AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Yabani Otlar
Bir Kulüp Mü Kuruluyormuş | Bir Tıkla Bakalım!
- Duyuru Panosu -
Işık Tapınağı
Model Değiştirme
Model Başvuruları
Debbie'nin Grafik Galerisi *yeni
' Cuteness s i g n a t u r e s.
La Révolte
Özel Model Başvuruları
Salı Mart 15, 2016 10:01 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:43 am
C.tesi Ekim 02, 2010 11:08 am
Perş. Eyl. 30, 2010 11:07 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 10:04 pm
Perş. Eyl. 30, 2010 6:40 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:37 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 8:25 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 6:13 pm
Çarş. Eyl. 29, 2010 4:35 pm

Paylaş

Yılanların Sesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Dominique Lûthien

VII. SınıfVII. Sınıf
Dominique Lûthien

Kan Durumu : Kirli.
Patronus : Karga.

Yılanların Sesi Empty
MesajKonu: Yılanların Sesi   Yılanların Sesi EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 2:24 am

Bütün amaçların bir çıkıs ve duyuluş noktası vardır. Yılanların sesinden dünyaya fısıldanan o bilindik gerçekler, tüm Hogwarts’ın kabusu olmaya başlıyor. El altından dağıtılan bu gazete, Slytherin bölümü hariç, tüm bölümleri; çığırından çıkaran hatta bazen profesörleri bile acımasızca yeren haberleri ile yer alıyor. Yılanların sinsi kahkahaları koridorlarda çınlayacak.

İçerik: Her türlü okul, okuldaki kişiler ve olaylar, hakkında köşe yazıları.
Yazarlar: Tüm Slytherin öğrencileri.
Dominique Lûthien

VII. SınıfVII. Sınıf
Dominique Lûthien

Kan Durumu : Kirli.
Patronus : Karga.

Yılanların Sesi Empty
MesajKonu: İlk Sayı // Kasım 1962   Yılanların Sesi EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 2:27 am

İlk Sayı // Kasım 1962

Ah, Merlin aşkına millet, dün Tılsım dersinde gördüklerimi sizlerde görseydiniz, bu satırları okurken eminim sizlerde aynı duyguları hissederdiniz. Kemirgengillerden olan Ricco De Luca, bir diğer aciz pisigillerden; Claudia O’Connel ile cici cici aşk yaşıyordu. Tılsım Profesörünün o karanlık yüzü ile ilgilenmekten çok, birbirlerine yılışık yılışık bakıp, aşk sözleri söylemeyi tercih ediyorlardı. Bu ikiliyi o an görünce aklıma kocaman bir kek geldi, çikolatasi böyle içinden taşmış ve her yere bulaşmış vıcık vıcık bir görüntü olan, o mide bulandırıcı görüntü. Hı, hı. Şimdi okuduğunuz bu satırlarla çikolatadan bile nefret ediyorsunuz değil mi? Bende, bende nefret ediyorum. Ricco’nun o kocaman gözlerini iri iri açıp "Seni korurum Claudia." demesi yok muydu? Sanki profesör başlarına bir şey gelmesine izin verecekte bu çocukta onu koruyacak, gereksiz lüks merakı ile kızın gözünü boyayacağını sandı sanırım ama duyduğuma göre Odette mi ne var ya hani şu burnu büyük pisicik o da Jan'a aşıkmış. Jan mı kim? Hani şu yemakhanede patlayacak gibi yemek yiyen ve burnunun içine dahi yemekleri sokup sonra midesine afiyetle indiren küçümen pisi. Yalnız bu çocukta ne bulduklarını anlamasamda diğer pisilerde miyavlıyor etrafında. Okulu aşk yuvasına çevirmekte kararlı bu bulanıklar. Şimdilik bizim zavallılardan haberler bu kadar bölümdaşlarım, bizleri takip edin.
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Labrador

Yılanların Sesi Empty
MesajKonu: Geri: Yılanların Sesi   Yılanların Sesi EmptySalı Haz. 08, 2010 10:16 pm

Ah,geçen gün ne gördüm tahmin bile edemezsiniz. Göl kenarı ve civarlarında dolanırken Pisiciklerden Pen ve Matt'i gördüm. Baktım ki bunlar sıkı fıkı konusuyor. Dedim kendi kendime "Bakalım sonu ne olcak bu işin." Konuşmalarını duyamıyordum ama çok az dudak okumayı becerebiliyordum. Her ikiside konuşmalarının ardından susuyor ve tekrar başlıyordu. Ah,ne kadar romantik mi desem,yoksa;ne kadar bencil ve iğrençmi. Tam geri dönmeye hazırlanıyordum bunlardan birşey çıkmayacak diyordum ki.. Matt bir anda kızın dudaklarına yapısıp bir buse kondurdu. Kız ürkekçe kendini çekti. Aman ne hoş,kim bilir bu kız böyle yaparak kaç kişiyi götürmüştür. Ha hayyt. Sonra bunların ikiside kızardı ve Matt'in ağzını doğru okuduysam "Sanırım başardım ha!" gibisinden birşeyler dedi. Acaba neyi başarmıştı. Ben bunları detaylı incelerken kız çocuğun elini tuttu. Merlinin sarkık donu aşkına! Sanırım bunlar birbirlerine aşıklar.. Kız elini tutunca çocuk kıza doğru dalışlara geçti,baktıda baktı. O meymeletsiz kızın suratında ne buluyorsa artık.. Hadi tekrar öpüşünde sizi aleme rezil edeyim derken çocuk hareketlendi ve elini kızın yüzüne götürerek yüzünü okşadı. Evet,sizlere katılıyorum bunlar gerçekten iğrenç pozlar. Daha fazlasına miğdem kaldırmadığı için oradan uzaklaşıp kızlar tuvaletine kusmaya gittim.. Bizden ayrılmayın tıstıslar,yepyeni dedikodularla karsınızda olacağız..
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/f-l-o-j-a-f-t786
Nadja Scrivens

Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.Şu an Muggle'sınız. Lütfen bir rütbe edinin.
Nadja Scrivens

Mücadele Tarafı : Endoplazmik Retikulum.

Yılanların Sesi Empty
MesajKonu: Geri: Yılanların Sesi   Yılanların Sesi EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 2:03 pm

Geçen günlerde Hogwarts'da sınıf başkanı arması taşıyan bir Hufflepuff'lı gördüm, tamamen yeni değişik ama tam anlamıyla iğrenç ötesi bir kızdı. Sonradan öğrendim ki bu kız; Caprice Anne Flower. Evet, yanlış duymadınız. Kaynaklarıma göre daha önce de kazayla bir yüz değişikliğine uğramış bu kız. Ne dersiniz? Yoksa birileri yanlışlıkla yüzüm değişti bahanesine Muggle usulü estetik ameliyatlarının bir benzerini asasıyla mı gerçekleştiriyor? Ama unutma tatlım yüzünle ne kadar çok oynarsan yaşlanınca o kadar çirkin olursun lakin bu kızdaki çirkinliği görmek için yaşlanmasını beklemeye gerek yok. Yardımsever ve hoşgörülü bakan yüzünün ardında küstah bir kalp ve bilgisiz bir beyin yatıyor dostlar. Neticede bu kızı ciddiye almanıza hiç gerek yok, kendisi zaten kendini ciddiye almaya başlarsa büyük bir rakip haline dönüşür. Meraklanmayın, şu anlık böyle bir şeyler yok sevgili okurlar. Yeni haberlerimizle görüşmek dileğiyle yazımı kapatırken bu vb. kızlara özenmeyin diyerek son noktamı da koyuyorum. Sihirli günler.
Floja Feodora

VII. SınıfVII. Sınıf
Floja Feodora

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Labrador

Yılanların Sesi Empty
MesajKonu: Geri: Yılanların Sesi   Yılanların Sesi EmptySalı Haz. 22, 2010 5:36 pm

Millet size bomba haberlerim var. Göl kıyısı da sevgilerin uğrak noktası oldu canım. İpini koparan Göl kıyısına geliyor. Ben nereden mi biliyorum ? Bende ordaydım. Yanlış anlaşılmasın ben haber için gitmiştim. Bilirsiniz;göl,ağaç altındaki gölgelik ve sevgililer. Onları rezil etmek için en iyi yer. Pisiciklerden Randy ve adını bilmediğim bir kız takıldı gözüme. Kızı hatırladım oda benimle yaşıt III. Sınıf. Ama Randy ondan bir yaş büyük bunu belirteyim. Sanırım ağaç altında sıcak çikolata içiyorlardı. Kokusu burnuma kadar geldi çünkü.. Kız bardakları doldururken oğlan gözlerini kapamış ve kızın saçlarındaki kokuyu içine çekiyordu. Bir an dikkatim göldeki parlamaya kaydı ama sadece güneşin yansımasıymış. Kafamı geri çevirdiğimde ise bunlar el ele,diz dize oturuşuyorlar. Ahah tam da beklediğim şey. Biliyorum kız Randy'den hoşlanıyor. Geçen gün arkadaşlarıyla konusurken kulak misafiri olmuştum. Ama bakalım oğlan kızdan hoşlanıyor mu ? İyi ki dudak okumayı becerebiliyorum. Tam zamanında oğlanın ağzına baktım ve "Ben senden hoşlanıyorum." gibi bir kelime çıktı. Kız pek belli etmiyordu ama havalara uçtuğu belliydi. Saf ya. (: Daha fazla dikizleyemedim bu ikiliyi çünkü başka bir pisicik beni onları izlerken gördü ve bende oradan sıvışıverdim. Ah,okulda yeni bir aşk daha yeşeriyor okuyucularım. Bakalım bu işin sonu ne olacak. Kızda hoşlanacak başka çocuk bulalamış mı yahu,oğlanın saçları neredeyse kızdan uzun. Arkadan görenler kız der vallahi. Hele bunları arkadan el ele gören birisi kızla kız .... der heralde. Ahaha bizi okumaya devam edin tıstıslar. Yesyeni haberlerle tekrar gelicez.
http://sihirdunyasi.roleplaylife.net/lejant-f86/f-l-o-j-a-f-t786

Yılanların Sesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-