AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Pijamalar Fora!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Savannah Claire Madden

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Savannah Claire Madden

Mücadele Tarafı : Z.A.Y.
Rp Sevgilisi : Coming soon, keep in touch...
Patronus : Pegasus

Pijamalar Fora! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Pijamalar Fora!   Pijamalar Fora! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 1:09 am

Olivia sana peşimden gelmemeni yüzlerce kez söylediğimi sanıyordum. Hiçbir zaman bıkmıyorsun öyle değil mi? Olivia'nın yüzü kızarmaya başlayınca gülmemek elde değildi, utancından ölecek gibiydi. Kolumu onun omzuna attım ve kahkahalara boğuldum. Tanrı'm şaka yapıyorum, en azından şimdilik. Tek başıma olmadığım için memnunum, zaten senden kaçış olduğunu da sanmıyorum. Okulda yanımdasın, Roma'da yanımdasın, evde yanımdasın -durup etrafıma bakındım- aa dur, evde yanımda değilsin. Kıkırdayarak yere tam bir bağdaş kurdum. Onun da oturmasını beklerken, gözlerinin Caprice'e kaydığını gördüm. Şişe çevirmece oyunu başlamışa benziyordu, ki genelde bu oyunu severek oynamazdım. Durmadan birileri ittirirdi veya dışlanmamak amaçlı bir köşeye sinerdim. Olivia pek hevesli görünüyordu, onu hemen Caprice'in önüne yem olarak atabilirdim. Hey Caprice, Irma'yı boşver Olivia başlamak istiyormuş. Eminim bu Olivia'nın çok hoşuna giderdi, öyle hoşuna giderdi ki benimle üç hafta boyunca konuşmazdı. O sırada Irma'nın oyunda yapmasını istediği şeyi duydum ve şoke oldum. Tam bir cesaret işiydi bu, gidip aniden adama tokat atmak ha. Kimin eli varırdı ki buna? Merakla Nerola'ya döndüm, ne yapacağını herkes kadar ben de merak ediyordum.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/savannah-claire-

Pijamalar Fora!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3