AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Bıkkınlık

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Ambrose Lloyd L'uciférre

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Ambrose Lloyd L'uciférre

Mücadele Tarafı : karanlık

Bıkkınlık - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bıkkınlık   Bıkkınlık - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 06, 2010 9:08 pm

Renalla saçıyla boynuyla oynuyordu.Bende kendi kendime takılıyordum.Ortam iyiden iyiye parfüm kokmaya başlamıştı.Konuşulacak bir şey kalmadığını düşünüyordum ki Renalla birşeyler söyledi.Sorduğum doruya cevap vermişti.Yeniden gülümsedim."Arkadaşım olan herkes bana sahip olsa sanırım şu an bin parçaya ayrılmış olurdum tatlım."dedim.Yüzümde bir ifade yoktu.Yanağıma yaptığı öpücük çok şeker ve narindi.Dudağına minik bir öpücük bıraktım.Sadece bir öpücük."Aynı şey benim için geçerli değil merak etme.Benim olmak zorunda değilsin."dedim ve gitmeye yeltendim.Burası sıkıcı olmaya başlamıştı.Hem ders çıkış saati yaklaşıyordu.Beli birka. fıstığı kesebilirdim.
Myrenala Autumn

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Myrenala Autumn

Mücadele Tarafı : Autumn
Rp Sevgilisi : İlgilenen P'm le gelsin x.x
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Elinde bageti olan Lars Ulrich!

Bıkkınlık - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bıkkınlık   Bıkkınlık - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 06, 2010 9:12 pm

'İstesen de bana sahip olamazsın ki?' demiştim ona sırıtarak. Yüce astım krizine girmemek içinse temiz havanın kollarına koşacaktım. Parfüm şişelerimi çantama tıkıştırdım, çantamı sırtıma astım. Lloyd'a dil çıkararak çıkışa doğru gitmeye başladım. Tam zil çaldığı sıradaysa koşmaya başlamış ve sınıflardan çıkan insanları itip düşürerek ya da tabloları çekip devirerek kaos yaratmıştım. Bunu yapmayı seviyordum. Koşarken kahkaha atarak bahçeye attım kendimi ve doğruca göle doğru gittim. Göle kendimi atmamam için hiçbir neden yoktu. Kimseyi umursamıyordum ve göldeki yaratıklar da benim açımdan bir sorun teşkil etmiyorlardı.

Bıkkınlık

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3