuştu. Karşılıklı konuşmak, onu dokunmayalı o kadar uzun süre olmuştu ki. Gözlerini sadece bir anlığına kapadı, derin bir iç çekti. Mutlulukla verdi bu nefesi... Onu deli gibi özlediği beyninde yankılanırken o kadar mutluydu ki. Mantıklı düşünemiyordu, mantık denen kelime kalmamıştı beyninde. En sonunda gözlerini yavaşça araladı.

'' Çok uzun zaman olmuş gerçekten de Spike... '' Dudaklarından kelimeler yavaş yavaş dökülmüştü ama, diğer cümle dudaklarından tamamen istemsizce dökülmüştü. '' Seni çok özlemişim. '' Sarhoş olmaya falan mı başlamıştı yoksa? Düşünmeden konuşmak bu olsa gerekti. Bu gece düşünmeden konuşmaya devam ederse dudaklarından dökülen her kelime artık gerçek olarak sayılacaktı. Zaten gerçek değil miydi? Onu özlediği, sevdiği yalan mıydı? Hayır. Onu seviyordu, özlüyordu. Hem de çok. Elini yavaşça onun elinin içine doğru kaydırdı. Daha fazlasını da istiyordu aslında bedeni. Ama bunlara engel olmak zorundaydı. Vereceği cevabı beklerken derin bir nefes daha aldı.
Spike Morrison

GezginGezgin
Spike Morrison

Mücadele Tarafı : Karanlık
Rp Sevgilisi : Veronica
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Kısa Bir Mola - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 4:18 pm

"Seni çok özlemişim." Bir anlığına bile olsa tam tersini söyleyecek diye endişelenmişken kızın dudaklarından dökülen kelimelerle derin bir nefes verdi.

Gözlerini şimdi elini sıkıca tutan Veronica'nın eline dikti. Burada yanlış olan bir şey göremiyordu. Oysa bütün bunların olmaması için en baştan birçok şeyi feda etmeye hazırdı.

Bu kararsızlıklar sinirlerini iyice yıpratmıştı. Aklına bir fikir geldi. Bütün bu olanları Veronica'ya anlatmak... Çok da akıllıca değildi. Ona güveniyordu ancak fazla bir şey bilirse kendisi için iyi olmayacaktı.

"Buradan gitmem gerekecek. Ne kadar süreliğine bilmiyorum. Ama yakın bir zamanda yola çıkmalıyım." Kafasını çevirip camdan dışarı baktı. Şu dakikada kıza bakmakta zorlanıyordu çünkü.
Veronica Bélanger

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Veronica Bélanger

Mücadele Tarafı : Çellosu.
Rp Sevgilisi : Spike. ^^
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Kısa Bir Mola   Kısa Bir Mola - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 9:45 pm

Buradan gitmem gerekecek. Ne kadar süreliğine bilmiyorum. Ama yakın bir zamanda yola çıkmalıyım." Dudaklarından dökülen kelimeleri kulaklarında işittiğinde bir anda dondu kaldı. Gitmek mi? Üstelik Veronica ona yeniden açılmaya başladığında. Onu yeniden yüz üstünde mi bırakacaktı? Ona güvenmişti. Belki bu gece, belki belki... Belkiler kafasını doldurmuştu. Evet belki herşeyin farklı olacağını, yeniden birbirlerine bir şans tanıyabileceklerini düşünmüştü. Yanılmıştı, yine. Birbirlerine kenetlenen ellerine baktı. Bir anlık sinir ve hayal kırıklığının acısıyla çekti elini onun elinin üstünden. Kafasını kaldırıp onun yüzüne baktı. Ama gözleri gözlerini bulmadı. Söylediklerinden pişmanmış gibi cama dikiliydi onun gözleri. Pişmansa neden söylemişti. Veronica içten içe benide götür diyecek gibiydi ama iç sesini bastırmak için çabalıyordu. Konuşmak için dudaklarını araladığında yanağından süzülen bir damla yaşı elinin tersiyle sildi. İçinde yanıp kavrulan acıya tutunarak sertçe konuştu. '' Gideceksin öyle mi? Yine, bensiz. Beni yanına almadan. Neden Spike!? Neden?! Her seferinde ardında beni gözü yaşlı bırakmandan yoruldum. Gitme demendende. Yine söylüyorum, olmayacağını bile bile söylüyorum. Beni de götür. Yeter artık, çok yoruldum çok. '' Sözler dudaklarından döküldüğünde yanaklarından ılık yaşlar süzülmeye devam ediyordu. Ah lanet olsun!

Kısa Bir Mola

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Paris'te Bir Mola