AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

İşte Gerçek Sihir ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Dora Wendy Nobiliarius

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Dora Wendy Nobiliarius

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan ...
Patronus : Köpek ..

İşte Gerçek Sihir ... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 3:32 pm

“ St. Mungo şifacısı mı ? Ah tabi ki seni salak niye düşünmeden hareket ediyorsun ki … Ne yapmalıydım birden bire her şeyimi söyleyince … Daha kibar olabilirsin mesela … Çek hadi asanı adamın boğazından , daha fazla rezil etme kendini … ““Hah ! Ne yapsaydım çiçek mi uzatsaydım size hem de böyle bir dönemde … Ayrıca sizin de benden geri kalır yanınız yok , en az benim kadar iletişimiz kötü … Daha bir insana en önemlisi bir bayana nasıl yaklaşacağınızı bilmiyorsunuz ... ”

" Asamı boğazından çekmeliymişim gıdıklanıyormuş . Hıh ! Aman ne komik … Hatalı olan ben olamasaydım şu an da başından buhar çıkıyordu haberin yok … “ Ne duruyorsun çeksene asanı … ” Beyninden gelen komutla yavaşça asasını çekti ve bir adım geri attı … “ E şimdi ne olacak … Sanırım … Sanırım özür dilemen gerekiyor .. ” “ Ne özür dilemesi asıl onun benden özür dilemesi gerek … ” “ Hadi ama Dora sinirlerine hakim olsaydın bunlar olmazdı … Kabul et.. “ “ Ya onu yaklaşımı o doğru muydu peki ? ”“ Ben .. Ben.. “ Yavaşça yutkundu gözlerini genç adamın yeşil gözlerine dikti … Gerçekten özür mi dileyecekti … Ah bu tarihi bir andı işte … “ Ben az önce biraz fevri davrandım sanırım bu şekilde asamı çekmemeliydim … Imm . Özür dilerim …
Charles Crestor

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Charles Crestor

Mücadele Tarafı : Tarafsız

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 06, 2010 11:29 am

Ona yaptığım açıklamadan tatmin olmuşçasına bir hareketle asasını boğazımdan çekip yavaşça yere indirdi. Biraz utangaç bir tavırla bir adım geriye çıktı ve gözlerime bakmaya başladı. Öyle güzel bakıyordu ki... Ah, hadi ama Charles. Şimdi hiç sırası değil. Başındaki onlarca dert arasına bir yenisini daha eklemene gerek yok. İyi de bu dert mi gerçekten? Hafifçe yutkunduktan sonra hafif bir ses tonuyla yaptıklarından pişman olduğunu söyledi ve özür diledi. Bir seherbazın özür dilediğini ilk defa görüyordum. Hem de böylesine basit bir olay için. Şımarıklığım üzerimdeydi, bu lafına karşılık ellerimi göğsümde kavuşturup hafifçe gülümseyerek konuşmaya başladım. '' Pardon, son dediğini duyamadım. Biraz daha yüksek sesle söyleyebilir misin?''
İşte şimdi gerçekten sınırları zorlamaya başlamıştım. Sanırım bu sözlerimden sonra bana bir lanet yapıp buradan hemen uzaklaşırdı. Haddimi aştım mı biraz? Hadi ama, eğleniyoruz sadece burada.
~ Tanrım, sen tam bir başbelasısın. - Biliyorum adamım. ~ Bir gün bu tavırların sonun olacak gibi geliyor bana. - Benim sonum demek senin sonun demek unutma. ~ Dikkat et o yüzden aptal. - Bugün ne kadar çok iltifat ediyorsun bana.
Dora Wendy Nobiliarius

Dora Wendy Nobiliarius

Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan ...
Patronus : Köpek ..

MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sihir ...   İşte Gerçek Sihir ... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 7:43 pm

“ Az önce özür mü diledin sen .. Hem de onun gibi kendini beğenmiş birinden … Salaksın kızım … Salak ” “Haklıydı ama bu kadar üstüne gitmemeliydim …” “ Ne diyelim umarım değerini bilir o özrün ..” Acaba ne diyecekti .. Ne diyebilirdi ki özür dilemişti işte .. Anlatsa ne arkadaşlarının ne de kardeşlerinin inanamayacakları bir şey yapmıştı … Bir süre bekledikten sonra kollarını göğsünde kavuşturdu ve hafifçe gülümsedi … Bunu gören Dora’da gülümsemesine engel olamadı ve ne diyeceğini beklemeye başladı … '' Pardon, son dediğini duyamadım. Biraz daha yüksek sesle söyleyebilir misin?'' “Pardon …” “ Hah ! Müstahak sana niye geri adım atarsın ki … Böyle kendini bir şey sanır işte… “ Bir süre dediğini anlamamış gibi yüzüne baktı ve toparlandıktan ona doğru tekrar adım attı … “ Ne yapacaksın özür mi dileyeceksin … ” “ Çok bekler değil mi , Dora ?.. ” Bir süre her şeyini bilen ama hakkında hiçbir şey bilmediği genç adamı inceledi … Ne sanıyordu kendini neye güveniyordu .. Asasını çıkarıp genç adamın karnına dayadı ve bir süre öyle bekledi .. “ Hadi ama Dora tek bir cümle … “ “ Yapma .. Yapmamalısın etrafta mugglelar var ” Hafifçe başını çevirip etrafına baktı gerçektende kalabalıktı etraf ... Bir süre bu şekilde durup tepkilerini inceledi ve insanı zehirleyen bir ses tonuyla “ Etrafta mugglelar olmasa sana yapacaklarımı hayal bile edemezdin ... ” Hızla asasını genç adamın karnından çekti ve cisimlenmek için ormana ilerledi …

İşte Gerçek Sihir ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Aktar Sihir Malzemeleri